تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: بهترين لپ تاپ براي گيم ، ايسوس؟ ام اس اي ؟ يا ....

در آغاز فعالیت 0oo501oo0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض بهترين لپ تاپ براي گيم ، ايسوس؟ ام اس اي ؟ يا ....

سلام دوستان
    از اونجايي كه ديدم واسه خيليا سواله كه براي گيم چه لپ تاپي خوبه و تقريبا هيچ جا هم جواب جامعي نديدم ، تصميم گرفتم اين تايپك رو ايجاد كنم تا دوستاني كه اطلاعات و تجربه ي خاصي دارن با بقيه در اشتراك بزارن

از بين اين مدل ها انتخاب شما كدومه و چرا ؟

Msi gs73vr
    Msi gt72vr
    asus rog 502
    lenovo y700
    Acer predator g9-793-79zp

البته قيمت اين مدل ها متنوعه و با هم قابل قياس نيست اما لطفا كيفيت رو مقايسه كنين

از نظر كانفيگ و كيفيت طراحي گيمينگ شكي نيست كه ام اس اي بهترينه مخصوصا gt72vr اما ايا اينكه تو ايران مونتاژ ميشه ؛ كسي تجربه ازش داره ؟ آيا با توجه ب مونتاژ ، همون بنچمارك هاي مدل هاي خارجي رو بدست ميارن؟
    آيا بهتر نيست با توجه به مونتاژ شدن ام اس اي در ايران ، قيد كانفيگ رو زد و مدل هاي ديگه مثل ايسوس رو تهيه كرد ؟؟

منتظر شنيدن تجربه و اطلاعات شما دوستان عزيز هستيم

2. این کاربر از 0oo501oo0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام دوست عزيز
    منم همين مشكل مونتاژ داخلي رو با msi داشتم
    البته پس از تحقيق هاي فراوان و تماس با نمايندگي ماتريس متوجه شدم كه فقط لپ تاپ هاي كم قيمت مونتاژ داخلي ميشن و لپ تاپ هاي حرفه اي ( مثلا اوني كه من انتخاب كردم ge62 7rd apache-ssd بود كه قيمت پنج ميليون داشت ولي هنوز نخريدمش مونتاژ داخلي نيست ) وارد ميشن

Sent from my iPad using Tapatalk

4. این کاربر از mehdi.ch.52.mc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام دوست عزيز
    منم همين مشكل مونتاژ داخلي رو با msi داشتم
    البته پس از تحقيق هاي فراوان و تماس با نمايندگي ماتريس متوجه شدم كه فقط لپ تاپ هاي كم قيمت مونتاژ داخلي ميشن و لپ تاپ هاي حرفه اي ( مثلا اوني كه من انتخاب كردم ge62 7rd apache-ssd بود كه قيمت پنج ميليون داشت ولي هنوز نخريدمش مونتاژ داخلي نيست ) وارد ميشن

Sent from my iPad using Tapatalk
    ممنونم دوست عزيز
    منم امروز از يه نمايندگي پرسيدم و همين پاسخ رو گرفتم
    ايشالا ك هرچي زودتر ميخريش

داره خودمونی میشه Gabit0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    از اونجايي كه ديدم واسه خيليا سواله كه براي گيم چه لپ تاپي خوبه و تقريبا هيچ جا هم جواب جامعي نديدم ، تصميم گرفتم اين تايپك رو ايجاد كنم تا دوستاني كه اطلاعات و تجربه ي خاصي دارن با بقيه در اشتراك بزارن

از بين اين مدل ها انتخاب شما كدومه و چرا ؟

Msi gs73vr
    Msi gt72vr
    asus rog 502
    lenovo y700
    Acer predator g9-793-79zp

البته قيمت اين مدل ها متنوعه و با هم قابل قياس نيست اما لطفا كيفيت رو مقايسه كنين

از نظر كانفيگ و كيفيت طراحي گيمينگ شكي نيست كه ام اس اي بهترينه مخصوصا gt72vr اما ايا اينكه تو ايران مونتاژ ميشه ؛ كسي تجربه ازش داره ؟ آيا با توجه ب مونتاژ ، همون بنچمارك هاي مدل هاي خارجي رو بدست ميارن؟
    آيا بهتر نيست با توجه به مونتاژ شدن ام اس اي در ايران ، قيد كانفيگ رو زد و مدل هاي ديگه مثل ايسوس رو تهيه كرد ؟؟

منتظر شنيدن تجربه و اطلاعات شما دوستان عزيز هستيم

آقا من تقریبا با تمام دستگاه های گیمینگ MSI و Asus کار کردم و اینو از روی تجربه شخصی میگم، دستگاه های ایسوس و MSI ممکنه روی کاغذ شبیه هم باشن ولی وقتی پای عملکرد و کیفیت میون باشه دستگاه های MSI یک سر و گردن بالاتر از ایسوس هستند، گذشته از این MSI توی لپ تاپ هاش خیلی روی تجربه گیمینگ گیمر سرمایه گذاری کرده و تمام تلاشش رو میکنه که دستگاهش نه فقط عملکرد خوبی توی اجرای بازی داشته باشه بلکه به راحتی گیمر هم فکر کرده، نمونه ش استفاده از کیبوردهای باکیفیت، صفحه نمایش 120 هرتزی، خروجی صدای Hi-Res و ... که اگه اینها رو بخوای جداگونه برای خودت بخری باید پول یه لپ تاپ دیگه رو بابتش بدی ولی MSI همه اینها رو مجانی توی لپ تاپ هاش قرار میده

7. 2 کاربر از Gabit0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

آقا من تقریبا با تمام دستگاه های گیمینگ MSI و Asus کار کردم و اینو از روی تجربه شخصی میگم، دستگاه های ایسوس و MSI ممکنه روی کاغذ شبیه هم باشن ولی وقتی پای عملکرد و کیفیت میون باشه دستگاه های MSI یک سر و گردن بالاتر از ایسوس هستند، گذشته از این MSI توی لپ تاپ هاش خیلی روی تجربه گیمینگ گیمر سرمایه گذاری کرده و تمام تلاشش رو میکنه که دستگاهش نه فقط عملکرد خوبی توی اجرای بازی داشته باشه بلکه به راحتی گیمر هم فکر کرده، نمونه ش استفاده از کیبوردهای باکیفیت، صفحه نمایش 120 هرتزی، خروجی صدای Hi-Res و ... که اگه اینها رو بخوای جداگونه برای خودت بخری باید پول یه لپ تاپ دیگه رو بابتش بدی ولی MSI همه اینها رو مجانی توی لپ تاپ هاش قرار میده

ممنونم از به اشتراك گذاشتن تجربتون
    منم همين صحبتارو از منابع زيادي شنيدم
    مخصوصا اينكه ايسوس خيلي در دو سال گذشته پيشرفت كمي داشته و اين بازاري ك تو ايران ب دست اورده رو هيچ جا نداره ، بر عكس ام اس اي داره به شدت داره بازار ها رو به دست ميگيره

9. این کاربر از 0oo501oo0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •