تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 36

نام تاپيک: ویروس HELP_Xkj1VYCu.html

اگه نباشه جاش خالی می مونه smd7m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض ویروس HELP_Xkj1VYCu.html

سلام

در تمام درایوها و فولدرهای کامپیوتر من یک فایل به نام HELP_Xkj1VYCu.html قرار گرفته و امکان باز کردن فایل های Word و Pdf وجود ندارد.

باید چکاری انجام دهم

سپاس

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام

در تمام درایوها و فولدرهای کامپیوتر من یک فایل به نام HELP_Xkj1VYCu.html قرار گرفته و امکان باز کردن فایل های Word و Pdf وجود ندارد.

باید چکاری انجام دهم

سپاس
    سلام اول فک کن ببین کجا رفتی ک همچین شده؟ تو چ سایتی رفتی کجا ی لینکی رو کلیک کردی؟ ب خاطر اینکه میگی پسوند html داره اون متنا پس باجگیر spora هستش ب احتمال زیاد اطلاعاتت رفته کاری نیس ک انجام بدی ب احتمال 90 درصد ...جز امید به معجزه از درگاه حق
    باید کل هاردت یه بار فرمت کنی واسه خاطر جمعی هم تو گوگل سرچ کن hard drive data shredder software دانلودش کن تموم هاردت با اون نرم افزار
    وایپ کن یعنی توش دیگه هیچی نیس خیالت راحته و ویندوزت از اول نصب کن اگه قبلا بــــــــــک آپ گرفته بودی از فایلات الان میتونسی خیلی راحت فایلای مهمت برگردونی
    اضافه کردم: من 100 درصد مطمعن نیستم چون تو نه عکسی فرستادی نه توضیحات دیگه ای / ولی چون گفتی فایلام باز نمیشه و اون فایل با پسوند اچ تی ام ال هست من شکم بردروی باجگیر اسپرا ولی واسه اینکه خیالت راحت بشه میتونی بری این سایت:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اون فایل ک اخرش اچ تی ام ال هست رو اپلود کنی اگه باجگیر باشه( ب احتمال 90 درصدم هست) مشخصات میده ک چ باجگیره بعد اگه حال داری و حوصله داری وقت اضافه داری و فایلات خیلی واست مهمه واقعا میتونی بری بگردی دنبال قفل گشای اون باجگیر ک بعید میدونم به همین راحتیا ب فایلات برسی 10 درصد مثلا در نظر بگیر الا ن هم کلا بهتره بیخیال بشی وصل نشی به اینترنت چون اگه باجگیر باشه اون شخص میتونه به سیستمت دسترسی پیدا کنه اگه مجبوری با و0ی پ0ی ا0ن نت گردی کن تا ویندوزت رو از اول نصب کنیو اون کارایی ک گفتم رو بکنی
    Last edited by sunshineboy; 27-05-2017 at 19:17.

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام

بله دقیقا درست هست ویروس Spora است این کد در داخل فایل HELP_Xkj1VYCu است.

<meta http-equiv='refresh' content='0; url=http://190.115.19.190' />

که به همون سایت باجگیر وصل می شه.

لطفاً کمک کنید

بیچاره شدم

تمام فایل هامو نیاز دارم. نمی خوام از دستش بدم

ضمنا من انتی ویروس پادویش نصب کردم الان وقتی فایل ورود و یا فایل عکس دانلود می کنم مشکلی نداره و نشون می ده

و فقط فایل های موجود در هارد دیسک که مربوط به قبل هست رو نشون نمی ده.

آیا اگر فایل هامو روی فلش بریزم منتقل می شه و یا از بین رفته؟

سپاس

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

خواهش میکنم
    وارد سایتش نشید ! اگه ک اون شخص به سیستمت دسترسی پیدا کنه میتونه تا ابد دسترسی داشته باشه به ویندوزت حتی اگه ویندوزت عوض کنی هم فایده نداره مجبوری کلا کیث رو عوض کنی و سخت افزارت رو چون یه سری کدهای مخربی هست ک میتونه بره تو بایوس یا سی پی یو و...

خلاصه کلام شما دو راه داری واسه برگردوندن فایلات اول اینکه پولی ک درخواست کرده رو بدی ک به احتمال 90 درصد فایلات رو بهت میده ولی در ازای قیمت بسیار زیاد ک فک نکنم بتونید بدید! و پول مفت و زورم هست
    وقتی خودت میدونی رو سیستمت فایلای مهم داری خب حواستم جمع کن هر سایتی نرو هر ایمیلی رو باز نکن همیشه بککککک اپ داشته باشید از فایلای مهمت قبل بیچاره شدن فکر چاره باش...
    من نمیدونم چرا مردم ما اهمیت نمیدن به امنیت در فضای مجازی البته دول-ت هم واسش مهم نیس ک مردم رو دانا کنه

راه دومش اینه بگردی دنبال قفل گشاش من انالیزر و متخصص و برنامه نویس کدمخرب نیستم ک بتونم کمکتون کنم که... ولی شاید انجمن بیلیپینگ کامیپوتر اونا بتونن کمکت کنن ... [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینجا کسایی هستن ک داوطلبن حرفه ای هستند یا خود سایت بیلیپینگ عمدشون رو اموزش داده بلکه بتونن واست باز کنن فایلات رو ولی زمان میبره صد در صد هم نیس
    انتی ویروس پادویشتم بنداز دور به درد نمیخوره قبل از این باجگیرم همین انتی ویروس رو داشتی؟
    اگه هم فایلات رو بریزی رو فلش ک باز نمیشه ک... اینا دیگه توسط باجگیر قفل شده
    فایلای جدید رو باز میکنه چون تازه دانلودش کردی ممکنه همینام قفل بشه ک تازه دانلود کردی چون ویندوزت الوده شده و ضمنان وقتی اون فایلای قبلی رو میریزی رو فلش اون فلشم رو هم الوده میکنی... اون فلشم وقتی بزنی تو یه سیستم دیگه اون سیستمم باجگیره میفته روش فایلاش قفل میشه پس حواست باشه
    از از این بعد هم اگر ک کارای مهمی با سیستمت انجام میدی کار های مالی نمیدونم چیزایی ک حیاتی واست و نیاز داری ک امن باشن همیشه فایلای اکسل داری فایلهای شخصی داری هر چی... ویندوزت اپدیت کن همیشه بک اپ بگیر از فایلات نرم افزاراهای بک اپ مجانی خیلی هست
    اگه ک پول میتونی بدی؟انتی ویروس کسپر اسکای نسخه ی توتال سکوریتیش رو بخر 100 هزار تومن یا هر چ قدری هست من دقیق نمیدونم بده واسه یکسال جونت راحت کن ارزشش رو داره
    اگرم مث منی؟ دوس نداری پول بدی؟ ? فایروال کومودورو نصب کن یادبگیر چ طوری باهاش کار کنی در کنار انتی ویروس اوست ای وی جی یا توتال سکوریتی 360 کاملا رایگان با ضریب امنیت بالا

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام

سپاس از شما

الفاتحه ...

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام

نمونه ای از فایل های من که کد شده را خدمت شما ارسال می کنم

ببینید می تونید کاری برام بکنید

چون دقت کردم

الان هیچ اثری از باج افزار نیست و روال برگشته مثل قبل

فقط فایل های قبلی و موجود در هارد دیسک باز نمی شه.

ببینید باید از چه دیکودری استفاده کنم.

سپاس

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام
    معذرت میخوام ولی من روی فایل پی دی افی ک شما گذاشتی نمیتونم کلیک کنم و جای دیگه وزمان دیگه هم کلا هیچ وقت لینکای اینطوری رو کلیک نمیکنم روش.. ....چون نمیدونم چی توشه !
    اگه میخواید مشکلتون حل بشه همون کاری ک گفتم رو انجام بدید تو سایت ID Ransomwar ک فرستادم برید ی فالای کم حجمی ک قفل شده رو اپلود کنید! و بعد ببینید چ باج گیریه بهتون اسمشو میگه و بعد از اون بگردید دنبال قفل گشاش
    شما واسه اینکه سیستمت از اون باجگیر فعلا پاک بشه منظورم اینه اون بدافزار از بین بره مثلا فایلهای نوت و اون فایهای بعضاexe ای ک درست کرده نه ک فایلات باز بشه میتونی هیتمن پرو رو دانلود کنی:
    یا:
    و همینطور :

اینا اسکنرن همین واسه وقتییه سیستم الوده شده
    سه تاشو دانلود کنید اجرا کنید اسکن کنید هر چی پیدا کرده رو پاک کنید دو تای اولی مدت 30 روزه و 10 روزه رایگان داره فقط باید با ایمیل اون هیتمن پرو رو فعالش کنی اگرم ک حوصله نداری خب کرک شدش هست تو گوگل سرچ کنی دانلود هیتمن پرو میاره سریع
    سیستمت رو اسکن می کنی تا هر چی هست رو پیدا کنه و پاک میکنی

وقتی اپلود کردید و مدل باجگیر رو بهتون گفت شاید قفل گشاش باشه شایدم نباشه من خبر ندارم و علاقه ای هم نداشتم تا حالا ک ببینم چ باجگیری قفل گشاش هست چ باجگیری قفل گشاش نیست .. تو همون انجمن بیلیپینگ کامپیوتر سوال کنید اگه باشه بهتون بگن در ضمن اینم بگم ک خیلی از همون سایتایی ک مثلا میگه ما کمک میکنیم قفل فایلارو باز کنیم اینا دروغه بیشترش راه مطعئنش همون پست کردن مطلبتون سوالتون تو انجمن بیلیپینگ کامپیوتر هست و سوال کردن از اونا

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

خواهش میکنم
    وارد سایتش نشید ! اگه ک اون شخص به سیستمت دسترسی پیدا کنه میتونه تا ابد دسترسی داشته باشه به ویندوزت حتی اگه ویندوزت عوض کنی هم فایده نداره مجبوری کلا کیث رو عوض کنی و سخت افزارت رو چون یه سری کدهای مخربی هست ک میتونه بره تو بایوس یا سی پی یو و...

خلاصه کلام شما دو راه داری واسه برگردوندن فایلات اول اینکه پولی ک درخواست کرده رو بدی ک به احتمال 90 درصد فایلات رو بهت میده ولی در ازای قیمت بسیار زیاد ک فک نکنم بتونید بدید! و پول مفت و زورم هست
    وقتی خودت میدونی رو سیستمت فایلای مهم داری خب حواستم جمع کن هر سایتی نرو هر ایمیلی رو باز نکن همیشه بککککک اپ داشته باشید از فایلای مهمت قبل بیچاره شدن فکر چاره باش...
    من نمیدونم چرا مردم ما اهمیت نمیدن به امنیت در فضای مجازی البته دول-ت هم واسش مهم نیس ک مردم رو دانا کنه

راه دومش اینه بگردی دنبال قفل گشاش من انالیزر و متخصص و برنامه نویس کدمخرب نیستم ک بتونم کمکتون کنم که... ولی شاید انجمن بیلیپینگ کامیپوتر اونا بتونن کمکت کنن ...
    اینجا کسایی هستن ک داوطلبن حرفه ای هستند یا خود سایت بیلیپینگ عمدشون رو اموزش داده بلکه بتونن واست باز کنن فایلات رو ولی زمان میبره صد در صد هم نیس
    انتی ویروس پادویشتم بنداز دور به درد نمیخوره قبل از این باجگیرم همین انتی ویروس رو داشتی؟
    اگه هم فایلات رو بریزی رو فلش ک باز نمیشه ک... اینا دیگه توسط باجگیر قفل شده
    فایلای جدید رو باز میکنه چون تازه دانلودش کردی ممکنه همینام قفل بشه ک تازه دانلود کردی چون ویندوزت الوده شده و ضمنان وقتی اون فایلای قبلی رو میریزی رو فلش اون فلشم رو هم الوده میکنی... اون فلشم وقتی بزنی تو یه سیستم دیگه اون سیستمم باجگیره میفته روش فایلاش قفل میشه پس حواست باشه
    از از این بعد هم اگر ک کارای مهمی با سیستمت انجام میدی کار های مالی نمیدونم چیزایی ک حیاتی واست و نیاز داری ک امن باشن همیشه فایلای اکسل داری فایلهای شخصی داری هر چی... ویندوزت اپدیت کن همیشه بک اپ بگیر از فایلات نرم افزاراهای بک اپ مجانی خیلی هست
    اگه ک پول میتونی بدی؟انتی ویروس کسپر اسکای نسخه ی توتال سکوریتیش رو بخر 100 هزار تومن یا هر چ قدری هست من دقیق نمیدونم بده واسه یکسال جونت راحت کن ارزشش رو داره
    اگرم مث منی؟ دوس نداری پول بدی؟ ? فایروال کومودورو نصب کن یادبگیر چ طوری باهاش کار کنی در کنار انتی ویروس اوست ای وی جی یا توتال سکوریتی 360 کاملا رایگان با ضریب امنیت بالا
    آنتی ویروس پادویش تا همین چند وقت پیش جدا از ضد باجگیرش بود(الان نسخه امنیت کامل دادن که هم آنتی ویروس و فایروال و کنترل ابزار و... رو داره و هم ضد باجگیر این شرکت رو)

در واقع دور انداختن پادویش از نوع آنتی کریپتو یا نسخه امنیت کامل این شرکت در زمان آلودگی به باج افزار خیلی خطرناک هست که علتشم خیلی واضح هست(الان میگن چرا نباید زود به فکر دور انداختنش!!! باشید)

آنتی کریپتوی امن پرداز حتی به فرض عبور باج افزار از هر نرم افزار امنیتی که دارید (کسپر و بیت دفندر و ایست ناد 32 و....) و به فرض عبور از رفتار شناسی پیشرفته ی آنتی کریپتوی امن پرداز، رفته از لحظه ی نصبش، shadow copy رو فعال کرده و شما یه تسخه سالم از فایل های نابود شدتون رو روی هر کدوم از درایوهاتون دارید و با 2 تا کلیک(تاکید میکنم با 2 تا کلیک ناقابل!!! روی موس) تمام فایل های سالم شما قبل از حمله ی رنسام ویر ، در دسترس شما هست؟

کدوم رنسام ور شیلد این کارو برای شما انجام میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رنسام ر شیلد بیت دفندر؟؟؟

رنسام ور شیلد کسپر؟؟؟؟؟

یا ....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچکدوم این کار رو برای شما انجام نمیدن جز همین محصول وطنی!!

پس خیلی هم تو دور انداختنش عجله نداشته باشید!!!!!!! حداقل بعد از برگردوندن تمام فایل های سالم بعد از رمز شدن، نباید آنتی کریپتوی پادویش رو دور انداخت

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

آنتی ویروس پادویش تا همین چند وقت پیش جدا از ضد باجگیرش بود(الان نسخه امنیت کامل دادن که هم آنتی ویروس و فایروال و کنترل ابزار و... رو داره و هم ضد باجگیر این شرکت رو)

در واقع دور انداختن پادویش از نوع آنتی کریپتو یا نسخه امنیت کامل این شرکت در زمان آلودگی به باج افزار خیلی خطرناک هست که علتشم خیلی واضح هست(الان میگن چرا نباید زود به فکر دور انداختنش!!! باشید)

آنتی کریپتوی امن پرداز حتی به فرض عبور باج افزار از هر نرم افزار امنیتی که دارید (کسپر و بیت دفندر و ایست ناد 32 و....) و به فرض عبور از رفتار شناسی پیشرفته ی آنتی کریپتوی امن پرداز، رفته از لحظه ی نصبش، shadow copy رو فعال کرده و شما یه تسخه سالم از فایل های نابود شدتون رو روی هر کدوم از درایوهاتون دارید و با 2 تا کلیک(تاکید میکنم با 2 تا کلیک ناقابل!!! روی موس) تمام فایل های سالم شما قبل از حمله ی رنسام ور ، در دسترس شما هست؟

کدوم رنسام ور شیلد این کارو برای شما انجام میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رنسام ر شیلد بیت دفندر؟؟؟

رنسام ور شیلد کسپر؟؟؟؟؟

یا ....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچکدوم این کار رو برای شما انجام نمیدن جز همین محصول وطنی!!

پس خیلی هم تو دور انداختنش عجله نداشته باشید!!!!!!! حداقل تا بعد از برگردوندن تمام فایل های سالم بعد از رمز شدن، نباید آنتی کریپتوی پادویش رو دور انداخت
    Last edited by samanapp; 01-06-2017 at 06:43.

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام خوبی شما؟من چند وقت بود ارزو میکردم یه نفر از پادویش هم بیاد اینجا ی گپی بزنیم
    من گفتم دور بندازه ب خاطر اینکه همون به اصطلاح رفتار شناسی پیشرفته ی آنتی کریپتوی امن پرداز .....نتونسه باجگیر رو محض ورو به سیستم شناسایی کنه یا حالا بلاکش کنه حتی موقع اجراش شاید بعضا انتی ویروس ها نتونن شناسایی کنن باجگیر رو ولی عمده اونها اون اسمای بزرگ اجازه نمیدن فایلات قفل بشه! این مهمه پروسه ای اون باج گیر رو متوقف میکنند کاری ک پادویش نتونسه بکنه اینجا

حالا از کجا اومده ؟ من خبر ندارم اگه از اینترنت بوده یا فایل پی دی اف بوده یا فایل ورد بوده بالاخره از هر جایی اومده اگه ک این انتی ویروس رفتار شناسی پیشرفته داش میتونس محض کلیک روی اون سایت خطرناک یاا فایل پی دی اف به احتمال زیاد بلاکش کنه! اصن وب شیلدداره پادویش؟
    کار رفتار شناسی انتی ویروس همینه دیگه واسه این وقتاس خب اینجا ک بایپـــس شده پادویش فوق پیشرفته

من مطمعنم نمیگم همه انتی ویروسا اما کسپر اسکای یا حتی IDPدر ای وی جی میتونسته اینو بلاک کنه ب محض اجراش یا حتی کومودواصن اجازه نمیده بخواد اجرا بشه اون فایل رو سندباکسش میکنه سریع! این میشه پیشرفته اسم این میشه پیشرفته! و جابلیشم اینه مجانی! کومودو ای وی جی اوست اینها دارن به صورت مجانی خدمات ارائه میدن بعد شما میگی محصول وطنی بخریم؟ ک چی بشه؟ یه عده پولدار بشن؟! چرا اگه در حد کسپر اسکای شد یه روزی پادویش من خودم شخصا پول میدم بخرم ولی فعلا ک ...

گفتم حالا فایل ورد بوده یا هر چی خبر ندارم از بابت کسپر اسکای ک مطمعنم 100 درصد مسئله اینه کسپر اجازه نمیده ک بخوادفایلات قفل بشه! چ بخواد برش گردونه این مهمه! و شما حرف از قابلیت کسپر در برگردوندن فایلها میزنی شما این تیکشو یادت رفت ک کسپر یا بیت دیفندر میتونن قبل از اینکه باجگیر فایلات رو قفل کنه بلاکش کنن !؟ عجیبه شما فک کردی من کاربر noob هستم ک راحت بهم دروغ میگی؟ ؟ یا مث عمومم مردم چشم گوش کور بستس؟
    اونایی ک اسم بردی پیشگیری بهتر از درمانه رو انجام میدن شما یا نمیدونی یا میدونی اینو ولی قصد تبلیغاتی داری ! شما بهتره همه ی مطلبو بگیی اگه خبر نداری ک هیچی اگه از رو ندونستن زدی این حرفتو خب بی تقصیری نمیدونی...

این انتی ویروسایی ک نام بردی Exploit Prevention دارن! ک خیلی از باجگیرهام مث همین اخری وانا کرای از حفره های امنیتی ک ت وویندوز بود استفاده کرده بود .... اصن پادویش نداره این قسمتو من نمیدونم شما چ طوری به خودت اجازه میدی راحت این حرفو بزنی و اونارو زیر سوال ببری

جدای از System Watcher و رفتار شناسی و Exploit Prevention, ک تو کسپر هست data encryption هم داره در ضمن!

همشون تقریبا دارن به غیر از اوست بقیشون دارن پاندا داره کسپر داره بیت دفندر داره ای وی جی داره!و... شما میتونی فایلات رو حفاظت کنی راحت !چیزی ک نداره پادویش گمون نکنم داشته باشه

( البته شما هیچ مدرک و سندی نداری ک پیشرفتس درسته؟ وقتی میتونیم بگیم پیشرفته و خوبه ک یه جا تست شده باشه حداقل تو یه مجله معتبر یا یه سایت معتبر انگلیسی رتبه داده باشه بهش یا نقدش کرده باشه اسم پیشرفته داره همین حتی وسایت خود پادویش شما نمیتونی ببینی چ جوایزی برده کجا تست شده و...)

محصول وطنی حمیات کنند مردم وقتی ک روش ننوشته هیچی! چون شما گفتی خوبه ما هم بگیم خوبه بعدا ک باج گیر گرفتیم بگیم فلانی گفته خوبه خوبه طوری نی

اینی ک میگید آنتی کریپتوی امن پرداز ب محض الوده شدن سیستم به باجگیر فایلهارو برمیگردونه و اوتوبکاپ میکنه یا حالا رول بک داره هر چی هست من کار نکردم باهاش اما میدونم چیه این ولی این فقط حرفه تو عمل باید ببینیم چ کار کنه از این نرم افزارها زیاده چند تاشو میگم

1-appacheck حتی رایگان هم هست نه پولی! نسخه پولی هم داره ک امکانات اضافه داره! خیلی نرم افزار خوبیم هست به صورت رایگاننننننن همین کاری ک شما میگی پادویش غیر رایگان داره میکنه رو انجام میده! ! اونم ک من ک هنو به چشم ندیدی بکنه باید یکی تستش کنه نشونم بده تا قبول کنم

2-https://www.360totalsecurity.com/en/tools/document-protector/
    مثلا همین دومی هم ادعاشو داره ولی من دیدم تستش کردن نصف فایلهارو برگردونده پس به عمل کار براید نه به حرف! حرف زیاد میشه زد

3-https://go.kaspersky.com/Anti-ransomware-tool.html

4-https://www.ransomoff.com

این یکی ک حرف نداره و جابلیشم اینه مجانیه! من فک کنم پادویش باید شروع کنه به ارائه ی سری خدماتش به صورت مجانی اگه قصد پیشرفت دارن! مث بقیه! محصول وطنی میخواید مردم استفاده کنند؟ دوس دارید پیشرفت کنید؟ پس نسخه رایگان انتی ویروس رو بدون فایروال یا حالا بدون ضد باجگیرش رو قرار بدید رو سایت ! چهار نفر استفاده کنن تستش کنن فید بک بگیرن! کاری ک بزرگای این کار دارن انجام میدن! و البته اینی ک مجانیه من شک ندارم بهتر از پادویش 15000 تومانیه!
    این اقا شما خبر نداری چ نسخه ای از پادویش رو داشته ک میگی دور نندازتش...چون گفتی شما تو نسخه پیشرفتش این باندل رو داره.... البته ا اگه اون انتی کریپتوی فوق پیشرفته پادویش رو دارن الان میتونن ببینین فایلاشون برمیگرده یا نه و به ما بگن همین جا ک من بعید میدونم فایلاش برگرده

خلاصه کلام حرف من اینه وقتی اسمای بزرگی مث اوست کومودو ای وی جی هست به صورت رایگان و با درجه حافظت زیاد پول دادن واسه پادویشی ک نه اعتباری روشه نه گفتم جایی تست شده و تایید شده خریت محضه حالا میخواد وطنی باشه میخواد امریکایی باشه!! شما میخواد خوشش بیاد میخواد خوشت نیاد من حقیقت مطلب رو گفتم اینجا!
    Last edited by sunshineboy; 01-06-2017 at 12:14.

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •