تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 36 از 36

نام تاپيک: ویروس HELP_Xkj1VYCu.html

اگه نباشه جاش خالی می مونه smd7m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام

برای اینکه یک فایل آلوده که کد شده و یک فایل سالم که دارم مقایسه کنم و بتونیم کد رو دربیاریم باید چکار کرد؟

سپاس

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام.
    دوست عزیز نیاز نیس همه حرفاتو دوبار تکرار کنی ! یه بار ک بنویسی متوجه میشم
    شما هنوزم تاکید میکنی رو پشرفته بودن و قابلیت بلاک کردن هر باجگیری با اطمینان صد در صدی!! من نمیدونم این چ تکنولوژی ک تو ایران عقب افتاده و زیر دست یه شرکت ایرانی هست ولی کسپر روسی و نرم افزار هیتمن پرو الرت ک واقعا پشرفتس ازش بی خبره! من جوابتونو تو پستای قبلیم دادم فک کنم کامل جامع
    شما وقتی میگی
    نتی کریپتوی پادویش نیاز به این ندارد که نگران فلان حفره ی امنیتی باشد آنتی کریپتوی پادویش تنها با جلوگیری از رمز شدن یک فایل و پرسش از کاربر، جلوی هر نوع باج افزاری رو میگیره یعنی به بیان ساده تر، 1 سال قبل از اینکه هکر واناکرای بدنیا بیاد!!!!!!(واناکرای رو تولید کنه) آنتی کریپتوی پادویش میتونست اونو تشخیص و جلوش رو بگیره به این میگن پییییییییییییییشششششششششش ششششششررفته رفیق
    من خندم میگیره از این حرف! این حرف خنده داریه! اگه پادویش هچنین تکنولوژی داره ک نگران حفره های امنتی تو ویندوز نیس! چون همچین چیزی یه دروغه تو خالیه لول
    اگه همچین تکنولوژی وجود داشت ک تا حالا همون شرکتای بزرگ بهش رسیده بودن! هیچ شرکتی نمیاد بگه محصول ما صد در صد تموم باجگیر هارو بلاک میکنه!
    توسعه دهنده نرم افزار هیتمن پرو الرت من بعضی وقتا میرم تو یه انجمنی هست میاد اونجا اپدیت نرم افزارشو میزاره و با کاربرا حرف میزنه هیتمن پرو الرت ک سوپوس خریدش این پشرفتس خب؟اسمبزرگی هم هست! واقعا هم پشرفتس فقط اسمش پیشرفته نیستا تکنولووژی دارن! تا حالا یه بار ندیدم بیاد بگه محصول من 100 % باجگیر هارو بلاک میکنه و نرم افزار من پیشرفتس! من تا حالا ندیدم بعد شما میای اینطوری در مورد پادویش حرف میزنی ک محصول ایران واسه اثبات حرفاش یه ویدئوی خشک خالی هم نداره ! هر کسی ندونه فک میکنه پادویش ی ابر قدرت در در زمینه توسعه ی نرم افزار امنیتی!
    شما فقط اون تیکه حرفای من ک به نفعت رو میبینی من در مورد نرم افزار چینی حرف زدم ولی گفتم یک: نرم افزار هیتمن پرو الرت نسخه کرک شدش هست ک نرم افزار معتبر و تست شده و پشرفته ای هم هس اصن با پادویش قابل مقایسه نیس هر کس بخواد میتونه به صورت رایگان استفادش کنه! نیازی نداره بخواد بیاد پول بده واسه یه نرم افزار کره ای؟ یا ایرانی
    دوم: نرم افزار RansomOff ک گفتم اینم دقیقا همین کاری ک پادویش میگه رو میکنه و اوتوبک اپ هم میگیره! اصن تو اون پستم در مورد هیتمن پرو الزت حرف نزدم چون پولیه نسخش! من مثال مجانی زدم واسه کسی ک خبر نداره همین کاری ک پادویش داره با 15000 تومن میکنه رو بقیه مفتی میکنن! و تازه همینم نمیتونه همه رو بلاک کنه و من ندیدم همه ی باجگیرهاروبلاک کنه! بعد پادویش وسط اینا اومده میگه ما همرو بلاک میکنیم!

اون شرکتایی ک اسم ایران تولیستشون نیس اون دیگه موضوع بی اهمیته مهم اینه شما میتونی از نرم افزارش مجانی استفاده کنی اگه نسخه رایگان داشته باشه حالا میخواد ایران تو لیستش باشه میخواد نباشه در ثانی کومودو اوست اینایی ک من استفاده کردم زبان فارسی هم دارند و فک نکنم شرکتی باشه ک ایران تو لیستش نباشه شاید مک کافی سوپوس ترند میکرو فقط! ولی این حرفا بی اهمیته شما صلاحیت بقیه رو میخوای با این حرفات رد کنی و یه طوری جا بندازی ک پادویش چون ایرانیه خوبه بقیه چون روسیه یا بیگانس بده! حداقل اون شرکت امریکایی کومودو یا اوست اهل جمهوری چک بیشتر به فکر مردم ماس چون رایگان هست واسمون
    دستش درد نکنه که نصف فایل هارو برمیگردونه این رایگان چینی!!!!!

اما آنتی کریپتو همه ی فایل ها رو برمیگردونه
    همونطور ک گفتم اینا فقط حرفه! حداقل من اینو دیدم ی نفر مطمعن بهم گفته نصفشو برمیگردونه با عکس نشونم داده ! پادویش ک هیچی ازش ندیدیم ما
    شما باید واسه حرفات سند(ویدئو در یوتیوب) بیاری نشون من بدی! یا ی جایی مث ملوار تیپ تستش کرده باشن! اینکه شما بگی همرو بلاک میکنه ...حرفه خالیه بحث ما هم اینجا تموم شد

سلام

برای اینکه یک فایل آلوده که کد شده و یک فایل سالم که دارم مقایسه کنم و بتونیم کد رو دربیاریم باید چکار کرد؟

سپاس
    سلام . همچین چیزی نمیشه! مقایسش کنی؟ یعنی چ! کد دراوردنش ک الکی نیس ک با الگوروتیم پیچیده رمز نویسیش کردن مگه جدول روزنامس ک کدشو در بیاری اگه کسی بلد باشه تو همون انجمن بیلیپینگ کامپیوتر میتونه ک اونا همشون درس خونده یا برنامه نویسین یا کارشونه مبارزه با بد افزارر یا تخصصشونه ادمای حرفه این
    ک اونم تازه بیشتر وقتا نمیتونن مث همین باج گیر اسپورا فک کنم هنوز نتونسن فایلایی ک به این باج گیر الوده شده رو باز کنن! اگه باج گر اسپورا باشه این باجگیر فک نکنم حاالا حالا باز بشه چون چند وقت پیش تویه جایی خوندم نوشته بودم توسط ادمای حرفه ای درس شده! پس امیدی نداشته باش خیلی
    اگه شما این فایلات رو بعدا هم بهش نیاز پیدا میکنی؟ مثلا 7 ماه دیگه هم اگه قفلش باز شد به دردت میخوره؟؟ ی هارد اکسترنال بخر همشو بریز رو اون هارد و اون هارد بزار یه گوشه ای واسه همیشه هر موقع ک شنفتی قفل گشای باج گیر اسپورا یا هر چی هست من اون رو گفتم ببینی چ باجگیریه از اون سایتی ک دادم میری دانلود میکنی قفل گشاش رو
    اگرم ک فعلا نیاز داری؟ و بعدا دیگه نیازی نداری پس پاکش کن همشو بیخیالش بشو الانم من بودم تا حالا هاردم پاک کرده بودم ویندوز از اول نصب کرده بودم خودت رو فقط خسته میکنی و حرص میدی فایده نداره با این واقعیت باید کنار بیای ک فایلات رفته
    Last edited by sunshineboy; 04-06-2017 at 22:23.

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

در ضمن هی میزنم صفحه های قبل میبینم باز پست های جدید ظاهر شده ک قبلا نبود! من نمیدونم چرا شما اینقدر در هم بر هم شلوغ حرف زدی یا پستایی کقبلا نبود الان من دارم میبینم
    خب باید هم مجانی باشه!!! اگر همه ابزار ابر قدرت ها مثل کومودوی آمریکایی و کیهوی چینی و دیگر رایگان ها اگر پولی بودن که اداره امنیت ملی این کشورها الان از کجا رنگ لباس زیر منو و شما هم تو بانک اطلاعاتیش داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب معلوم هست که باید ابزاری را رایگان خدمات بدی(فکر کن خدمات رایگان یه شرکت آمریکایی با همه سرور و تجهیزاتش به کشوری مثل ایران که تروریست میشناستش!!!

) تا بتونی ازشون اطلاعات جمع آوری کنی
    اشتباه میگم؟
    اگر این ابزارها پولی بودن باید متعجب میشدیم چون ما ایرانی ها اونقدر پولدار نیستیم که برای ابزاری که قراره از خودمون جاسوسی کنه ، پول پرداخت کنیم!
    شمابا این دروغات میخوای هر کی این مطلب رو خوند دیگه نره سر این محصولات رایگان و در اخر کار بیاد پول بده پادویش بخره و پولش رو بکنه تو جیب شما تا نری معتاد بشی؟ چون شما گفتی جاسوسن! مدرکتم نشون بده شما داری ترول میکنی از اول بحث با من من حرفام رو سند میگم شما از هوا! منم میتونم بگم پادویش جاسوسه! همونطور ک شما میگی فلان محصول جاسوسه! اینا همش حرف مث بقیه حرفات مدرک به من بده واسه حرفات ! اگه اینا جاسوسی بود ک اصن اجازه نمیدادن تو کشورای دیگه استفاده بشه ک اگه ک کومودو جاسوسی بود ک روسیه ممنوعش میکرد استفاده ازش رو اگه جاسوسی بود ک خود ایران اول از همه فیلتر میکرد سایت کومودو رو مث همون بازی پوکیمون گو ک فیلترش کردن پس اینکه جاسوسیه فقط نظر کارشناسی شده شماس! و دولت هم ازش بی خبره! اون کمودو چرا مجانی خدمات میده رو گفتم تو پست قبلم برو بخون فقط ایران نیس ک به بقیه هم میده همین خدمات رو!
    اگه ایران هم عرضه داره خب بره جاسوسی کنه والا مگه جاسوسی نمیکنن از ما؟در ثانی من مشکلی ندارم با اینکه کشوری رنگ لباس منو بدونه گفتم این به دولت مربوطه و امنیت ملی نه به من و شما شما گفتم اگه میخوای جاسوسی نشه ازت مودم بنداز تو سطل اشغال چون گوگل اطالعاتی ک سرچ میکنی رو سیو میکنه
    [QUOTE]
    من نمیدونم اگر همه اینا که اسمشونو آوردی(به قول خودت حتما میخواستی تبلیغ کنی!!!) میتونستن جلوی تمام باج گیرا بیاستن، این همه سیستم که تو دنیا آلوده شد و اطلاعاتشو از دست داد، آنتی ویروس اکبر سه تیغه و حسن پنجه طلا داشتن؟!!!!!!!!!! که آلوده شدن؟؟
    [/QUOTE
    من حقیقتو میگم و با سندم نشونت دادم چ تبلیغی کردم؟ مگه پول میره تو جییبم؟ شمایی ک داری تبلیغ میکنی نه من من از اول تا اخر حرفمم نرم افزار رایگان بود شما چون دیدی پادویش حرفی نداره واسه زدن مجبوری اینارو بگی چون پولیه با انگ جاسوسی و این حرفا میخوای بقیه رو بد جلوه بدی اینکه بقیه چرا الوده شدن؟ من خبر ندارم من همون لینکی ک بهت دادم یا واسه واناکرای اینجا قبلا لینک گذاشتم ک چ انتی ویروسهایی بلاکش میکنن من دیگه نمیدونم اون طرف چ طوری الوده شده اصن ممکنه انتی ویروس نداشته شما از کجا خبر داری انتی ویروس اون شخص ک سیستمش باج گیر گرفته چی بوده؟ شما ک خبر نداری؟ من ک خبری نخوندم در مورد اینکه مثلا واناکرای فلان محصول امنیتی رو رد کرده فقط خوندم فلان عدد سیستم الوده شدن اینکه چرا شدن دیگه باید بری از خودشون بپرسی انتی ویروس داشتن اصن؟ یا نداشتن چی بوده انتی ویروسشون؟ من در ضمن نگفتم تمام باج گیرها! من کجا گفتم تمام باج گیر ها؟ من همچین حرفی نزدم

avast رایگان یا comodo رایگان، ransomware shield دارن؟
    گفتم که هر رایگانی لزوما خوب نیست (به دلایلی که بالا توضیخ دادم)
    اینم از همون حرفای پوچ تو خالی اوست ک معلومه داره اوست داره از idp در ای وی جی استفاده میکنه رفتار شناسی داره نه تنها واسه باجگیر واسه بقیه بد افزار هام کار میکنه ولی صد در صد نیس ممکنه از ده تام ی باج گیر سیستم رو قفل کنه! من دیدم مثلا همون اوست یکی دو جا نتونسه باجگیر رو بلاک کنه! هیچ نرم افزاری امنیت صدر در صدی نداره!
    کومودو نداره کومودو شناسایی نداره ولی بلاک میکنه چ اهمتیی داره ک حالا شناساییش کنه یا نکنه؟ مسئله اینه کومودو بلاکش میکنه و فایلات قفل نمیشه
    اتفاقا من یه روز مفصل با یه دوست دیگه در مورد کومودو بحث کردم کومودو نمیتونه شناسایی کنه خودم هم میدونم اینو ولی نمیزاره فایلات هم قفل بشه این مهمه حالا او نروز حرف من این بود کومودو رو تست کردن مقابل باج گیر و این چیزا و بعدا مانور دادن روش اشتباهه چون کومودو ماژول شناسایی نداره رو فایروالش و فقط شبیه یه انتی exe عمل میکنه ولی در اخر داستان اگ کاربر اجازه نده و حواسش جمع باشه کور نباشه سیستمش الوده نمیشه

و جالب توجهتم ک همین دو روز پیش ای وی جی در نسخه بتاش ماژول ضد باج گیر طراحی کرده و واسه دانلود گذاشته علاوه بر اینکه همون idp میتونه باج گیر هارو بلاک کنه ی مازول جدیدم وارد نرم افزار قارهر بکنن ک هم رو اوست رایگان باشه هم ای وی جی ولی نه صد درصد این ادعا ک صد در صد بلاک میکنه دروغ محضه ادعای شمام هس فقط!

میخوای پادویش رو تست کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ 45 روز رایگان بهت آنتی ویرویش رو برای تست میده(خود سایتش) و 7 روز هم رایگان(ضد باجگیرشو)
    ن نمیخوام چون نیازی ندارم بهش و قرارم نیس 15 هزار تومن بدم واسش! گفتم ک هیمت پرو الرت کرک شدش هست ای پی چک رایگان هست و... و نیازی هم به اوتو بک اپ پادویش یا اتی پی چک ندارم اگه لازم باشه خودم یه بک اپ میگیرم از فایلام با نرم افزار رایگانم اونم در ضمن
    اگه میخواد تست بشه برن بدن انجمن ملوار تیپ واسشون تست میکنن من ک بیکار نیستم بشینم محصول تست کنم اونارم ک میگم بقیه تست کردن من نگا کردم
    Last edited by sunshineboy; 04-06-2017 at 23:09.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام.
    شما هنوزم تاکید میکنی رو پشرفته بودن و قابلیت بلاک کردن هر باجگیری با اطمینان صد در صدی!! من نمیدونم این چ تکنولوژی ک تو ایران عقب افتاده و زیر دست یه شرکت ایرانی هست ولی کسپر روسی و نرم افزار هیتمن پرو الرت ک واقعا پشرفتس ازش بی خبره! من جوابتونو تو پستای قبلیم دادم فک کنم کامل جامع
    شما وقتی میگی
    نه عزیز دل برادر

2 بار ننوشتم
    انجمن اجازه ارسال پست رو به من نمیداد و جالب اینکه شما جلوتر از هر تکنولوژی در جهان!!!!!!!!!! به پستی از طرف من که اصلا روی فروم قرار نگرفته پاسخ میدادی!!!!!!!! که خودش باعث بسی
    شادی و شادکامی هست که جوانان این سرزمین به تکنولوژی رسیدن که به پستی که هرگز ارسال نشده هم میتونن پاسخ بدن
    شما هنوزم تاکید میکنی رو پشرفته بودن و قابلیت بلاک کردن هر باجگیری با اطمینان صد در صدی!!
    نه
    اول باید درست منظور هم رو متوجه بشیم تا بتونبم با هم بجث کنیم

من حرفم این هست>>> هر نوع باج افزاری که تابحال شیوع پیدا کرده با آنتی کریپتو قابل متوقف شدن هست. معنای این جمله این نیست که هیچ موجودی تا ابد برنامه نویسی نمیشه که بتونه از این لایه محافظتی عبور کنه
    به بیان ساده تر : تا بحال موردی ندیدم که بروی آنتی کریپتو تست کنم و آنتی کریپتو نتونه متوقفش کنه
    اگر موردی دارید برایم ارسال کنید تا پس از تست کلیپ اون رو اینجا قرار بدم و همه ببینن که ضد رمز پادویش تونست چلوشو بگیره یا نه

من نمیدونم این چ تکنولوژی ک تو ایران عقب افتاده و زیر دست یه شرکت ایرانی هست
    حالا همین ایران عقب افتاده رو همون کشورهای جلو افتاده !!!!!!!!!! میگن سومین قدرت یا پنجمین قدرت سایبری جهان

اخبار مربوط به سال 1391
    منابع امنیتی و اطلاعاتی آمریکا بر این باورند که ایران هم‌اکنون دارای امکانات و توانمندی‌های فنی و نرم‌افزاری برای مقابله با آمریکا در جنگی سایبری است.

به گزارش «تابناک»، «جفری کر» از کار‌شناسان سایبری و یکی از مشاوران سایبری وزارت دفاع آمریکا بر این باور است که ایران هم‌اکنون می‌تواند در میدان جنگ سایبری، یکی از بازیگران عمده در میدان جهانی باشد. اکنون سه کشور پیشرو در عرصه جنگ سایبری آمریکا، روسیه و چین هستند که با احتساب ایران، شمار کشور‌های عمده در این جنگ سایبری به چهار کشور خواهد رسید.

* اما آیا توانایی سایبری ایران در اندازه‌ای هست که بتواند منافع آمریکا را تهدید کند؟

در اوایل سال جاری میلادی، «جیمز کاپلر» مدیر اطلاعات ملی آمریکا به اعضای کنگره اعلام کرد که ایران در سال‌های اخیر، توانایی فوق‌العاده‌ای در جنگ‌های سایبری به دست آورده است.

جفری کر که خود نویسنده کتاب اندرون جنگ‌های سایبری است، می‌گوید: ایرانی‌ها تا کنون اراده قدرتمندی از خود برای توسعه این توانایی نشان داده‌اند و این کشور به دانشگاه‌های بسیاری دسترسی دارد که می‌تواند به راحتی، مهندسان مورد نیاز خود در جنگ‌های سایبری را تربیت کند.

کار‌شناسان سایبری آمریکایی بر این باورند، یکی از مهمترین نگرانی‌های آمریکا درباره توانایی‌های سایبری ایران این است که بتواند به سیستم‌های یارانه‌ای آمریکا راه یافته و به نوعی، هدایت آنان را به دست گیرد.

آنان بر این باورند که هم‌‌اکنون مهندسان ایرانی، این توانایی را ندارند، ولی با وجود این، آنان می‌گویند که برای نمونه، ایران با توانایی سایبری خود، می‌تواند به سیستم‌های بانکی آمریکا وارد شده و اطلاعات حساب‌ها را تغییر دهد؛ بنابراین، اگر چنین اتفاقی بیفتد و دستکاری در چنین اطلاعاتی رخ دهد، مقابله با آن بسیار زمان‌بر خواهد بود

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

من خندم میگیره از این حرف! این حرف خنده داریه! اگه پادویش هچنین تکنولوژی داره ک نگران حفره های امنتی تو ویندوز نیس!
    باور کن منم خیلی خندم میگره وقتی میشنوم طرف داره راجع به امنیت صحبت میکنه بعد میگه میرم از کرک!!!!!!!! نرم افزار امنیتی برای استفاده ازش کمک میگیرم!!!!!!!!!!!! کرک امنیت
    یعنی علاوه بر اینکه خنده داره، گریه دار هم هست که ما برای برقراری امنیت سیستم از کرک نرم افزار امنیتی استفاده کنیم!!! و خوشحال باشیم هیتمن پروی فعال داریم !!!!!!!!!!!

توسعه دهنده نرم افزار هیتمن پرو الرت من بعضی وقتا میرم تو یه انجمنی هست میاد اونجا اپدیت نرم افزارشو میزاره و با کاربرا حرف میزنه هیتمن پرو الرت ک سوپوس خریدش این پشرفتس خب؟اسمبزرگی هم هست!
    خب امن پرداز هم انجمن داره ، مسئولاش میان صحبت میکنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یه وقت ندزدن این مسئولین هیتمن پرو رو که اینقدر فوق العاده هستن!!!!! (میان تو انجمنشون صحبت میکنن!!!)

دوم اینکه هیتمن پرو اسم بزرگی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    میشه توی همون رنکینگ برترین تست های av test و av comparative نشون بدی ، چند بار هیتمن پرو اول یا دوم یا اصلا سوم لیست بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

همونطور ک گفتم اینا فقط حرفه! حداقل من اینو دیدم ی نفر مطمعن بهم گفته نصفشو برمیگردونه با عکس نشونم داده ! پادویش ک هیچی ازش ندیدیم ما
    چه سند و مدرک کوبنده ای!!!!!!!!

یکی به یکی دیگه گفته که اون یه سلفی بگیره به شما نشون بده !!!!!!!!!!!!!!

بعد جالبه به من میگید که مدرکت کو؟!!!!

شما اگر یکی عکس گرفته و نشونتون داده، من خودم با چشمای خودم دیدم و خودم تست کردم هر چی تو پست هام گفتم

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •