تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 36

نام تاپيک: ویروس HELP_Xkj1VYCu.html

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

شما میتوانید به جای جیب این عده ای که 8 سال زحمت کشیدند و این ابزار بومی را ساختند خالی و به جایش جیب روسیه و رومانی و اسلواکی و جمهوری چک و.... را پر کنید اما حتما توجه داشته باشید که همین جوان فوق لیسانس و دکتری که بیکار میشود در همین بعد از ظهر بهاری، ماشین جلوی درب منزل شما را برای دریافت مشتی ماده مخدر و شیشه و کوفت و زهرمار خواهد دزدید و این شما خواهید بود که ناسزا گویان وقتی از ناپدید شدن ماشین خود درب منزل مطلع شدید به زمین و زمان فحش خواهید داد که این دیگر چه مملکتی است که در آن امنیت نیست
    من به عنوان مصرف کننده فقط یه سوال دارم که از کجا باید اطمینان داشته باشم که عملکرد پادویش خوب هست؟ در کدوم تست معتبر الان شرکت داره که بشه در مقایسه با دیگر انتی ویرسها مقایسش کرد؟ و ار همه مهمتر چه امکانات بیشتری از کمودوی رایگان داره که برم و ۵۸ هزار تومن برای خرید این انتی ویروس که در هیچ تستی هم شرکت نکرده پول بدم؟ متاسفانه تو امکاناتی که درباره نسخه کامل این انتی ویروس نوشته شده حتی خبری از مسدود کردن صفحات وب هم نیست و فکر هم نکنم امکانات اتوسندباکس کمودو رو داشته باشه. یک مساله دیگه این است که این شرکت بر طبق چه منطقی قیمت محصول خودشو ۵۸۰۰۰ تومان گذاشته؟ وقتی این قیمت با کسپر و بیت دفندر یکی هست چرا باید به جای خرید اونها محصول پادویش رو خرید؟ مساله آخر اینکه شما صحبت از جاسوسی مثلا انتی ویروس کمودو کردید که به فرض بپذیریم درست باشه شما مطمئنید که پادویش جاسوسی نمیکنه؟؟ برای من ایرانی اگه اطلاعاتم دست امریکایها بیفته هیچ ضرری نداره ولی اگه اطلاعاتم و سایتهایی که میرم دست بعضیها در داخل کشور بیفته قطعا برام مضرتره... اگه میگید جاوسوسی نمیکنه طبق کدام تست و سند بین المللی میگید و اگر میگید کمودو جاوسوسی میکنه طبق کدام تست و سند بین المللی میگید؟؟ فقط خواستم بگم که اگه ادعای همینجوری میکنید اون طرف هم میتونه ادعای همینجوری بکنه... ضمن اینکه دوست عزیز کمودو شرکتی هست که پولش رو از چیزهای دیگر به دست میاره و مثل بقیه شرکتهای امنیتی فقط روی محصولات امنیتی تمرکز نداره و به خاطر همین اتی ویروسشو با امکانات فراوان به صورت رایگان در اختیار همه میذاره تا کاربرای متوسط و متوسط به بالایی که امنیت براشون خیلی مهمه بتونن از اون استفاده کنن و به خاطر همین هم محصولاتش رایگانه نه به خاطر جاسوسی کردن! تو دنیای امروز نمیشه به همین راحتی جاسوسی کرد چون محصولات امنیتی تعدادشون زیاده و اگه محصولی بخواد به عنوان جاسوس افزار باشه توسط بقیه محصولات شناسایی میشه و ابروی اون شرکت به باد فنا میره. ضمن اینکه هر محصولی قواعد مخصوص به خودش رو داره که اول نصب نوشته شده و گفته میشه که چه اطلاعاتی به صورت ناشناس و به چه علتی مورد استفاده شرکت قرار میگیره و چیز مخفی ای که بشه اسمشو جاسوسی گذاشت وجود نداره.
    درباره بیکاری جوان تحصیل کننده هم به نظرم مشکل همینه که اولویتها برای شرکتها مشخص نیست... به عنوان یک نمونه وقتی گیرنده ی یو اس بی دیجیتال ایکس وی›ن خریداری میشه داخلش از نزم افزار کرک شده خارجی استفاده شده که حتی زبان فارسی رو هم پشتیبانی نمیکنه! خب برنامه نویس محترم بره و برای این گیرنده دیجیتال برنامه بنویسه و به شرکت بفروشه و شرکت هم داخل گیرنده دیجیتال یو اس بی قرار بده... حالا دوستان به جایی که این کارها رو بکنن میان و روی چیزی سرمایه گذاری میکنن که اصلا توان رقابتشو ندارن و اصلا پولش رو هم ندارن که حتی یک سال در یه تست معتبر شرکت کنن.... بعدشم میگن مشکل مردم ایرانن که کالای ایرانی نمیخرن! اخه بابا طبق چه منطقی باید کلایی رو خرید که از عملکردش مطمئن نیستی و محصولات رایگان با امکانات بیشتر وجود داره؟؟ اگه فقط باید بخریم که شما بیکار نباشید خب برید و بنگاه خیریه راه بندازید و از مردم بخواهید بدون اینکه محصولتونو بخرن بهتون کمک کنن!! من توصیم اینه که دوستان برن و رو چیزهایی سرمایه گذاری و فکر کنن که بتونن به پول نزدیکش کنن و قدرت رقابت داشته باشن و یک نمونش رو هم گفتم.

2. این کاربر از آداک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

ک خیلی از باجگیرهام مث همین اخری وانا کرای از حفره های امنیتی ک ت وویندوز بود استفاده کرده بود .... اصن پادویش نداره این قسمتو من نمیدونم شما چ طوری به خودت اجازه میدی راحت این حرفو بزنی و اونارو زیر سوال ببری[/QUOTE]

مدتی که از آنتی کریپتو استفاده کردم نشون میده آنتی کریپتوی پادویش کاری به این ندارد که باج افزار مورد نظر، واناکرای است یا لاکی، سربر است یا هر مورد دیگری
    آنتی کریپتوی پادویش نیاز به این ندارد که نگران فلان حفره ی امنیتی باشد
    آنتی کریپتوی پادویش تنها با جلوگیری از رمز شدن یک فایل و پرسش از کاربر، جلوی هر نوع باج افزاری رو میگیره
    یعنی به بیان ساده تر، 1 سال قبل از اینکه هکر واناکرای بدنیا بیاد!!!!!!(واناکرای رو تولید کنه) آنتی کریپتوی پادویش میتونست اونو تشخیص و جلوش رو بگیره
    به این میگن پییییییییییییییشششششششششش ششششششررفته رفیق

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

البته شما هیچ مدرک و سندی نداری ک پیشرفتس درسته؟ وقتی میتونیم بگیم پیشرفته و خوبه ک یه جا تست شده باشه حداقل تو یه مجله معتبر یا یه سایت معتبر انگلیسی رتبه داده باشه بهش یا نقدش کرده باشه اسم پیشرفته داره همین حتی وسایت خود پادویش شما نمیتونی ببینی چ جوایزی برده کجا تست شده و...)[/QUOTE]

شما مطلبی گفتید که تصور میکنم یا هرگز در ایران زندگی نکرده اید یا مدت زیادی در ایران نبودید!!!!!!!!!
    شما بهتر است اول ببینید از هر 10 نرم افزاری که نصب میکنید، چندتایشان نام کشور ایران را در لیست قابل انتخاب دارند!!!!!!!!!! و بعد از شرکت آنتی ویروس ایرانی در تست های جهانی صحبت کنید!!
    تا همین چندی پیش که اصلا باور نداشتند که کشوری به اسم ایران هم وجود خارجی دارد! و تازه در همین اواخر بود که یکی از مسئولین پادویش گفت، نسخه ای از پادویش را av test پذیرفته که تست کند و برایشان ارسال شود.

محصول وطنی حمیات کنند مردم وقتی ک روش ننوشته هیچی! چون شما گفتی خوبه ما هم بگیم خوبه بعدا ک باج گیر گرفتیم بگیم فلانی گفته خوبه خوبه طوری نی
    دقیقا

هیچ وقت همچین کاری نکن و بخاطر حرف من و دیگران آنتی ویروسی رو استفاده نکن

شما میتونی بری تو سایتشون و خود آنتی ویروس رو 45 روز رایگان و آنتی کریپتوی ضد باجگیرش رو 7 روز رایگان استفاده کنی و بعد بیای نظر بدی که مثل الان نشه که مدام بگی فکر نکنم و اطمینان ندارم و گمون نکنم و احتمالا و .................

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

شما بااین تعصب و جانب داری ای ک کردی مشخصه کاربر معمولی نیسی چون یه کاربر معمولی وقتی حرفای من رو میخونه متوجه میشه ک من حرفم چی هست و قانع میشه مگه اینکه از پادویش باشه ک بخواد بحث رو بکشه تو حاشیه !

بعله شاید برنامه نویسش نباشی ولی شاید از پادویش پول در میاری والا خودتو خسته نمیکردی اینجا ب راحتی بیت دیفندر و کسپر اسکای رو زیر سوال ببری! اونم به دلیل بی دلیلی هیچ کاربری اونطوری دو تا محصول رو زیر سوال نمیبره مگه اینکه قصد داشته باش

شما گفتی اونا نمیتونن فایلات رو برگردونن در صورتی ک اونا اصن اجازه قفل شدن فایلات رو نمیدن!و بازم تاکید میکنم شما اصن جواب این حرف من رو ندادی ک چرا اون حرف روزدی هدفت چی بود از اون حرف!

در ثانی من مثال مجانی زدم واسه ضد باج گیر 4 تا نرم افزار گفتم ک دوتاشم میتونه فایلات رو برگردونه(appcheck و RansomOff) بعد ملت بیان پول بدن 15 هزار تومن ک چی بشه؟ حمایت از تولید داخلی؟ نه نیازی نیس وقتی کیفیت خوبش هس مجانیش هست اصن چ نیازی داره ایرانی ها به خودشون اجازه بدن وارد این حیطه بشن ایرانی ک یه مهندس کامیپوترش در حد یه ادم مبتدیه بی سواده!بهتره برن دانشگاهشون رو اول درس کنند بعد 10 سال بیان و اعلام کنند ما هم هستیم... من ک شخصا ازا ون ادم هام ک به نرم افزار ایرانی اعتماد ندارم!و کلا کالای ایرانی بحث بحثه تکنولوژیه ک ایران نداره! حمایتم ک بشه فایده نداره الان مثلا ما خوردو تولید میکنیم 30 ساله پیشرفت کردیم؟ نه فقط انحصارش کردند همین و بس اینم همینه اگه قدرتشو داشتن تا حالا تو حیطه نرم افزار هم انحصار میکردند و دست مینداختن روش و مردم رو مجبور میکردند به ... این شعار ها ک کالای ایرانی بخریم ...فقط شعاره وقتی ک کالای ایرانی کیفیت نداره دلیلیم نداره بخریم مثالشم زدم همون خودرو ک دیگه بزرگترینشه

ضد باج گیر پادویش هم دقیقا همین کار رو انجام میده (با رفتار شناسی تشخیص میده و بعد کاملا جلوی هر نوع باج افزاری رو میگیره چه لاکی چه سربر چه وانا کرای یا..... فرقی براش نداره)
    شما اینو از کجا میگی اخه؟ رو چ مدرکی! این حرف زدنش مدرک میخواد من واسه حرفام مدرک دادم شما رو واقعیت نشون من بده! نه حدس گمان!

من میگم تو هیچ تستی وجود نداره شما اول جواب اینو بده
    اول بگو اینکه میگی خوبه رو از کجا میگی؟ از خودت میگی؟ پیشرفتس؟ چ طوری پیشرفتس؟ مثلا انتی ویروس اف سکئور میگهdeepguard ما پیشرفتس خب میری توسایتش یه پی دی اف چند صفحه ای گذاشته فقط توضی داده در مورد این دیپ گارد و تستایی هم ک شده روش و کاربردش تو دنیای واقعی رو هم با ذکر منبعش در اخر فایل پی دی اف ضمیمه کرده!پادویش در مورد پشرفته بودنش اصلا مدرکی داره؟
    من هم میتونم بگم فلان محصول پیشرفتس ولی رو چ حسابی؟! چرا حرفای شمارو شاید چند تا کاربر ک از هیچ جا خبر ندارن باور میکنن ! ولی یک مث من نچ
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من گفتم مطمعن نیستم همشون ولی اونایی ک نام بردم بلاکش میکنن حتما رو چ حسابی زدم این حرف رو؟ رو حساب شناختی ک داشتم قبلا بعل ه تکلیفم مشخصه مطمعنم بلاکش میکنن

بعداز اون هم رفتم دیدم و مطمعن هم شدم ک تقریبا همشون باج گیر اسپورا رو بلاک کردند! من لینک هم دادم همین پست قبلیم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    شما حرفای من رو دقیق نمیخونی اصلا
    اون مجانی هام کردند در ضمن! یک ریال هم ازت نمیگیرن :-)

کد:
    و همین حرفارو زدی ک من بازم مطمعنم شما از پادویشی خجالت هم نکش راحت بگو ..از این طرز حرف زدن ک میگی مثل انتی کریپتوی ایمن پرداز هر کسی باشه همین برداشت من رو میکنه!اخه رو چ حسابی این حرف رو شما میزنی واسه حرفات سند نشون انجمن پی سی ورلد بده !چون شما گفتی انتی کریپتوی ایمن پرداز جلوی هر باجگیری رو میگیره ما هم باور کنیم؟ جالبم هست با قاطیعت میگی جلوی هر نوع باجگیری کاربری مث من هیچ وقت اینطوری رو یه محصول مانور نمیده و اگه داد سند داره واسه حرفاش شما واسه این حرفت سند بیار حداقل یه جا تست شده باشه :-)

شما طرفدار هر نوع تلاش برای تولید غیر وابسته ای؟ خب ک چی بشه مگه کشاورزیه؟من میگم اون شرکتا دارن مجانی خدمت میدن به مردم ایران چ وابستگی ای جود داره؟ بعله پادویش بیاد مجانیش کنه میکنه؟ تا از تولید داخلی حمایت کنیم مگه نمیخوان غیر وابسته بشیم پس مجانیش کنند همونطور ک بقیه مجانی هستند و از تبلیغات حالا راه های دیگه کسب درامد میکنند.. وقتی به صورت مجانی دارن بهت خدمت ارائه میکنن دارن بهمون لطف میکنند ارز از کشور خارج میشه؟ن
    Last edited by sunshineboy; 02-06-2017 at 20:00.

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

کد:
    جالبه این ای وی جی کثیف داره محصولشو به شما رایگان میده حالا شاید بعضی وقتام تحریم باشه اجازه اپدیت نده!ماشالله اینم ک راه حل داره با وی پ..ان یا هر چی شما میتونی اپدیتت رو بکنی مشکل کجاس؟
    ای وی جی ک مجانی نرم افزارشو میده شما حالا شاید بنا بر قوانینی بعضی مواقع نتونه اپدیت بده به ملت شریف ایران اونم بعضی وقتا شدکثیف؟
    و پادویشی ک محصول وطنیه رایگان نیست و در ضمن قیمتشم تقریبا برابری میکنه با محصولات خارجی شد گل سر سبد ؟خب پادویش ک همینم نداره مجانیی ک نیس ک بخوایم تازه اپدیت خشک خالیش بکنیم!
    و بحث دیگه اینه اونی ک اون طرف دنیاس داره محصولشو به ما رایگان میده اونی ک تو کشور خودمونه حاضر نیس این کارو بکنه خب مسلما من از اون حمایت میکنم! یه چیز عادیه!! اصن این حرف ک ای وی جی رو کثیف خطاب میکنی شما از پایه مشکل داره! ی طوری صحبت میکنی مثلا من بیگانه پرستم! یا ای وی جی استعمار کرده کاربرای ایرانی رو!
    این رو هم در نظر بگیریم کسی مجبور نکرده کسی رو ای وی جی استفاده کنه بره از شرکتایی ک تحریم نیستن مث کومودو مث توتال سکوریتی 360 چیتنی استفاده کنه تقریبا کیفیاتشم یکیه! و فعلا ک همین ای وی جی کثیف اوست و کومودو امریکایی ک بیگانه هست و غربی بیشتر به فکر مردم ماس تا پادویش! درسته؟
    کد:
    [/CODE]

اینکه کومودو از کجا پول در میاره خب درسته عاشق چشم ابروی من و شما نیست شاید ب خوبیه نرم افزار های پولی نباشه کیفیتش باگ داشت هباشه یا حالا حفاظتش در اندازه مثلا کسپر نباشه ولی خب اونم به خاطر اینکه مجانیه همین ولی:
    کومودو اصن شرکتش نرم افزار هاش واسه محیط تجاریه نه خانگی! شما برو اینارو اول بخون خواهشا دونسته بیا حرف بزن
    کومودو بیشتر از 1100 نفر پرسنل داره این انتی ویروس خانگیش مث اسباب بازیه اصن نیازی به درامدش نداره یه جوری تبیلغ میشه واسش تازه این و اون اسمش رو میارن جا میفته تو ذهن مردم! شما اصن حرفت میزنی رو هوا این ک کومودو یا حالا شرکتای دیگه رایگان میدن نرم افزاراهاشون رو در ازاش از یه جای دیگه درامد دارن!خبر نداری؟ کومودو هم همینه واسه محیط تجاری سرویساش پولیه ولی واسه کاربرای خانگی اومده مجانی درس کرده نه به قصد جاسوسی چ طوری شما ی شرکت رو متهم میکنی به جاسوسی؟ اینم مث همون حرفای قبلتون هست! بدون سند دلیل مدرک
    شما وقتی میخوای نرم افزار رو نصب کنی باید با قوانین نرم افزار موافقت کنی اگه هم جاسوسی کنه کسی مجبورت نکرده! خودت انتخاب کردی بعدشم این ها حفظ حریم شخی دارن همشون وقتی بری تو سایتشون نوشته ما چ چیز هایی رو مثلا نگه میداریم مثلا انتی ویروس توتال 360 میگه ما مثلا سایتهایی ک بازدید کردید رو تو دیتابیسمون ذخیره مکنیم و بعد به این شرکت های اماری یا تجاری میفروشن و شما موافقت میکنی باهاش! این جاسوسی نیس اسمش شاید یکی مث من خوشش نیاد یکم ولی جاسوسی نیس! ب هر حهت چندان اهمیتی نداره واسه کسی ک خیلی پارنویید هست شاید این سیاست حریم شخصی مناسب نباشه!
    بازدید های شمارو ذخیره میکنند و بعدمیفروشن به شرکت های بازاریابی ک وقتی میخواد شرکتی یه محصولی رو تبلیغ کنه بدون سلیقه ادما چ طوریه یه چیزایی شبیه اینه!
    Last edited by sunshineboy; 02-06-2017 at 20:03.

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

جالبیش اینه پادویشم همین کاررو میکنه!همون کاری ک کومودو میکنه! پس دارند جاسوسی میکنند!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ب- برخی اطلاعات دیگر به صورت اتوماتیک از شما دریافت می‌شود که شامل موارد زیر می‌باشد:

۱- تاریخ و زمانی که وارد سایت ما شده اید و مدت زمانی که در سایت هستید.

۲- صفحات مشاهده شده توسط شما

۳- آدرس IP کامپیوتر شما

۴- نام و نسخه سیستم عامل و browser کامپیوتر شما. به عنوان مثال Windows 7/IE 9

۵- اطلاعات استانداردی که توسط browser فرستاده می‌شود

در ثانی بزار جاسوسی بکنن مثلا چی میخوان از من جمع اوری کنن؟ نوش جونشون من راضیم ازم جاسوسی کنند اشکال نداره حساب بانکی من رو ک تخلیه نمیکنند ک! اگه شما اینقدر نگران اینی ک ازت جاسوسی نشه؟ پس کلا باید مودمت رو بندزای تو سطل اشغال همین ک اومدی وارد محیط اینترنت شدی حریم شخصیت از بین رفته همین ک وارد گوگل شی اطلاعاتت ذخیره میشه رو حساب حرف شما کلا ملت ایران باید اینترنتشون رو قطع کنند
    اینکه امریکا از کجا رنگ لباس منو شمارو میدونه به من ربط نداره اون به دولت ربط داره دیگه و امنیت ملی
    تکنولوزی دارن ماهواره دارن و هزار چیز دیگه ک انتی ویروس کومودو واسشون اسباب بازیه در مقابل اونا ! ی طوری حرف میزنی مثلا اینگار جاسوسی هایی ک انجام میشه به خاطر محصلات امنیتی رایگان یا کلا نرم افزار های رایگانه نه خیر از جاهای دیگه دسترسی دارن ک من متخصص نیستم

این ک جوون مملکت بیکار باشه ب خاطراینکه من مثلا کالای نامرغوبش رو نخریدم؟! خب این دیگه چ طرز فکریه واسه اینکه جوون مملکت شاغل بشه من باید پولم رو بریزم دور؟ب قول دوستمون برید بنگاه خیریه بزنید اون دیگه به دولت بستس مشکل دولته نه مردم! این ک فلانی بیکاره بره معتاد بشه؟ خب خاک تو سر کسی ک از بیکاری معتاد بشه
    گفتم ک بیان دانشگاهاشون رو درس کنند و خیلی کارایی دیگه .. تا وقتی یه نفر مهندس شد بشه بهش گف مهندس .. خودش گلیمشو از اب بکشه بیرون همون کاری ک تو امریکا یا کشورای دیگه میکنند!شما بحث رو بردی تو کجاها از حیطه بحث ما خارج شدی اصن!

کد:
    مگه من گفتم هر چی ک رایگانه خوبه ؟! این حرف رو هم میزنی ک باز بریم سر اونجا ک خب چون پادویش پولیه خوبه! چرا شاید ی سری نرم افزار های خاص مثلا اوست رایگان در مقابل کسپر پولی خب اون کسپر بهتره صد در صد
    در ثانی اینایی ک رایگانن امتحانشون رو پس دادند پس خوبننننننننننننننن این انتی ویوروس های رایگانن خوبن از اونجایی ک تو تستا نشون داده شده همون تستای معتبری ک پادویش توش نیس! تستارم ک بیخیال بشیم حداقل چهار تا کاربر تستش نکردن ببینن تایید میشه یا نه! شما ی حرفایی میزنی ... خبر نداری فک کنم از هیچی ؟ چون این رایگان ها درجه حافظشتون بالاس شما اگه بری ببینی بگردی متوجه میشی
    هر چند اون تستام بالاخره جنبه تبلیغاتی هم داره ولی یه محکه واسه شرکتای امنیتی نمیشه در نظر نگرفتش 80 درصدش حقیقته شاید 20 درصدش تبلیغاتی باشه ! ین مهمه!

کد:
    شما یادت نرفت شما از قصد گفتی از یاد رفتنی نبود خب اینکه پادویش میتونه بلاکش کنه باریکلا به پادویش صد امتیاز به پادویش من حرفم چیز دیگ هبود من جواب حرف خوت رو دادم گفتی کسپر یا بیت دیفندر میتواند چنین کاری انجام دهد؟ من جواب این حرفتون رو دادم شما باز جواب حرف من رو میدی؟شما یه حرف رو هوا زدی من گفتم شما یادت رفته این تیکشو؟ و حالا باز جواب حرف من رو میدی من میگم چرا یه مصحول رو زیر سوال بردی اصن ؟ ب چ حقی اطلاعات دروغ میدی؟
    بعدشم حرف تکراری دوباه سندتون کجاس ک پادویش دقیقا همین کارو میکنه؟ اخه این حرفارو از کجا میگی شما؟ کجا تست شده ای بابا

کد:
    اهان جواب این رو هم بدم. اینا حداقل نمیان به دروغ بگن محصول وطنی ما مثلا بهتر از کسپر اسکایه یا کسپر به محصول وطنی ما بهتر از بیت دینقدر هست! و اطلاعات دروغ بدن به مردم واسه اهداف تجاری خودشون :-)
    من هم جیب کسی رو پر نمیکنم من خودم مخالفم واسه پول دادن بالای نرم افزار تا هم بشه از کلیدای اشتراکی استفاده میکنم کسی جیب کسی رو پر نکرده :-)من دارم رو محصولات رایگان حرف میزنم از اول تا اخرش ولی اگه کسی هم پول بده واسه کسپر؟ خب بده زحمت کشیده شرکت کسپر نتیجه ی زحمتشون رو میبینندد!نوش جونشون
    در ثانی این هایی ک نام بردی شبیه نام بردن از شرکت بی وی ام وس اگه کسی هم پول داد واسش ارزشش رو داره تکنولوژی خریده// ساپورت فعال کیفیت فوق العاده داره و از همه مهمتر معتبره خیلی شد بحث
    Last edited by sunshineboy; 02-06-2017 at 20:07.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

اینی ک میگید آنتی کریپتوی امن پرداز ب محض الوده شدن سیستم به باجگیر فایلهارو برمیگردونه و اوتوبکاپ میکنه یا حالا رول بک داره هر چی هست من کار نکردم
    من فکر میکنم اگر گفته ی منو به زبان اسپانیایی ترجمه میکردیم و بعد به یه فرانسوی میگفتیم اونو فرانسه کنه و بعد یه ایرانی اون مطلب فرانسوی رو فارسی کنه!!!!!!! فکر نکنم همچین برداشتی میشد از ترجمه داشت!!!!!!!!!!!

من نگفتم تا آلوده شد وقتی فایل آلوده شد از اون بکاپ میگیره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مگر اینکه برنامه نویسای پادویش عقب افتاده ی ذهنی باشن که روز و شب کار کنن که از فایل آلوده بکاپ !!!!!!!!!!!!! بگیرن

یکبار با دقت مطلب من رو بخون تا نه وقت منو بگیری نه خودتو

آنتی کریپتو علاوه بر اینکه جلوی هر نوع باجگیری رو میگیره یه قابلیت اضافه هم داره که بصورت اتوماتیک و زمان بندی شده از فایل ها بک آپ میگیره(فقط 5 درصد دیسک رو برای اینکار میخواد نه بیشتر) که اگر یه موجود عجیب غریبی هم متولد شد که از آنتی ویروس خارجی شما رد شد و از آنتی کریپتوی ایرانی هم رد شد، فایل های سالم با 2 تا کلیک قابل برگردوندن باشه

گرفتی داستانو؟؟؟؟؟؟؟ یا باز باید بیشتر توضیح بدم؟

appacheck حتی رایگان هم هست نه پولی!
    برای نسخه بکاپ گیر اتوماتیک این نرم افزار تولید کره ی جنوبی! باید 50 هزار تومن پول بدی (تازه اگر تو ایران بتونی بخریش)- نسخه رایگانش بکاپ اتوماتیک نداره

- - - Updated - - -

ک خیلی از باجگیرهام مث همین اخری وانا کرای از حفره های امنیتی ک ت وویندوز بود استفاده کرده بود .... اصن پادویش نداره این قسمتو من نمیدونم شما چ طوری به خودت اجازه میدی راحت این حرفو بزنی و اونارو زیر سوال ببری[/QUOTE]

مدتی که از آنتی کریپتو استفاده کردم نشون میده آنتی کریپتوی پادویش کاری به این ندارد که باج افزار مورد نظر، واناکرای است یا لاکی، سربر است یا هر مورد دیگری
    آنتی کریپتوی پادویش تنها با جلوگیری از رمز شدن یک فایل و پرسش از کاربر، جلوی هر نوع باج افزاری رو میگیره
    یعنی به بیان ساده تر، 1 سال قبل از اینکه هکر واناکرای بدنیا بیاد!!!!!!(واناکرای رو تولید کنه) آنتی کریپتوی پادویش میتونست اونو تشخیص و جلوش رو بگیره
    به این میگن پییییییییییییییشششششششششش ششششششررفته رفیق

البته شما هیچ مدرک و سندی نداری ک پیشرفتس درسته؟ وقتی میتونیم بگیم پیشرفته و خوبه ک یه جا تست شده باشه حداقل تو یه مجله معتبر یا یه سایت معتبر انگلیسی رتبه داده باشه بهش یا نقدش کرده باشه اسم پیشرفته داره همین حتی وسایت خود پادویش شما نمیتونی ببینی چ جوایزی برده کجا تست شده و...)[/QUOTE]

شما مطلبی گفتید که تصور میکنم یا هرگز در ایران زندگی نکرده اید یا مدت زیادی در ایران نبودید!!!!!!!!!
    شما بهتر است اول ببینید از هر 10 نرم افزاری که نصب میکنید، چندتایشان نام کشور ایران را در لیست قابل انتخاب دارند!!!!!!!!!! و بعد از شرکت آنتی ویروس ایرانی در تست های جهانی صحبت کنید!!
    تا همین چندی پیش که اصلا باور نداشتند که کشوری به اسم ایران هم وجود خارجی دارد! و تازه در همین اواخر بود که یکی از مسئولین پادویش گفت، نسخه ای از پادویش را av test پذیرفته که تست کند و برایشان ارسال شود.

محصول وطنی حمیات کنند مردم وقتی ک روش ننوشته هیچی! چون شما گفتی خوبه ما هم بگیم خوبه بعدا ک باج گیر گرفتیم بگیم فلانی گفته خوبه خوبه طوری نی
    دقیقا

شما میتونی بری تو سایتشون و خود آنتی ویروس رو 45 روز رایگان و آنتی کریپتوی ضد باجگیرش رو 7 روز رایگان استفاده کنی و بعد بیای نظر بدی که مثل الان نشه که مدام بگی فکر نکنم و اطمینان ندارم و گمون نکنم و احتمالا و.......

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

مگه من گفتم وقتی الوده شد بک اپ میگیره؟ من کی همچین حرفی زدم اتفاقا م نفارسی خوب میفمم شما هم میفمی؟
    من گفتتم اوتوبکاپ میگیره یا رول بک میکنه فایلات رو وقتی الوده شد سیستم برمیگردونه فایلت رو! حالا اینش مهم نیس مهم مفهوم جمله بود ک من میدونم داستان رو

خودم میدونم محصول کره اس و چ قدر پولشه و نسخه رایگانش اوتوبک اپ نداره ولی همین ک رایگانه شاید همه فایلات رو برنگردونه ولی فایلایی ک تو داکیومنت هست رو برمیگردونه در ثانی ک تست شده و تو بیشتر مواقع من دیدم نسخه رایگانش اجازه اجرای باج گیر رو نداده همین رایگانش ک بعد تازه بخوای نیاز به برگردوندن فایلات بکنی ! خب ایمن پرداز هم بیاد دو تا نسخه بزاره یه نسخه رایگان واسه بلاک کردن یه نسخه پولی واسه اوتو بک اپ گرفتن از فایلا میکنه؟ نع
    بعدشم ای ننرم افزار تست شده صلاحیتش تایید شده بارها
    اون یکی RansomOff این ک کاملا رایگانه! این دیگه چی؟ اینو میخوای چی بگی ؟ این هم بلاک میکنه هم فایلات رو برمیگردونه
    اون پولی بود نسخه پرواش بازم هستن از این ها بسیار زیاده تا دلت بخواد هست

حرفای شما فقط حرفه شما وقتی سند اوردی واسه حرفات من ادامه میدم به بحث باهات من جوابت کامل و تکمیلی دادم واسه شروع بحثتون در مورد ضد باجگیر ایمن پرداز هم شما باید بری انجمن میلوار تیپ بدی نرم افزارت رو بگی واست تستش کنن اونجا تو ده تا تست معلوم میشه ک ضد باج گیر ایمن پرداز چند مرده حلاجه والا حرف ک خیلی میشه زد هر وقت تست کردن این نرم افزار فوق پیشرفته رو و تایید شد اون وقت میشه حرف زد ددر مورد پیشرفته بودنش شب خوش
    در ثانی پستتم نوشتی پاک کردی! نمیدونم چراشو ولی جوابت رو دادم به هر حال دور از همه این حرفا نرم افزار هیتمن پرو الرت کرک شدش هست هم ضدباجگیره هم ضد کیلاگر هم ضد اکسپلویت من اگه بخوام استفاده کنم؟ خب میرم کرک شده هیتمن پرو الرت رو میگیرم مریض نیستم پول بدم ک و خوبیشم اینه ک تست کردم دیدم با نسخه اصلیش طاق نمیزنه! نیازی نیس برم 50 هزار تومن بدم نرم افزارکره رو بخرم یا پادویشی ک ملوم نی چی هست ! و تازه اونم جایگزین رایگانش همون رنسام اف بود ک گفتم
    Last edited by sunshineboy; 02-06-2017 at 19:36.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

متاسفانه مدیر نمیذاره به شما پاسخ بدم و پست منو پاک میکنه. پس آرزوی روزهای خوبی با کسپرسکی روسی براتون دارم!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

این انتی ویروسایی ک نام بردی Exploit Prevention دارن! ک خیلی از باجگیرهام مث همین اخری وانا کرای از حفره های امنیتی ک ت وویندوز بود استفاده کرده بود .... اصن پادویش نداره این قسمتو من نمیدونم شما چ طوری به خودت اجازه میدی راحت این حرفو بزنی و اونارو زیر سوال ببری
    به این میگن پییییییییییییییشششششششششش ششششششررفته رفیق!!!

.................................................. ............
    ( البته شما هیچ مدرک و سندی نداری ک پیشرفتس درسته؟ وقتی میتونیم بگیم پیشرفته و خوبه ک یه جا تست شده باشه حداقل تو یه مجله معتبر یا یه سایت معتبر انگلیسی رتبه داده باشه بهش یا نقدش کرده باشه اسم پیشرفته داره همین حتی وسایت خود پادویش شما نمیتونی ببینی چ جوایزی برده کجا تست شده و...)

دقیقا

شما میتونی بری تو سایتشون و خود آنتی ویروس رو 45 روز رایگان و آنتی کریپتوی ضد باجگیرش رو 7 روز رایگان استفاده کنی و بعد بیای نظر بدی که مثل الان نشه که مدام بگی فکر نکنم و اطمینان ندارم و گمون نکنم و احتمالا و...............

..................................

اینی ک میگید آنتی کریپتوی امن پرداز ب محض الوده شدن سیستم به باجگیر فایلهارو برمیگردونه و اوتوبکاپ میکنه یا حالا رول بک داره هر چی هست من کار نکردم
    من فکر میکنم اگر گفته ی منو به زبان اسپانیایی ترجمه میکردیم و بعد به یه فرانسوی میگفتیم اونو فرانسه کنه و بعد یه ایرانی اون مطلب فرانسوی رو فارسی کنه!!!!!!! فکر نکنم همچین برداشتی میشد از ترجمه داشت!!!!!!!!!!!

من نگفتم تا آلوده شد وقتی فایل آلوده شد از اون بکاپ میگیره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مگر اینکه برنامه نویسای پادویش عقب افتاده ی ذهنی باشن که روز و شب کار کنن که از فایل آلوده بکاپ !!!!!!!!!!!!! بگیرن

یکبار با دقت مطلب من رو بخون تا نه وقت منو بگیری نه خودتو

آنتی کریپتو علاوه بر اینکه جلوی هر نوع باجگیری رو میگیره یه قابلیت اضافه هم داره که بصورت اتوماتیک و زمان بندی شده از فایل ها بک آپ میگیره(فقط 5 درصد دیسک رو برای اینکار میخواد نه بیشتر) که اگر یه موجود عجیب غریبی هم متولد شد که از آنتی ویروس خارجی شما رد شد و از آنتی کریپتوی ایرانی هم رد شد، فایل های سالم با 2 تا کلیک قابل برگردوندن باشه

گرفتی داستانو؟؟؟؟؟؟؟ یا باز باید بیشتر توضیح بدم؟

appacheck حتی رایگان هم هست نه پولی!
    برای نسخه بکاپ گیر اتوماتیک این نرم افزار تولید کره ی جنوبی! باید 50 هزار تومن پول بدی (تازه اگر تو ایران بتونی بخریش)- نسخه رایگانش بکاپ اتوماتیک نداره

..................................

-
    مثلا همین دومی هم ادعاشو داره ولی من دیدم تستش کردن نصف فایلهارو برگردونده پس به عمل کار براید نه به حرف! حرف زیاد میشه زد
    دستش درد نکنه که نصف فایل هارو برمیگردونه این رایگان چینی!!!!!

اما آنتی کریپتو همه ی فایل ها رو برمیگردونه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •