تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 36

نام تاپيک: ویروس HELP_Xkj1VYCu.html

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام خوبی شما؟من چند وقت بود ارزو میکردم یه نفر از پادویش هم بیاد اینجا ی گپی بزنیم
    منظور شما رو از لغت از!!! پادویش متوجه نمیشم. (لطفا بیشتر توضیح بدید)
    به من میگن یه کاربر پادویش
    اگر فکر میکنی به برنامه نویس پادویش یا یه نفر مثلا از تیم تحلیل بدافزارهاشون(آزمایشگاهشون) نشسته اینجا !!! باید بگم یه کم برای شادی زوده!!!!

من همیشه دوست دار پادویش بودم و چون این اولین بار هست که ایران به سمت ساخت همچین ابزاری به شکل کاملا داخلی و بدون کپی برداری رفته(طبق ادعای خود مسئولین این شرکت در مصاحبه ها) به نظرم خیلی جذاب نیست اینجا یه نفر از!!!!! فروشنده کسپرسکی در ایران بیاد و بدون تست پادویش (حتی برای چند دقیقه) تبلیغ کسپرسکی رو بکنه که تنها شرکتی در دنیا که تونسته موتور آنتی ویروس کسپرسکی رو خریداری کنه، چک پوینت(سازنده زون آلارم) اسراییلی هست.(این نشون میده روسیه اونقدرها هم که فکر میکنی دوست من و تو نیست !!! رفیق)

من گفتم دور بندازه ب خاطر اینکه همون به اصطلاح رفتار شناسی پیشرفته ی آنتی کریپتوی امن پرداز .....نتونسه باجگیر رو محض ورو به سیستم شناسایی کنه
    آفرین

این اولین نکته ای هست که من و شما اختلاف نظر داریم
    میدونی چرا؟
    چون ظاهرا ایشون مدعی شده که آنتی ویروس پادویش رو داشته نه ضد باجگیر (آنتی کریپتوی) پادویش رو
    چون احتمالا شما خبر نداشته باشید(که تقصیری هم ندارید چون تاحالا از پادویش استفاده نکردید) آنتی ویروس امنیت پیشرفته پادویش مجموعه ای از آنتی ویروس و فایروال و کنترل ابزار و امکانات دیگر آنتی ویروس هست نه ضد باجگیر )
    پس هر وقت این فرد با ضد باجگیر آلوده شد اونوقت میتونیم روی حرف شما یه مهر تایید گنده و آبی رنگ خوشگل بزنیم!!!

بزرگ اجازه نمیدن فایلات قفل بشه! این مهمه پروسه ای اون باج گیر رو متوقف میکنند
    این دقیقا کاری هست که آنتی کریپتوی پادویش انجام میده(چون استفاده کردن میدونم) و متاسفانه این بنده خدا فقط آنتی ویروس پادویش رو داشته نه ضد باجگیرشو(آنتی کریپتو)

کار رفتار شناسی انتی ویروس همینه دیگه واسه این وقتاس خب اینجا ک بایپـــس شده پادویش فوق پیشرفته
    ضد باجگیر پادویش دقیقا همین رفتارشناسی که میگی داره و متاسفانه این بنده خدا اونو نداشته(تو سایت پادویش بری میبینی که نسخه ی آنتی ویروسش از ضد باجگیرش جداست و کنار هم نصب میشن)
    من مطمعنم نمیگم همه انتی ویروسا اما کسپر اسکای یا حتی IDPدر ای وی جی میتونسته اینو بلاک کنه ب محض اجراش یا حتی کومودواصن اجازه نمیده بخواد اجرا بشه اون فایل رو سندباکسش میکنه سریع! این میشه پیشرفته اسم این میشه پیشرفته! و جابلیشم اینه مجانی!
    شما فرمودی با اطمینان نمی گم اما با اطمینان میگی ای وی جی و کومودو و.. میشناسن!
    بالاخره اطمینان دارید یا نه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

و جابلیشم اینه مجانی!
    خب باید هم مجانی باشه!!! اگر همه ابزار ابر قدرت ها مثل کومودوی آمریکایی و کیهوی چینی و دیگر رایگان ها اگر پولی بودن که اداره امنیت ملی این کشورها الان از کجا رنگ لباس زیر منو و شما هم تو بانک اطلاعاتیش داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب معلوم هست که باید ابزاری را رایگان خدمات بدی(فکر کن خدمات رایگان یه شرکت آمریکایی با همه سرور و تجهیزاتش به کشوری مثل ایران که تروریست میشناستش!!! ) تا بتونی ازشون اطلاعات جمع آوری کنی
    اشتباه میگم؟
    اگر این ابزارها پولی بودن باید متعجب میشدیم چون ما ایرانی ها اونقدر پولدار نیستیم که برای ابزاری که قراره از خودمون جاسوسی کنه ، پول پرداخت کنیم!

ای وی جی اوست اینها دارن به صورت مجانی خدمات ارائه میدن بعد شما میگی محصول وطنی بخریم؟
    شما فعلا از همون avg بدون vpn و.. .... آپدیت روزانه بگیر!!!!! بعدش من اولین avg رو تو همین ایران ازت میخرم و رو سیستمم نصب میکنم!
    دیگه حالا جمهوری چک(سازنده ای وی جی) کجا هست که من و توی ایرانیو تحریمم کرده!!!!!!!! و آپدیت روزانه هم نمیده

ک چی بشه؟ یه عده پولدار بشن؟
    همون یه عده !!!!!! که 8 سال زحمت کشیده اینو ساخته، اگر درآمد نداشته باشه میره دنبال اعتیاد و پس فردا ماشینتو از تو کوچه کنار در خونتون میدزده میبره رفیق و تو هم مدام بعدش به در و دیوار ناسزا میگی که ای بابا امنیت نداریم و مال و ثروتم رو بردن و ..............
    دیگه انتخابش با تو هست که تو بقالی آدامس ترکیه ای رو انتخاب کنی یا ایرانیشو !!!! بد میگم؟؟؟؟؟؟؟؟

این انتی ویروسایی ک نام بردی Exploit Prevention دارن! ک خیلی از باجگیرهام مث همین اخری وانا کرای از حفره های امنیتی ک ت وویندوز بود استفاده کرده بود .... اصن پادویش نداره این قسمتو من نمیدونم شما چ طوری به خودت اجازه میدی راحت این حرفو بزنی و اونارو زیر سوال ببری
    والا ما کسی رو زیر سوال نبردیم ولی فقط برای اینکه بدونی میگم که 1 سال قبل(قبل از اینکه نویسنده واناکرای بدنیا بیاد !!!!!!!!) ضد رمز پادویش میتونست جلوی این تهدید رو بگیره
    میدونی چرا؟؟؟؟؟؟
    میدونی اینو از کجا میگم؟
    چون آنتی کریپتوی پادویش تا یک فایل رمز بشه به کاربر پیغام میده و اون پردازش رو تعلیق میکنه تا پاسخ بگیره و رنسام ور(باج گیر) مادر مرده!!! هیج وقت به فایل دوم هم نمیرسه تو کل زندگیش!!!! روی اون سیستم

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

همشون تقریبا دارن به غیر از اوست بقیشون دارن پاندا داره کسپر داره بیت دفندر داره ای وی جی داره!و... شما میتونی فایلات رو حفاظت کنی راحت !چیزی ک نداره پادویش گمون نکنم داشته باشه
    من نمیدونم اگر همه اینا که اسمشونو آوردی(به قول خودت حتما میخواستی تبلیغ کنی!!!) میتونستن جلوی تمام باج گیرا بیاستن، این همه سیستم که تو دنیا آلوده شد و اطلاعاتشو از دست داد، آنتی ویروس اکبر سه تیغه و حسن پنجه طلا داشتن؟!!!!!!!!!! که آلوده شدن؟؟

( البته شما هیچ مدرک و سندی نداری ک پیشرفتس درسته؟ وقتی میتونیم بگیم پیشرفته و خوبه ک یه جا تست شده باشه حداقل تو یه مجله معتبر یا یه سایت معتبر انگلیسی رتبه داده باشه بهش یا نقدش کرده باشه اسم پیشرفته داره همین حتی وسایت خود پادویش شما نمیتونی ببینی چ جوایزی برده کجا تست شده و...)
    شما ظاهرا در ایرانی که سالهاست تحریم هست زندگی نمیکنی
    اول ببین از هر 10 تا نرم افزاری که نصب میکنی تو چندتاش اصلا اسم کشورت تو لیستشون هست(ایران) بعد راجع به قبول کردن پادویش تو تست های جهانی!!!!!!!!!! صحبت زیادی میتونیم داشته باشیم.
    خود شرکت امن پرداز گفته بود تازه av test قبول کرده که ایرانی وجود داره!!! ظاهرا میخوان براش ارسال کنن و ببینن ایران رو تحویل میگیره یا نه

اینی ک میگید آنتی کریپتوی امن پرداز ب محض الوده شدن سیستم به باجگیر فایلهارو برمیگردونه و اوتوبکاپ میکنه
    من فکر میکنم اگر حرف من رو به زبان اسپانیایی ترجمه میکردیم و بعد از یه فرانسوی میخواستیم فرانسش کنه و بعد یه ایرانی که فرانسوی بلده اونو به فارسی ترجمه کنه

عمرا

عمرا
    همچین برداشتی میکرد!!!!!!!!

این نشون میده شما اصلا مطلب رو نخوندی

نگفتم به محض آلوده شدن. گفتم وقتی نصب میشه علاوه بر امکان جلوگیری از باج افزارها با رفتارشناسیش، از اطلاعات روی درایو ها بکاپ میگره و از اون بک آپ ها محافظت میکنه که بدافزار اون بکاپ هارو نزنه.

یا حالا رول بک داره هر چی هست من کار نکردم باهاش
    اتفاقا پیچیده ترین بخش داستان!!!!!!! همین قسمتش هست که شما که چیزی رو تست نکردی ، چطور نقدش میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

appchek یه نرم افزار کره ای هست که اول تست میکنم و بعد نظرم رو راجع بهش میگم

دومی که همون چینی رایگان هست که بالا صحبت کردیم و نصف فایل هامو برگردوند و این داستانا!!!!!!!! نمیتونه رقیب پادویشی باشه که همه ی فایل هاتو فقط با 2 تا کلیک بر میگردونه
    اگر دیدی که برگردوندن!!!!!!!!!!!!!!! اونم نصف فایل هارو!!!!
    من پادویش رو دیدم که همه ی فایل هارو برگردوند!!!!!!!!!!! (به قول شما به عمل کار برآید به نصفه برگردوندن نیست!!!!!!! )

سومی رو با ابزار تست رنسام ور تست کردم که همون نمره ی پادویش رو گرفت( با ابزار رنسام سیم) و تازه قابلیت بک آپ پادویش رو نداره

این اقا شما خبر نداری چ نسخه ای از پادویش رو داشته ک میگی دور نندازتش...چون گفتی شما تو نسخه پیشرفتش این باندل رو داره....
    این دومین چالش من با شماست که در اثر درست نخوندن مطالب من حادث شده!!!!

اینکه اولا خود فرد داره میگه آنتی ویروس داشتم(نگفته ضد باجگیر)
    دوما آنتی ویروس امنیت کامل پادویش ضد باجگیر داره نه امنیت پیشرفته ی پادویش. هنوز نیاز به توضیح بیشتر دارید؟ یا دیگر مطلب را رساندم؟

انتی کریپتوی فوق پیشرفته
    اون کلمه ی فوق!!!!!!!!! که لودگی بود و ارزش پاسخ نداشت (عجب جنگی بین من وشما در گرفت!!! )

خلاصه کلام حرف من اینه وقتی اسمای بزرگی مث اوست کومودو ای وی جی هست به صورت رایگان و با درجه حافظت زیاد پول دادن واسه پادویشی ک نه اعتباری روشه نه گفتم جایی تست شده و تایید شده خریت محضه حالا میخواد وطنی باشه میخواد امریکایی باشه!! شما میخواد خوشش بیاد میخواد خوشت نیاد من حقیقت مطلب رو گفتم اینجا!
    avast رایگان یا comodo رایگان، ransomware shield دارن؟
    گفتم که هر رایگانی لزوما خوب نیست (به دلایلی که بالا توضیخ دادم)

میخوای پادویش رو تست کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ 45 روز رایگان بهت آنتی ویرویش رو برای تست میده(خود سایتش) و 7 روز هم رایگان(ضد باجگیرشو)

بله عزیز دل برادر

اگه نباشه جاش خالی می مونه smd7m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام

سپاس از اینکه وقت گذاشتید

ادم وقتی براش مشکل پیش میاد به هر دری میزنه

یکی از گزینه ها پادویش بود که از حق نگذریم کمک کرد

پس از نصب پادویش، اگر فایل جدیدی دارم کد نمی شه و روند برگشته به قبل

الان مشکل

تمام فایل هام کد شده هست

در انجمن پادویش هم مطرح کردم که جواب این بود :

سلام

سیستم شما به احتمال زیاد توسط باج افزار RansomWare.Spora آلوده شده است .
    متاسفانه این نوع باجگیر پشتیبان سیستم(shadow copy) را نیز حذف می کند و فایل های آلوده قابل بازگشت نمی باشند .
    برای پیشگیری از آلودگی مجدد به انواع باج افزارها پیشنهاد ما گرفتن بک آپ از فایل ها و همچنین استفاده از ابزار ضدباج گیر پادویش می باشد
    این نوع بدافزارهای باج گیر توسط اکثر آنتی ویروس های معتبر دنیا قابل شناسایی نمی باشند .
    لطفاً اگر راهکاری بود و من رو راهنمایی کنید

سپاس از شما
    Last edited by smd7m; 02-06-2017 at 00:49.

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام خواهش میکنم من ک گفتم اون روز باجگیر اسپورا هست و مشکلتم گفتم چ طوری حل کنی ک راهکارو بهت دادم ...دو راه داری پول بدی یا بیلیپینگ کامیپوتر... اگه بیلیپینگ نشد دیگه درس نمیشه

اینم ک گفته این نوع بدافزار ها توسط انتی ویروس های معتبر فایبل شناساایی نمیباشد اینم دروغ ! ب جای اینکه بگه ما نمیتونیم میگه بقیه نمیتونن بادروغ پراکنی... بعدشم میگن بیاید بخرید محصول وطنی رو
    این مدرکش ک بقیه میتونن!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    حتی اوست رایگان و توتال 360 رایگان تونستن بلاکش کنن! بعد شما میری پولتو میدی بالای چی!!
    خودشو میخواد تبرعه کنه شما از حالا پاکش کن اینو کومودو و اوست رایگان نصب کن یا ای وی جی رایگان دیگم باجگیر نمیاد سراغت..این پولم هزینه کن یه جا دیگه
    شب خوش
    Last edited by sunshineboy; 02-06-2017 at 04:52.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام خوبی شما؟من چند وقت بود ارزو میکردم یه نفر از پادویش هم بیاد اینجا ی گپی بزنیم
    سلام
    منظور شما را از یک نفر از!!! پادویش متوجه نمیشم(لطفا بیشتر توضیح دهید)
    منظورتون طرفدار پادویش هست؟
    بله
    من هم کاربر پادویش هستم و هم طرفدار هر نوع تلاش و حرکت داخلی برای پیشرفت و تولید غیر وابسته

اگر تصور میکنید یک برنامه نویس پادویش یا فردی از گروه تحلیل بدافزار آنها اینجاست! کمی برای شادی کردن زود است!!!! چون اینطور نیست.

من گفتم دور بندازه ب خاطر اینکه همون به اصطلاح رفتار شناسی پیشرفته ی آنتی کریپتوی امن پرداز .....نتونسه باجگیر رو محض ورو به سیستم شناسایی کنه یا حالا بلاکش کنه
    برای ادامه ی بحث باید تکلیفمون رو با یک مسئله روشن کنیم
    اون فرد مدعی است آنتی ویروس پادویش را داشته نه ضد رمز(ضد باجگیر) پادویش رو
    اسم نسخه ای که بدون ضد باجگیر هست، امنیت پیشرفته گذاشتن و نسخه ای که ضد باجگیر داره رو امنیت کامل (پس مباحث مربوط به اینکه چرا اون فرد نتونسته باجگیر رو متوقف کنه خالی از ارزش هست تا جایی که مشخص بشه از کدوم محصول پادویش استفاده میکرده (دیگه بعد از چند سال استفاده از پادویش، تفاوت محصولاتش رو خوب میشناسم و در این مورد اطمینان دارم)

این مهمه پروسه ای اون باج گیر رو متوقف میکنند
    ضد باج گیر پادویش هم دقیقا همین کار رو انجام میده (با رفتار شناسی تشخیص میده و بعد کاملا جلوی هر نوع باج افزاری رو میگیره چه لاکی چه سربر چه وانا کرای یا..... فرقی براش نداره)

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

من مطمعنم نمیگم همه انتی ویروسا اما کسپر اسکای یا حتی IDPدر ای وی جی میتونسته اینو بلاک کنه ب محض اجراش یا حتی کومودواصن اجازه نمیده بخواد اجرا بشه اون فایل
    شما میگید با اطمینان نمیگم اما با اطمینان میگید اگر اون ابزاری که نام بردید بودن، حتما جلوشو میگرفتن!!!!!! بالاخره تکلیف را روشن کنید، اطمینان دارید یا نه؟

اگر همه اینها که نام میبرید جلوی هر نوع باج گیری را مثل آنتی کریپتوی امن پرداز میگیرن، پس این همه سیستم که در جهان آلوده شده اند با کدام ضد بدافزار کار میکردند ؟؟ که آلوده شده اند؟

و جابلیشم اینه مجانی! کومودو ای وی جی اوست اینها دارن به صورت مجانی خدمات ارائه میدن بعد شما میگی محصول وطنی بخریم؟
    بیان 2 نکته مهم اینجا الزامی هست!!

1- هر وقت شما توانستید avg را متقاعد کنید که برای یک آپدیت خشک و خالی ، به مردم ایران، تحریم را کنار بگذارد!!! آن وقت میتوان نام کثیف این شرکت تحریم کننده را جلوی روی هم وطنان عزیزمان آورد. (این یک)
    2- اما دو اینکه:
    باید هم کومودوی آمریکایی خدمات رایگان بدهد و تجهیزات و کارمندان و سرورهایش را که عاشق چشم و ابروی من و شمای ایرانی(میگن تروریست هستیم و دشمن آمریکا) روشن نگهدارد!!!! چون اگر چنین نبود ، چگونه اداره امنیت ملی آمریکا الان میتوانست رنگ لباس زیر من و شما را هم در بانک اطلاعاتی اش داشته باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هرچیزی که رایگان بود که لزوما خوب نیست (جمله ی طلایی !!!)

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

بعد شما میگی محصول وطنی بخریم؟ ک چی بشه؟ یه عده پولدار بشن؟!
    چه صحبت خوب و بیان شیوایی داشتید!

اتفاقا پاسخ جالب و قابل تاملی هم موجود است که همین الان از جیب بنده ی حقیر بیرون خواهد آمد!!!!!!!!!

شما میتوانید به جای جیب این عده ای که 8 سال زحمت کشیدند و این ابزار بومی را ساختند خالی و به جایش جیب روسیه و رومانی و اسلواکی و جمهوری چک و.... را پر کنید اما حتما توجه داشته باشید که همین جوان فوق لیسانس و دکتری که بیکار میشود در همین بعد از ظهر بهاری، ماشین جلوی درب منزل شما را برای دریافت مشتی ماده مخدر و شیشه و کوفت و زهرمار خواهد دزدید و این شما خواهید بود که ناسزا گویان وقتی از ناپدید شدن ماشین خود درب منزل مطلع شدید به زمین و زمان فحش خواهید داد که این دیگر چه مملکتی است که در آن امنیت نیست

چرا اگه در حد کسپر اسکای شد یه روزی پادویش من خودم شخصا پول میدم بخرم ولی فعلا ک ...
    به قول فردی که در جایی نوشته بود اگر میخواهید منتظر باشید در 100 سال آینده ایرانی cpu احتمالی و ایرانی خود را بسازد و وقتی شاتل فضایی ایران به سمت آسمان رفت و اولین ربات ساخت ایران بر زمین مریخ نشست!!!!!! بعدا از آن دستمال توالت و آنتی ویروس ایرانی و آدامس ایرانی استفاده کنید، دیگر در آن روز بعید میدانم ایرانی باقی مانده باشد که شما دست در جیب خود ببرید و برای فلان محصولش پول پرداخت کنید.

شما این تیکشو یادت رفت ک کسپر یا بیت دیفندر میتونن قبل از اینکه باجگیر فایلات رو قفل کنه بلاکش کنن
    شاید من خیلی تیکه ها رو یادم بره!!!(به قول شما) اما شما احتمالا نمیدانستید که یادتان برود که پادویش هم دقیقا همین کار را انجام میدهد و قبل از رمز شدن یک فایل جلوی بدافزار را میگیرد.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

این انتی ویروسایی ک نام بردی Exploit Prevention دارن! ک خیلی از باجگیرهام مث همین اخری وانا کرای از حفره های امنیتی ک ت وویندوز بود استفاده کرده بود .... اصن پادویش نداره
    آنتی کریپتوی پادویش نیازی به این ندارد که بداند واناکرای در کار است یا لاکی
    آنتی کریپتوی پادویش حتی بر خلاف آنتی ویروس پادویش آپدیت روزانه هم نمیخواهد
    آنتی کریپتوی پادویش اصلا کاری به این ندارد که حفره ی امنیتی در کار بوده یا خیر
    آنتی کریپتوی پادویش تنها کار قشنگی که باید و انجام میدهد این است که برای هر رمز شدنی از کاربر پرسش میکند و این باعث میشود حتی 1 سال قبل از اینکه هکر مربوط به واناکرای بدنیا بیاید!!!!!!!(واناکرای را تولید کند!) جلوی واناکرای را میگرفت. (به این میگن پییییییییشششششششرفته رفیق)

البته شما هیچ مدرک و سندی نداری ک پیشرفتس درسته؟ وقتی میتونیم بگیم پیشرفته و خوبه ک یه جا تست شده باشه حداقل تو یه مجله معتبر یا یه سایت معتبر انگلیسی رتبه داده باشه بهش یا نقدش کرده باشه اسم پیشرفته داره همین حتی وسایت خود پادویش شما نمیتونی ببینی چ جوایزی برده کجا تست شده و...)
    مطلب عجیبی میگویید!!!!!!!!!!

گویا تا بحال در ایران زندگی نکرده اید

شما اول ببینید از هر 10 نرم افزاری که نصب میکنید ، چندتایشان در مرحله ی نصب، نام کشور ایران را در لیست خودد دارند!!!!!!!!!!! و ایران را جزء کشورهای جهان بحساب می آورند!!! و بعد از شرکت آنتی ویروس ایرانی در تست های جهانی صحبت کنید!!!!

با این حال مسئولین امن پرداز گفته اند که محصولشان را توانسته اند همین اواخر، برای av test بفرستند و در واقع ایران را آدم حساب کرده اند و محصول را گرفته اند، و روندی زمان بر تدارک دیده اند و خدا میداند بالاخره پاسخ تست را به این شرکت میدهند و منتشر میکنند یا خیر (یعنی 1 مرحله پیشرفت داشتیم و مارا بعنوان یک کشور و صاحب یک محصول ، بحساب آورده اند تازه !

محصول وطنی حمیات کنند مردم وقتی ک روش ننوشته هیچی! چون شما گفتی خوبه ما هم بگیم خوبه بعدا ک باج گیر گرفتیم بگیم فلانی گفته خوبه خوبه طوری نی
    نه چرا بگی فلانی گفته خوبه!!!!!!!!!!!!!!!

میتونی بری تو سایتش دانلود کنی و استفاده کنی و خودت تصمیم بگیری

45 روز رایگان آنتی ویروسش رو میذاره تست کنی
    7 روز هم رایگان، آنتی کریپتو یا ضد باجگیرشو

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

ک خیلی از باجگیرهام مث همین اخری وانا کرای از حفره های امنیتی ک ت وویندوز بود استفاده کرده بود .... اصن پادویش نداره این قسمتو من نمیدونم شما چ طوری به خودت اجازه میدی راحت این حرفو بزنی و اونارو زیر سوال ببری[/QUOTE]

مدتی که از آنتی کریپتو استفاده کردم نشون میده آنتی کریپتوی پادویش کاری به این ندارد که باج افزار مورد نظر، واناکرای است یا لاکی، سربر است یا هر مورد دیگری
    آنتی کریپتوی پادویش نیاز به این ندارد که نگران فلان حفره ی امنیتی باشد
    آنتی کریپتوی پادویش تنها با جلوگیری از رمز شدن یک فایل و پرسش از کاربر، جلوی هر نوع باج افزاری رو میگیره
    یعنی به بیان ساده تر، 1 سال قبل از اینکه هکر واناکرای بدنیا بیاد!!!!!!(واناکرای رو تولید کنه) آنتی کریپتوی پادویش میتونست اونو تشخیص و جلوش رو بگیره
    به این میگن پییییییییییییییشششششششششش ششششششررفته رفیق

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •