تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: سامسونگ j7 یا موتو x 2014

آخر فروم باز vahidhgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو خریدن شیاومی شک نکنین مخصوصا note 4x !
    من خودم سالها کلی پول خرج گوشی کردم باهمه جور گوشیم کارکردم...
    قطعا اینایی ک هی چینی پیفه جیزززه میکنن هیچی بارشون نیس و فقط مدعی هستن!
    آدم باید جرات و جسارت قبول واقعیت داشته باشه!

شیاومی نخاستین خب samsung j7 prime هم گزینه خوبیه...

ایسوز هنوز یکم کار داره تا قابل اطمینان شه هرچند الانم بدک نیس...

و البته سامسونگ s6 بحثش جداس دیگه خب پرچمدار بوده...و جز باتری متوسط و(فکرکنم)رم نخوردن مشکل دیگه ای نداره...
    ایسوس کار داره اونوقت شیایومی خوبه ؟ تا حالا اینجوری قانع نشده بودم
    من اسم این چینی ها رو هم نمیتونم درست بگم
    ولی ترجیح میدم یه چیزی بخرم هرکی گفت اسمش چیه با افتخار بگم

اگه این همه پول داشتی سمت آشغالهای چینی نمیرفتی
    گوشی چینی برای کسی هست که پول خرید برند رو نداره میره فیک میخره
    توی خود چین هم آدم حسابیاشون از این آشغالا نمیخرن اینجا واسه ملت ضعیف خوب فروش میره
    Last edited by vahidhgh; 22-05-2017 at 21:54.

2. این کاربر از vahidhgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

والا من نگفتم ایسوز بده ک اینجوری بتون بر میخوره!
    میگم جای کارداره...یعنی گوشیاش فعلا در حد اسمش نیس...شما لپتاپا و مادربردهای ایسوز و کارت گرافیکا و حتی مانیتورهای ایسوز رو ببینین ک یا تو رنج قیمتشیون بهترینن یا جزو بهترین ها!
    اما گوشیاش نه...زنفون هاش رو من کارکردم همین الان یکی از دوستان نزدیکم داره...اصلا در حد اسم ایسوز نیس...اون ابهت ایسوز رو نداره...استفاده از پردازنده اینتل تو موبایل فعلا اشتباه محضه ب خاطر مصرف بالای باتری و بعضی ناسازگاری های نرم افزاری...دوربین گوشیای ایسوز و کیفیت صفحشون هم چنگی ب دل نمیزنه...

اما خب شیاومی انصافا هر گوشیش نسبت ب قیمتش چیزی کم نداره ک زیادم داره!
    باتری تقریبا بی رقیب!
    پردازنده معتبر اسنپدراگون تو اکثر مدلاش!
    جنس بدنه فلزی و شیک اکثرشون!
    رابط کاربری ب شدت غنی و پر امکانات هرچند جای بهینه سازی داره
    البته دوربین و کیفیت صفحشون در حد قیمتشونه و جای کار داره...

ضمنا اینک کسی برندی رو نمیتونه تلفظ کنه دلیل خوبی واس نامعتبر بودنش نیس!دنیا همیشه با یه سری برند ثابت نمیمونه بلاخره برندهای جدید میان و آدم باید جرات بررسی و اظهار نظر دور از تعصب داشته باشه!

یکم بیشتر تحقیق کنین !
    من تعصبی رو شیاومی ندارم اما قطعا توی رنج زیر 700-800 تومن شدیدا ارزش خرید دارن! رنج قیمت بالاتر خب شاید نه...
    تو هر قیمتی باید دید هر برندی چ امکانات و کانفیگی بت میده چ گوشی چ تبلت چ لپتاپ یا هرچی...

یاعلی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ایسوس کار داره اونوقت شیایومی خوبه ؟ تا حالا اینجوری قانع نشده بودم
    من اسم این چینی ها رو هم نمیتونم درست بگم
    ولی ترجیح میدم یه چیزی بخرم هرکی گفت اسمش چیه با افتخار بگم

اگه این همه پول داشتی سمت آشغالهای چینی نمیرفتی
    گوشی چینی برای کسی هست که پول خرید برند رو نداره میره فیک میخره
    توی خود چین هم آدم حسابیاشون از این آشغالا نمیخرن اینجا واسه ملت ضعیف خوب فروش میره
    ..................

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

والا من نگفتم ایسوز بده ک اینجوری بتون بر میخوره!
    میگم جای کارداره...یعنی گوشیاش فعلا در حد اسمش نیس...شما لپتاپا و مادربردهای ایسوز و کارت گرافیکا و حتی مانیتورهای ایسوز رو ببینین ک یا تو رنج قیمتشیون بهترینن یا جزو بهترین ها!
    اما گوشیاش نه...زنفون هاش رو من کارکردم همین الان یکی از دوستان نزدیکم داره...اصلا در حد اسم ایسوز نیس...اون ابهت ایسوز رو نداره...استفاده از پردازنده اینتل تو موبایل فعلا اشتباه محضه ب خاطر مصرف بالای باتری و بعضی ناسازگاری های نرم افزاری...دوربین گوشیای ایسوز و کیفیت صفحشون هم چنگی ب دل نمیزنه...

اما خب شیاومی انصافا هر گوشیش نسبت ب قیمتش چیزی کم نداره ک زیادم داره!
    باتری تقریبا بی رقیب!
    پردازنده معتبر اسنپدراگون تو اکثر مدلاش!
    جنس بدنه فلزی و شیک اکثرشون!
    رابط کاربری ب شدت غنی و پر امکانات هرچند جای بهینه سازی داره
    البته دوربین و کیفیت صفحشون در حد قیمتشونه و جای کار داره...

ضمنا اینک کسی برندی رو نمیتونه تلفظ کنه دلیل خوبی واس نامعتبر بودنش نیس!دنیا همیشه با یه سری برند ثابت نمیمونه بلاخره برندهای جدید میان و آدم باید جرات بررسی و اظهار نظر دور از تعصب داشته باشه!

یکم بیشتر تحقیق کنین !
    من تعصبی رو شیاومی ندارم اما قطعا توی رنج زیر 700-800 تومن شدیدا ارزش خرید دارن! رنج قیمت بالاتر خب شاید نه...
    تو هر قیمتی باید دید هر برندی چ امکانات و کانفیگی بت میده چ گوشی چ تبلت چ لپتاپ یا هرچی...

یاعلی
    درود بر شما.
    بله قبول دارم توی سری زنفون 2 از اینتل استفاده کرد ایسوس.که البته بدک در نیومد(تنها در نسخه اصلی یعنی Zenfone 2 )
    اما در بقیه نسخه ها مانند سری لیزر از اسنپ دراگون 400 و 600 که خیلی قوین استفاده کرد.
    در ضمن.دوربین های ایسوس هم سخت افزاری خیلی کار شده.هم نرم افزاری پس لطفا کمی بیشتر روی اطلاعاتتون فکر کنید.
    در ضمن صفحه نمایش هم کیفیت بالا و عمر خیلی خوبی داره.با رزولوشن 1600*1200 350PPI اصلا کم نیست(یک مدل دیگس)
    شما لطف کنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ببینید.
    پرچمدار ایسوس با نام Zenfone AR
    پیشنهاد میکنم اینم ببینید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by ardeshir n; 23-05-2017 at 11:25.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود بر شما.
    بله قبول دارم توی سری زنفون 2 از اینتل استفاده کرد ایسوس.که البته بدک در نیومد(تنها در نسخه اصلی یعنی Zenfone 2 )
    اما در بقیه نسخه ها مانند سری لیزر از اسنپ دراگون 400 و 600 که خیلی قوین استفاده کرد.
    در ضمن.دوربین های ایسوس هم سخت افزاری خیلی کار شده.هم نرم افزاری پس لطفا کمی بیشتر روی اطلاعاتتون فکر کنید.
    در ضمن صفحه نمایش هم کیفیت بالا و عمر خیلی خوبی داره.با رزولوشن 1600*1200 350PPI اصلا کم نیست(یک مدل دیگس)
    شما لطف کنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ببینید.
    پرچمدار ایسوس با نام Zenfone AR
    پیشنهاد میکنم اینم ببینید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    عزیز جان من مدعی نیستم اما باورکنین همه این چیزایی ک میگین میدونم...ایسوز اکثرا پردازندش یا مدیاتک هستن یا اینتل!تک و توک اسنپدراگون داره...منکر خوب بودن ایسوز هم نیستم...اما در عمل چند مدل حتی جدیدشم رو تست کردم و دیدم ک اصلا اون چیزی ک تبلیغ میکنه نیس و جای کار داره...اعداد و ارقام مگاپیکسل و رزولوشن و ppi و ...در یه حدی قابل بحثه بعدش باید دید در عمل چجوریه ک اونم من عملا چیزی ندیدم ک در حد اسم ایسوز باشه...خودم ایسوز رو دوس دارم و فکرمیکنم تا 2020 بشه اون چیزی ک ASUS باید باشه!!!

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

عزیز جان من مدعی نیستم اما باورکنین همه این چیزایی ک میگین میدونم...ایسوز اکثرا پردازندش یا مدیاتک هستن یا اینتل!تک و توک اسنپدراگون داره...منکر خوب بودن ایسوز هم نیستم...اما در عمل چند مدل حتی جدیدشم رو تست کردم و دیدم ک اصلا اون چیزی ک تبلیغ میکنه نیس و جای کار داره...اعداد و ارقام مگاپیکسل و رزولوشن و ppi و ...در یه حدی قابل بحثه بعدش باید دید در عمل چجوریه ک اونم من عملا چیزی ندیدم ک در حد اسم ایسوز باشه...خودم ایسوز رو دوس دارم و فکرمیکنم تا 2020 بشه اون چیزی ک ASUS باید باشه!!!
    درودی دوباره.
    یه مقدار دیره ولی باید بگم ایسوس تنها یک گوشی مدیاتک و ۲ تا اینتل داره!
    بقیه کوآلکام هست.

Sent from my K00E using Tapatalk

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •