تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: نصب اندوريد روي هارد

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

14 نصب اندوريد روي هارد

سلام دوستان
    نصب اندوريد روي هارد امكان پذير هستش؟

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بله شبیه ساز های متعددی برای اینکار وجود داره که در داخل ویندوز شما یک سیستم عامل اندروید راه اندازی میکند.
    البته باید توجه داشته باشین که خیلی از این برنامه ها شماره سریال و شماره تلفنی رو بطور تصادفی به نسخه نصب شده شما اختصاص میدن که اگه این شماره سریال در دست شخص دیگه ای تکرار بشه ؛ اون شخص میتونه به اطلاعات بعضی از برنامه ها و بازی های شما دست پیدا کنه و اونا رو بدزده
    برای همین بهتره بعد از نصب شبیه ساز IMEI یا همون شماره سریال شبیه ساز رو تغییر بدین و شماره یکی از گوشی های واقعی خودتون و یا گوشی های از رده خارج رو واردش کنید.

من تعداد زیادی از این شبیه ساز ها رو مورد استفاده قرار دادم و بنظرم بهترین هاشون BlueStacks و Memu هست.

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

بله، شما میتونید از پروژه Android x86 استفاده کنید که مستقما روی سیستم نصب میشه ولی زیاد سازگار نیست (مشکلات چرخش صفحه و گوگل پلی و عدم پشتیبانی خیل برنامه ها)
    و یک نسخه دستکاری شده از همین سیستم عامل تحت عنوان RemixOS که خیلی بهتره (فک کنم گوگل پلی هم داره/بشه نصب کرد و پشتیبانی بالاتری داره). نصبش یکم وقتگیر هست.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راهنماها به انگلیسی هستند، اگر مشکلی داشتید بگید کنار چه سیستمی میخواید نصب کنید تا توضیح بدم.

4. 2 کاربر از Ali_RNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

میگم این سری transformer ایسوس دقیقا به همین درد می‌خوره.

Sent from my K00E using Tapatalk

6. این کاربر از ardeshir n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

ميشه اندرويد روي فلش مموري هم نصب كرد؟

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

یا ابوالفضل.
    حاج خانم چه انتظار ها دارین.
    البته که نمیشه.نصب اندروید سی پی یو،رم،گرافیک و... مجزا میخواد.همینجوریش نصبش روی هارد سیستم به مشکل بر میخورین چه برسه به فلش مموری!
    مثلا یه سری کامپیوتر های جیبی ایسوس هست که میشه هرجا برد(نیازمند یک ال سی دی)ولی از اون ها هم انتظار آنچنان نمیره.
    چون هم سازگار نیست هم بهینه سازی نشده.

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

بله اتفاقا من خودم ترجیح میدم روی فلش اجرا کنم. پست رو تا حدود نیم ساعت دیگه آپدیت می کنم و روش نصب روی هارد و فلش رو کامل توضیح میدم.

===========نصب از طریق ویندوز در کنار ویندوز (روی هارد) یا روی فلش
    لینک دانلود پست قبل رو دنبال کنید. فایل زیپ دانلود شده شامل یک فایل iso و یک فایل اجرایی هست. این فایل اجرایی رو اجرا کنید و محل فایل iso رو تعیین کنید. بعد میتونید از لیست جلوی type، هارد یا فلش رو انتخاب کنید. اگر فلش را انتخاب کردید که هیچ، نصبش کاری ندارد اما اگر هارد را انتخاب کردید توجه کنید که قبل از اجرای این برنامه باید یک پارتیشن خالی داشته باشید یا ایجاد کرده باشید.

=========== نصب در کنار لینوکس (روی هارد)
    بعد از دانلود، فایل ها را استخراج کنید. یک فایل iso پیدا میکنید. آنرا باز کنید و فایل های initrd.img, kernel, ramdisk ,system.sfs را استخراج کنید. حالا در پوشه ای که فایل ها را استخراج کرده اید ترمینال را باز کنید و دستورات را به ترتیب بنویسید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اکنون دستور زیر را بنویسید:
    کد:
    ویرایشگر نانو باز میشود و باید خطوط زیر را کپی کنید به انتهای فایل (ابتدا با کلید های جهت به انتهای فایل بروید، یک خط جدید ایجاد کنید و بعد کپی کید):
    کد:
    حالا Ctrl+X را بزنید و Y را فشار دهید، بعد اینتر را بزنید تا ذخیره شود. اکنون با اجرای دستور زیر، گراب (بوت لودر) ریمیکس را به منوی بوت اضافه میکند:
    کد:
    Last edited by Ali_RNT; 22-05-2017 at 16:19.

10. 2 کاربر از Ali_RNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

بله اتفاقا من خودم ترجیح میدم روی فلش اجرا کنم. پست رو تا حدود نیم ساعت دیگه آپدیت می کنم و روش نصب روی هارد و فلش رو کامل توضیح میدم.
    جون من؟
    بگین ماهم یاد بگیریم

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

===========نصب از طریق ویندوز در کنار ویندوز (روی هارد) یا روی فلش
    لینک دانلود پست قبل رو دنبال کنید. فایل زیپ دانلود شده شامل یک فایل iso و یک فایل اجرایی هست. این فایل اجرایی رو اجرا کنید و محل فایل iso رو تعیین کنید. بعد میتونید از لیست جلوی type، هارد یا فلش رو انتخاب کنید. اگر فلش را انتخاب کردید که هیچ، نصبش کاری ندارد اما اگر هارد را انتخاب کردید توجه کنید که قبل از اجرای این برنامه باید یک پارتیشن خالی داشته باشید یا ایجاد کرده باشید.
    ممنون دوست عزيز دستتون درد نكنه 3 تا سوال داشتم
    1-اين نسخه از زبان فارسي پشتيباني ميكنه
    2-توي اون صفحه نسخه 64 بيتي رو دانلود كنم يا 32 بيتي البته ويندوزم العان 32 بيتي هست
    3-در صورتي كه روي فلش نصب كنم كامل نصب ميشه يا نسخه زنده هستش ممنون ميشم جواب بدين

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

ممنون دوست عزيز دستتون درد نكنه 3 تا سوال داشتم
    1-اين نسخه از زبان فارسي پشتيباني ميكنه
    2-توي اون صفحه نسخه 64 بيتي رو دانلود كنم يا 32 بيتي البته ويندوزم العان 32 بيتي هست
    3-در صورتي كه روي فلش نصب كنم كامل نصب ميشه يا نسخه زنده هستش ممنون ميشم جواب بدين
    روی فلش که نصب میکنید هنگام بوت هم میتونید نسخه زنده رو انتخاب کنید هم Resident mode که مثل اندروید نصب شده هست و تنظیمات و برنامه ها سیو میشن.

البته من پیشنهاد میکنم که از USB 3.0 استفاده کنید چون با USB 2 تا بوت بشه پیر میشید.

در مورد ۳۲ یا ۶۴ بستگی به رمتون داره. من با ۶۴ مشکلی نداشتم. ولی اگر سیستم قدیمیه ۳۲ رو نصب کنید (یا اگر رم از ۴ کمتره)

این نسخه اندروید به سیستم قوی نیاز نداره، پردازنده دو هسته ای یا بهتر، حداقل دو گیگ رم.

از فارسی ندیدم که پشتیبانی کنه (با اولین اجرا هنگام انتخاب زبان فقط انگلیسی و دو تا زبان شرقی داشت)

14. این کاربر از Ali_RNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •