تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل در مرورگز کروم

در آغاز فعالیت Jamez01's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015
    محل سكونت
    Canada

پيش فرض مشکل در مرورگز کروم

سلام
    من خیلی وقت پیش مرورگر کرومم یه مشکلی پیدا کرد به این صورت که وقتی بازش میکردم بعد چند ثانیه میرفت تو یه سایت موتور جستجوی دیگه یا وقتی توی یه سایت میرفتم بعد چندثانیه یهو میرفت تو یه سایت دیگه که معمولا فیلتر هستن حتی وقتی توی گوگل یه چیزیو سرچ کردم و دارم لینکارو نگا میکنم باز یهو میپره تو یه سایت دیگه!!!
    باهاش کنار اومدم و بعدا یه ویندوز عوض کردم رفتم کروم رو از سایت اصلیشون دانلود کردم باز همین مشکل رخ داد!!!
    جالب اینجاست همش یه چندتا سایت مشخص میپره و توی بعضیاشون تهش میرسه به سایت بامیلو خلاصه شبیه پاپ اپ هستش ولی سایت گوگل که دیگه پاپ اپ نداره تازه چندتا برنامه پاپ اپ بلاکر نصب کردم ولی تاثیر نداشت!!!!
    متاسفانه فعلا انجمن نمیزاره لینک بزارم و مجبورم فقط اسم اون چندتا سایت که همش میپره توشون رو بزارم
    secure-surf
    nova.rambler
    sloi1
    weevah2

باورکنید خیلی رو اعصابه بارها کروم رو حذف و نصب کردم همش گشتم هیچ ویروسی روهم پیدا نکردم کلا موندم این بلا از کجا نازل شده
    البته بگم توی مروگر فایرفاکس و اج هم ازمایش کردم و همین مشکل هست!!

خواهشا یه روش قطعی بگید از شرش خلاض بشم
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض پاسخ

زنگ بزن شرکت فروشنده شماره نمایندگی بگیر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

سلام
    من خیلی وقت پیش مرورگر کرومم یه مشکلی پیدا کرد به این صورت که وقتی بازش میکردم بعد چند ثانیه میرفت تو یه سایت موتور جستجوی دیگه یا وقتی توی یه سایت میرفتم بعد چندثانیه یهو میرفت تو یه سایت دیگه که معمولا فیلتر هستن حتی وقتی توی گوگل یه چیزیو سرچ کردم و دارم لینکارو نگا میکنم باز یهو میپره تو یه سایت دیگه!!!
    باهاش کنار اومدم و بعدا یه ویندوز عوض کردم رفتم کروم رو از سایت اصلیشون دانلود کردم باز همین مشکل رخ داد!!!
    جالب اینجاست همش یه چندتا سایت مشخص میپره و توی بعضیاشون تهش میرسه به سایت بامیلو خلاصه شبیه پاپ اپ هستش ولی سایت گوگل که دیگه پاپ اپ نداره تازه چندتا برنامه پاپ اپ بلاکر نصب کردم ولی تاثیر نداشت!!!!
    متاسفانه فعلا انجمن نمیزاره لینک بزارم و مجبورم فقط اسم اون چندتا سایت که همش میپره توشون رو بزارم
    secure-surf
    nova.rambler
    sloi1
    weevah2

باورکنید خیلی رو اعصابه بارها کروم رو حذف و نصب کردم همش گشتم هیچ ویروسی روهم پیدا نکردم کلا موندم این بلا از کجا نازل شده
    البته بگم توی مروگر فایرفاکس و اج هم ازمایش کردم و همین مشکل هست!!

خواهشا یه روش قطعی بگید از شرش خلاض بشم
    این یه نوع مالیور از نوعBrowser Hijacker هست ازadwcleaner استفاده کنید... موقعی که روش کلیک میکنید به اینترنت متصل باشید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

Un installکنین دوباره نصب کنین درست میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •