تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: خرید لپ تاپ تا ۵ تومن (خواهشا نظر بدید)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    IRAN

12 خرید لپ تاپ تا ۵ تومن (خواهشا نظر بدید)

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گلم
    من بین سه تا مدل موندم کدوم رو بگیرم
    سایت دیجیکالا هست ولی چون نمیتونم لینک شو بزارم باقی ادرس رو گذاشتم فقط دیجیکالا دات کام رو ابتداش وارد کنید

/Compare/DKP-192702/DKP-224728/DKP-178860

۱-
    ASUS ROG GL552VW - C - 15 inch Laptop
    ۲-
    ASUS Zenbook Pro UX501VW - B - 15 inch Laptop
    ۳-
    HP Omen 15t-ax000 - A - 15 inch Laptop
    تقریبا کانفیگ هر سه یکی هست ولی چیزی که الان نمیتونم انالیز کنم این هست که کانفیگ دو تا ایسوس ۱ و ۲ عین هم هستن ولی اولی لپ تاپ گیمینگ هست ولی مشخصات CPU & GPU دقیقا عین هم هستن الان میخوام بدونم توی بازی یا نرم افزار های سنگین مثل هم عمل میکنن ؟ یا فقط به خاطر اینکه اولی طبقه بندی گیم هست بهتر عمل میکنه ؟ الان عملکرد این دو تا لپ تاپ به چه صورت هست ؟ یعنی میخوام بدونم لپ تاپ شماره ۲ که ضخامت کمتری داره روی عملکرد خنک کنندگی لپ تاپ تاثیر میزاره ؟ عملکرد لپ تاپ چطور ؟ (خوب هر قدر لپ تاپ سبک تر باشه بهتره. اگر عملکرد هر دو لپ تاپ یکی هست سبک تره رو بگیرم )
    دوستان توی این قیمت لپ تاپ بهتری میشناسید که CPU با تعداد هسته ۴ عدد داشته باشه ؟

Last edited by alirezajigar69; 17-05-2017 at 08:52.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام در پاسخ خریدتان باید این گونه استدلال کرد که نظر شخصی خودتان مقدم بر همه چیز است ولی بهتر می باشد که نگاهی به جزئیات و امکانات لب تاب ها کرده و هر کدام از نظر فنی و ظاهری بالا بود خریداری کنید

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

در خصوص این سه تا لپ تاپ، اگر هدف بازی است، بهتره همان GL552 را تهیه کنی. سری گیمینگ ایسوس از نظر سیستم خنک کنندگی و ... خیلی بهتر عمل میکنه و میتوانی باهاش ساعت ها بازی کنی.
    ضمن اینکه صفحه نمایش مات دارد و بخاطر عدم انعکاس نور، در محیط های روشن بهتر است.

سری zenbook ایسوس، سری سبک و لمسی است که بیشتر برای کسانی که میخواهند لپ تاپ را زیاد جابجا کنند ساخته شده.
    بنظرم با توجه به نازک بودن و سیستم خنک کنندگی ضعیف تر ( بخاطر همین نازک بودن) به درد بازی نمیخورد.

ضمن اینکه بیخود شما میخواهید هزینه ی صفحه نمایش لمسی را بدهی، در حالیکه در مدل GL552 به جای اون، رم بالاتری به دست میاری.

4. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سایت دیجیکالا هست ولی چون نمیتونم لینک شو بزارم باقی ادرس رو گذاشتم فقط دیجیکالا دات کام رو ابتداش وارد کنید

۱-
    ۲-
    ۳-
    تقریبا کانفیگ هر سه یکی هست ولی چیزی که الان نمیتونم انالیز کنم این هست که کانفیگ دو تا ایسوس ۱ و ۲ عین هم هستن ولی اولی لپ تاپ گیمینگ هست ولی مشخصات CPU & GPU دقیقا عین هم هستن الان میخوام بدونم توی بازی یا نرم افزار های سنگین مثل هم عمل میکنن ؟ یا فقط به خاطر اینکه اولی طبقه بندی گیم هست بهتر عمل میکنه ؟ الان عملکرد این دو تا لپ تاپ به چه صورت هست ؟ یعنی میخوام بدونم لپ تاپ شماره ۲ که ضخامت کمتری داره روی عملکرد خنک کنندگی لپ تاپ تاثیر میزاره ؟ عملکرد لپ تاپ چطور ؟ (خوب هر قدر لپ تاپ سبک تر باشه بهتره. اگر عملکرد هر دو لپ تاپ یکی هست سبک تره رو بگیرم )
    دوستان توی این قیمت لپ تاپ بهتری میشناسید که CPU با تعداد هسته ۴ عدد داشته باشه ؟

درود بر شما.
    حرف ایسوس اومد منم اومدم
    همینطور که دوست عزیز @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فرمودن برای گیمینگ و سیستم خنک کننده باید رفت سراغ گزینه‌ی اول یعنی ROG=Republic of ganers.
    اما اگر میخواین زیاد جابجا کنید و کارای سنگین و داغ کننده انجام ندین برید سراغ گزینه‌ی دو.
    و اگر میخواین پولتونو بریزین دور برید سراغ گزینه ۳!!
    یکی آشنایان دقیقا بین یک و سه مونده بود.با استدلال های زیاد و توضیح قبول کرد بره ۱ رو بگیره.
    خلاصه درکل ۱ بهتره(توی خوشگلی هم رو دستش نیست)
    موفق باشید.
    عیرضا جان من همون Vonarian هستم.

Sent from my K00E using Tapatalk

6. این کاربر از ardeshir n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه L05T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

به نظر من شما سری vx5 ایسر رو هم یه نیگاه بنداز
    بالاخره به نسل جلوتره با همین قیمت

8. این کاربر از L05T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

به نظر من شما سری vx5 ایسر رو هم یه نیگاه بنداز
    بالاخره به نسل جلوتره با همین قیمت
    اخه مارک ش ایسر هست میترسم اذیت کنه نظر دوستان چی هست ؟ مارک ایسوس بهتر نیست ؟ می ارزه که مارک رو پایین تر بیارم که کانفیگ بهتر بگیرم ؟

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اخه مارک ش ایسر هست میترسم اذیت کنه نظر دوستان چی هست ؟ مارک ایسوس بهتر نیست ؟ می ارزه که مارک رو پایین تر بیارم که کانفیگ بهتر بگیرم ؟
    درود بر شما.
    برند ایسوس در زمینه‌ی عمر بالا و کیفیت ساخت+گیمینگ رتبه‌ی یک جهانی هست(میتونید ببینید)که البته همین رتبه رو هم توی ایران آورده.
    موفق باشید.

Sent from my ASUS_K00E using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه L05T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

در این زمینه نظر خود شما هست و می توانید تحقیق کنید ( این طرز فکر مانند خرید گوشی هواوی در زمینه گوشی است ). به شخصه من کانفیگ بالاتر و نسل جدیدتر را ترجیح می دهم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام دوستان
    مدل msi ge62 7rd apache-ssd توي اين قيمت از نظرم بهترين هست
    من خودم ميخوام بخرمش
    قيمتش پنج ميليون و ١٥٠ هزار تومان است
    مشخصات فوق العاده اي داره
    توي اينترنت سرچش كن و توي سايت ماتريس مشخصات و توضيحاتش بخون توي اين قيمت بهترينه شك نداشته باش

Sent from my iPad using Tapatalk

13. این کاربر از mehdi.ch.52.mc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Gabit0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

۱-
    ۲-
    ۳-

به نظر من شما یه نگاهی هم به این مدل بندازی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، در زمینه گیمینگ لپ‌تاپ‌های MSI حرف اول رو میزنن... همون سیستم کولر بوستی که داره موقع کارهای سنگین خیلی کمک میکنه ...
    Last edited by Gabit0; 29-05-2017 at 21:52.

15. این کاربر از Gabit0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •