تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: قهرمان این فصل :

راي دهنده
14. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • رئال مادرید

9 64.29%
  • یوونتوس

5 35.71%
صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 64 از 64

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا | 17-2016 | فینال / کاردیف (13 خرداد 96)

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ابتدا به خود بازی بپردازیم چون چیزی که ما دیدیم این بود که فقط همه دنبال اثبات / عدم اثبات سه سانتی متر آفساید هستن

من به شخصه به عنوان کسی که طرفدار هر دوتیم هستم بازی ای رو دیدم که از طرفی از فرم خوب رئال خوشحال بودم و از طرف دیگه از فرم بشدت افتضاح یونایتد ناراحت ؛ چیزی که عمیقا من رو به فکر فرو برد این هست که چرا مورینیو دیگه چیزی برای عرضه نداره بعنوان یه مربی ای که هم در چلسی هم اینتر و هم رئال صاحب سبک خودش بود با اینکه هر سه تیم هم متفاوت بازی میکردند /

با توجه به اینکه بازیکنان فعلی منچستر بازیکنان بدی نیستن و مطمئنا هنوز از یادمون نرفته که سرالکس با بازیکنانی به مراتب کم کیفیت تر از بازیکنهای امروز همیشه این تیم رو در رقابت و کورس نگه میداشت واقعا نمیشه دلیلی غیر از دلایل فنی پیدا کرد برای این افت آشکار ؛ چه بسا همون مویس هم میتونست این نتایج مورینیو و فانخال رو بگیره با یونایتد و البته این آخرین تجربه ی لویی فانخال بزرگ در یک تیم بزرگ ، بر خلاف همیشه که پایه گذار خوبی برای مربی های بعدی خودش میشد ولی امروزه می بینیم که حتی جادوی پایه گذاری های فانخال هم دیگه وجود نداره در یونایتد /

وقتی از فرم افتضاح یونایتد صحبت میکنیم یعنی اینکه هر زمانی که رئال صاحب توپ می شد و اراده میکرد برتری بی چون و چرای خودشو دیکته میکرد به یونایتد و فکر کنم حداقل یک لول بالاتر از یونایتد بازی میکرد در زمان تصاحب توپ

از ناهماهنگی آزاردهنده ی لوکاکو با تیم بگیرید تا بازی پر نوسان پوگبا همه و همه باعث میشه که تردید هایی بوجود بیاد در مورد یونایتد ؛ حداقل از مورینیو انتظار اینجور تیم هایی نمیره

صرفنظر از مسائل فنی بازی و اینکه هارمونی رئال در بهترین فرم خودش قرار داره و آینده ی بشدت مثبتی برای رئال در نظر میاد ، عملا برتری مطلق رئال در طول 90 دقیقه خصوصا اون دو صحنه ای که توپ توسط کاسمیرو و بیل به تیرک یونایتد برخورد کرد کاملا گویای این هست که دنبال افساید بودن / نبودن یک گل که کاملا در جریان بازی هم اتفاق افتاده خیلی در نهایت فرقی نمیکرد در بازی ؛ ضمن اینکه این صحنه ی آفساید هم هرکس بگه که عمد داوری دخیل بوده درونش به قول حضرت آقا یا خائن است یا بسیار غافل ، چون همینجوریش الان دوروزه بحث سر اینه که آفساید بوده یا نبوده بعد نمیشه از داور و کمک انتظار داشت در ثانیه با چشم بصیرت عمل کنه

بنابراین بنده تمامی شما دوستان و عزیزان رِ توصیه میکنم به رعایت اخلاق و تقوا و حلم و دوستی و مودت و مهربانی

2. 6 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

4. 2 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

طرفداری- یوفا بار دیگر رنکینگ برترین باشگاه های این کنفدراسیون را اعلام کرد که رئال مادرید همچنان در رتبه اول رده بندی قرار دارد. قدرت نمایی و افتخارات ارزشمند رئال مادرید در فصول گذشته نیازی به تعریف ندارد.

این رده بندی بر اساس عملکرد تیم ها در 5 فصل اخیر رقابت های اروپایی است که برنده 12 عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان با 176.999 امتیاز نسبت به رقبای خود صدرنشین است و فاصله قابل توجه ای را با تیم دوم به وجود آورده است. پس از کهکشانی ها بایرن مونیخ با 154.899، بارسلونا با 151.999، اتلتیکومادرید با 142,999 و یوونتوس با 140,666 امتیاز در رتبه های دوم تا پنجم هستند.

لازم به ذکر است بعد از کسب دسیما تاکنون رئال مادرید همواره در صدر این رده بندی قرار داشته است.

رده بندی 15 تیم برتر اروپا به شرح ذیل است:

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •