تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: قهرمان این فصل :

راي دهنده
14. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • رئال مادرید

9 64.29%
  • یوونتوس

5 35.71%
صفحه 6 از 7 اولاول ... 234567 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 64

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا | 17-2016 | فینال / کاردیف (13 خرداد 96)

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بله، با استناد به ترول فوتبال میشه حقیقت رو درک کرد
    کارشناس داوری بین اسپورت: گل اول رئال مادرید در شرایط آفساید به ثمر رسید

جالبه داور تصمیم گرفت حتی از سیستم VAR استفاده نکنه!

2. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

کارشناس داوری بین اسپورت: گل اول رئال مادرید در شرایط آفساید به ثمر رسید

...

جالبه داور تصمیم گرفت حتی از سیستم VAR استفاده نکنه!
    الان اون تصویر شد دروغی، ولی این نقاشی که توش نه تنها بازیکنی که پاس میده رو نمیشه دید، بلکه پای مدافع منچستر هم معلوم نیست کجا هست، شد کارشناسی؟

کارشناس داوری مارکا: آفساید نبود.

+

نکته جالب اینجاست که خط رو از مدافع بالایی گرفتن بجا اینکه از اسمایلینگ حساب کنن!

4. این کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

در این که گل آفساید بود شکی نیست . ولی ازون 50/50 هایی بود که کمک میتونست هم پرچم بزنه و هم نزنه و کسی هم بهش خرده نگیره . ولی من فک کردم سیستم VAR تو بازی استفاده نمیشه . اینکه داور از این سیستم کمک نگرفت روی گل یه بحث جدایی داره . مگه غیر گل صحنه مهمتری از بازی هست که داور بخواد از این سیستم کمک بگیره ؟! قرار بود در لیگ های اسپانیا و انگلیس و چمپیونز این فصل از سیستم VAR استفاده بشه ولی هنوز خبر قطعی نیومده . واقعا قرار هست همچین اتفاقی بیوفته ؟! چون سال قبل جام جهانی هست قطعا باید داور ها آمادگیش رو داشته باشن .

6. این کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

در این که گل آفساید بود شکی نیست . ولی ازون 50/50 هایی بود که کمک میتونست هم پرچم بزنه و هم نزنه و کسی هم بهش خرده نگیره . ولی من فک کردم سیستم VAR تو بازی استفاده نمیشه . اینکه داور از این سیستم کمک نگرفت روی گل یه بحث جدایی داره . مگه غیر گل صحنه مهمتری از بازی هست که داور بخواد از این سیستم کمک بگیره ؟! قرار بود در لیگ های اسپانیا و انگلیس و چمپیونز این فصل از سیستم VAR استفاده بشه ولی هنوز خبر قطعی نیومده . واقعا قرار هست همچین اتفاقی بیوفته ؟! چون سال قبل جام جهانی هست قطعا باید داور ها آمادگیش رو داشته باشن .
    جالبه ی اول میگی شکی نیست، بعد میگی ۵۰-۵۰ بود پارادوکس قشنگی بود.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

جالبه ی اول میگی شکی نبود، بعد میگی ۵۰-۵۰ بود پارادوکس قشنگی بود.
    شما بهتره یکم فک کنی قبل ریپلای (البته با نهایت احترام. چون همه باید اینکارو بکنن). برای من بیننده شکی نیست چون با دوربین های مجهز و خط کشی ها میتونه متوجه بشه که آفساید هست . ولی کمک این تصویرو نمیتونه ببینه چون کنار زمین هست و از تی وی بازیو نمیبینه ! امیدوارم اینو قبول داشته باشی که کمک از تی وی نگاه نمیکنه ! میترسم رو اینم جبهه بگیری

9. این کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

نکته جالب اینجاست که خط رو از مدافع بالایی گرفتن بجا اینکه از اسمایلینگ حساب کنن!
    البته بحث الکی هستش که شما خودتون شروع کردید . ولی عکسی که شما گذاشتین رو منم نگا کردم و نکته جالب اینه که خط رو از دست اسمالینگ حساب کردن نه پاش . یکم دقیقتر نگاه کنید متوجه میشید خط آفساید با پاش یکم فاصله داره . ولی خطش انصافا صافه .

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

شما بهتره یکم فک کنی قبل ریپلای (البته با نهایت احترام. چون همه باید اینکارو بکنن). برای من بیننده شکی نیست چون با دوربین های مجهز و خط کشی ها میتونه متوجه بشه که آفساید هست . ولی کمک این تصویرو نمیتونه ببینه چون کنار زمین هست و از تی وی بازیو نمیبینه ! امیدوارم اینو قبول داشته باشی که کمک از تی وی نگاه نمیکنه ! میترسم رو اینم جبهه بگیری
    این چیزی که اینجا گفتی با اون چیزی که قبلش گفتی خیلی فرق کرد الان. در این شکی نیست که کار کمک داور خیلی سخت تر از ماست.

البته بحث الکی هستش که شما خودتون شروع کردید . ولی عکسی که شما گذاشتین رو منم نگا کردم و نکته جالب اینه که خط رو از دست اسمالینگ حساب کردن نه پاش . یکم دقیقتر نگاه کنید متوجه میشید خط آفساید با پاش یکم فاصله داره . ولی خطش انصافا صافه .
    بله کمی فاصله داره، ولی فاصله خط تا پای اسمایلینگ کمتر از خط تا زانوی کاسمیرو هست و حتی اگه خط رو نزدیک هم بکنین، زانوی کاسمیرو رد نمیشه.

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کسرا به حرف امید گوش کن. اول خوب پست رو بخون بعد ریپلای کن که مجبور نشی چندبار ویرایش کنی. آدم نمیدونه به کدوم حرفت جواب بده. دست کم سه بار ویرایش زدی اما هنوز متوجه نشدی عکس (نقاشی!) دیوار عمودیه که از پای مدافع آخر به بالا کشیده شده. کاری به بقیه مدافعین نداره.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

کسرا به حرف امید گوش کن. اول خوب پست رو بخون بعد ریپلای کن که مجبور نشی چندبار ویرایش کنی. آدم نمیدونه به کدوم حرفت جواب بده. دست کم سه بار ویرایش زدی اما هنوز متوجه نشدی عکس (نقاشی!) دیوار عمودیه که از پای مدافع آخر به بالا کشیده شده. کاری به بقیه مدافعین نداره.
    ويرايش به معناي تغيير حرف كه منظورت نيست؟ چون خط اخر رو اضافه كردم كه قبلش هم '+' رو ميتوني ببيني. به نظرم اول خودت بايد به حرف اميد گوش كني برادر. آمارت هم مثل نقاشيت ميمونه :دي

اين مثلا عكس (با كيفيت خنده دارش كه شبيه نقاشي رنگ روغن بچه ٥ ساله ميمونه) نميتونه ملاك باشه به همون دو دليل كه اول گفتم، كارواخال در تصوير ديده نميشه، پاي اخرين مدافع هم بلاك شده. تو تمام تصاوير واقعي، واضح و از بالا هم ميشه به وضوح ديد كه اسمايلينگ پاش از همه عقب تر (منظور به سمت دروازه خودي) هست، بعد اينجا مماس شده با مدافع بالايي...!

همون ترول فوتبال رو رفرنس كني بيشتر قابل قبوله.

اين عكس/تصوير/نقاشي بدرد دل داغ ديده ي اونايي ميخوره كه واسه يه بازي ،رفتن پيراهن منچستر به تن كردن...

14. این کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

بنده به عنوان یک طرفدار دو طرفه ! نکاتی رِ در مورد بازی سوپرکاپ به اختصار عرض مینومایم :

( منتها در پست بعد عرض میکنم که بره به صفحه ی بعد )

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •