تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 12 از 12

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید رم (ساپورت میکنه یا نه)

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

الان بیشتر رم های بازار ایران حالت استاندارد رو 1333 هستند ( بجز اخرین سری ها که قبل از عرضه سوکت 1151 عرضه شدن که 1600 )و بالاتر از ان را روی XMP می دن که در اصل پروفایل OC است که پلتفرم اینتل با انتخاب ساده یک گزینه اجازه انتخاب می ده.
    بنظر من کلا هر کی سیستم جدید بخواد که بصرفه، بنظرم رایزن باسه امسال از لحاظ قیمت بهتره. تو میان رده.
    M2 پیچیدگی اش بیشتر است. زیاد بخون

مانیتور هایی که Gsync رو ساپورت می کنند از adoptive sync و freesync ساپورت نمی کنند، انحصاری nvidia است و تو این از لحاظ قیمت مانیتورهاش جزو دسته لوکسه - بدرد بودجه ما ایرانی ها نمی خوره، اگر کسی واقعا دنبال تکنولوژی و طریقه استفاده درست از ان هست freesync در اینده شانس زیادی دارن که عمومی بشن ( حواست باشه adoptive sync که VESA استاندارد کرده رو با adoptive sync از nvidia باز اشتباه نگیری که با هم فرق دارند از لحاظ تکنولوژی)

اگر می خواهی کلا پلتفرم رو عوض کنی پیشنهاد می کنم روی 8 بمونی چون بالاتر از ان روی سیستم فعلی از دیدم من ارزش نداره و بهتره بازی رو تنظیم کنی که رم کمتر بگیره - بجاش اگر از گرافیک مجتمع APU استفاده می کنی رم رو اورکلاک کن که پهنای باند کافی باسه GPU باشه و FPS بیشتری داشته باشی. اگر بتونی بجای بازی کردن با اخرین بازی های سال RETRO باشی بنظرم با این سیستم فعلی به صرفه تر است.
    اگر هم گرافیک جدا داری که هیچ، ممکنه فقط در بازی هایی که هر چند وقت یک بار فریز لحظه ای می شه فرکانس رم رو بالا ببری شاید مشکل انهارو حل کنه
    جریان رمو یکم باز میکنی نقهمیدم؟ یعنی میگی فقط روی پلتفرم اینتل جواب میدن؟
    این الان رمی که دارم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سیستم جدید فعلا بیخیال شدیم تا مهر اینا بینیم چیا معرفی میکنن این 2تا شرکت
    فعلا همین cpu بسه برای گیم دیگه؟

مانیتور پس بریم سراغ ماینتور های freesymc میگی در این صورت باید گرافیکم amd بگیریم
    adoptive sync من برای انویدیارو میدونستم .برای vesa چیه؟ یه توضیح میدی
    میخوام گرافیک جدا هم بگیرم الان ندارم شما پیشنهاد رم بده که چی بخرم بقیش میریم تاپیک جدا
    گرافیک یا 1060 یا 1070 یا اینکه 570 یا580 میگیرم

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

جریان رمو یکم باز میکنی نقهمیدم؟ یعنی میگی فقط روی پلتفرم اینتل جواب میدن؟
    این الان رمی که دارم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سیستم جدید فعلا بیخیال شدیم تا مهر اینا بینیم چیا معرفی میکنن این 2تا شرکت
    فعلا همین cpu بسه برای گیم دیگه؟

مانیتور پس بریم سراغ ماینتور های freesymc میگی در این صورت باید گرافیکم amd بگیریم
    adoptive sync من برای انویدیارو میدونستم .برای vesa چیه؟ یه توضیح میدی
    میخوام گرافیک جدا هم بگیرم الان ندارم شما پیشنهاد رم بده که چی بخرم بقیش میریم تاپیک جدا
    گرافیک یا 1060 یا 1070 یا اینکه 570 یا580 میگیرم
    جریان رم را مطالعه کنی سریع می فهمی ( شاید بعدا من یک مقاله ساده باسش بنویسم)
    ای کاش SPD رم رو هم می زاشتی. اگر مادربرد اجازه بده احتمالا بتونی با اصلاح زمانبندی ها فرکانس رو یکم ببری بالا که بازدهی گرافیک انبردت بیشتر شه.
    فعلا برای retro اره

بله
    vesa در اصل یک مجموعه یا اتحادیه از بیش از 200 شرکت هستش که استاندارد های مرتبط با displayport را تعریف و اعضا جهت سازگاری ان را رعایت می کنند. adoptive sync را vesa جهت امکان تعریف FPS متغیر و مکالمه بین گرافیک و سیستم از طریق این پورت تعریف کرده. free sync از amd هم بر روی بستر adoptive sync از vesa تعریف شده.
    اگر گرافیک جدا بخوای بگیری بنظرم بهتره یک رم ارزان 8 گیگ با فرکانس 1600 بگیری و خرج نکنی تا پول دستت بیاد یا مدل مشابه همین رم رو پیدا کنی و دو 4 گیگش کنی که بشه 8 گیگ ( افتابه خرج لحیم نکنی).
    اگر از freesymc می خوای استفاده کنی فقط برو سراغ AMD. اگر هم مانیتور های بدون این قابلیت رو می خوای بگیری باید ببینی به طور میانگین و بر اساس قیمت، بودجه، بازدهی خرید کدام بهتر در می اید.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •