تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: خرید هتل از سایت های رزرو هتل خوب یا بد ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض خرید هتل از سایت های رزرو هتل خوب یا بد ؟

با سلام خدمت همه دوستان عزیز.

به دلیل اینکه سایت pcworld یکی از سایتهای پربازدید و خوب در ایران هست، من میخواهم مطلب رو اینجا بگم تا همه بتونن بخونن.

من چند وقت پیش از سایت جاباما هتل رزرو کردم. در سایت حدود قیمت 200 هزار تومان برای هر شب زده بود که با ده درصد تخفیف میشد حدود 180 هزار تومن.

وقتی به هتل رسیدم، با کمال تعجب دیدم که هتل برای هر شب حدود 160 هزار تومن فقط از سایت جاباما دریافت کرده بود و اصلا خبر نداشت که من چه قیمتی به جاباما پرداخت کرده ام.

در واقع قیمت اصلی 160 هزار تومن بود که در سایت جاباما 200 هزار تومن بود و با تخفیف میشد حدود 180 هزار تومن.

برای سه شب حدود 60 هزار تومن.

یعنی سایت جاباما 60 هزار تومن بدون هیچ دلیلی اضافه پول دریافت کرده بود.

آیا به نظر شما این کار درست است؟

آیا این کار تضییع حقوق مردم نیست ؟

حالا شما تصور کنید روی هر خریدی که از این سایت میشه، چقدر مالکان این سایت پول اضافه از مردم دریافت میکنن.

قضاوت با شما مردم عزیز .

2. این کاربر از ali_sajjadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

سلام
    معمولا هتل ها با آژانس های مسافرتی و سایت ها رزرو در حجم بالا قرارداد میبندند و روی قیمت ها تخفیف میدهند
    مطمئنا اگر شما مستقیم هتل رزرو کنید گرونتر خواهد شد و احتمال زیاد مسئول مربوطه ( احتمالا تازه استخدام شده ) در هتل اطلاعات اشتباه در اختیار شما قرار داده

4. این کاربر از Sina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

با سلام خدمت همه دوستان عزیز.

به دلیل اینکه سایت pcworld یکی از سایتهای پربازدید و خوب در ایران هست، من میخواهم مطلب رو اینجا بگم تا همه بتونن بخونن.

من چند وقت پیش از سایت جاباما هتل رزرو کردم. در سایت حدود قیمت 200 هزار تومان برای هر شب زده بود که با ده درصد تخفیف میشد حدود 180 هزار تومن.

وقتی به هتل رسیدم، با کمال تعجب دیدم که هتل برای هر شب حدود 160 هزار تومن فقط از سایت جاباما دریافت کرده بود و اصلا خبر نداشت که من چه قیمتی به جاباما پرداخت کرده ام.

در واقع قیمت اصلی 160 هزار تومن بود که در سایت جاباما 200 هزار تومن بود و با تخفیف میشد حدود 180 هزار تومن.

برای سه شب حدود 60 هزار تومن.

یعنی سایت جاباما 60 هزار تومن بدون هیچ دلیلی اضافه پول دریافت کرده بود.

آیا به نظر شما این کار درست است؟

آیا این کار تضییع حقوق مردم نیست ؟

حالا شما تصور کنید روی هر خریدی که از این سایت میشه، چقدر مالکان این سایت پول اضافه از مردم دریافت میکنن.

قضاوت با شما مردم عزیز .

من این مورد رو قبلن با جاباما تجربه کرده ام یکی دو دفعه اخر از پین تا پین استفاده کردم قیمتش بهتر بوده تقریبن البته !

خوبی خرید و رزرو انلاین اینه که دیگه خیال ادم راحته ...اما بعضن دیده شده حسابی مردم رو از این طریق نیغ میزنند بهتر اینه که اول زنگ بزنید هتل و قیمت رو مقایسه کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام
    معمولا هتل ها با آژانس های مسافرتی و سایت ها رزرو در حجم بالا قرارداد میبندند و روی قیمت ها تخفیف میدهند
    مطمئنا اگر شما مستقیم هتل رزرو کنید گرونتر خواهد شد و احتمال زیاد مسئول مربوطه ( احتمالا تازه استخدام شده ) در هتل اطلاعات اشتباه در اختیار شما قرار داده
    عزیز جان، اصلا اینطور نیست، من اصلا به هتل نگفتم که چقدر به سایت جاباما پرداخت کرده ام.
    و آخر سر هم که میخواستم از هتل برم فاکتور رسمی با مهر و امضای هتل گرفتم. این حرف شما کاملا اشتباه هست.
    قسمت پذیرش از چندین نفر مختلف سوال کردم که چقدر به شما واریز کرده سایت جاباما.
    اصلا ربطی به بی تجربگی یک فرد در هتل نداره این موضوع.

حقیقتا سایت جاباما حق مشتریهاشو میخوره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

من این مورد رو قبلن با جاباما تجربه کرده ام یکی دو دفعه اخر از پین تا پین استفاده کردم قیمتش بهتر بوده تقریبن البته !

خوبی خرید و رزرو انلاین اینه که دیگه خیال ادم راحته ...اما بعضن دیده شده حسابی مردم رو از این طریق نیغ میزنند بهتر اینه که اول زنگ بزنید هتل و قیمت رو مقایسه کنید

حتما قبلش باید با هتل تماس گرفت و اصلا نباید به سایت هایی اینترنتی اطمینان کرد.
    تاسف آور اینجاست که سایتی مثل جاباما نماد اعتماد هم داره و از مشتری ها پول زیاد میگیره

8. این کاربر از ali_sajjadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سایتهای دلالی حتما گرانتر هستند. مثلا برای نمک آبرود از سایتهای مشابه قبمت بالانر بود تا سایت ۳۱۸ دات آی آر

Sent from my SM-T815 using Tapatalk

پروفشنال Netw0rks's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Matrix

پيش فرض

من سال گذشته طی 4 شب اقامتی که در کیش داشتم از سایت هتل یار رزرو کردم و بعدا که قیمت ها رو با قیمت خود هتل مقایسه کردم تقریبا نصف قیمت هتل پول داده بودم .

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

عزیز جان، اصلا اینطور نیست، من اصلا به هتل نگفتم که چقدر به سایت جاباما پرداخت کرده ام.
    و آخر سر هم که میخواستم از هتل برم فاکتور رسمی با مهر و امضای هتل گرفتم. این حرف شما کاملا اشتباه هست.
    قسمت پذیرش از چندین نفر مختلف سوال کردم که چقدر به شما واریز کرده سایت جاباما.
    اصلا ربطی به بی تجربگی یک فرد در هتل نداره این موضوع.

حقیقتا سایت جاباما حق مشتریهاشو میخوره
    من کاری به سایتی که اسم میبرید ندارم و تابحال از خدماتش استفاده نکردم
    ولی اینکه یه هتل بیاد در مورد روابط و مدل تجاریش با بیزنس های دیگر برای مشتری 2-3 شبش توضیح بده یکم عجیب نیست ؟!

12. این کاربر از Sina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه iliyad64's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من بارها تجربه رزرو هتل دارم. براسای تجربه به این صورت عمل میکنم :
    - قیمتها ریویوها و مشخصات هتلها مقصد را مقایسه میکنم
    - تلفن هتلهای گزینش شده رو یافته، تماس میگیرم و از قیمت و مشخصات میپرسم.
    - معمولا وفتی فیمت سایتها رو به رسپشن میگی اونا بهت تخفیف میدن و حداقل قیمتی که مجاز هستن از طرف مدیریت بهتون میگن
    - در نهایت اگر قیمت هتل خیلی بالاتر از سایت نبود مستقیم از هتل رزرو میگیرم.
    این رزرو مستقیم بزرگترین مزیتش اینه که اکثر هتلها با پرداخت رزرو یک شب کل پنج شش شب رو برات رزرو میکنن. همچنین اگه شما از هتل به هر علتی خوشت نیومد همون یک شبو پول دادی و فردا صبح چک اوت میکنی و بخاطر پولت مدارا نمیکنی

Gesendet von meinem SM-G570F mit Tapatalk

14. 2 کاربر از iliyad64 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه roham_06's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من زمانی که کردیت داشتم از سایتهای خارجی گرفتم و راضی بودم
    ولی بدون کردیت کارت از سایت های خارجی نگیرید چون ممکنه اتاق نذارن براتون
    اخرین بار که کردیت نداشتم از سایت زورق گرفتم و خوب بود

Sent from my P024 using Tapatalk

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •