تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل در اتقال حجم از یه درایو به درایو دیگه(پارتیشن بندی) کممممممممممک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض مشکل در اتقال حجم از یه درایو به درایو دیگه(پارتیشن بندی) کممممممممممک

سلام من درایو c لپتاپم جا کم داره ولی درایو g جا داره میخوام از g بفرستم تو c ولی نمیشه تو سایتا هم نوشته بزنید shrink volum بعد رو درایو بزنید extend volum اما نمیشه این گزینه خاموشه بعضیا میگفتن هر درایو به درایو کناریش میتونه حجم بده اما امتحان کردم اونم نشد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نرم افزارم نصب کردم نشد تو رو خدا کسی میدونه کمک کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

عزیز shiring برا وقتیه که شما بخوای مثلا درایو g رو به دوقسمت تبدیل کنی بدون از دست رفتن اطلاعات
    ولی برای به هم چسبوندن دو درایو لازمه که اون درایو بعد از چسبیده شدن فرمت بشه پس بنابر این اظلاعاتی نباید تئوش باشه
    و مشکل اصلی شما اینه که میخوای به درایو c که توش ویندوزه بچسبونی مکه عملا غیر ممکنه و ویندوزم چنین اجازه ای نمیده
    شما تها راهت اینه اگر مثلا 4 تا درایو داری c d e f اطلاعاتت رو داخل e بریزی و ویندوز مجدد نصب کنی و c , d رو فرمت و برای نصب ویندوز درایو بزرگتری رو درست کنی

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

شما فقط میتونید از درایو D به C اضافه کنید. البته اینکار با دیسک منیجمنت نمیشه. پیشنهاد میکنم از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید.

اول از همه باید اطلاعات درایو D رو به درایو های دیگه انتقال بدید چون درایو D فرمت میشه. حدود ۳۰۵ گیگ از درایو D شما استفاده شده که میتونید مقداریشو تو درایو E و بخشی رو هم تو درایو F بریزید. حالا برنامه رو نصب و اجرا کنید.

روی درایو D راست کلیک کنید و Delete رو انتخاب کنید.

حالا روی C راست کلیک کنید و Resize/move

بعد حجم درایو C رو از سمت راست به اندازه ای که نیاز دارید زیاد کنید. توی کادر ها میبینید که Partion size حجم جدید پارتیشن C رو میگه و Free space after هم حجم آزاد بعد از اون که میتونید به درایو D اختصاص بدید.

پیشنهاد من اینه که ۸۰ گیگ به C اضافه کنید. اینطوری حجم کافی برای درایو D شما میمونه.

حالا OK رو بزنید. بعد روی قسمت خالی بعد از C که با متن unallocated مشخص شده راست کلیک کنید و new/create partition رو انتخاب کنید. file system رو NTFS انتخاب کنید و OK رو بزنید.

حالا از بالای صفحه روی Apply کلیک کنید. چون با درایو C سر و کار داریم میخواد که کامپیوتر ریست شه. بعد از ریست شدن شروع به پارتیشن بندی میکه. وقتی تموم شد مجددا ریست میشه و اونوقت میتونید اطلاعات درایو D رو که به درایو های دیگه کپی کرده بودید به اون برگردونید.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    من درایو c لپتاپم جا کم داره ولی درایو g جا داره میخوام از g بفرستم تو c ولی نمیشه تو سایتا هم نوشته بزنید shrink volum بعد رو درایو بزنید extend volum اما نمیشه این گزینه خاموشه بعضیا میگفتن هر درایو به درایو کناریش میتونه حجم بده اما امتحان کردم اونم نشد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نرم افزارم نصب کردم نشد تو رو خدا کسی میدونه کمک کنه
    سلام
    مطلب بنده در این صفحه رو بخونید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •