تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: برای چه مدت باید بورس مو رو استفاده و سپس عوض کرد؟ و چه بورسی مناسب موی مردان هست؟

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

2 برای چه مدت باید بورس مو رو استفاده و سپس عوض کرد؟ و چه بورسی مناسب موی مردان هست؟

سلام

عمر مفید حتی اگر بورس سالم باشد چقدر است و بعد از چه مدتی باید بورس جدید خرید؟ همچنین چه نوع بورسی برای مو بخصوص موی سر مردان مفید است؟ بعضی بورسها شاخکهای پلاستیکی دارند بعضی فلزی، کدامیک برای مو بهتر است؟

ممنون

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

بستگی داره بخواهی موهات رو چه مدلی حالت بدی برس فر یا شانه صاف هست شنیدم جنس چوبی برای مو بهتره ، بهترین کار اینه نزاری برس مو بگیره هر چند وقت یک بار با یک خلال دندون برس رو تمیز کنید. عمر مفیدش زیاده تا وقتی دندونه هاش نشکسته یا سائیده نشده میشه استفاده کرد.

3. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

بستگی داره بخواهی موهات رو چه مدلی حالت بدی برس فر یا شانه صاف هست شنیدم جنس چوبی برای مو بهتره ، بهترین کار اینه نزاری برس مو بگیره هر چند وقت یک بار با یک خلال دندون برس رو تمیز کنید. عمر مفیدش زیاده تا وقتی دندونه هاش نشکسته یا سائیده نشده میشه استفاده کرد.
    جنس چوبی رو تا حالا امتحان نکردم. برس من معمولی هست (فر نمی دم و ساده از بغل یا کمی به بالا شانه می کنم) و بیش از ده سال است دارمش و دندونهای آن همگی سالم هستند. و همیشه موهای لای دندانها رو برداشته و تمیز می کنم. اما مشکلی که هست و تمیز کردن آن بسیار کار دشواری است این هست که روی بدنه دندانهای ریز فلزی چربی باقی می ماند و حتی زیر آب جوش هم می گیریم کاملا تمیز و پاک نمیشه و دونه دونه هم نمیشه با انگشت تمیز کرد و باز مثل یک بورسی که تازه خریدیم و کاملا پاک هست نیست. همین مسئله من رو آزار می ده که باقی مانده چربی و جرمهای پوست در حین شانه کردن روی بدنه شاخکها یا همان دندانهای بورس باعث بیماری پوست و ریزش مو شود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •