دوستان من یک سایت فروشگاهی با پرستاشاپ دارم. در کنار این سایت تعدادی وبسایت دیگه با دامنه‌های جداگانه دارم که در اونها مطالب آموزشی مربوط به کالاهای وبسایت رو می نویسم و از اون پست‌ها به صفحه ی محصولات لینک می دم. تا حدود 1 ماه پیش روند بازدیدهای وبسایت نزدیک به 1 سال بود که کاملا رو به افزایش بود اما نزدیک به 1 ماه هست که این روند کاملا متوقف شده! قبلا طی چند روز مطالب صفحه اول و دوم بودن اما الان تا صفحه دهم هم پیدا نمی شن! ( با وجود فعالیت بیشتر و بهبود وضعیت پست های جدید و افزایش همگی نرخ های آلکسا و ماندگاری کاربران و ...)

امروز چیز تازه ای که شنیدم و خودم هم شک کردم اینه که اینکه من از چند وبسایت و وبلاگ به یک سایت به صورت دائم لینک بدم یک چیز بد هست از نظر سئو!
البته توجه کنید که اون مطالبی که ازشون لینک داده می شه به فروشگاه مطالب خوب و دسته اولی هستند و از این بابت مشکلی نیست. می خواستم بدونم آیا ممکنه این مورد باعث شده باشه که گوگل دیگه بازدیدهای فروشگاه رو افزایش نده؟

این بک لینک ها دائم و همیشگی هستند و درون پست هایی هستند که کاملا مربوط به صفحه محصولات هست و خیلی ها هم روی اون لینک ها کلیک می کنند و وارد سایت اصلی فروشگاه می شن

لطفا در این زمینه اگر تجربه ای دارید راهنمایی کنید

وبسایت ها
[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]