تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: راهنمایی خرید لپ تاپ برای برنامه نویسی و گرافیک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض راهنمایی خرید لپ تاپ برای برنامه نویسی و گرافیک

سلام. من قصد دارم یه لپ تاپ قوی بگیرم واسه برنامه نویسی و کارای گرافیکی . میخوام بهترین کیفیت رو داشته باشه . بودجه ام تا 6 میلیون هست .
    الان موندم مک بوک بگیرم یا ایسوس یا اینکه یه آی مک بگیرم . راستش زیاد حمل نمیکنم نه این که اصلا نکنم اما خیلی کم. واسه همین میخوام اگه آی مک خیلی خفن تر هستش و قدرتش بیشتره اونو بگیرم . اگه میشه کامل توضیح بدین . کیفیت صفحه نمایش و قدرت سیستم خیلی واسم مهم هستش و زیبایی هم مهمه واسم . تا 6 تومن مدل های خفنی رو که میشناسید پیشنهاد بدین . سردرگم شدم و موندم بین لپ تاپ، مک بوک و آی مک و چند تا مدل هم در نظر گرفتم واسه لپ تاپ : ASUS UX501VW / ASUS ROG GL552VW-C / ASUS G551VW-A / ASUS N552VW-K / ASUS G501VW-B
    راستی مک بوک یا آیپد قابلیت Retina ـــش واسم مهمه و حافظه ی خوبی هم داشته باشه . مک بوک و آی مک اگه پیشنهاد میدین تا 7 تومن هم مشکلی نداره . ممنونم ازتون
    Last edited by misterech; 06-05-2017 at 18:56.

داره خودمونی میشه Gabit0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

چرا MSI نمی خری؟ مدتیه که MSI روی دستگاه های قدرتمند تمرکز کرده و لپ تاپ های خیلی خوبی توی بازار داره، به نظرم یه GE62VR بخری تمام نیازهات رو برطرف میکنه، پردازنده ش که Ci7، گرافیک هم که سری جدید انویدیا هست، 1060، با 6 گیگ حافظه گرافیکی، رم 16، صفحه نمایش فول اچ دی مات، من با این صفحه نمایش کار کردم، حتی یک ذره هم سایه نمیندازه. از نظر امکانات جانبی هم که هیچ کم و کاستی نداره.
    بعد چون تخصص MSI روی دستگاه های گیمینگ هست، بهترین سیستم خنک کننده رو بین لپ تاپ ها داره، اصلا توی خرید این دستگاه شک نکن. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •