تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 22

نام تاپيک: کدام آنتی ویروس رو نصب کنم؟

داره خودمونی میشه Ehsan-l-able's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام پیشنهاد من حمایت از کالای ایرانیه (مونتاژ ایرانی)
    آنتی ویروس پادویش که سه موتور آنتی ویروس های قدرتمند که همه بهش اشاره کردن رو داره. لاینسش هم خوبه راحت بدست میاد
    انصافا روی رابط گرافیکیش هم خیلی خوب کار کردن و هسته برنامه هم خیلی سریع و قدرتمنه علاوه بر آنتی ویروس و یک فایراول و آنتی کی لاگر قدرتمند هم هست.

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

ناد 32 تو تست های چند سال اخیر اصلا خوب ظاهر نشده و در رده های آخر هست!
    من نمیفهمم وقتی همه داریم از ویندوزهای کرک شده و قفل شکسته و کلی برنامه های دیگه استفاده میکنیم چه اصراری برای استفاده از لایسنس اصلی آنتی ویروس هست؟!
    پیشنهاد من استفاده از آنتی ویروس های رایگان ( و نه کرک شده هست ). بر خلاف تصور عموم انتی ویروس های رایگان دقیقا مثل خود انتی ویروس پولی عمل میکنند و فقط مثلا ساپورت آنلاین یا بعضی موارد که خیلی به کار کاربر خونگی نمیاد رو اضافه تر دارن. مثل آویرا ، آواست و کسپر فری
    Last edited by noisymind; 17-01-2019 at 19:44.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

به نظرم کتاسپر عالییه

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز

میخواستم روی ویندوز 10 یه آنتی ویروس نصب کنم ، میشه لطفا یه آنتی ویروس بهم معرفی کنید که هم نسبتا قابل اطمینان باشه و هم اینکه رایگان باشه و یا لایسنسش به صورت راحت پیدا بشه و مجبور نباشم هر روز نصف وقتم رو صرف پیدا کردن کلید برای ریجستر کردنش باشم.
    البته خود ویندوز 10 روش دیفندر نصب هستش ولی نمی دونم تا چه حد قابل اطمینانه؟ راستش خیلی به چیزایی که ماکروسافت میسازه نمیشه اعتماد کرد
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم
    انتی ویروس خود ویندوز 10 خیلی ام خوبه فقط بروزرسانی بشه همچنین ویندوز 10

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2019
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام به نظر بنده استفاده از انتی ویروس های کرک شده خوب نیست و اگه نمیخاین بابت انتی ویروس هزینه کنید از انتی ویروس رایگان استفاده کنید
    پیشنهاد بنده انتی ویروس کومودو میباشد که ابزار های زیادی دارد و همچنین در AV TEST از لحاظ PROTECTION امتیاز 6/6 یعنی کامل را کسب کرد.
    اموزش استفاده از این محصول امنیتی رو بعدا میفرستم

6. این کاربر از CIBER WARS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ASTRON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2019
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    به نظرنده comodo is برای وین 10 بسیار عالی است و قابلیت های زیادی دارد که بعدا در اختیار شما خواهم گذاشت. در ضمن رایگان هم هست .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

نودشاپ خرید لایسنس آنتی ویروس نود 32 ورژن 12
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لایسنس قانونی آنتی ویروس نود 32 را می توان از سرور های اصلی آن خریداری کرد. این لایسنس خریداری شده لایسنسی اختصاصی است. بنابراین آن را فقط روی یک دستگاه می توان اجرا کرد و برای هر سیستمی باید لایسنس جداگانه خریداری شود.این لایسنس ها انواع مختلفی دارند که شما با توجه به کاربرد آن می توانید نوع مناسب آن را خریداری کنید. کاربران جدید این آنتی ویروس لایسنس جدید آن را باید خریداری کنند و بعد از اتمام دوره آن می توانند خرید خود را با هزینه ای کمتر از هزینه خرید اولیه آن تمدید کنند. باید توجه داشت که تنها در صورت خریداری لایسنس اصلی می توان آن را تمدید کرد. اگر لایسنس جعلی خریداری شده باشد امکان تمدید آن غیر فعال خواهد شد.

همچنین خریداری دوره زمانی 2 ساله لایسنس به صرفه تر از دوره 1 ساله آن و تمدید دوباره آن در پایان سال است.

بعد از خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 یک کد 20 رقمی فعال سازی آن به کاربر ایمیل می شود. با این کد تمامی نسخه های آنتی ویروس و تمام امکانات آن فعال می شود. در صورت خرید لایسنس آنتی ویروس آپدیت خودکار آن فعال می شود و به صورت روزانه به روز می شود و دیگر نیاز به جستجوی یوزر و پسورد آن در اینترنت نیست.

با توجه و رعایت نکات بالا می توان خرید مطمئن و مناسب تری انجام داد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

bitdefender یا eset نصب کن

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

Avira به نظرم راه دست تره حتی نسخۀ free ، فقط گیرِ Avira رو یه سری فایلهای مشکوکِ crack که پاک میکنه، که اونم با zip کردن اون فایلها حل میشه.... ESET NOD32 تروجان و یه سری چیزهای دیگه رو شناسایی نمیکنه عین بز فقط نگاه میکنه شناسایی هم کنه بازم کاری نمیکنه ... کاربر هم متوجه نمیشه و سیستم براحتی آلوده میشه
    Last edited by MXRX; 06-04-2020 at 13:27.

11. این کاربر از MXRX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه champion saleh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    زمین خدا

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز

میخواستم روی ویندوز 10 یه آنتی ویروس نصب کنم ، میشه لطفا یه آنتی ویروس بهم معرفی کنید که هم نسبتا قابل اطمینان باشه و هم اینکه رایگان باشه و یا لایسنسش به صورت راحت پیدا بشه و مجبور نباشم هر روز نصف وقتم رو صرف پیدا کردن کلید برای ریجستر کردنش باشم.
    البته خود ویندوز 10 روش دیفندر نصب هستش ولی نمی دونم تا چه حد قابل اطمینانه؟ راستش خیلی به چیزایی که ماکروسافت میسازه نمیشه اعتماد کرد
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم
    درود

اول اینکه شما مجبور به نصب آنتی ویروس نیستید، چون
    ویندوز 10 خیلی امنه و میشه کاملا بهش اعتماد کرد.
    دوم اینکه من به شما nod32 {نود 32} رو پیشنهاد میکنم.
    موفق باشید.
    Last edited by champion saleh; 03-07-2020 at 14:26.

13. این کاربر از champion saleh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •