تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: سیستم برای سرور

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض سیستم برای سرور

سلام خدمت دوستان
    من یه سیستم می خوام برای سرور شرکت که چون بودجه برای سرور مخصوص نمیرسه مجبورم pc بخرم واسه سرور استفاده کنم. یکی از دوستان این سیستم رو پیشنهاد داده ببینید در محدوده 2.5 تا 3 تومن میشه این قطعات رو گرفت یا باید جایگزین کنم؟
    intel core i7 4770
    mainboard msi
    ram adata یا کروشیال 16گیگ
    western black 1t
    power green 700 یا کولر مستر
    نوع مادربورد رو دقیق نمیدونم با این بودجه چی پیشنهاد میشه که همخوانی کامل داشته باشه قطعات و بتونه صبح تا شب روشن بمونه
    خیلی ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

کسی نیست جواب بده؟

پروفشنال hassanshaikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سری 4000 قدیمی شده یکم گرچه از لحاظ قدرت چیزی کم نداره ولی وقتی جدید هست چرا قدیم؟
    core i7 7700 حدود 1.3 تمن هست که آخرین نسل اینتل هست.
    مادربورد هم میتونید چیپست سری z270 بگیرید هر مدل asus/msi/gigabyte... خوبن چند مدل رو ببینید اونی که مناسبتون هست انتخاب کنید نزدیک به 600/700 میشه. میتونید چیپست سری b270 هم بگیرید که مادربوردهاش ارزون تر هستند نزدیک 400.
    فقط شما مورد استفادتون رو نگفتید سیستم قرار هست 24 ساعته زیر فشار باشه؟ مثل رندر. اگه زیر فشار هست باید یه کیس خوب با کولر برای سی پی یو بگیرید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

ممنون از شما
    سیستم قراره به عنوان سرور کار کنه مثلا اتوماسیون اداری و اکتیو دایرکتوری وآنتی ویروس و ... سرویس دهی 24 ساعته میکنه کلا

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ممنون از شما
    سیستم قراره به عنوان سرور کار کنه مثلا اتوماسیون اداری و اکتیو دایرکتوری وآنتی ویروس و ... سرویس دهی 24 ساعته میکنه کلا
    چه کسی مسئولیت سرویس و نگه داری را به عهده داره؟
    پیشنهاد می کنم تعداد هارد هارو 2 تا کن در حال raid 1 به علاوه یک اکسترنال هم بزار که بک اپ هفتگی داشته باشید
    در طولانی مدت پیشنهاد می کنم به حجم و اهمیت اطلاعاتی که دارین رو سرور نسبت به هزینه ای که می کنید توجه کنید که بعدا پشیمون نشید.
    اگر ویندوز سرور استفاده می کنید حواستون باشه مادربرد درایور باسش داشته باشه که کمتر مسئله داشته باشید ( البته بدون درایور هم می تونید پیش برید ولی در صورت بروز مشکل حتما دسترسی به افرادی که تجربه دارن رو کنارتون داشته باشید.)
    پ ن: اگر مادربرد درایو raid باسه ویندوز سرور نداشت کارت نصب کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •