تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: هاردهای اکسترنال ADATA چطورند؟

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

14 هاردهای اکسترنال ADATA چطورند؟

سلام

هاردهای اکسترنال ADATA بخصوص این ضد ضربه ها که تو رنگهای آبی و قرمز و رنگهای دیگه هستند چطورند؟ خوب و مقاوم و کارکن هستند؟

ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام
    من حدود 1.5سال ی دونه 1TB شو گرفتم عالیع!هم حیلی مقاومه هم خوشکله هم سرعت مناسبی داره

3. این کاربر از vampireXZX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Canadian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2017
    محل سكونت
    Milky way galaxy

پيش فرض

تو زمینه هارد،ADATA و Western Digital حرف اول و آخر رو میزنن

5. این کاربر از Canadian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو زمینه هارد،ADATA و Western Digital حرف اول و آخر رو میزنن
    ADATA سازنده هارد دیسک نیست و فقط باکس پلاستیکی ، کابل USB و ... میسازه . حتی شاید اینها رو هم خودش نمیسازه و از دیگران خریداری و فقط تنها کاری که انجام میده سر هم کردن اینها هست . پس ADATA هیچ حرفی در زمینه هارد دیسک نداره .

7. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2017
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سلام

هاردهای اکسترنال ADATA بخصوص این ضد ضربه ها که تو رنگهای آبی و قرمز و رنگهای دیگه هستند چطورند؟ خوب و مقاوم و کارکن هستند؟

ممنون
    اگه برای اطلاعاتت هیییچ ارزشی قائل نیستی و اصلا برات مهم نیست که هر لحظه ممکنه هاردت بی دلیل بسوزه، بهت adata رو پیشنهاد میکنم
    انقد دلم ازش پره
    از دست رفتن دوتا adata خودم و یدونه برای دوستم رو دیدم و تجربه کردم
    گرچه 80% اطلاعات هم رو داشتیم و تونستیم تا مقدار زیادی خسارت رو جبران کنیم ولی دوستانی که تجربه از دست رفتن هارد دارن میدونن که خسارت روحیش خیلی بشتره

9. این کاربر از Parsa_HZ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

ADATA سازنده هارد دیسک نیست و فقط باکس پلاستیکی ، کابل USB و ... میسازه . حتی شاید اینها رو هم خودش نمیسازه و از دیگران خریداری و فقط تنها کاری که انجام میده سر هم کردن اینها هست . پس ADATA هیچ حرفی در زمینه هارد دیسک نداره .
    خوب قسمت اصلی و قطعات مهم داخلی هارد رو کدوم شرکت تولید می کنه؟ وسترن یا سی گیت؟ در هر صورت برای اطلاعات مهم این محصول رو پیشنهاد می کنید؟

اگه برای اطلاعاتت هیییچ ارزشی قائل نیستی و اصلا برات مهم نیست که هر لحظه ممکنه هاردت بی دلیل بسوزه، بهت adata رو پیشنهاد میکنم
    انقد دلم ازش پره
    از دست رفتن دوتا adata خودم و یدونه برای دوستم رو دیدم و تجربه کردم
    گرچه 80% اطلاعات هم رو داشتیم و تونستیم تا مقدار زیادی خسارت رو جبران کنیم ولی دوستانی که تجربه از دست رفتن هارد دارن میدونن که خسارت روحیش خیلی بشتره
    چطور شد که این اتفاق برای اطلاعات شما رفت؟ خود به خود خراب شد یا هارد ضربه ای چیزی خورد؟ من چیزهای مهمی مثل فایلهای ورد کتاب ترجمه شده خودم، مطالبی که ماه ها و سالها روش زحمت کشید تا کتاب بشه و خیلی چیزهای دیگه که دنلودش کلی زمان و انرژی برد. من بخاطر بدنه مقاومش نظرم به هارد ADATA هست. وگرنه اصل قضیه قسمت داخل و حافظه هارد هست. من به یک هارد 2 ترابایت نیاز دارم. هاردهای غیر ADATA روکش و بدنه محافظ ندارند و با کوچکترین ضربه ممکنه ترک بخوره.

داره خودمونی میشه Canadian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2017
    محل سكونت
    Milky way galaxy

پيش فرض

چندتا از دوستام هارد Adata (اکسترنال) دارن که چند سالیه دارنشون و خیلی هم راضین (هم سرعت و هم کیفیت هارد)
    خب من اینجا کاری به این ندارم که کی میسازه و کی سرهم میکنه
    من فقط اینو میدونم که هارد هایی که با مارک ADATA ساخته میشن کیفیت و سرعت خوبی دارن
    برای مصرف کننده فقط این مهمه
    Last edited by Canadian; 30-04-2017 at 12:24.

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

بحث خرابي هارد ميشه مربوط به يك شركت نيست
    من شخصا تنفر خاصي نسبت به وسترن دارم دو هارد ٢ ترابايتي و يه ٣ ترا كه همين هفته پيش بدون هيچ دليلي هاردي كه براي ارشيو استفاده ميشده و كلي اطلاعات داشتم روش هيچ سيستمي شناسايي نميكنه و عملا دسترسي ندارم و اجبارا بايد بفرستم گارانتي
    در همين حال چند روز پيش يه adata گرفتم و نميدونم چطوره خوبه يا بد
    ولي تا الان بنظرم سيگيت بينظيره هاردهاي اكسترنال با سرعت عالي مثل وسترن خرفت نيستن و اينكه به شخصه غير يك اينترنال كه به خيلي سال پيش برميگرده من هيچ خرابي ازش نديدم

Sent from my iPhone using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Mar 2017
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

چطور شد که این اتفاق برای اطلاعات شما رفت؟ خود به خود خراب شد یا هارد ضربه ای چیزی خورد؟ من چیزهای مهمی مثل فایلهای ورد کتاب ترجمه شده خودم، مطالبی که ماه ها و سالها روش زحمت کشید تا کتاب بشه و خیلی چیزهای دیگه که دنلودش کلی زمان و انرژی برد. من بخاطر بدنه مقاومش نظرم به هارد ADATA هست. وگرنه اصل قضیه قسمت داخل و حافظه هارد هست. من به یک هارد 2 ترابایت نیاز دارم. هاردهای غیر ADATA روکش و بدنه محافظ ندارند و با کوچکترین ضربه ممکنه ترک بخوره.
    adata های خودم یکیشون سوخت و اطلاعاتش رو هم نتونستم بازیابی کنم
    دیگری هم پورتش بعد سه ماه استفاده از جا کنده شد (!) و چندجا بردم و اخرسر مجبور شدن خود دیسک رو دربیارن و بهش یه یو اس بی 2 وصل کنن و همینطور بدون هیچ قابی دادن دستم. خودم یه قاب درست کردم براش ولی جرئت ندارم استفاده کنم ازش، چون هر لحظه ممکنه اطلاعاتش بترکه.
    adata دوستم رو یادم نیست چه بلایی سرش اومد ولی میدونم اونم به 4 ماه نکشید
    اگه ضد ضربه بودن براتون ملاکه، سیلیکون هم هارد های ضد ضربه خوبی داره. خودم سه تا سیلیکون دارم ولی تاحالا ضربه نخوردن که بتونم درمورد تجربه ی ضد ضربگیشون بگم.
    در هر صورت هر هاردی میگیرین سعی کنین از اطلاعات مهمتون حتما بکاپ هم داشته باشین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

داشتم تو اینترنت میگشتم برا خرید هارد 6 ترا توشیبا
    تو یه سایتی که کار تعمیر و بازیابی اطلاعات انجام میداد (اگه اشتباه نکنم) نوشته بود هاردهای توشیبا و .....
    بیشترین خرابی رو دارند و سیگیت و وسترن کمترین (اول وسترن) راجع به همین ضد ضربه ها هم نوشته بود که اینا فقط یه جعبه ساختن که توش هارد توشیبا گذاشتن و اگه خودتون یه باکس و یه هارد پدر مادردار بخرید خیلی به نفعتونه
    خوم همه هاردام سیگیته مثلا همین آخریه حتی سرعتش بالای 600 مگ هم میره (موارد نادر) داشتم یه فایله 800 مگ رو از یه هارد دیگه منتقل میکردم به این هارد که فقط تونستم سرعت رو ببینم
    درکل سرعتش خوبه (میانگین 70 مگ)اون سرعته هم هنوز نمیدونم قضیش چیه که اینقدر میره بالا (اگه خودم ندیده بودم باورم نمیشد)

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •