تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: از بین گوشی ایفون 6 اس و گلکسی اس 7 اچ کدام بهتر است راهنمایی بفرمایید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض از بین گوشی ایفون 6 اس و گلکسی اس 7 اچ کدام بهتر است راهنمایی بفرمایید

از بین گوشی ایفون 6 اس و گلکسی اس 7 اچ کدام بهتر است راهنمایی بفرمایید از نظر سخت افزاری هم بفرمایید

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

همینطور که میدونید سیستم عامل گوشی s7 اندروید و آیفون ios هستش که تفاوت های زیادی از نظر فرمت و کارایی نرم افزاری دارن.
    اگه بخوام خلاصه توضیخ بدم اونایی که اطلاع دارن میدونن چی میگم ولی اونایی که از دنیای تکنولوژی بدور هستن فکر میکنن این حرفام از رو تعصب هست در حالی که نیست!
    در حال حاضر عاقلانه ترین انتخاب سامسونگ s7 هستش ولاغیر! باطری 3600 میلی آمپر قوی در مقابل Fast charging که آیفون فاقد ایناست. قابلیت always on (صفحه همیشه روشن جهت نمایش ساعت یا تاریخ با کمترین میزان مصرف باطری بدلیل تکنولوژی صفحه امولد سامسونگ) که زیبایی خاصی به گوشی میده که آیفون فاقد این هست. تکنولوژی صفحه نمایش amoled که هم کم مصرف هست و هم رزولوشن و عمق و رنگ بندی بسیار غنی تری نسبت به IPS آیفون داره و همینطور حالت edge بودن s7 که بسیار شیک و زیبا و کارایی خاص خودش رو داره. ضد آب و گرد و غبار بودن s7 که آیفون 6s فاقدش هست. دوربین s7 هم شاهکاری هست برای خودش با دیافراگم 1.7 در مقابل آیفون 2.2 (دیافراگم هرچه کمتر، بهتر... در موردش تو اینترنت سرچ کنید)
    رزولوشن سامسونگ 1440 x 2560 pixels (~534 ppi pixel density) در مقابل 1080 x 1920 pixels (~401 ppi pixel density) آیفون!
    سرعت و ثبات اینترنت 4جی سامسونگ HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (3CA) Cat9 450/50 Mbps که همزمان از 3 دکل جهت برقراری و ثبات آنتن میتونه بگیره در مقابل آیفون HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (2CA) Cat6 300/50 Mbps, EV-DO Rev.A 3.1 Mbps که از دوتا میگیره!
    وزن سامسونگ 157 و آیفون 192.
    سامسونگ دو سیمکارت، آیفون تک سیمکارت

توجه داشته باشید که سیستم عامل ios آیفون به کارایی روان و سرعت معروف هست البته این حرف ارزشش بیشتر به چند سال پیش بود الان تفاوت چندانی بین سرعت پرچمداران سامسونگ یا آیفون دیده نمیشه ولی باز هم میتونید تست سرعت بین 6s آیفون رو با s7 سامسونگ در گوگل سرچ کنید ویدیوهای زیادی در این مورد هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

از بین گوشی ایفون 6 اس و گلکسی اس 7 اچ کدام بهتر است راهنمایی بفرمایید از نظر سخت افزاری هم بفرمایید
    من هردو تا گوشی رو داشتم چون به واسطه شغلم گوشی میخرم
    در یک کلام به نظرم باید انتخاب کنی دقیقا هدفت از گوشی خریدن چیه. مثلا من اصلا از دوربین استفاده نمیکنم بجز بارکد خوان پس کیفیتش اصلا برام مهم نیست
    اگه هدفت یه گوشی خاص هست من میگم آیفون 6 اس
    ولی اگه کارایی میخوای من گلمسی اس 7 رو پیشنهاد میدم.
    بدون شک من بودم گلکسی میخریدم. البته اینم بگم من کلا با اندروید بیشتر حال میکنم تا آی او اس. حالا بسته به خودت داره با چه سیستمی حال کنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •