تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: اتصال به‌ اینترنت وای فای درست کار نمی کنند!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض اتصال به‌ اینترنت وای فای درست کار نمی کنند!

ما از اینترنت مشترک در ساختمان استفاده می کنیم، گوشی اندرویدی ما به وای فای‌ وصل میشه اما به غیر از تلگرام و ایمو برنامه دیگری کار نمی کنه، حتی صفحه مرورگر هم باز نمی شود. با این وجود بعضی از گوشی های اندرویدی ( پایین رده) بدون هیچ مشکلی به صورت کامل از اینترنت استفاده می کنند. مشکل کجاست؟ چه تنظیماتی در گوشی باید وارد بشوند؟
    لطفاً راهنمایی کنید.
    کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

از وی-پی-ان یا فیلتر---شکن در موبایل استفاده نکردید؟

تو ویندوز برای من اتفاق افتاده که هر وقت از فیلتر---شکن یا وی --پی--ان استفاده کردم تنظیمات شبکه ویندوز رو به هم ریخته و لبتاب وصل نمیشد ولی تلگرام وصل میشد

خلاصه اگر استفاده کردید باید هم پاکش کنید و هم با برنامه ای تنظیمات رو به حالت اولیه برگردونید

سوال دوم:فقط در این ساختمون اینطوریه یا مکان های دیگه هم این مشکل هست؟اگر فقط در این ساختمون این مشکل هست ارتباطی به موبایل نداره و مشکل از تنظیمات وای فای ساختمونه
    Last edited by محمد7966; 29-04-2017 at 12:51.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

از وی-پی-ان یا فیلتر---شکن در موبایل استفاده نکردید؟

تو ویندوز برای من اتفاق افتاده که هر وقت از فیلتر---شکن یا وی --پی--ان استفاده کردم تنظیمات شبکه ویندوز رو به هم ریخته و لبتاب وصل نمیشد ولی تلگرام وصل میشد

خلاصه اگر استفاده کردید باید هم پاکش کنید و هم با برنامه ای تنظیمات رو به حالت اولیه برگردونید

سوال دوم:فقط در این ساختمون اینطوریه یا مکان های دیگه هم این مشکل هست؟اگر فقط در این ساختمون این مشکل هست ارتباطی به موبایل نداره و مشکل از تنظیمات وای فای ساختمونه
    از گزینه اول استفاده نکردم. اما در مورد دومی: بیشتر منظورم اینه که بعضی گوشی ها به این اینترنت وصل میشن و کاملا از اینترنت بهره می برند، می خوام بفهمم چه تنظیماتی در این گوشی ها هست، بستگی به نسخه اندروید آنها دارد یا ...می خواهم به این نکات دست پیدا کنم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •