تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: نشناختن کارت گرافیک توسط درایور بعد نصب!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض نشناختن کارت گرافیک توسط درایور بعد نصب!!!

سلام . ببخشید کارت گرافیک من geforce 9500 gt 1 gb ddr2 هستش که رفتم و درایور مخصوص رو که نسخه 342 هس دانلود کردم این درایور نصب شد و اما وقتی Nvidia Geforce Experience رو ریختم تو قسمت گیمش زد گرافیک شما ساپورت نمیشه ! تو نسخه های قبلیم همینجور بود درحالی که تو توضیحات خود گرافیک دقیقا گرافیک من هست !! یه سوال دیگم داشتم من مادربردم Gigabyte G31M ES2C REV1.1 هس اونوقت میخواستم ببینم گرافیک مثلا GT 740 2GB GDDR5 میخوره بهش ؟ اینم مشخصات سیپیو و...
    CPU :XEON E5430 2.67 GHZ QUAD CORE 12MB CACHE
    RAM : 4 GB(2*2)
    POWER MASERATI 230 V MODEL 1000
    لطفا جواب بدین ممنون

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام . ببخشید کارت گرافیک من geforce 9500 gt 1 gb ddr2 هستش که رفتم و درایور مخصوص رو که نسخه 342 هس دانلود کردم این درایور نصب شد و اما وقتی Nvidia Geforce Experience رو ریختم تو قسمت گیمش زد گرافیک شما ساپورت نمیشه ! تو نسخه های قبلیم همینجور بود درحالی که تو توضیحات خود گرافیک دقیقا گرافیک من هست !! یه سوال دیگم داشتم من مادربردم Gigabyte G31M ES2C REV1.1 هس اونوقت میخواستم ببینم گرافیک مثلا GT 740 2GB GDDR5 میخوره بهش ؟ اینم مشخصات سیپیو و...
    CPU :XEON E5430 2.67 GHZ QUAD CORE 12MB CACHE
    RAM : 4 GB(2*2)
    POWER MASERATI 230 V MODEL 1000
    لطفا جواب بدین ممنون
    geforce 9500 خیلی وقته از لیست ساپورت nvidia خارج شده ... بخاطر همین با Nvidia Geforce Experience اصلا کار نمی کنه ( بگذریم که بدون کره پنیر هم درست کار نمی کنه)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اخرین نسخه درایوش رو که قبلا خودت گرفتی و هیچ

کارت GT740 روی این مادربرد نصب میشه + تمام کارت های جدید که روی اسلات PCI-E نصب بشن رو می تونی استفاده کنی به شرطی که ویندوزت XP نباشه

ای کاش می تونستم با کسی که کیس رو جمع کرده ارتباط می داشتم - فکر نمی کردم یکی رو ببینم که XEON رو روی G31 مد کنه.
    این اخری که گفتی POWER MASERATI 230 V نمی دونم چیه ... اگر PSU باشه که من هیچی ازش پیدا نکردم و نمی دونم چطوری است.( روش مانور نمی دم - تصویر خواستی بعدا ازش بزار ببینم چی هست ).

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

سلام دادا ممنون ک گفتی خودم حدس میزدم اما گفتم از شمام بپرسم . اون 230 v منظورم ولتاژش هست . ویندوزمم 7.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •