تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: بدنسازی بدون نیاز و کمک مکملها (قرص، آمپول و پودر کراتین و ....) . فقط با ورزش + تغذیه و بس!

کاربر فعال انجمن علوم انسانی PLAΨMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

راستش من متنفرم از غول شدن و این هیکل های گنده .
    جدیدا فیتنس باب شده و منم به شدت استقبال کردم ازین داستان . . متاسفانه(یا خوشبختانه) به هر حال زیبایی بدن هم فاکتور مهمی هست در بدنسازی . نمیشه بگی صرفا واسه سلامتی ورزش می کنم .
    ولی بدبختانه واسه فیتنس هم نیاز به مکمل های غذایی وجود داره . مثلا ببینید ، هر چقدر لاغر و صاف باشید ولی عضله سینه شما رشد نکنه(در حد معقول) ، اونوقت بدن زیبایی نخواهید داشت .
    والا نمیدونم . از طرفی میگم به هر حال علم پیشرفت کرده و این مکمل ها کمک کننده هستند ، از طرفی عوارض جانبی اونها رو هم نمیشه ندید گرفت . بخصوص اون آمپول های هورمونی .
    راستش طمع سیکس پک الان تمام وجود منو در بر گرفته .

2. 3 کاربر از PLAΨMID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

جدیدا فیتنس باب شده و منم به شدت استقبال کردم ازین داستان . . متاسفانه(یا خوشبختانه) به هر حال زیبایی بدن هم فاکتور مهمی هست در بدنسازی . نمیشه بگی صرفا واسه سلامتی ورزش می کنم .
    ولی بدبختانه واسه فیتنس هم نیاز به مکمل های غذایی وجود داره . مثلا ببینید ، هر چقدر لاغر و صاف باشید ولی عضله سینه شما رشد نکنه(در حد معقول) ، اونوقت بدن زیبایی نخواهید داشت .
    والا نمیدونم . از طرفی میگم به هر حال علم پیشرفت کرده و این مکمل ها کمک کننده هستند ، از طرفی عوارض جانبی اونها رو هم نمیشه ندید گرفت . بخصوص اون آمپول های هورمونی .

هورمونها بسیار بدتر از پودرهای کراتینی باید باشه. ریسکش بالاست.
    Last edited by Nostophobia; 29-04-2017 at 12:39.

4. 3 کاربر از Nostophobia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

از خیلی غول شدن زمانی که 17 - 18 سالم بود خیلی خوشم میومد. چون جوون تر بودم و فکر کردم بدون مکمل میشه که بعد یه مدت فهمیدم نه نمیشه. اما الان نه غول شدن رو دوست دارم نه خیلی ضعیف و لاغر بودن رو. بله موافقم سلامتی نصف از ماجرای ورزش هست و ما صرفا برای سلامتی ورزش نمی کنیم. دوست داریم همه از تناسب اندام و قوی بودن ما تعریف کنند که چیز خوبی هم هست و باعث اعتماد به نفس بیشتر و ادامه دادن به ورزش میشه. امیدوارم هر چه زودتر به سیکس پک ایده آلتون برسید ولی باید کلی وقت رو نرمشهای شکم بزارید که مشکل و وقت گیر هست.

6. 3 کاربر از Free Spirit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض رهرو آن نیست که گه تند و گه آهسته رَوَد , رهرو آنست که آهسته و پیوسته رَوَد

سلام
    تصمیم دارم از یه مدت دیگه شروع به ورزش بدنسازی در منزل کنم و سعی کنم بطور مداوم 3 تا 4 روز در هفته ورزش رو در زندگیم جا بندازم. سنم 39 سال هست و وقتی جوان تر بودم بطور غیر حرفه ای باشگاه میرم و بدنسازی کار می کردم اما مسائل مختلف زندگی من رو دور کرد و الان تصمیم دارم دوباره ورزش رو جدی بگیرم تا در آینده که سن و سال بالاتر رفت بدن و سلامت جسمی خودم رو تا جایی که ممکن است حفظ کرده باشم.
    هدف من از بدنسازی شکل حرفه ای که پرورش اندام کاران انجام می دهند نیست
    اما می خوام بدونم کسی هست که سالها بدنسازی در منزل و یا حتی در باشگاه کار کرده باشه و بدون نیاز به مکملهای دارویی (پودرهای مکمل، قرص و آمپول) بگه پیشرفتش چطور بوده؟
    هر نوع تجربه و پیشنهادی که دارید رو دوست دارم بدونم.
    ممنون از همگی
    سلام
    شروع کردین ؟ یا نه هنوز ؟
    بنده تجربه ی چند ده ساله دارم در ورزشِ توی خونه
    قدم اول:
    قدتون ؟ وزنتون ؟ طبعتون ؟ (عصبی ؟ آرام ؟ عجول ؟ صبور ؟ )
    قدم دوم :
    بیماری معروف دارین ؟ دیسک کمر , تپش قلب , فشار خون , قند , دندانِ خراب , پوکی استخوان و غیره

قدم سوم:
    بدنتون به کدامیک از اینها معتاد هست و مصرف میکنید؟
    دخانیات (قلیون , سیگار پیپ ) , الکل ,مواد مخدر , قرص های مخدر
    قدم چهارم :
    بدنتون چه مدلی هست ؟
    الف - کم چربی و ذاتاً ورزیده با تارهای ماهیچه ای زیاد ؟ (مثل بروسلی و وندام )
    ب- کم چربی با عضلات معمولی

ج- کم چربی با عضلات دارای تار ماهیچه ای کم
    دارای مقداری چربی زیادی و عضلاتِ ذاتاً پُر تار ؟
    دارای چربی زیاد و عضلات معمولی ؟
    دارای چربی زیاد و عضلات ضعیف و کم تار ؟
    دانستن اینها برای انتخاب انواع وزنه و وزنِ وزنه ها و نوع حرکتها و تعداد حرکتها و نوع تغذیه در دوران ورزش خیلی مهم هست
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 16-05-2017 at 21:22. دليل: تصحیح

8. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام
    شروع کردین ؟ یا نه هنوز ؟
    بنده تجربه ی چند ده ساله دارم در ورزشِ توی خونه
    قدم اول:
    قدتون ؟ وزنتون ؟ طبعتون ؟ (عصبی ؟ آرام ؟ عجول ؟ صبور ؟ )
    قدم دوم :
    بیماری معروف دارین ؟ دیسک کمر , تپش قلب , فشار خون , قند , دندانِ خراب , پوکی استخوان و غیره

قدم سوم:
    بدنتون به کدامیک از اینها معتاد هست و مصرف میکنید؟
    دخانیات (قلیون , سیگار پیپ ) , الکل ,مواد مخدر , قرص های مخدر
    قدم چهارم :
    بدنتون چه مدلی هست ؟
    الف - کم چربی و ذاتاً ورزیده با تارهای ماهیچه ای زیاد ؟ (مثل بروسلی و وندام )
    ب- کم چربی با عضلات معمولی

ج- کم چربی با عضلات دارای تار ماهیچه ای کم
    دارای مقداری چربی زیادی و عضلاتِ ذاتاً پُر تار ؟
    دارای چربی زیاد و عضلات معمولی ؟
    دارای چربی زیاد و عضلات ضعیف و کم تار ؟
    دانستن اینها برای انتخاب انواع وزنه و وزنِ وزنه ها و نوع حرکتها و تعداد حرکتها و نوع تغذیه در دوران ورزش خیلی مهم هست
    سلام

فعلا چند جلسه شروع به نرمش و کار با وزنه دمبل و ضربه به کیسه بوکس رو شروع کردم که بیشتر به نرمش و گرم کردن شبیه هست تا به بدنسازی. البته این روش رو عمدا اینطور می رم که ذهنم به ورزش عادت بکنه و بعد از دو ماه کم کم حرکات و وزنه ها بیشتر و سنگین تر می شه. قدم 183 سانت، وزنم بین 81 تا 85 هست (چون تازگیها وزن نکردم دقیق نمی دونم). طبع عصبی دارم اما صبور هستم. هیچ بیماری ای ندارم. اهل دود و الکل و هیچ نوع قرص و مخدری هم نیستم. بدنم کم چربی هست و بیشتر چربی در قسمت شکم و پهلو هام هست و در قسمت دیگر بدن خیلی خوب و متعادل هستم. (کم چربی با عضلات معمولی) .خوابم هم خوب است. فعلا یک جفت وزنه 10 کیلو گرم دارم (هر یک 10 کیلو) و یک جفت 7 کیلو (هر یک 7 کیلو). با یه کیسه بوکس و یک طناب. همونطور که گفتم فعلا بدن و ذهنمو در مرحله عادت به ورزش و گرم کردن قرار دادم و در یکی دو ماه آینده میز پرس با سنگ و یک دمبل با وزن بیشتر تهیه می کنم. تا جدی تر شروع کنم.

به نظرتون چند جفت دمبل کافیه داشته باشم و چند کیلو سنگ هالتر برای شروع بخرم؟ هر نکته دیگه ای هم که فکر می کنید باید رعایت بشه بفرمائید.

ممنون

10. این کاربر از Free Spirit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

یک مدته من شروع کردم ولی پیش هر مربی میرم بهم استفاده از مکمل هارو توصیه میکنه .

چاره چیه ؟
    ایا باید شروع کنم ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

یک مدته من شروع کردم ولی پیش هر مربی میرم بهم استفاده از مکمل هارو توصیه میکنه .

چاره چیه ؟
    ایا باید شروع کنم ؟
    اگر خودشون می خوان بفروشن پس می خوان مکملهای خودشون رو بفروشن که اکثرا مغازه فروش مکمل هم دارند. اگر نه پس می خواهند شما حجم بیارید و بتونید وزنه های سنگین تر رو جابجا کنید تا یکدفعه نا امید نشید که چرا پیشرفت دلخواه رو کسب نکردید و باشگاه رو ول کنید. در هر صورت به خودتون بستگی داره و اینکه هدفتون از بدنسازی دقیقا چیه و چه نتیجه ای طلب می کنید. اگر دنبال خیلی حجیم شدن عضلات هستید مجبورید مکملها و داروها رو مصرف کنید. اگر به مرور و آهسته می خواهید عضلات بزرگ (نه در حد استفاده از مکملها) بسازید و به قول معروف صد در صد طبیعی و پاک می خواهید فقط ورزش اصولی، مرتب و تغذیه خوب و پر پروتئین لازم دارید. من مخالفم مکمل هستم ولی مصرف بعضی و در حد نه چندان زیاد فکر نمی کنم برای سلامتی مشکل ساز باشه. ولی خوب یه چیزی هست اگر هر بدنساز یا وزرشکاری که از این مکملها استفاده می کنه بعد از چند سال یا چند ماه دیگه مصرف نکنه حتی اگر ورزش هم بکنه باز از حجم بدنش نسبت به زمان مصرفش کم میشه و ممکنه باعث نا امیدی و از دست رفتن اعتماد به نفس بشه که چرا مثل سابق نیستم.
    باز تحقیق کنید و بپرسید. می تونید شش ماه یا یکسال بدون مکمل ورزش کنید بعد تصمیم بگیرید.

پروفشنال Georges St-Pierre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Керманшах

پيش فرض

از دوستان کسی میتونه برنامه غذایی قرار بده ؟
    من خودم چندین ساله بدنسازی کار میکنم و کلا اطلاعاته خوبی هم در زمینه غذایی و هم ورزشی دارم اما بازم نمیدونم چظور یه برنامه غذایی خوب تنظیم کنم واسه خودم ...
    هدف کاهش درصد چربی بدن و اضافه کردن حجم عضله
    وزن 79 قد 178

آخر فروم باز ELVIS PRESLEY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    UFC Cage

پيش فرض

از دوستان کسی میتونه برنامه غذایی قرار بده ؟
    من خودم چندین ساله بدنسازی کار میکنم و کلا اطلاعاته خوبی هم در زمینه غذایی و هم ورزشی دارم اما بازم نمیدونم چظور یه برنامه غذایی خوب تنظیم کنم واسه خودم ...
    هدف کاهش درصد چربی بدن و اضافه کردن حجم عضله
    وزن 79 قد 178

از برنامه GSP تو دوران مسابقات استفاده کن
    چند تا قاعده کلی داره:

* در طول روز ابتدا مواد غذایی مفید و مورد نیاز بدنت رو مصرف کن، بعد اگر در نهایت جایی داشتی برا junk food میتونی مصرف کنی*

۱- حذف قند و شکر به طور کامل.
    ۲-حذف ۹۰ درصد مواد غذایی ای که حاوی قندن ، مثل : نوشابه ، نسکافه ، کیک و شکلات و بیسکوییت و شیرینی و هر انچه که روش نوشته از شکر تو ساختش استفاده شده.
    ۳- استفاده از نان های سبوس دار مثل جو، هفت غله ، چاودار به جای نانهایی که با ارد سفید درست میشن.
    ۴- تامین نیاز بدن به اومگا ۳ ،
    ۵- دریافت ۶۰-۵۰ درصد از کالری مورد نیاز روزانه ت با استفاده از پروتیین ها
    ۶- دریافت روزانه حداقل دو لیتر اب در فواصل منظم بطوری که بدن تحت هیچ شرایطی دچار کم ابی نشه.

هر یک ماه و نیم یک بار هم تست In Body بده و ببین سیاست های غذاییت چه تاثیری بر توده های عضلانی و چربی بدنت داره.

15. 2 کاربر از ELVIS PRESLEY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hadi-sh00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

در هر ورزشی نیاز به مکمل داری.حتی اگر بدنسازی هم کار نکنی باز هم بدن نیاز به یکسری مکمل داره.اما باید اصولی استفاده بشه و افراط نشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •