تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: ضرر دکل مخابرات در محیط اطراف

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

فکر کنم همین چند وقت پیش یکی از نماینده های مجلس هم صداش در اومده بود که این پارازیت ها و وسایل خطرشون زیاد و باید فکری کرد. تاثیرش بر کوچک و بزرگ و حتی بچه هایی که هنوز به دنیا نیومدن در زنان حامله نیز انکار ناپذیره و ملت بیچاره باید سرطان و دیگر اختلالات روحی و روانی و جسمی حاصل از دستگاههای پیشرفته شرکتهای زیمنس و چینی که با پول نفت خریداری شده رو تحمل کنن و جیکشون در نیاد و شاکر باشند. چون اختلال در شبکه ها و کانالهای دشمن مهمتر از سلامتی و زندگی شهروندان درجه سه و چهار است!
    دکلها هم همینطور. امواج روی بدن انسان تاثیر گزاشته و سرطان زا هستند.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] طوری میگن عامیانه که ادم فکر میکنه از کره دیگر اومدن!
    تمام حرفهای عامیانه ای که زده شده در این مملکت بعدا دیده شده بیراه نبوده.
    واقعا چه زیبا گفته اند تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها
    Last edited by shangil; 30-04-2017 at 07:19.

داره خودمونی میشه Tivaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2017
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    لينك اولي كه گذاشتيد يه خبر هست كه توي يه روزنامه راستگرا انگليسي منتشر شده چندان ارزش علمي نداره لينك دوم هم كلا اشتباهيه اون در واقع درباره ارتباط سلول هاي ماست(mast cells) و سلول هاي سرطانيه و كلا ربطي به mast به معني دكل نداره! اين مسئله امواج موبايل در واقع يه دعواي طولانيه ولي من نديدم كه يك وبسايت پزشكي يا علمي معتبر بياد بگه اين ها سرطان زاست. در واقع اين امواج توي رده بندي شايد سرطان زا طبقه بندي ميشن. شما حق داريد شك داشته باشيد ولي تعجب من از اين هست كه اينقدر با اطمينان ميگيد اينها سرطان زا هستند
    طوری میگن عامیانه که ادم فکر میکنه از کره دیگر اومدن
    ببخشيد من كلي گفتم قصد جسارت نداشتم
    موفق باشيد
    Last edited by Tivaan; 30-04-2017 at 09:58.

3. 3 کاربر از Tivaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    لينك اولي كه گذاشتيد يه خبر هست كه توي يه روزنامه راستگرا انگليسي منتشر شده چندان ارزش علمي نداره لينك دوم هم كلا اشتباهيه اون در واقع درباره ارتباط سلول هاي ماست(mast cells) و سلول هاي سرطانيه و كلا ربطي به mast به معني دكل نداره! اين مسئله امواج موبايل در واقع يه دعواي طولانيه ولي من نديدم كه يك وبسايت پزشكي يا علمي معتبر بياد بگه اين ها سرطان زاست. در واقع اين امواج توي رده بندي شايد سرطان زا طبقه بندي ميشن. شما حق داريد شك داشته باشيد ولي تعجب من از اين هست كه اينقدر با اطمينان ميگيد اينها سرطان زا هستند

ببخشيد من كلي گفتم قصد جسارت نداشتم
    موفق باشيد
    البته لینک دوم اشتباهی گذاشته شده. در اصل فک کردم ریموو کردم ولی الان دیدم سر جاشه.( حتی اون کلمه بعضی هم اشتباها داخلش قرار دادهشده)
    با اینکه من از چند دکتر این مورد رو پرسیدم و بحث شده ولی:
    امیدوارم اینطوری که شما تاکید میکنید باشه!
    ارادت

5. 2 کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

رضا ملک‌زاده، معاون وزیر بهداشت ایران، می‌گوید پارازیت‌های ماهواره‌ای در ایران، می‌تواند موجب عوارض جانبی زیادی، از جمله سقط جنین و تولد نوزادان ناقص شود.
    به گزارش ایرنا، وزیر پیشین بهداشت روز سه‌شنبه گفت وزارت بهداشت مضر بودن امواج پارازیت را اعلام کرده و خواهان قطع آن شده است. آقای ملک‌‎زاده از تشکیل کمیته‌ای از سوی وزارت بهداشت برای قطع پارازیت‌ها خبر داد و خواستار آن شد که دستگاه‌های تولید‌کننده پارازیت با وزارت بهداشت در این باره همکاری کنند.
    وی توضیح داد در ایران پارازیت‌ها از زمین پخش می‌‍شوند و این نوع از امواج پارازیت خطرناک‌ترین نوع آنها هستند.
    پیش‌تر علی اکبری، نماینده شیراز، دستگاه‌های نظامی و انتظامی را عامل ارسال پارازیت‌ها اعلام کرده بود.

منبع: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

تا حالا از نظر علمی کاملا اثبات نشده که این دکل ها سرطان زا هستند یا نه. چیزی که مشخصه ICNIRP یه سری استاندارد تعریف کرده که مثلا یه دکل مخابرات تا چه میزان تشعشعات داشته باشه که اگر استانداردش رعایت بشه٬ امواج اونقدری نیستن که به کسی آسیبی وارد بشه٬ ولی توی ایران هم به خاطر مسائل تحریم که تجهیزات در دسترس نیست و هم سودجویی اپراتورها هیچ کدوم از استانداردها رعایت نمی‌شه. نتیجه اینکه آنتن های BTS توی کشور برای پوشش و آنتن دهی بهتر بیش از میزان استاندارد تشعشعات دارند و خب مسلمه که افزایش بیماری هایی از قبیل سرطان نمی‌تونه بی ربط به این مسئله باشه.

8. 4 کاربر از LΩRD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •