تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: وقتی لپ تاپ رو sleep میکنم، shut down میشه!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

9 وقتی لپ تاپ رو sleep میکنم، shut down میشه!

سلام دوستان
    لپ تاپ من asus n56jn هست
    از وقتی ویندوز 10 با اپ دیت جدید رو نصب کردم (مشکل از یه ویندوز نیست، چندتا وین 10 نصبیدم اینطوری بوده) وقتی درب لپ تاپو میبندم به جای رفتن به حالت sleep، کاملا لپ تاپ خاموش میشه و وقتی دربشو باز میکنم کاملا ویندوز از نو میاد بالا و همه ی برنامه ها بسته شده و... اول فک کردم از تنظیماته ولی وقتی چک کردم دیدم تنظیمات هم درسته
    s9.picofile.com/file/8293146350/Capture.PNG
    وقتی در استارت هم کزینه ی sleep رو میزنم همین مشکل وجود داره که لپ تاپ کاملا shut down میشه. ممنون میشم راهنمایی کنید
    درضمن تمام درایور ها رو هم نصبیدم و کاملا اپدیت کردم و هیچ درایور ناشناخته یا قدیمی ای نیست.
    ممنون

ناظر انجمن علوم انسانی New Ray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    21°N - 71°W

پيش فرض

سلام دوستان
    لپ تاپ من asus n56jn هست
    از وقتی ویندوز 10 با اپ دیت جدید رو نصب کردم (مشکل از یه ویندوز نیست، چندتا وین 10 نصبیدم اینطوری بوده) وقتی درب لپ تاپو میبندم به جای رفتن به حالت sleep، کاملا لپ تاپ خاموش میشه و وقتی دربشو باز میکنم کاملا ویندوز از نو میاد بالا و همه ی برنامه ها بسته شده و... اول فک کردم از تنظیماته ولی وقتی چک کردم دیدم تنظیمات هم درسته
    s9.picofile.com/file/8293146350/Capture.PNG
    وقتی در استارت هم کزینه ی sleep رو میزنم همین مشکل وجود داره که لپ تاپ کاملا shut down میشه. ممنون میشم راهنمایی کنید
    درضمن تمام درایور ها رو هم نصبیدم و کاملا اپدیت کردم و هیچ درایور ناشناخته یا قدیمی ای نیست.
    ممنون
    سلام خوش اومدین
    چند تا راه و تست کنین :

1 - به تنظیمات پیشرفته پاور برید ( از طریق کنترل پنل یا همون گزینه فعال در بالای عکستون )
    ببینید گزینه ای به نام hybrid sleep اگه هست ، حالتش رو عوض کنید از off به on یا برعکس . روی همه حالتهای مصرف انرژی تست کنید.

2 - به BIOS برین و گزینه ای شبیه Power saver یا مشابهش رو پیدا کنید و اگه فعال بود خاموشش کنید.

و

3 - آخرین راه که فکر میکنم حتما جواب میده احتمالا ارتقای BIOS باشه . در لپتاپهای ایسوس این مشکل بیشتر شایع شده و احتمالا باید دو بار نسخه جدید بایوس رو فلش کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام new rey عزیز
    ممنون از پاسخ و وقتی که گذاشتید
    گزینه های یک و دو رو امتحان کردم مشکل حل نشد
    گزینه ی 3 رو هم که میخوام بایوس رو اپدیت کنم ارور میده میگه بایوستون اپدیت هست.
    اگه راه خاصی هست برای دوباره فلش کردن بایوس ممنون میشم بهم بگین یا لینک اموزش رو بدین .لپ تاپم asus n56jn هست و مادربورد Intel
    در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام New Ray عزیز
    گزینه های یک و دو رو امتحان کردم مشکل حل نشد
    گزینه ی 3 رو هم که میخوام بایوس رو اپدیت کنم ارور میده میگه بایوستون اپدیت هست.
    اگه راه خاصی هست برای دوباره فلش کردن بایوس ممنون میشم بهم بگین یا لینک اموزش رو بدین .لپ تاپم asus n56jn هست و مادربورد Intel
    در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام new rey عزیز
    یک و دو رو انجام دادم متاسفنه جواب نداد
    گزینه ی 3 رو هم وقتی میخوام اپدیت کنم ارور میده میگه شما از همین ورژن بایوس استفاده میکنید و قادر به دوباره فلش کردن نیسید.
    لبتابم n56jn asus هست و مادربوردش هم intel
    ممنون میشم اگه راه خاصی واسه دوباره فلش کردن بایوس هست رو بگین یا لینکی چیزی بهم بدین
    اگه نباشه جاش خالی می مونه masood.ashoori789's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

درود .درایور کارت گرافیک به روز نیست . اخرین نسخه رو نصب کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

مسعودجان همونطور که بالا گفتم همه ی درایورهامو اپدیت کردم ولی فایده ای نداشت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •