تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 42 از 42

نام تاپيک: افسردگی یا ...

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

آخر این فیلم با جمله"آغاز کن"ختم میشه

مشکل ترین قسمت ماجرا همینجاست."آغاز کن"

در تلگرام هم کانالی هست با عنوان "خودآموزی درویشی نوین" که در وادی همین ثورو و بوهمین و درویشی و از این جور مسائله

ازش پرسیدم که من اگر بخوام عین ثورو زندگی کنم یا عین همین جوان فیلم"به سوی طبیعت وحشی"زندگی کنم چندتا مشکل دارم

1-مسلما اگر قرار عین جوان فیلم به سوی طبیعت وحشی زندگی کنی یه سری درد و رنج به اعضای خانوادت وارد میشه

2-از آنجا که در مدارس ما و شاید اکثر مدارس جهان زندگی در طبیعت رو یاد نمیدن ،بنابراین در طبیعت زندگی کردن با مشکلاتی همراه مثل تهیه غذا و آب و مسکن و...

3-مهمتر از همه کسی مثل ما که به این زندگی ماشینی عادت کردیم خیلی سخته که بریم در طبیعت زندگی کنیم و سختی های اونو تحمل کنیم مثل تحمل گرسنگی،تشنگی و.. البته اولش سخته ولی بعدا ممکنه تحملش آسونتر باشه.بماند که خود ثورو هم بعد از 2 سال از کلبه والدن که دور از شهر بود دل کند و برگشت به شهر

این مشکلات رو به ادمین کانال خودآموزی درویشی مدرن گفتم و یه متنی رو برام فرستاد که متاسفانه پاکش کردم ولی گفته بود اگر به اون جنون رسیدی میتونی دل بکنی و بری تو جنگل و...و دیگه گفته بود هم نمیخاد حتما اینکارا رو انجام بدی کافیه فقط تو همین زندگی شهری،رواقی زندگی کنی.از سبک زندگی رواقیون هم کتابی منتشر شده که عنوانش فکر کنم "زندگی رواقی در دنیای مدرن"باشه

به هر حال این 3 مشکل،مشکلات بزرگی هستند و راه حلشون هم مشکله
    جالبه واقعا
    در فیلم هم کاملا زیبا ترنس مالیک نشون داد که برای همچین جایگاهی(رهایی محض) باید تمام چیزهارو فدا کنی و آخر سر هم میبینیم که شخصیت اصلی پدرش رو که تا قبل از این متنفر بود ازش به آغوش میکشه
    در طبیعت زندگی کردن واقعا جنون حقیقی رو میطلبه همچین کاری, البته جنونی که از سر پرشدن فهم و معرفت و دانش میاد نه جنون لودگی
    و اون شخص به نظرمن درست میگه که در همین مدرنیزه, رها شو و بامعرفت زندگی کن
    ولی خود من گاهی اوقات به این باور میرسم که برای رسیدن به ارزش روحی و معنوی (علاوه بر اینکه باید چیزهایی رو فدا کنی) باید مقدمات و ابزارش هم فراهم کنی مثل بومی های آمریکا
    و زندگی در طبیعتی که در فیلم شان پن مشخصه یکی از این ابزار

در مورد این ابزار هم خود من از طرف کسی دعوت شده ام به این کلاس درویشی برم, البته هیچ اطلاعی ندارم که استاد کی هست و در مورد چی صحبت میکنن
    ولی اونطور که فهمیدم به دوستم پیشنهاد داده بود(درویش اعظم یه چیزی تو این مایه ها) که یک ماه خودش رو از بند غذا رها کنه
    و این دوست ما به گفته خودش 2 هفته فقط چای و خرمامیخورده اونم روزی 3 بار و نتونسته ادامه بده و گفت که از خواب بلند شدم و حس کردم که قسمتی از روحم از بدنم جدا شد و...
    در کل به نظر من این ابزار گاهی مفیده و سریع تر به چیزی که میخوای میرسونت
    و چون دیدم که به فیلم هم علاقه داری در مورد همین زمینه فیلم Fight Club 1999 رو پیشنهاد میکنم البته اگه ندیدی تا حالا
    و اون کانال درویش تلگرام هم واسه ما بفرست
    ممنون

2. این کاربر از donkeyoxte بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

جالبه واقعا
    در فیلم هم کاملا زیبا ترنس مالیک نشون داد که برای همچین جایگاهی(رهایی محض) باید تمام چیزهارو فدا کنی و آخر سر هم میبینیم که شخصیت اصلی پدرش رو که تا قبل از این متنفر بود ازش به آغوش میکشه
    در طبیعت زندگی کردن واقعا جنون حقیقی رو میطلبه همچین کاری, البته جنونی که از سر پرشدن فهم و معرفت و دانش میاد نه جنون لودگی
    و اون شخص به نظرمن درست میگه که در همین مدرنیزه, رها شو و بامعرفت زندگی کن
    ولی خود من گاهی اوقات به این باور میرسم که برای رسیدن به ارزش روحی و معنوی (علاوه بر اینکه باید چیزهایی رو فدا کنی) باید مقدمات و ابزارش هم فراهم کنی مثل بومی های آمریکا
    و زندگی در طبیعتی که در فیلم شان پن مشخصه یکی از این ابزار

در مورد این ابزار هم خود من از طرف کسی دعوت شده ام به این کلاس درویشی برم, البته هیچ اطلاعی ندارم که استاد کی هست و در مورد چی صحبت میکنن
    ولی اونطور که فهمیدم به دوستم پیشنهاد داده بود(درویش اعظم یه چیزی تو این مایه ها) که یک ماه خودش رو از بند غذا رها کنه
    و این دوست ما به گفته خودش 2 هفته فقط چای و خرمامیخورده اونم روزی 3 بار و نتونسته ادامه بده و گفت که از خواب بلند شدم و حس کردم که قسمتی از روحم از بدنم جدا شد و...
    در کل به نظر من این ابزار گاهی مفیده و سریع تر به چیزی که میخوای میرسونت
    و چون دیدم که به فیلم هم علاقه داری در مورد همین زمینه فیلم Fight Club 1999 رو پیشنهاد میکنم البته اگه ندیدی تا حالا
    و اون کانال درویش تلگرام هم واسه ما بفرست
    ممنون
    فیلم رو که ندیدم،بعدا دانلود میکنم،

اما درباره این افراد با قدرت غیرعادی،دکتر داریوش شایگان میگفت بعضی از اینها که از هند میان ممکنه شیاد باشند،میگفت یه سری هم دیده که شیاد نیستند و آدم های صادقی هستند ولی یه جا نشستن و هیچکاری نمی کنند و منتظر مرگشون هستند،میگفت یه سری هم هستند که هم آدمهای صادقی هستند ولی اصلا خودشون رو نشون نمیدن.

یه دوستی هم داشتم که تو نوجوانیش رفته بود پیش یکی از همین محافل عرفانی ولی میگفت وقتی از بقیه مسلک ها و آیین ها به استادشون میگفتم،میگفت اینها همه باطلند و فقط ما درستیم

خلاصه کمی خطرناک هم هست،یکیش که خیلی هم معروفه همون عرفان حلقه است که ظاهرا سر بعضی ها رو کلاه گذاشته

این هم کانال درویش مدرن

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . me/moderndervishes

4. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •