تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 42

نام تاپيک: افسردگی یا ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

خود ارضایی و پورن ........تو این اوضاع بدبختی خود ارضایی شده یک رکن اصلی زندگی کی جرعت ازدواج داره بلایی سر ادم میاد روزی صد بار ارزوی گذشته کنه
    متوجه نشدم
    یکم بیشتر توضیح بده

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

متوجه نشدم
    یکم بیشتر توضیح بده
    پوچی میاره

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

خود ارضایی و پورن ........تو این اوضاع بدبختی خود ارضایی شده یک رکن اصلی زندگی کی جرعت ازدواج داره بلایی سر ادم میاد روزی صد بار ارزوی گذشته کنه
    ازدواج هم بکنی کسانی که قبلا زیاد خود ارضایی کردن، ترک کردنش کار راحتی نیست. این رو من از خیلیا شنیدم که هنوز این عادت رو دارن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

قربونت برم توضیح بده
    "پوچی میاره" همین؟!

شما پوچی رو تو چه چیزی میبینید؟
    اگر قرار بر این باشه که خودارضایی پوچی بیاره پس س.ک.س چی میاره؟

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

ازدواج هم بکنی کسانی که قبلا زیاد خود ارضایی کردن، ترک کردنش کار راحتی نیست. این رو من از خیلیا شنیدم که هنوز این عادت رو دارن.
    منم شنیدم
    بنظرم دلیلش اینه که با دیدن فیلم پورن توقع از همسر بالا میره و همسر قطعن نمی تونه مثل ی پورن استار باشه

6. 2 کاربر از k1ozil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

قربونت برم توضیح بده
    "پوچی میاره" همین؟!

شما پوچی رو تو چه چیزی میبینید؟
    اگر قرار بر این باشه که خودارضایی پوچی بیاره پس س.ک.س چی میاره؟
    ببینید دوست عزیز جامعه ایرانی مریضه و این یک واقعیته. حالا دلایلش رو کم و بیش همه میدونن.
    نمیخوام بحث منحرف بشه ولی س ک س با خود ارضایی زمین تا اسمون فرق داره دوست عزیز. اگر افراد از همون ینین پایین با جنس مخالف نشست و برداشت داشته باشن ( نه در جامعه ای مریض البته) اون موقع دیگه س ک س پوچی نمیاره و خودارضایی هم مفهومش رو تقریبا از دست میده. تکرار میکنم باید فرهنگ اصلاح بسه وگرنه همین الان تو ایران بگن همه چی مختلطه کلا به نسل فدا میشه!
    عوامل زیادی پوچی میاره. پوچی رو من در نامفهوم بودن زندگی در دنیا میبینم. پوچی یعنی فک کنی زنده ای ولی زندگی نمیکنی. پوچی یعنی وسواس فکری. پوچی ...
    با این حال بر این معتقدم که کار کردن واقعا تا حدی کمک میکنه به رفع این مساله و ازدواج در ثورت امکان شاید بتونه روند رو تغییر بده

8. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

منم شنیدم
    بنظرم دلیلش اینه که با دیدن فیلم پورن توقع از همسر بالا میره و همسر قطعن نمی تونه مثل ی پورن استار باشه
    درسته
    فیلم ها رو باید نادیده گرفت. صحنه هایی که چندین و چند بار تکرار میشن. برید پشت صحنه چنین فیلم هایی رو ببینید اون وقت از فیلم دیدن میفتید! همش فانتزی الکی!
    متاسفانه کسانی که در ایران گوشه گیر هستند و روابط اجتماعی خوبی ندارند و نمیتوانند خود را تخلیه روحی و روانی کنند و ارتباط ندارن با جنس مخالف منظور ارتباط معمولی دوستی ساده اون موقع پناه میبرن به این نوع مسایل
    البته اعتیاد به خودارضایی عامل اصلی تداوم این کار بعد ازدواج هم میتونه باشه. یه جور اعتیاد.

10. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

سلام

متاسفانه 2.3 سال که افسردگی گرفتم یعنی درحقیقت نمیدونم اسمش رو چی بزارم!!!
    علم جامعه شناسی معمولا به انسان هایی که از اجتماع دوری میکنن و سرشون تو کار خودشون و تعداد دوست هاشون به اندازه انگشت های یک دست هم نمیرسه و بیشتر به فکر محتواند و ... لقب افسرده رو میدن
    حقیقت اینکه زندگی تو این 3.4 سال به شدت سخت شده, الان 22 سالمه و آدم تنهاییم, تا حالا هم با دختری نبودم نه اینکه نمیتونم کسی رو جذب کنم ( تعریف کاذب از خود نیست) چهره خوبی دارم یعنی اطرفیانم معمولا صفت بچه خوشگل رو به ما میگن و اخلاق و خصوصیاتم هم به گونه ای که دنبال آسیب زدن به کسی نیستم فک کنم همین خصوصیت کافی باشه
    دانشجو هستم و اصلا درس خون نیستم دوره راهنمایی و تا اواسط دوره دبیرستان درس خون بودم ولی از وقتی که اعتقادهام عوض شد و دید دیگه ای به زندگی داشتم دوره افسردگی هم شروع شد
    زیاد دنبال درونم یعنی بیشتر به فکر منِ,منم تا آینده تا هدف تا شغل و ازدواج و ... حقیقتش اصلا به ازدواج فکر نمیکنم یعنی خودم رو نمیتونم تصور کنم
    نمیدونم چطوری احساسم رو تو این لغات مرده بیان کنم کلمات هم گاهی اوقات عاجزند فقط میتونم بگم شخصیتم در حد اینه که یه مدت کار کنم و پولی که بدست آوردم رو سفر کنم و عکاسی کنم همین
    الان خواننده فکر میکنه با این توضیحات دنباله یه کیس خوب برای ازدواجم
    میخوام بدونم باید چیکار کنم بیخیال فلسفه بشم چون گردابیه که تورو توخودش حل میکنه و بیرون کشیدن ازش یه مشکل, و ادامه دادن هم یه مشکل
    ادامه دادنش یعنی باید خلاف طبیعت بایستی و تاوان داره و تاوانش هم سخته خیلی سخت
    میگذره...........

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

سلام

متاسفانه 2.3 سال که افسردگی گرفتم یعنی درحقیقت نمیدونم اسمش رو چی بزارم!!!
    علم جامعه شناسی معمولا به انسان هایی که از اجتماع دوری میکنن و سرشون تو کار خودشون و تعداد دوست هاشون به اندازه انگشت های یک دست هم نمیرسه و بیشتر به فکر محتواند و ... لقب افسرده رو میدن
    حقیقت اینکه زندگی تو این 3.4 سال به شدت سخت شده, الان 22 سالمه و آدم تنهاییم, تا حالا هم با دختری نبودم نه اینکه نمیتونم کسی رو جذب کنم ( تعریف کاذب از خود نیست) چهره خوبی دارم یعنی اطرفیانم معمولا صفت بچه خوشگل رو به ما میگن و اخلاق و خصوصیاتم هم به گونه ای که دنبال آسیب زدن به کسی نیستم فک کنم همین خصوصیت کافی باشه
    دانشجو هستم و اصلا درس خون نیستم دوره راهنمایی و تا اواسط دوره دبیرستان درس خون بودم ولی از وقتی که اعتقادهام عوض شد و دید دیگه ای به زندگی داشتم دوره افسردگی هم شروع شد
    زیاد دنبال درونم یعنی بیشتر به فکر منِ,منم تا آینده تا هدف تا شغل و ازدواج و ... حقیقتش اصلا به ازدواج فکر نمیکنم یعنی خودم رو نمیتونم تصور کنم
    نمیدونم چطوری احساسم رو تو این لغات مرده بیان کنم کلمات هم گاهی اوقات عاجزند فقط میتونم بگم شخصیتم در حد اینه که یه مدت کار کنم و پولی که بدست آوردم رو سفر کنم و عکاسی کنم همین
    الان خواننده فکر میکنه با این توضیحات دنباله یه کیس خوب برای ازدواجم
    میخوام بدونم باید چیکار کنم بیخیال فلسفه بشم چون گردابیه که تورو توخودش حل میکنه و بیرون کشیدن ازش یه مشکل, و ادامه دادن هم یه مشکل
    ادامه دادنش یعنی باید خلاف طبیعت بایستی و تاوان داره و تاوانش هم سخته خیلی سخت
    سلام مشکل شما ضعیف بودنتونه توزندگی که همه چیزفانی هست چیزی به اسم افسردگی وجودنداره وچیزی جز سرطان فکری نیست شماباید خودتوبشناسی وباورداشته باشی شمانباید زیاد درخونه بمونید یاکم فعالیتی کنید .شماباید خودتونه پیداکنید وبه این باوربرسید خودت واسه خودتی وباید گلیم خودتو ازاب بکشی بیرون ..احساس قدرت کن نفس بکش به اتفاقات وافکارات جالب زندگیت فکرکن چه کارایی میتونی بامحدودیت هابکنی یا ازمحدودیت هات استفاده کنی درس خون نیستی بکش بیرون وبرو سرکاری که بهش علافه داری هیچ چیززوری نیست

13. این کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

پیرو حرف دوستمون این فیلم هم بنده پیشنهاد میکنم
    Knight Of Cups 2015 از ترنس مالیک,خودم همین الان تمومش کردم
    به شدت زیبا بود
    سردرگمی, فلسفه اگزیستانسیالیست, هستی نیستی, رنچ زیستن, بودیسم و...
    همه تو نگاه دوربین این فیلم موج میزنه
    آخر این فیلم با جمله"آغاز کن"ختم میشه

مشکل ترین قسمت ماجرا همینجاست."آغاز کن"

در تلگرام هم کانالی هست با عنوان "خودآموزی درویشی نوین" که در وادی همین ثورو و بوهمین و درویشی و از این جور مسائله

ازش پرسیدم که من اگر بخوام عین ثورو زندگی کنم یا عین همین جوان فیلم"به سوی طبیعت وحشی"زندگی کنم چندتا مشکل دارم

1-مسلما اگر قرار عین جوان فیلم به سوی طبیعت وحشی زندگی کنی یه سری درد و رنج به اعضای خانوادت وارد میشه

2-از آنجا که در مدارس ما و شاید اکثر مدارس جهان زندگی در طبیعت رو یاد نمیدن ،بنابراین در طبیعت زندگی کردن با مشکلاتی همراه مثل تهیه غذا و آب و مسکن و...

3-مهمتر از همه کسی مثل ما که به این زندگی ماشینی عادت کردیم خیلی سخته که بریم در طبیعت زندگی کنیم و سختی های اونو تحمل کنیم مثل تحمل گرسنگی،تشنگی و.. البته اولش سخته ولی بعدا ممکنه تحملش آسونتر باشه.بماند که خود ثورو هم بعد از 2 سال از کلبه والدن که دور از شهر بود دل کند و برگشت به شهر

این مشکلات رو به ادمین کانال خودآموزی درویشی مدرن گفتم و یه متنی رو برام فرستاد که متاسفانه پاکش کردم ولی گفته بود اگر به اون جنون رسیدی میتونی دل بکنی و بری تو جنگل و...و دیگه گفته بود هم نمیخاد حتما اینکارا رو انجام بدی کافیه فقط تو همین زندگی شهری،رواقی زندگی کنی.از سبک زندگی رواقیون هم کتابی منتشر شده که عنوانش فکر کنم "زندگی رواقی در دنیای مدرن"باشه

به هر حال این 3 مشکل،مشکلات بزرگی هستند و راه حلشون هم مشکله
    Last edited by محمد7966; 24-05-2017 at 14:10.

15. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •