تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 42

نام تاپيک: افسردگی یا ...

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

داداش من دقیقا میفهمت تو خود منی انگار . با زندگی گوسفندی کنار نمیای نمیتونی هم کنار بکشی چون توی این زندگی گیر کردی کنار کشیدن یعنی مرگ . به خودکشی هم احتمالا فکر کردی . بهت یه پیشنهاد میکنم اگه پشیمون شدی بیا بزن تو گوشم من میدونم دردت دقیقا چیه میخام یه کتاب بهت معرفی کنم میدونم پیش خودت میگی این حرفا و کتابا که فایده نداره خودم میدونم این چرت و پرتا رو و مشکل من با اصل زندگیه / من هم همین فکرو میکردم و اطفاقی گذرم به این کتاب افتاد و تازه فهمیدم این همون اطفاقیه که باید تو زندگیم می افتاد . خواهش میکنم بخونش . کامل . چون کتابای اوشو رو باید تا آخر بخونی تا بفهمی فلسفه اصلیشو .
    برای شروع کتاب "رهایی از گذشته " از "اوشو" رو سرچ کن و دانلود کن اگه واقعا دردت چیزی باشه که من فهمیدم خودت عاشقش میشی و میری دنبال بقیه کتابها . بعد اگه پشیمون شدی تا اخر عمر به من فهش بده . اگه هم خوندی بهم پیام خصوصی بده تابهت بگم بهترین کتابی که بعد از این میتونه کمکت کنه چیه هر چند همین نخو بهت میده بگیر برو جلو .
    اصلا این کتابو هر کسی بخونه کمکش میکنه ربطی به بیماریت نداره ولی هدفش افرادی مثل خودته . افرادی که متوجه این بیماری جمعی که تمام دنیا رو آلوده کرده میشن و نمیدونن چیکار کنن تحمل زندگی بین یه مشت گوسفند هم واسشون خیلی سخته
    موفق باشی

پروفشنال AMHSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015
    محل سكونت
    Khozestan

پيش فرض

از چه نظر میگید بین یه مشت گوسفند زندگی میکنید؟ منظورم اینه که اطرافیان چه کار کردن که میگید گوسفندن و زندگی بینشون سخته؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

سلام

اگر درست حدس زده باشم ؛از شرح مشکلاتتون برمیاد که گرایش های اگزیستنسیالیستی دارید مثل صادق هدایت،کافکا،کرکگور،کامو،س ارتر،داستایفسکی و حتی عرفا

اگر دنبال ارضای درونتون هستید شک دارم راهی پیدا بشه که درون آدمی ارضا بشه و به طمانینه برسه

اما اگر دنبال جواب منطقی برای پرسش هایی مثل خدا،جبر و اختیار و ...مسائل هستید میتونید به جزوه تحلیل فلسفی مصطفی ملکیان رجوع کنید،از اینترنت دانلود کنید،جزواتش رایگان در اینترنت قرار داده شده اند

میتونید توی کانالش هم عضو بشید و مطالبشون رو بخونید،
    فکر نکنم با این جزوه ها مشکل حل شه ولی باز ممنون

4. این کاربر از Makan.Aref بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

داداش من دقیقا میفهمت تو خود منی انگار . با زندگی گوسفندی کنار نمیای نمیتونی هم کنار بکشی چون توی این زندگی گیر کردی کنار کشیدن یعنی مرگ . به خودکشی هم احتمالا فکر کردی . بهت یه پیشنهاد میکنم اگه پشیمون شدی بیا بزن تو گوشم من میدونم دردت دقیقا چیه میخام یه کتاب بهت معرفی کنم میدونم پیش خودت میگی این حرفا و کتابا که فایده نداره خودم میدونم این چرت و پرتا رو و مشکل من با اصل زندگیه / من هم همین فکرو میکردم و اطفاقی گذرم به این کتاب افتاد و تازه فهمیدم این همون اطفاقیه که باید تو زندگیم می افتاد . خواهش میکنم بخونش . کامل . چون کتابای اوشو رو باید تا آخر بخونی تا بفهمی فلسفه اصلیشو .
    برای شروع کتاب "رهایی از گذشته " از "اوشو" رو سرچ کن و دانلود کن اگه واقعا دردت چیزی باشه که من فهمیدم خودت عاشقش میشی و میری دنبال بقیه کتابها . بعد اگه پشیمون شدی تا اخر عمر به من فهش بده . اگه هم خوندی بهم پیام خصوصی بده تابهت بگم بهترین کتابی که بعد از این میتونه کمکت کنه چیه هر چند همین نخو بهت میده بگیر برو جلو .
    اصلا این کتابو هر کسی بخونه کمکش میکنه ربطی به بیماریت نداره ولی هدفش افرادی مثل خودته . افرادی که متوجه این بیماری جمعی که تمام دنیا رو آلوده کرده میشن و نمیدونن چیکار کنن تحمل زندگی بین یه مشت گوسفند هم واسشون خیلی سخته
    موفق باشی
    ممنون
    حتما کتابش رو میگیرم

6. این کاربر از Makan.Aref بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

از چه نظر میگید بین یه مشت گوسفند زندگی میکنید؟ منظورم اینه که اطرافیان چه کار کردن که میگید گوسفندن و زندگی بینشون سخته؟
    گوسفند مثال بدی بود
    منظورم این بود که زندگی افراد بدون هیچ معنایی ادامه پیدا میکنه
    البته تعریف معنا هم بستگی به خود شخص داره
    شاید معنا و زیبایی زندگی برای یک شخص تشکیل خانواده و داشتن فرزند, شاید برای یکی موفق بودن در کارش و شاید برای یکی بدست آوردن مال و منال هنگفت باشه
    اما زیبایی برای من هنوز تعریف نشده (تعریف شده یافت نشده) به خاطر همین بقیه زیبایی هارو بی ارزش و پوچ میدونم

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

منم تنهام دوستی های منم به جدایی کشیده شد ...تنهایی رو دوست دارم و میسازم باهاش

9. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

منم تنهام دوستی های منم به جدایی کشیده شد ...تنهایی رو دوست دارم و میسازم باهاش
    تنهایی واقعا سخته یه لذت عجیب داره ولی آدم بیشتر مواقع از همون لذت هم متنفر میشه
    یه چیز جالب که من در مورد ادم های تو فروم ها بهش رسیدم اینه که بالای 90 درصدشون انسان های تنهایین
    من سالهاست تو فروم های مختلف عضو بودم و با خیلی ها آشنا شدم و واقعا هموشون آدم های تنهایی بودن افراد با سن های مختلف
    پس اینجا همه مثل همیم, تنهاییم

11. این کاربر از donkeyoxte بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

تنهایی واقعا سخته یه لذت عجیب داره ولی آدم بیشتر مواقع از همون لذت هم متنفر میشه
    یه چیز جالب که من در مورد ادم های تو فروم ها بهش رسیدم اینه که بالای 90 درصدشون انسان های تنهایین
    من سالهاست تو فروم های مختلف عضو بودم و با خیلی ها آشنا شدم و واقعا هموشون آدم های تنهایی بودن افراد با سن های مختلف
    پس اینجا همه مثل همیم, تنهاییم
    تایید میکنم
    من حال هیشکی حتی اعضا خونوادمم ندارم
    بنظرم ادم ها اطراف حرفا مسخره ای میزنن ب چیزهای مسخره ای فک میکنن یا حداقا با روحیات من سازگار نیست

13. این کاربر از k1ozil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ایا شما پورن تماشا میکنید؟ خود ارضایی میکنید؟

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

تایید میکنم
    من حال هیشکی حتی اعضا خونوادمم ندارم
    بنظرم ادم ها اطراف حرفا مسخره ای میزنن ب چیزهای مسخره ای فک میکنن یا حداقا با روحیات من سازگار نیست
    تفاوت همیشه تنهایی میاره

- - - Updated - - -

ایا شما پورن تماشا میکنید؟ خود ارضایی میکنید؟
    اگه سوال عمومی بود که بله هم پورن میبینم هم خودارضایی میکنم

16. این کاربر از donkeyoxte بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •