تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 290 از 536 اولاول ... 190240280286287288289290291292293294300340390 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,891 به 2,900 از 5351

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

من نمیدونم چرا اینترنت بنده با اینترنت فیبر نوری خیلی فرقی در پینگ نداره اونم با سرعت ۱۰-۱۲ مگابیت!
    پینگ ۸.۸.۸.۸ من ۴۱ اینطوراس
    و پینگ ۱۸۵.۶۰.۱۱۲.۱۵۸ هم در حدود ۹۳-۹۴ هست
    و آدم میمونه وقتی داره در مقام مقایسه با اینترنت به روز دنیا مقایسه اش میکنه این اینترنت بی خود قدیمی رو

2. این کاربر از Mmrr72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

من نمیدونم چرا اینترنت بنده با اینترنت فیبر نوری خیلی فرقی در پینگ نداره اونم با سرعت ۱۰-۱۲ مگابیت!
    و آدم میمونه وقتی داره در مقام مقایسه با اینترنت به روز دنیا مقایسه اش میکنه این اینترنت بی خود قدیمی رو
    سرویس فیبر نوری شاید(بازم شاید) در پینگ داخلی 2 3 میلی ثانیه از سرویس های adsl با پروفایل فست پینگ کمتری بدن اما تفاوت پینگشون به سرورهای خارجی تقریبا هیچه و چیز عادی ای هم هست. مهم ترین نکته در مورد سرویس فیبر سرعت بالا و صد البته ثبات اون هاست

4. 3 کاربر از FXPRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سرویس فیبر نوری شاید(بازم شاید) در پینگ داخلی 2 3 میلی ثانیه از سرویس های adsl با پروفایل فست پینگ کمتری بدن اما تفاوت پینگشون به سرورهای خارجی تقریبا هیچه و چیز عادی ای هم هست. مهم ترین نکته در مورد سرویس فیبر سرعت بالا و صد البته ثبات اون هاست
    درسته تفاوت پینگ جزییه فیبرنوری یعنی نویز ناچیز بالطبع ثبات بیشتر پهنای باند بیشتر نتیجتا سرعت بالاتر

6. این کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

حرف های شما درسته و تا حدی منطقی هست ولی به هرحال هم به سبب نسل جدیدتر و هم به سبب اینکه سند و رسیو سریعتر به علت تابش نوری یا لیزری فیبر که سرعت به شدت بیشتری از جریان الکتریکی در سیم ‌مسی داره باید پینگ هم بهتر باشه چون تفاوت سرعت نوترون و الکترون هست که قابل توجه متفاوت هستن!
    البته نه به این معنا که فرضا پینگ ۹۰ با اروپا یا امریکا یهو بشه ۴۵ یا کمتر ولی یه تفاوت ۱۰-۲۰ درصدی دور‌از انتظار نیست!چون در هر صورت بعد زمان و مکان رو‌نمیشه نادیده گرفت
    ولی به هرحال پهنای باند و سرعت و ثبات هم به قول شما چیزیه که نمیشه نادیده گرفت قطعا
    Last edited by Mmrr72; 01-10-2020 at 09:51.

8. این کاربر از Mmrr72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

فکر میکنم این تفاوت ناچیز بین فیبر و مس بخاطر اینه که آخرش همه ی این سرویسا باید از فایروال زیرساخت و شیلطرینگ بگذره و اگه این مرحله نبود تفاوت قابل لمس تر بود

10. 3 کاربر از m751 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوستان اگر در یک مجتمع یک واحد به فیبر متصل باشه و یک واحد جدید اضافه بشه و بشن دو واحد سرعت چقدر افت میکنه؟ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. این کاربر از nima_baran_abi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

دوستان اگر در یک مجتمع یک واحد به فیبر متصل باشه و یک واحد جدید اضافه بشه و بشن دو واحد سرعت چقدر افت میکنه؟ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ببینید عملا هیچ افتی نباید صورت بگیره چون شما نیازمند یه فیبر مجزا و یه خط مجزا هستید و همینطور خرید یه بسته ی اینترنتی مجزا که خب همه ی اینا یا از فیبر کشی مستقیم یا با یه سوییچ انجام میشه و کابل گیگابیتی!
    این سیستم کع باعث افت کیفیت بشه در کابل های کواکسیال و آنتن مانند بود که خب خیلی سیستم مطلوبی نبود و جا هم نیفتادش!
    اینکه همسایتون یا مخابرات هم گفته حرف بیخود زدن و هیچ دخل و تصرفی نداره و شما باید هزینه فیبر کشی خودتون رو بپردازید و هیچ اجازه یا تصرفی نداره

14. این کاربر از Mmrr72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sia0368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران پاریس

پيش فرض

سلام
    تازگی کسی تانوما گرفته شرایطش رو توضیح بده؟
    چند روز بعد از پر کردن فرم درخواست تماس میگیرند؟
    هزینه کابلکشی تا دم در چه قدره؟
    هزینه کابل کشی داخل خونه چه قدر گرفتند؟
    هزینه مودم چه قدر گرفتند؟
    اگر یک ساله یا 3 ساله سرویس بگیریم هزینه هاش چه طور میشه؟تغیری میکنه؟
    اگر منطقه مخابراتی عاطف تهرانپارس هم هستید بگید
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    ممنون
    سلام من همین شنبه هفته پیش رفتم پیش رئیس مرکز و برام ثبت نام کرد ولی چند روز قبلش هم با کسی که داشت نزدیک ما فیبرکشی میکرد صحبت کردم و اون با رئیس صحبت کرد اول، فرصت رو بدست گرفتم وگرنه به من که یک مشترک هستم عمرا فیبر میدادن چون قدیما پیگیری کرده بودم، سرویس من رو زده پس پرداخت یک ساله ۵۰ مگ که معمولا تا ۳۰۰ باید باز باشه و سرویس من باز هست یعنی دستم باز هست تغییر بدمش هر موقع خواستم، مودم رو خودم خریدم huawei hg8245h که پورت پشتش سبز هست و سفارش اروپا هست یک و خورده ای بیشتر باید الان هزینه مودم کنی البته این مدل...یک پچ کورد سبز به آبی هم همراه مودم گرفتم که معمولا ازین استفاده میشه، فعلا جز مودم هزینه ای نکردم و به من گفتن دیگه تو این هفته میان سیم کشی رو انجام میدن، چندین بار پیگیری کردم با تماس گرفتن و رفتن پیش رئیس مرکز، هزینه کابل کشی بیرونم گفت بار اول رایگان که تعجب کردم گفتم الان باید میلیونی پیاده شم سر همین و یک تعهد هم دادم که اگر پاره شد سیم ها خودم هزینه ترمیم رو بدم و داخلی هم که هزینشو باید بدیم و زمانی که اومدن اگر خواستید میگم هزینشو با این حال که بازم بستگی داره
    اصلا قرارداد های طولانی نبندید بخاطر هزینه مودم و کابل کشی چون هم سرعت محدود میشه و هم حجم تقریبا نصف میشه و اینجوری تا مدت تمام شدن قرارداد ۲ براربرشو ازتون میگیرن.

17. 3 کاربر از farshad_scientist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام
    ممنون
    والا عرضم به حضورت بنده عاطف هستم و اتفاقا منطقه خیلی طلبه پیدا کرده سر فیبر نوری!vdsl تقریبا نمیدن مگه خیلی نزدیک باشید و صحبتم کردم فعلا قصدی برای کافو‌هم‌ندارن!ولی فیبر رو‌خوب پیگیر هستن و باید بری طبقه پایین پیش آقای امینی و ایشونم آدم خوب و پیگیری هستن منطقه و محدوده ی خونتون رو بررسی میکنن و اگر در نزدیکی شما فیبر کشی باشه یعنی ۲۰۰-۳۰۰ متری کارتون رو راه میندازن
    هزینه هم هزینه فیبر کشی داخلی و مودم هست که حدودا بسته به طبقه و شرایط نصب فیبر از ۱,۷۰۰ تا ۲ یا بیشتر متغیر هست ولی خب بیشترش میشه هزینه مودمتون

19. این کاربر از Mmrr72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •