تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 269 از 536 اولاول ... 169219259265266267268269270271272273279319369 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,681 به 2,690 از 5351

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

اینم تست کردم بهتر شده
    از dns هایی که خود مخابرات هم بهم گفته استفاده کردم همه شبیه همه تقریبا

گرفتار شدیم
    کارم با کارگزاری آگاهه بعضی وقتا باز میشه بعضی وقتها نمیشه
    اگه فقط کارگزاری ها مشکل است که این ها سایت شون ایراد دارد و دچار مشکل می شود و ربطی به اینترنت ندارد.

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری AliSub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

اگه فقط کارگزاری ها مشکل است که این ها سایت شون ایراد دارد و دچار مشکل می شود و ربطی به اینترنت ندارد.
    تا الان با سایت کارگزاری به مشکل خوردم
    ولی شاتل راحت بازش میکنه

به 2020 گفتم اونا گفتن همونطور مخابرات رو بعضی سایتها مشکل داره شاتل هم رو سایتهای دیگه مشکل داره

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

ولی شاتل راحت بازش میکنه

به 2020 گفتم اونا گفتن همونطور مخابرات رو بعضی سایتها مشکل داره شاتل هم رو سایتهای دیگه مشکل داره
    بهتره یه تماس با 195 بگیری و شکایت کنی ( مورد بوده میگن تماس بهتره از ثبت شکایت در سایت ) و تاکید و اصرار کنی که این مشکل رو باید حل کنن و کوتاه نیا _ با این بهانه مضخرف که اونا یسری مشکل دارن ما یسری _ هزینه شو دادی موظفن خدمات درست بدن

نمیخوام بحث 30یا30 کنم که بعضیا بگن سیاه نمایی میکنه ولی ممکنه نتیجه بگیری تو شکایت بزن بقیش از دستت خارجه ولی خب حداقل از هیچ کاری بهتره

4. این کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

دوستان من سیم کشی رو برای ساختمان انجام دادم ۱۵-۱۶ تا واحد انحام دادیم توسط یک پیمانکار
    ۲تا ای ام اس هم اومده که یکیش یوزر و رمز برای ورود به پنل هست اما انگار یه یوزر دیگه برای مودم لازم هست
    تو پنل هم حدود یک هفته میشه زده در حال ارسال به مرکز
    کسی تجربه داره این کار چقدر طول می کشه انجام شه
    یکی از همسایه ها یه پیگیری کرده بهش گفتن تو اتصال تا ساختمان یک چا ناپیوستگی داره باید بیان اونو وصل کنند درست بشه!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما مودم تهیه کردین ؟
    اگر لینک دارین و تهران هستین باید زنگ بزنید مرکز ONT که از اونجا براتون فعال کنن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

دوستان من سیم کشی رو برای ساختمان انجام دادم ۱۵-۱۶ تا واحد انحام دادیم توسط یک پیمانکار
    ۲تا ای ام اس هم اومده که یکیش یوزر و رمز برای ورود به پنل هست اما انگار یه یوزر دیگه برای مودم لازم هست
    تو پنل هم حدود یک هفته میشه زده در حال ارسال به مرکز
    کسی تجربه داره این کار چقدر طول می کشه انجام شه
    یکی از همسایه ها یه پیگیری کرده بهش گفتن تو اتصال تا ساختمان یک چا ناپیوستگی داره باید بیان اونو وصل کنند درست بشه!
    سلام بله بعد از این که سرویس رو ثبت نام میکنید دوتا اس ام اس باید براتون ارسال بشه که دومی برای تنظیم مودم هست نوشته - نام کاربری و رمز عبور برای تنظیم مودم - برای من 1هفته نشد تا این اس ام اس دومی بیاد ولی اولیه 1 روز بعد ثبت نام اومد
    کلا هم این روند ثبت نام فیبر تو مخابرات ربطی به اینکه اصن کابلت به شبکه وصل باشه نداره و فقط یه حساب به نامت ایجاد میشه با اون یوزر پس اولی که برای پنل کاربری میدن

بعد از این اس ام اس تنظیمات مودم 2 هفته طولش دادن تا بیان مودم و تنظیم کنن و فیبری که نصفه کاره رها کرده بودن هم ببرن تا کابینت سر کوچه

در اصل برا من فیبر کشی و تنظیم مودم و فعال کردن از مرکز همش تو روز آخر (نوبت سوم!) انجام شد که البته قبلش 1 ماه و نیم پیگیری هر روزه کردم و آخرش دست به دامن رییس مرکز شدم تا بالاخره اومدن و وصل شد !

روز اول که اومده بودن برا فیبر کشی از واحد من فیبر رو تا دم در ساختمان کشیدن ولی کابل رو به چیزی وصل نکردن و فیوژن نزدن شاید این ناپیوستگی که به شما گفتن این شکلی باشه !

کلا اگر سفت و سخت پیگیری نکنید معلوم نیست کی بیان انجام بدن
    شما تعدادتون هم زیاده میتونید فشار بیارید تا کار زود تر پیش بره البته که اگر همسایه هاتون مثل همسایه ما باشه که واویلاست !
    تنها زمانی که دست اینا نیست همون اس ام اس تنظیمات مودمه غیر اون باشه میتونن تو 1 روز کار رو جمع کنن.

8. این کاربر از loner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

ولی شاتل راحت بازش میکنه

جدا از این بحثا، رفیق کارگزاری در و ردست چیه من سهام عدالتمو بفروشم؟

10. این کاربر از alidorost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

همون اس ام اس تنظیم مودم نیومده هنوز
    والا فیبر که تا دمه در رفته از اونجا هم رفته تو یه باکس از باکس هم رفته تو زمین
    به من گفتن یه جا تو مسیر مخابرات تا فیبر دم خونه ناپیوستگی داره
    پس ای ام اس تنظیم مودم ربطی به اینا نداره باید منتظر بشم که بیاد!
    حالا یه سر به مخابرات سر بزنم ببینم چی میگند باز
    بقیه همسایه ها ززیاد حالش رو نداردند

سلام بله بعد از این که سرویس رو ثبت نام میکنید دوتا اس ام اس باید براتون ارسال بشه که دومی برای تنظیم مودم هست نوشته - نام کاربری و رمز عبور برای تنظیم مودم - برای من 1هفته نشد تا این اس ام اس دومی بیاد ولی اولیه 1 روز بعد ثبت نام اومد
    کلا هم این روند ثبت نام فیبر تو مخابرات ربطی به اینکه اصن کابلت به شبکه وصل باشه نداره و فقط یه حساب به نامت ایجاد میشه با اون یوزر پس اولی که برای پنل کاربری میدن

بعد از این اس ام اس تنظیمات مودم 2 هفته طولش دادن تا بیان مودم و تنظیم کنن و فیبری که نصفه کاره رها کرده بودن هم ببرن تا کابینت سر کوچه

در اصل برا من فیبر کشی و تنظیم مودم و فعال کردن از مرکز همش تو روز آخر (نوبت سوم!) انجام شد که البته قبلش 1 ماه و نیم پیگیری هر روزه کردم و آخرش دست به دامن رییس مرکز شدم تا بالاخره اومدن و وصل شد !

روز اول که اومده بودن برا فیبر کشی از واحد من فیبر رو تا دم در ساختمان کشیدن ولی کابل رو به چیزی وصل نکردن و فیوژن نزدن شاید این ناپیوستگی که به شما گفتن این شکلی باشه !

کلا اگر سفت و سخت پیگیری نکنید معلوم نیست کی بیان انجام بدن
    شما تعدادتون هم زیاده میتونید فشار بیارید تا کار زود تر پیش بره البته که اگر همسایه هاتون مثل همسایه ما باشه که واویلاست !
    تنها زمانی که دست اینا نیست همون اس ام اس تنظیمات مودمه غیر اون باشه میتونن تو 1 روز کار رو جمع کنن.

در آغاز فعالیت بهار سامانه شرق's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

نه فعلا که پیگیریهاشون خوب بوده

اره فیوژن زدن
    از فت بیرون تا مودم حدود ۴۰ متر فیبر کشیدن
    پرت سبز رنگه
    پریز یا همون OTO که نزدیک مودم براتون رو دیوار نصب کردن و فیوژن زدن رنگ کانکتورش (آداپتور) سبزه یا آبی؟
    با توجه به اینکه پورت مودمتون سبزه (APC) باید کانکتور روی OTO هم سبز باشه، اگر آبیه حتما" از پچ کورد آبی به سبز استفاده کنید چون شکست نور کانکتور آبی (UPC) با سبز (APC) فرق میکنه.
    اگر سرویس 50 آپ تو 300 (ماهی 160 تومن: 500 گیگ بین الملل - 2000 گیگ داخلی) گرفته باشین سرعت دانلود تا 300 مگابیت و آپلود تا 200 مگابیت بازه.
    Last edited by بهار سامانه شرق; 10-07-2020 at 09:24.

13. 3 کاربر از بهار سامانه شرق بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری AliSub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

پریز یا همون OTO که نزدیک مودم براتون رو دیوار نصب کردن و فیوژن زدن رنگ کانکتورش (آداپتور) سبزه یا آبی؟
    با توجه به اینکه پورت مودمتون سبزه (APC) باید کانکتور روی OTO هم سبز باشه، اگر آبیه حتما" از پچ کورد آبی به سبز استفاده کنید چون شکست نور کانکتور آبی (UPC) با سبز (APC) فرق میکنه.
    اگر سرویس 50 آپ تو 300 (ماهی 160 تومن: 500 گیگ بین الملل - 2000 گیگ داخلی) گرفته باشین سرعت دانلود تا 300 مگابیت و آپلود تا 200 مگابیت بازه.
    پریز سرش آبیه ولی فیبری که از مودم به اون پریزه وصل شده سبزه
    سرویس 200 مگ هست سرعت دانلود و اپلود تا 195 مگابیت میره

عوض کنم یعنی سرعت بهتر میشه باز؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

1. mahdyshr

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •