تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 151 از 536 اولاول ... 51101141147148149150151152153154155161201251 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,501 به 1,510 از 5351

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

منظور از کابل کشی رایگان تا ورودی خونه هست. چون قبل از این پیشنهاد، برای کسایی که باید با درخواست مشترک فیبر کشی میشد هزینه کابل کشی هم رو حساب میومد. در مواردی که مخابرات نمیتونه خط مسی ارائه بده و بخاطر شرایط مرکز مخابراتی باید فیبر کشی کنه تموم مسیر رو (که البته جای بحث داره و گاهی عمدا اینکار رو میکنه) اون جز وظایف زیرساختیشه، هرچند بابت همونم مبلغی بیشتر از هزینه یک خط عادی از مشترک میگیره (قبلا اینطور بود)

در کل صحبت دوستمون درست بود و داخل خونه رو کاری ندارن (برای سیم مسی هم پول میگیرن بابت شماره و سیم کشی ولی تا ورودی فقط سیم میکشن)
    منظور از فیبرکشی ساختمون دقیقا همون فیبرکشی داخل ساختمونه دیگه وگرنه اگه فیبرکشی نشده باشه تا اون منطقه اصلا نمیان اقدام کنن، حتی اگه یه آپارتمانه 10 واحده همشون تقاضا داده باشن. بعدشم، همونم مجانی نیست، از حجم کم کردن که واسشون به صرفه.

2. 3 کاربر از bardiam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

منظور از فیبرکشی ساختمون دقیقا همون فیبرکشی داخل ساختمونه دیگه وگرنه اگه فیبرکشی نشده باشه تا اون منطقه اصلا نمیان اقدام کنن، حتی اگه یه آپارتمانه 10 واحده همشون تقاضا داده باشن. بعدشم، همونم مجانی نیست، از حجم کم کردن که واسشون به صرفه.
    شما 40 نفر جمع میکردی (یعنی معرفی میکردی ) اقدام میکردن و هزینه کابل کشی هم میگرفتن.

در ضمن در مورد طرح جدید صحبت نکردم. فیبر کشی داخل ساختمون رو جز وظایفش نمیدونه مخابرات همین.

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام
    من تو محل جدیدی ک رفتم متاسفانه یا خوشبختانه فقط مخابرات سرویس میده و اونم تانوما
    حالا مشکلی ک دارم مودم چی بخرم از خود مخابرات بخرم یا ...
    فقط میخوام مودم هم adsl و vdsl را ساپورت کنه بودجه هم تا یک تومان
    من Linksys X6200 گرفتم راضیم، البته اگه خریدیش باید حتما به ورژن 18 آپگریدش کنی! قیمتشم حدود 920 تا 950 بود. 4 آنتن داخلی پرقدرت داره و هیچ نقطه کوری نمیزاره حتی با 5-6 دیوار ! البته آپدیت 19 رو داده که قدرت وایرلسش رو محدود میکنه بر اساس استاندارد اروپا ! از VDSL2 و پروفایل 30a استفاده می کنه اما سرعت دانلودش رو محدود کرده رو 100 مگ و فقط با کمک این استاندارد آپلودش رو رسونده به 100. تو این قیمت به نظرم فقط همین خوبه. اما اگه بیشتر میتونی هزینه کنی Asus DSL-AC52u هم عالیه اما قیمتش میره طرفای 1200-1300 ! اونم حتما آپدیت کن، چون نسخه فیرمور اصلیش کلی باگ داره. Asus DSL-AC88u هم اگه میتونی خیلی بیشتر هزینه کنی عالیه چون استاندارد G.fast رو هم ساپورت میکنه و یه انتخاب آینده نگر محسوب میشه !

5. این کاربر از bardiam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

شما 40 نفر جمع میکردی (یعنی معرفی میکردی ) اقدام میکردن و هزینه کابل کشی هم میگرفتن.

در ضمن در مورد طرح جدید صحبت نکردم. فیبر کشی داخل ساختمون رو جز وظایفش نمیدونه مخابرات همین.
    آها در کل که حرفتون درسته، جزء وظایفش نمیدونه اصلا ! ولی همین طرح فروش جدیدش هم الکیه و با کاهش حجم سرویس ها هزینه کابل کشی رو جبران میکنه !

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

منظور از کابل کشی رایگان تا ورودی خونه هست. چون قبل از این پیشنهاد، برای کسایی که باید با درخواست مشترک فیبر کشی میشد هزینه کابل کشی هم رو حساب میومد. در مواردی که مخابرات نمیتونه خط مسی ارائه بده و بخاطر شرایط مرکز مخابراتی باید فیبر کشی کنه تموم مسیر رو (که البته جای بحث داره و گاهی عمدا اینکار رو میکنه) اون جز وظایف زیرساختیشه، هرچند بابت همونم مبلغی بیشتر از هزینه یک خط عادی از مشترک میگیره (قبلا اینطور بود)

در کل صحبت دوستمون درست بود و داخل خونه رو کاری ندارن (برای سیم مسی هم پول میگیرن بابت شماره و سیم کشی ولی تا ورودی فقط سیم میکشن)
    دوست عزیز من برای طرح جدید صحبت میکنم و کاری به قبل ندارم!
    تو این طرج قید شده که با گرفتن اون قرار دادها رایگان هست کابل کشی و‌ تو بعضی هاش مودم هم همینطور
    وگرنه امکان نداره به خاطر درخواست یک نفر بیان براش تا دم خونه کابل کشی بکنند
    چون حدودا پارسال که هنوز کابل کشی تا ساختمان انجام نشده بود محتمع ما که حدود ۶۰ واحد داره مدیر ساختمان درخواست داد اما انجام ندادن گفتند طبق نقشه که داریم پیش میریم و هر موقع نوبت شما بشه انجام میشه
    منم نگفتم هزینه داخل خونه با مخابرات هست! گفتم تو این طرح ها چون مجبوری قرار داد یک ساله ۲ ساله یا ۳ ساله ببندی و اون مبالغ کلان رو بدی این سیم کشی و مودم را به عنوان حایزه بهتون میدند

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

8. 2 کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من قبلا می خواستم از های وب سرویس بگیرم گفتن منطقه شما فیبر نوریه و فقط می تونید از مخابرات سرویس بگیرید
    یعنی الان تا دم در خونه ما فیبر نوریه؟
    و برای ftth باید سیم کشی داخل ساختمان عوض بشه؟
    و برای vdsl نیاز به سیم کشی نیست و فقط باید مودم بخرم؟

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

من قبلا می خواستم از های وب سرویس بگیرم گفتن منطقه شما فیبر نوریه و فقط می تونید از مخابرات سرویس بگیرید
    یعنی الان تا دم در خونه ما فیبر نوریه؟
    و برای ftth باید سیم کشی داخل ساختمان عوض بشه؟
    و برای vdsl نیاز به سیم کشی نیست و فقط باید مودم بخرم؟
    احتمالا منظورشون کافوی نوری بوده که همون vdsl میشه .اگر تا درب منزل فیبر باشه باید باکس فیبر هم اونجا نصب باشه که خودتون میتونید چک کنید.FTTH تا جایی که مودم هست تماما کابل فیبرنوری هست .vdsl هم چون کافو فیبره و بقیش مسی بنابراین نیازی به سیم کشی نیست مگر اینکه کیفیت سیم کشی داخلی بد باشد و شما بخواهید اونو تعویض کنید.
    Last edited by ahwazp30; 22-02-2019 at 15:03.

11. این کاربر از ahwazp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

من از این لینکه ثبت نام کردم کسی زنگی نزد یه شماره پیگیری داده باید از کجا پیگیری کرد؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

من از این لینکه ثبت نام کردم کسی زنگی نزد یه شماره پیگیری داده باید از کجا پیگیری کرد؟
    من از هونجا ۱۰ روز پیش ثبت کردم هیچ خبری نشد

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام دوستان، این بحث فیبر تا منازل دست خود ساحتمون سازها هم هست؟ یعنی ممکنه یکی تا دم خونه ش فیبر باشه موقع ساختن ساختمون سیمکشی داخلی رو با فیبر کار کنه و الان بتونه از ftth استفاده کنه؟

15. این کاربر از mig- بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

1. ADMIN00

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •