تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 182 از 529 اولاول ... 82132172178179180181182183184185186192232282 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,811 به 1,820 از 5282

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

کاربر فعال انجمن بازی های آنلاین و شبکه ای Fusi0n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام دوستان خواهشن یکی میتونه راهنامیی کامل کنه ما جایی که اومدیم اینجا کلا مجتمع که خطوط فیبرنوری یعنی کابل کشی و... شده فقط باید خط تلفن خریداری بشه که شده
    ولی شماره تلفن محل نمیدونم مخابرات زنگ میزنم درست جواب نمیده صاحب خونه نمیدونه
    الان طرح که من تو سایت میدیدم مودم رایگان میدن ولی مشخص نیست حجم به چه صورت و قیمت به چه شکلی و اینکه واقعا چطوری میخوان مودم 800 تومنی رایگان بدن؟!
    یکی من روشن کنه؟!
    ومسئله خط تلفن من تلفن وصل کردم ولی تماس نمیشه گرفت این چطوری میشه حل کرد؟!

- - - Updated - - -

سلام دوستان خواهشن یکی میتونه راهنامیی کامل کنه ما جایی که اومدیم اینجا کلا مجتمع که خطوط فیبرنوری یعنی کابل کشی و... شده فقط باید خط تلفن خریداری بشه که شده
    الان طرح که من تو سایت میدیدم مودم رایگان میدن ولی مشخص نیست حجم به چه صورت و قیمت به چه شکلی و اینکه واقعا چطوری میخوان مودم 800 تومنی رایگان بدن؟!
    یکی من روشن کنه؟!
    و مسئله خط تلفن من تلفن وصل کردم ولی تماس نمیشه گرفت این چطوری میشه حل کرد؟!

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

یکی من روشن کنه؟!

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

یکی من روشن کنه؟!
    با یک قرارداد ترکمانچای 3 ساله که اصلا ارزش نداره (ترافیک خیلی کمتر نسبت به قرار داد عادی با همون قیمت)

اگه خط فیبر نوریه نیاز به مودم مخصوص (ont) دارید تا تلفن رو بتونید وصل کنید.

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

با یک قرارداد ترکمانچای 3 ساله که اصلا ارزش نداره (ترافیک خیلی کمتر نسبت به قرار داد عادی با همون قیمت)

اگه خط فیبر نوریه نیاز به مودم مخصوص (ont) دارید تا تلفن رو بتونید وصل کنید.
    امروز رفتم مخابرات گرفتم جریان ولی هنوز تلفن ثابت بعد دو هفته وصل نکردن تا اون نیاد نمیشه کاری کرد ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام
    من رفتم مخابرات فرم دادن بهم پر کردم ولی طرز برخوردشون طوری بود که انگار می خوان مفتی چیزی به آدم بدن
    کلا می گفتن حالا معلوم نیست بدیم بهت اگه اوکی باشه تماس می گیرن. فاصلم تا مخابرات هم 300 متره کلا!

حالا سخت می دن کلا یا اینکه مخابرات ما اینطوریه؟

آخر فروم باز masooyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

سلام
    من رفتم مخابرات فرم دادن بهم پر کردم ولی طرز برخوردشون طوری بود که انگار می خوان مفتی چیزی به آدم بدن
    کلا می گفتن حالا معلوم نیست بدیم بهت اگه اوکی باشه تماس می گیرن. فاصلم تا مخابرات هم 300 متره کلا!

حالا سخت می دن کلا یا اینکه مخابرات ما اینطوریه؟

مخابرات و همین طور ادارات دولتی برخورد مناسبی ندارن و کارشون درست انجام نمیدن متاسفانه.

بنده چند ماه پیش فرم vdsl پر کردم ولی تا این لحظه هنوز خبری نشده البته بیشتر احتمال میدم منطقه ما رو تحت پوشش ندادن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

مخابرات از زمانی که صوری خصوصی سازی شد، خصولتی حساب میشه که تو دسته بندی بدتر از دولتی حساب میشه کلا صاحب نداره.
    من دو ماه منتظر تانوما هستم که تا کوچه پایینی اومده همه هزینه ها رو هم خودم می خوام بدم ( مودم و کابل کشی ) ولی خبری نیست

8. این کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Gamemaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بحث پوشش منطقه نیس بحث کنسل شدن پروژه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

بچه ها کسی تو استان زنجان شهر ابهر آدرس یا شماره پیمانکار سراغ ندارین؟ پیمانکار فیبر کشی منظورمه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

من در سایت ثبت نام کردم کد رهگیری داده اونوخت این کد رو کجا باید وارد کنم برای پیگیری؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

1. iDownload & iGame

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •