تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 288 از 536 اولاول ... 188238278284285286287288289290291292298338388 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,871 به 2,880 از 5351

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوستان من رفتم تو سایت مخابرات ثبت نام کردم و فرم درخواست تانوما پر کردم. یه کد رهگیری بهم داد. الان باید چیکار کنم خودشون تماس میگیرن یا باید برم مخابرات ؟ کلا قضیه چجوریه لطفا راهنمایی کنید
    سلام.
    اون فرم ها مسخره بازی ای بیش نیست. کلا اهمیت چندانی بهش نمیدن. شما تشریف ببرین مخابرات محلتون و بگین از رو نقشه چک کنن ببینن تحت پوشش هستین یا خیر.
    البته خودتون هم میتونین کوچه و خیابانی که خونتون اونجاست رو نگاه کنین ببینین باکس FAT فیبر نوری رو مشاهده می کنین یا نه.

محتوای مخفی: Fat Image 

اگه باشه که میرین درخواست میدین اونا هم بعد یه مدت میان فیبر کشی می کنن. اگر هم نباشه شاید بتونین با همسایه هاتون درخواست بدین تا تعداد بره بالا و براشون بصرفه که بیان فیبرکشی کنن.
    Last edited by ehsan-75; 19-09-2020 at 21:33.

2. 5 کاربر از ehsan-75 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوستان من سه تا سوال داشتم
    1- من امروز اومدند و کابل هوایی رو از fat کشیدن تا سوییچ داخل ساختمون و داخل هم که سیم کشی کردیم تا سوییچ دم در فقط مونده که دو سر کابل بیرون رو به fat و سوییچ داخل فیوژن بزنند این چقدر طول میکشه؟

2- وقتی اینا کارا انجام شد با توجه به این که یوزرو پسورد تنظیمات مودم هم برای من اومده دیگه وصل میشه اینترنت؟

3- هزینه کابل هوایی و داخلی رو متری چند باهاتون حساب کردند تو این یک ماه اخیر اگر گشیدین ؟ ممنون.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

سلام
    مشکل شما حل شد؟
    منم چند روزه داخلیم خوبه ولی سرعت خارجیم تک کانکشن 4-5 مگابیت شده!
    نه همونجوری هست سرویس
    یه موقع هایی خوب میشه تا ۳۰-۴۰ًمیره خارجی اکثرا خراب

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

5. این کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوستان بنده بالاخره فیبرم وصل شد.سوال اینکه rx power ام -21.7 هست حالا اگر اینو با تغییر اسپلیتر از 1 به 4 به اسپلیتر 1 به 2 انجام بدم و rx power بهتر کنم آیا سرعت و پینگم بهتر خواهد شد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

تو رو خدا یکی این سوال منو جواب بده tx power من مدام داره تغییر میکنه از ۱.۹ تا ۲.۴ همش میره و میاد و ثابت نیست این مشکلی نداره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

شما در هر صورتی کابل کشی رو خودتون انجام بدین بهتره چون هم سریعتر به نتیجه میرسید هم میتونید سرویس پیش پرداخت بگیرین با پلن ها و سرعتهای متنوع تا 300 مگابیت.
    محل دقیق نصب FAT رو از رییس مرکز بپرسین.
    غالبا" سر کوچه ها میذارن نزدیک کافو.
    مرکز مخابراتی ما متاسفانه کارمندای مودب و پاسخگو نداره ازشون بپرسی جواب نمیدن درست، پیمانکار میتونه تشخیص بده؟ یکی از همسایه ها تو ساختمون قبلا کشیده(قرارداد 36 ماه) ولی درست معلوم نیست سیمش به کجا رسیده.
    برای پیمانکار و قیمتها سایتی چیزی نیست بگردم پیدا کنم؟ تهران هستم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

تو رو خدا یکی این سوال منو جواب بده tx power من مدام داره تغییر میکنه از ۱.۹ تا ۲.۴ همش میره و میاد و ثابت نیست این مشکلی نداره؟
    مهم rx power هست

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

10. 3 کاربر از peyman47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت بهار سامانه شرق's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

مرکز مخابراتی ما متاسفانه کارمندای مودب و پاسخگو نداره ازشون بپرسی جواب نمیدن درست، پیمانکار میتونه تشخیص بده؟ یکی از همسایه ها تو ساختمون قبلا کشیده(قرارداد 36 ماه) ولی درست معلوم نیست سیمش به کجا رسیده.
    برای پیمانکار و قیمتها سایتی چیزی نیست بگردم پیدا کنم؟ تهران هستم
    اگر همسایتون کشیده دیگه نیازی نیست شما هم بکشین. یه اسپلیتر میذارن تو ساختمون (شایدم گذاشته باشن) یه انشعاب هم به شما میدن.

12. 3 کاربر از بهار سامانه شرق بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

اگر همسایتون کشیده دیگه نیازی نیست شما هم بکشین. یه اسپلیتر میذارن تو ساختمون (شایدم گذاشته باشن) یه انشعاب هم به شما میدن.
    مخابرات گفتن باید با همسایه در میون بذارید و همسایه هم موافقت کنه که از مسیر اون استفاده کنید که بعید میدونم موافقت کنه، بهونه میاره که مال ما بد میشه و این حرفا

14. این کاربر از m751 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام، بین گرفتن مودم وایرلس GPON مثل 8245 و گرفتن یه مودم ساده مثل echolife EG8120 و یه روتر جدا کدوم رو پیشنهاد میدین دوستان و چرا؟

«تصویر مودم echolife EG8120»
    Last edited by m751; 25-09-2020 at 17:07.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

1. aliyousefi85

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •