تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 225 از 536 اولاول ... 125175215221222223224225226227228229235275325 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,241 به 2,250 از 5351

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

این کار رو میکنن ؟ شما این کار رو انجام دادی یا کسی رو میشناسی انجام داده باشه ؟ من هر چی اونچا به این مسول مخابرات میگفتم تاکید میکرد امکان تغییر سرویس وجود نداره. ایا این تغییر از پس پرداخت به پیش پرداخت خودش تغییر سرویس به حساب نمیاد ؟
    من خودم انجام دادم تانومای ویژه ی یکساله بود که فیبر کشی و مودم رایگان ثبت شده بود روش که البته اشتباه از طرف مرکز مخابراتی بود ...
    رفتم پیش کارمند مخابرات گقتم که سرویس و پیش پرداخت کنه همونجا تغییر داد منم همون لحظه یدونه 50 مگ 160 تومنی پیش پرداخت گرفتم و تمام...

2. 2 کاربر از crash00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

این کار رو میکنن ؟ شما این کار رو انجام دادی یا کسی رو میشناسی انجام داده باشه ؟ من هر چی اونچا به این مسول مخابرات میگفتم تاکید میکرد امکان تغییر سرویس وجود نداره. ایا این تغییر از پس پرداخت به پیش پرداخت خودش تغییر سرویس به حساب نمیاد ؟
    من خودم انجام دادم تانومای ویژه ی یکساله بود که فیبر کشی و مودم رایگان ثبت شده بود روش که البته اشتباه از طرف مرکز مخابراتی بود ...
    رفتم پیش کارمند مخابرات گقتم که سرویس و پیش پرداخت کنه همونجا تغییر داد منم همون لحظه یدونه 50 مگ 160 تومنی پیش پرداخت گرفتم و تمام...

4. 2 کاربر از crash00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

از قسمت "تغییر طرح" داخل پنل اینترنتی سایت مخابرات اقدام کرده اید؟

6. 2 کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mgha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

آقا مخابرات به من گفته که باید خودم مودم بخرم. گفتن این رو بگیرم. ONT Huawei HG8245 H دو پورت Voip. گفتن باید پچ کورد هم بگیرم. چند متری باید بخرم پچ کورد ؟
    Last edited by mgha; 25-02-2020 at 15:31.

داره خودمونی میشه vars1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

منطقه ما فیبر کشی نشده.میشه درخواست داد برای من اختصاصی فیبر بکشن یا به olt یا کافو نوری هم نیازه؟خواستم ببینم اگه کسی میدونه هزینش چقدر میشه بگه یا اصلا مخابرات اینکار روانجام میده؟؟؟با بردن همسایه ها میشه کاری کرد که منطقه مارو فیبر بکشن؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بستگی به مرکز و مکانی که هستی داره ولی باید از مسئول اینترنت تو مرکز سوال کنی میتونی شماره مرکز رو از اینترنت در بیاری زنگ بزنی شماره منزل رو بهش بگی از رو نقشه برات میتونن ببینن قشنگ شماره پست و کافو رو میدونن و تقاضا طرف شما زیاد باشه میان انجام می دن چون براشون سود داره.

10. این کاربر از farshad_scientist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام

من تهران هستم اوایل اردیبهشت ۹۶ از طریق سایت اقدام به ثبت نام کردم و بعد از گذشت ۱ ماه خبری نشد تا اینکه زنگ زدم و پیگیری کردم گفتن منطقه شما فیبر نداره ...

کلا منطقه ما یکم بد اینترنت هست ADSL که نویز داره و تند و تند لینک میوفته، TD-LTE یک خط آنتن میده، 4G هم بد نیت اما تعرفه هاش مناسب من نیست و سرعت و پینگ مناسبی بهم نمیده تا اینکه مجبور شدم از آسیاتک سرویس پوینت تو پوینت گرفتم و کلی هزینه تجهیزات و رادیو دادم، تا همین یک ماه پیش خوب بود ولی الان یه نویزی افتاده که هر کاریش کردیم حل نشد و سرعت و پینگ رو به شدت خراب کرده، برا همین دوباره به فکر سرویس تانوما افتادم، زنگ زدم ۲۰۲۰ گفتن باید بری مرکز مخابراتی ما هم همین هفته پیش رفتیم و سرویس و درخواست دادیم ( درخواست که یه برگه سفید دادن ما هم نامه وار درخواست دادیم ) سرویسی که درخواست دادم ۵۰ مگ ۲ ساله هست، تا اینکه اومدم توی اینترنت گشتم و به این تاپیک رسیدم، با توجه به تجربیات شما الان من چی کار کنم برم اصلاح کنم درخواستم رو ؟ چون همون تانومای ویژه هست فک کنم که عکس بنرش رو میفرستم الان براتون ...

به من گفتن تا قبل عید قولی نمیدیم اما بعدش بودجه اوکی میشه و میایم وصل میکنیم ...

یه راهنمایی کنید بتونم بهترین نتیجه رو بگیرم

الان مودم هایی که خودشون میدن خوبه یا ؟؟؟
    سرعت و پینگ خوبه ؟

ممنون

12. این کاربر از radrali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام

من تهران هستم اوایل اردیبهشت ۹۶ از طریق سایت اقدام به ثبت نام کردم و بعد از گذشت ۱ ماه خبری نشد تا اینکه زنگ زدم و پیگیری کردم گفتن منطقه شما فیبر نداره ...

کلا منطقه ما یکم بد اینترنت هست ADSL که نویز داره و تند و تند لینک میوفته، TD-LTE یک خط آنتن میده، 4G هم بد نیت اما تعرفه هاش مناسب من نیست و سرعت و پینگ مناسبی بهم نمیده تا اینکه مجبور شدم از یه شرکتی سرویس پوینت تو پوینت گرفتم و کلی هزینه تجهیزات و رادیو دادم، تا همین یک ماه پیش خوب بود ولی الان یه نویزی افتاده که هر کاریش کردیم حل نشد و سرعت و پینگ رو به شدت خراب کرده، برا همین دوباره به فکر سرویس تانوما افتادم، زنگ زدم ۲۰۲۰ گفتن باید بری مرکز مخابراتی ما هم همین هفته پیش رفتیم و سرویس و درخواست دادیم ( درخواست که یه برگه سفید دادن ما هم نامه وار درخواست دادیم ) سرویسی که درخواست دادم ۵۰ مگ ۲ ساله هست، تا اینکه اومدم توی اینترنت گشتم و به این تاپیک رسیدم، با توجه به تجربیات شما الان من چی کار کنم برم اصلاح کنم درخواستم رو ؟ چون همون تانومای ویژه هست فک کنم که عکس بنرش رو میفرستم الان براتون ...

به من گفتن تا قبل عید قولی نمیدیم اما بعدش بودجه اوکی میشه و میایم وصل میکنیم ...

سرعت و پینگ خوبه ؟

ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بپرس ببین قراردادی که سیم کشی بیرون و داخل رایگان در بیاد چجوری هست و بسته به رنگ پچ کوردی که برات وصل می کنن میتونی بری مودمش رو بخری جدا،چون الان قرارداد ۲ ساله بستی از ۵۰ بالاتر نمیره خودتم بکشی،مخابرات نواب صفوی که به من گفته ۳۰۰ مگ هم میدیم

15. این کاربر از farshad_scientist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام

کلا منطقه ما یکم بد اینترنت هست ADSL که نویز داره و تند و تند لینک میوفته، TD-LTE یک خط آنتن میده، 4G هم بد نیت اما تعرفه هاش مناسب من نیست و سرعت و پینگ مناسبی بهم نمیده تا اینکه مجبور شدم از آسیاتک سرویس پوینت تو پوینت گرفتم و کلی هزینه تجهیزات و رادیو دادم، تا همین یک ماه پیش خوب بود ولی الان یه نویزی افتاده که هر کاریش کردیم حل نشد و سرعت و پینگ رو به شدت خراب کرده، برا همین دوباره به فکر سرویس تانوما افتادم، زنگ زدم ۲۰۲۰ گفتن باید بری مرکز مخابراتی ما هم همین هفته پیش رفتیم و سرویس و درخواست دادیم ( درخواست که یه برگه سفید دادن ما هم نامه وار درخواست دادیم ) سرویسی که درخواست دادم ۵۰ مگ ۲ ساله هست، تا اینکه اومدم توی اینترنت گشتم و به این تاپیک رسیدم، با توجه به تجربیات شما الان من چی کار کنم برم اصلاح کنم درخواستم رو ؟ چون همون تانومای ویژه هست فک کنم که عکس بنرش رو میفرستم الان براتون ...

سرعت و پینگ خوبه ؟

ممنون
    دوست عزیز طرحهای کابل کشی و مودم رایگان کلاه برداری تمام عیار هستن. علاوه بر اینکه ترافیک کمتری بهت میدن حتی سرعت ها هم اسمی هست. اگر مودمی رایگان هم باشه بهت Utel میدن که به تمام معنا اشغاله !!!!! در این تخفیف و رایگان بودن همش یک تلست تا شما رو درگیر یک طرح طولانی مدت با سرعت محدود بکنن که هیچ راه دررو نداره و 10 مقابل هزینه کابل کشی و فیبر رو در بیارن.
    در مجتمع ما جدیدا ره اندازی شده و من خودم 50 مگ کابل کشی رایگان گرفتم (اجبارا) ولی خوشبختانه مودم بر عهده خودم بود که مودم هووای تک پرت گرفتم. من به هر دری زدم تا بتونم این طرح رو یک جوری عوضش کنم و از راهنمایی دوستان هم استفاده گردم ولی نصفه نیمه موفق شدم. شما برای طرح اول تو گروه گابل کشی رایگان هستی و باید یک طوری گروهت رو عوض کنی. طرح من پس پرداخت بود و کاملا لاک بود. موفق شدم از طریق 2020 بکنمش پیش پرداخت ولی همچنان تو گروه کابل کشی رایگان بودم و تمام طرح های توی پنل هم کابل کشی رایگان بود و طرح معمولی 500 گیگ وجود نداشت. رفتم مخابرات محل حتی پیش رئیس رفتم ولی کسی زیر بار نمیرفت و میگفتن طرح اولیه کابل کشی رایگان باید تمام بشه تا بتونید برید رو طرح معمولی. تو روش میگفتم این دزدی محظه میگفت مخابرات باید هزینه کابل و مودم رو در بیاره . البته موقع گفتن این خنده تلخی کرد و عملا میگفت من مامورم و معذور و اون تخفیف هم کاملا دروغه.
    خلاصه کلام من فقط 1 راه برام موند و اونم این بود که این طرح 6 ماه که داشتم رو کوتاه کنم !! زنگ زدم 2020 وانمود کردم طرحم اشتباه پس پرداخت هست و پیش پرداختش کنن. وقتی قرار شد همون لحظه طرح جدید از تو پنل بخرم 3 ماه 50 مگ کابل کشی رایگان گرفتم که کوتاه ترین مدت بود. حالا تا اول خرداد باید دندون رو جیگر بزارم تا تموم بشه و من بتونم برم رو طرح معمولی که سرعتش باز هست و ترافیک بسیار بیشتری داره. حداقل دیگه 6 ماه نیست.

در مود کیفیت و پینگ هم بسیار سرتر از ای دی اس ال و تی دی با 4 جی هست. درکل تمام فاکتورهای داخلی که رو پینگ و کفیت نت داخلیت تاثیر میزاره از نویز و کیفیت سیم یا فاصله تا مرکز یا فاصله تا دکل و کیفت انتن برای تی دی و ...... همه از بین میرن . تنها کیفیت لینک اینترنت کشور باقی میمونه که اونم از شما کاری بر نمیاد. خیلی وقتها این عوامل داخلی هست که کیفیت نت رو داغون میکنن حالا لینک کشوری جای خودش !! پینگت بین 1-10 هست بسته به این با کدوم شهر تست بگیری. از خارج هم بسته به لینک کشوری هست و من صفحات قیل تست پینگ گزاشتم.
    Last edited by luches; 04-03-2020 at 19:15.

17. 3 کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (2 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

1. qw1212,
  2. alireza93633

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •