تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 371 از 536 اولاول ... 271321361367368369370371372373374375381421471 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,701 به 3,710 از 5351

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

Express vpn خریدم اما پولمو بالا کشیدند اکانت تلگرام پاک شده و نیست پولمو حالا چه کار ر کنم؟
    دوست گرام

اکسپرس چیز پی ان مواد مخدر نیست که با تلگرام بخرید
    اونا حساب کتاب دارن به ندرت پول کسی را بالا میکشن فوقش طرف دزد و هکر باشه بن میکنن
    نه مثل هموطنان ما که همه تو تلگرام بساط دزدی پهن کردن

من خودم گیر یکی از این دزدای تلگرامی افتادم . اسمش بود ع*ی رجبی
    البته من پی اش را نگرفتم . پولی که از من بالا کشید میشه فرضا یک دهم چیزی که من پول تو جیبی میگیرم
    اسمشو بزارید کمک خیر یا کمیته امام یا همین چیزایی که خودتون بهتر اسمشو بلدید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2020

پيش فرض

یک سایت معتبر معرفی کنید من بخرم پول بالا نکشند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

والا من تنها چیزی میتونم معرفی کنم .
    همونی هست که خودم استفاده میکنم ، وایپر ** پی ان . Vypr*pn به جای ستاره وی بگزارید .
    قبلا با گیفت کارت اپل میخریدم الان با کردیت کارت

هیچ وقت با واسطه تلگرامی اینستا گرامی خرید نکنید !
    چون دزد هستند ممکنه تو همین سایت هم عضو باشند و شما را دست بندازن بعد از اینکه پول تون را بالا کشیدن ..

از خود سایت خرید کنید .
    در ضمن Express *pn توصیه نمیشه
    rAting بالا داره ولی اون معیار نیست

و یک نکته دیگه
    اصلا برای پلی استیشن وی ** ان احتیاج نیست .
    مگر برای کاهش پینگ

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

والا من تنها چیزی میتونم معرفی کنم .
    همونی هست که خودم استفاده میکنم ، وایپر ** پی ان . Vypr*pn به جای ستاره وی بگزارید .
    قبلا با گیفت کارت اپل میخریدم الان با کردیت کارت

هیچ وقت با واسطه تلگرامی اینستا گرامی خرید نکنید !
    چون دزد هستند ممکنه تو همین سایت هم عضو باشند و شما را دست بندازن بعد از اینکه پول تون را بالا کشیدن ..

از خود سایت خرید کنید .
    در ضمن Express *pn توصیه نمیشه
    rAting بالا داره ولی اون معیار نیست

و یک نکته دیگه
    اصلا برای پلی استیشن وی ** ان احتیاج نیست .
    مگر برای کاهش پینگ
    سرعت دانلود تو پلی استیشن داغون هست . حداقل من با 200 مگ سرعت بین الملل حداکثر 16 مگ میگیرم. از وقتی Express VPN رو ست کردم همیشه سرعت دانلود بین 150 تا 200 مگ میچرخه.
    من شخصا 9 ماه هست که Express vpn دارم و 1.5 سال هم nordvpn و 3 ماه هم surfshark داشتم . با تجربه شخصی میگم express vpn یک سر و گردن از همه بهتره. تعداد سرورهاش به اندازه nord نیست ولی کیفیت سرورها بسیار بالاست و کاهش سرعت یا دان شدن سرور تقریبا 0 هست و از طرفی پروتوکل lightway که به تازگی معرفی کرده برای گیم و دانلود عالیه . nord هم بدک نیست ولی خیلی از IP ها بلک لیست شدن و من پرتوکلهاش زیاد حال نمیکنم. یکهو رنج زیادی از سرورها همگی بلک لیست میشن.
    Express VPN گران هست ولی گرونیش بی دلیل نیست. بسیار با کیفیت هست.
    Last edited by luches; 28-07-2021 at 23:04.

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

شبکه پان PON با افزایش تعداد مشتری کند میشه ولی نه به اندازه Cable که خارج از کشور هست .
    علت ش هم ماهیت نوری شبکه هست .
    من خودم کیبل cable مشترک بودم تو کانادا .
    پان با cable قابل قیاس نیست .

همین الان بشترین سرعت کیبل 300 حداکثر 400 مگ هست .
    پان تو همین کشور همسایه ترکیه تا 10 گیگ هم میده !
    فرمايش شما درسته. بنده مقايسه نسبي کردم. با اين اوضاع برق کشور همون بهتر که پان باشه و فيبر اکتيو ندن. و گرنه مثل الان با هر بار رفتن برق توي مسير، فيبر يه منطقه فلج مي شه. لااقل روي پان ميشه با يو پي اس به زندگي ادامه داد.

خوبي فيبر اينه که وقتي کشيدي، سقفي نداره، کافيه هر 5 تا 10 سال کانورترها و مودم ها آپگريد بشن تا يه جهش سرعت داشته باشيم. ولي از نظر شيرينگ درست مثل کيبل و برخلاف دي اس ال هست. اينو گفتم چون بعضي دوستان فکر مي کنن ترافيک و سرعت فيبر اختصاصيه و کاهش کيفيت از کوتاهي پيمانکار و فيبرکشي ناجوره.

همت و بودجه مخابرات ايران سقف داره. الان توي شهر و بخصوص بلوار دو کيلومتري محله ما چند ماهه که رفتن توي همه کوچه پس کوچه ها فيبر کشيدن و دارن علمک و باکس و فت و اسپليتر و فيبر زميني و هوايي کار مي زارن. يعني اصلا اون مشکلات چونه زني با مخابرات و پيمانکار رو نداريم و دم در همه ساختمون ها فيبر مي بينيم.

ولي اين به جاي اين که منو خوشحال کنه، نگران مي کنه. چرا؟

اين محله دست کم 5 هزار واحد مسکوني داره. مرکز مخابراتي که اينجا رو پوشش مي ده، حدود شيش هفت تا شهرک با همين اندازه رو بايد ساپورت کنه. اين يعني چند ده هزار مشترک بالقوه. اگه فقط 10 درصد اين خونه ها فيبر بخوان و فقط 100 مگابيت ترافيک بکشن، مرکز بايد چند صد گيگابيت پهناي باند داشته باشه. دارن؟ بعيد مي دونم.

اين مرکز يکي از 7 يا 8 مرکز مخابراتي اين شهره. يعني بک بون زيرساخت توي اين شهر بايد اقلن يه ترا بيت (1000 گيگابيت در ثانيه) باشه تا فردا فقط بتونه دهن مشتريهاي فيبر مخابرات رو ببنده. سهم ترافيک سرويس ها و اپراتورهاي ديگه به کنار.

فک مي کنيد بستر فيبر و اينترنت کشور چقدر کشش داره و توي چند شهر همچين پهناي باندي دارن که بدن؟ اينه که کم کم مي افتن به کم فروشي و زدن از اينور اونورش و بازگشت به مفاد قرارداد. مطمئن باشيد در اون شرايط از اينکه سيگنال چند مشترک خوب نباشه استقبال هم مي کنن تا کمبود پهناي باند رو ماستمالي کنن.

اينه که مي گم تا خلوته حالشو ببريد. شايد فردا ديگه از اين سرعتا خبري نباشه.
    Last edited by kenshikan; 29-07-2021 at 12:03. دليل: تايپو

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

من از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتم بدک نبود.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

فرمايش شما درسته. بنده مقايسه نسبي کردم. با اين اوضاع برق کشور همون بهتر که پان باشه و فيبر اکتيو ندن. و گرنه مثل الان با هر بار رفتن برق توي مسير، فيبر يه منطقه فلج مي شه. لااقل روي پان ميشه با يو پي اس به زندگي ادامه داد.

خوبي فيبر اينه که وقتي کشيدي، سقفي نداره، کافيه هر 5 تا 10 سال کانورترها و مودم ها آپگريد بشن تا يه جهش سرعت داشته باشيم. ولي از نظر شيرينگ درست مثل کيبل و برخلاف دي اس ال هست. اينو گفتم چون بعضي دوستان فکر مي کنن ترافيک و سرعت فيبر اختصاصيه و کاهش کيفيت از کوتاهي پيمانکار و فيبرکشي ناجوره.

همت و بودجه مخابرات ايران سقف داره. الان توي شهر و بخصوص بلوار دو کيلومتري محله ما چند ماهه که رفتن توي همه کوچه پس کوچه ها فيبر کشيدن و دارن علمک و باکس و فت و اسپليتر و فيبر زميني و هوايي کار مي زارن. يعني اصلا اون مشکلات چونه زني با مخابرات و پيمانکار رو نداريم و دم در همه ساختمون ها فيبر مي بينيم.

ولي اين به جاي اين که منو خوشحال کنه، نگران مي کنه. چرا؟

اين محله دست کم 5 هزار واحد مسکوني داره. مرکز مخابراتي که اينجا رو پوشش مي ده، حدود شيش هفت تا شهرک با همين اندازه رو بايد ساپورت کنه. اين يعني چند ده هزار مشترک بالقوه. اگه فقط 10 درصد اين خونه ها فيبر بخوان و فقط 100 مگابيت ترافيک بکشن، مرکز بايد چند صد گيگابيت پهناي باند داشته باشه. دارن؟ بعيد مي دونم.

اين مرکز يکي از 7 يا 8 مرکز مخابراتي اين شهره. يعني بک بون زيرساخت توي اين شهر بايد اقلن يه ترا بيت (1000 گيگابيت در ثانيه) باشه تا فردا فقط بتونه دهن مشتريهاي فيبر مخابرات رو ببنده. سهم ترافيک سرويس ها و اپراتورهاي ديگه به کنار.

فک مي کنيد بستر فيبر و اينترنت کشور چقدر کشش داره و توي چند شهر همچين پهناي باندي دارن که بدن؟ اينه که کم کم مي افتن به کم فروشي و زدن از اينور اونورش و بازگشت به مفاد قرارداد. مطمئن باشيد در اون شرايط از اينکه سيگنال چند مشترک خوب نباشه استقبال هم مي کنن تا کمبود پهناي باند رو ماستمالي کنن.

اينه که مي گم تا خلوته حالشو ببريد. شايد فردا ديگه از اين سرعتا خبري نباشه.

بله

البته خودتون میدونید در FTTH به هر ساختمان از FAT یک پورت میدن
    ممکنه جایی که تعداد واحد زیاده سرعت پورت را بالا ببرند از مرکز مخابراتی یا باز بزارند

البته دقیق نمیدونم دوستان دیگه اگه اطلاعات فنی بهتری دارن ..

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

سرعت دانلود تو پلی استیشن داغون هست . حداقل من با 200 مگ سرعت بین الملل حداکثر 16 مگ میگیرم. از وقتی Express VPN رو ست کردم همیشه سرعت دانلود بین 150 تا 200 مگ میچرخه.
    من شخصا 9 ماه هست که Express vpn دارم و 1.5 سال هم nordvpn و 3 ماه هم surfshark داشتم . با تجربه شخصی میگم express vpn یک سر و گردن از همه بهتره. تعداد سرورهاش به اندازه nord نیست ولی کیفیت سرورها بسیار بالاست و کاهش سرعت یا دان شدن سرور تقریبا 0 هست و از طرفی پروتوکل lightway که به تازگی معرفی کرده برای گیم و دانلود عالیه . nord هم بدک نیست ولی خیلی از IP ها بلک لیست شدن و من پرتوکلهاش زیاد حال نمیکنم. یکهو رنج زیادی از سرورها همگی بلک لیست میشن.
    کاهش پینگ هم داره ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

من حدس میزنم علت بهتر شدن سرعت دانلود شما در پلی استیشن ، تغییر سرور دانلود هست

یعنی بدون وی پی ان به ژاپن وصل میشه
    با وی پی به یه جای دیگه .

10. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

من حدس میزنم علت بهتر شدن سرعت دانلود شما در پلی استیشن ، تغییر سرور دانلود هست

یعنی بدون وی پی ان به ژاپن وصل میشه
    با وی پی به یه جای دیگه .
    بله فرمایش شما درست هست. با ای پی ایران به سرورهای پرت و پلا و وصل میشه. با اکسپرس وی پی ان رو سرور فرانکفورت ست میکنم و احتمالا به یک سرور همون نزدیکیها وصل میشه و سرعت فول میده.
    در مورد کاهش پینگ بله من برای کاهش پینگ و بازی هم ازش استفاده میکنم. بهترین پینگش برای من رو سرور فرانکفورت 3 هست که پینگ بازی مثلا رو ورد میشه 85 و با اورواچ هم همون حوالی 80-90 هست.
    چیزی که هست من انواع سرویسهای خارجی کاهش پینگ بازی مثل WTFAST . pingzap. exitlag همگی رو تست کردم و کمابیش شبیه هم هست و خیلی تفاوتی ندارن. با اکسپرس وی پی ان همون پینگ رو میگیرم و برای همین کلا اون سرویس ها رو کنسل کردم و الان از Express VPN برای همه چیز استفاده میکنم. هزینه کمتری هم میکنم.
    Last edited by luches; 29-07-2021 at 18:51.

12. این کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •