تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 224 از 533 اولاول ... 124174214220221222223224225226227228234274324 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,231 به 2,240 از 5329

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

پروفشنال omidtb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

امروز بعد از نزدیک 2 ماه تعلل FTTH رو برای واحد ما راه اندازی کردن. محل سکونت مجتع 4 بلوکه مجموعا 400 واحد هست که با هماهنگی هیئت مدیره و جمع اوری 100 واحد برا ثبت نام مخابرات اومد و کابل کشی مجانی کرد و بر حسب نوع طرح مودم مجای هم میدادن . (هروی سه راه لویزان).

تستی که گرفتم این بود برای طرخ 50 مگ.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا سوالی از دوسنان دارم که وارد هستن. موقع تست سرعت هم برای اپلود و دانلود از 290 مگ شروع میکنه و خیلی سریع دراپ میخوره و میاد اون حوالی پایدار میشه. دلیل این چیه ؟ ایا به دلیل اینکه مجتمع هست و مشترک زیاده و فشار رو پان هست نمیونه بالای 200 بمونه و سریع افت میکنه یا دلیل دیگری داره. در ضمن مادر برد Z370 لن 1 گیگ داره و بعید میدونم محدودیت از برد باشه. دوستان میتونن یک راهنمایی بکنن که اگر تنظیماتی نیاز هست انجام بدم تا حداکثر سرعت ممکنه رو بگیرم . مودم هم هواوی هست.
    سلام پینگ داخلی عالیه لطفا یک تست از سرور خارجی هم بذار

2. این کاربر از omidtb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال omidtb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام سرویس تانوما در کدام مناطق مشهد راه اندازی شده ؟

4. این کاربر از omidtb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

امروز بعد از نزدیک 2 ماه تعلل FTTH رو برای واحد ما راه اندازی کردن. محل سکونت مجتع 4 بلوکه مجموعا 400 واحد هست که با هماهنگی هیئت مدیره و جمع اوری 100 واحد برا ثبت نام مخابرات اومد و کابل کشی مجانی کرد و بر حسب نوع طرح مودم مجای هم میدادن . (هروی سه راه لویزان).

تستی که گرفتم این بود برای طرخ 50 مگ.

حالا سوالی از دوسنان دارم که وارد هستن. موقع تست سرعت هم برای اپلود و دانلود از 290 مگ شروع میکنه و خیلی سریع دراپ میخوره و میاد اون حوالی پایدار میشه. دلیل این چیه ؟ ایا به دلیل اینکه مجتمع هست و مشترک زیاده و فشار رو پان هست نمیونه بالای 200 بمونه و سریع افت میکنه یا دلیل دیگری داره. در ضمن مادر برد Z370 لن 1 گیگ داره و بعید میدونم محدودیت از برد باشه. دوستان میتونن یک راهنمایی بکنن که اگر تنظیماتی نیاز هست انجام بدم تا حداکثر سرعت ممکنه رو بگیرم . مودم هم هواوی هست.
    چون شما 50 مگ گرفتی اینطور هست اینا تا سرویس 200 مگی هم داره به خاطر همینه

6. این کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

چون شما 50 مگ گرفتی اینطور هست اینا تا سرویس 200 مگی هم داره به خاطر همینه
    من چند بار که تست گرفتم اینطور به نظر میرسه که برای مجتمع ما سرعتها اسمی ست شده. همیشه تست از 300 مگ شروع میشه بعد سریع دراپ میخوره و بعد از چند ثانیه میاد حوالی 50مگ پایدار میشه. با 2020 صحبت کردم گفت تمام تعرفه های تهران طبق اون لیست هست و سرعت 50 مگ تا 200 باز هست. شما برید با مخابرات محل زنگیتون بخش امور مشترکین صحبت کنید احتمالا نامه میزنن درستش میکن. فردا میرم دنبالش.
    البته کیفیت نت همون طور که انتظار داشتم محشره و بعد از مدتها با پینگ 80-90 overwatch زدم ^^ . انشالله این مسئله سرعنم درست میشه. 50 مگ سرعت کمی نیست و نمیخوام ناشکری کنم ولی من اون سرعت توی لیست که تا 200 باز بود مدنظرم بود و میخوام همون جور ست بشه.

8. 4 کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

من چند بار که تست گرفتم اینطور به نظر میرسه که برای مجتمع ما سرعتها اسمی ست شده. همیشه تست از 300 مگ شروع میشه بعد سریع دراپ میخوره و بعد از چند ثانیه میاد حوالی 50مگ پایدار میشه. با 2020 صحبت کردم گفت تمام تعرفه های تهران طبق اون لیست هست و سرعت 50 مگ تا 200 باز هست. شما برید با مخابرات محل زنگیتون بخش امور مشترکین صحبت کنید احتمالا نامه میزنن درستش میکن. فردا میرم دنبالش.
    البته کیفیت نت همون طور که انتظار داشتم محشره و بعد از مدتها با پینگ 80-90 overwatch زدم ^^ . انشالله این مسئله سرعنم درست میشه. 50 مگ سرعت کمی نیست و نمیخوام ناشکری کنم ولی من اون سرعت توی لیست که تا 200 باز بود مدنظرم بود و میخوام همون جور ست بشه.
    داداش خیلی خوشانسی من در به در دنبالشم.ببین با سروهای امریکا بازی بزن به پینگم کاری نداشته باش ببین پینگ تا تاخیر رو احساس می کنی یا شلیک می کنی انی ثبت میشه.تشکر

10. این کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

داداش مبارکه.فقط اگه تونستی از این ip ها تست پینگ بگیر
    52.94.17.74 bfv سرور آلمان
    185.179.203.138 bfv سرور امارات
    185.179.202.198 فیفا 20

12. 2 کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

داداش مبارکه.فقط اگه تونستی از این ip ها تست پینگ بگیر
    185.179.202.198 فیفا 20
    خدمت شما

185.179.202.198 فیفا 20

--------------------------------------------------------------
    امروز رفتم مخابرات محل اطلاعاتی دستم اومد گفتم در اختیار دوستان بزارم. اگر قصد دارید برای مجتمع متقاضی جمع کنید و ببرید مخابرات تا از فیبر کشی و یا مودم رایگان بهره مند بشید اون طرح ابتدایی که بهتون میدن طرح تانوما ویژه هست و با تعرفه استاندارد فرق داره. فرقشم اینه طرح ویژه سرعتش ثابت هست و طرح استانداردشون به صورت UP to هست و سرعتش باز هست. اگر قراداد مدت بالا بگیرید تا اخرش رو این گیر کردید. خوشبختانه از شانس من 6 ماه بستم (نه مثلا 1-2 ساله) که 3 ماهشم رفته. (اذر کابل ثبت نام شد و 3 ماه طول دادن چون پان نمیداد مخابرات). یک 3 ماه دیگر فعلا رو این 50 مگ دانلود و 50 مگ اپلود هستم تا قرداد تموم میشه و بعد میتونم تعرفه استاندارد بگیرم که سرعت بازه و تا 400مگ هم ممکنه بگیرید. خلاصه خواستم حواس دوستان باشه چون به ما این رو نگفتن. عملا شما رو به زور طرح ویژه میدن که هم ترافیک کمتری داره و هم سرعت کمتری نسبت به طرح استاندارد داره و صداشونم تا لحظه اخر در نمیاد. یعنی مراقب نباشی کلاه بزرگی سرتون میزارن.
    Last edited by luches; 20-02-2020 at 18:46.

14. 6 کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام

دوست عزیز منم تهران هستم

اول از سایت ثبت نام کردم اوایل اردیبهشت، بعد ۱ ماه پیگیری گفتن محل شما فیبر نداره ما هم رفتیم سرویس پوینت تو پوینت از آسیاتک گرفتم و کلی هم هزینه تجهیزات شد تا همین ۱ ماه پیش خوب بود تا اینکه نویز افتاده رو مسیر دکل ها و سرعت و پینک بد شده، همین هفته پیش رفتم برای مخابرات درخواست پر کردم ( درخواست که چی بگم یه برگه سفید دادن منم نامه نوشتم ) چیزی که درخواست دادم قرار داد ۳ ساله ۵۰ مگ هست که کابل کشی و مودم رایگان هم داره، الان با توجه به این چیزی که شما گفتین برم لغو کنم ؟

به من گفتن تا قبل عید قولی نمیدن اما بعد اون کابل کشی میشه و ارائه میکنن ...

خسته شدیم بخدا اینترنت های مختلف تست کردم منطقه ما نه ADSL خوب داره نه TD-LTE خوب نه 4G، تنها چیزی که مونده همین فیبره

یه راهنمایی کنید من چی کار کنم که بهترین نتیجه رو بگیرم ...

ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

خدمت شما

185.179.202.198 فیفا 20

--------------------------------------------------------------
    امروز رفتم مخابرات محل اطلاعاتی دستم اومد گفتم در اختیار دوستان بزارم. اگر قصد دارید برای مجتمع متقاضی جمع کنید و ببرید مخابرات تا از فیبر کشی و یا مودم رایگان بهره مند بشید اون طرح ابتدایی که بهتون میدن طرح تانوما ویژه هست و با تعرفه استاندارد فرق داره. فرقشم اینه طرح ویژه سرعتش ثابت هست و طرح استانداردشون به صورت UP to هست و سرعتش باز هست. اگر قراداد مدت بالا بگیرید تا اخرش رو این گیر کردید. خوشبختانه از شانس من 6 ماه بستم (نه مثلا 1-2 ساله) که 3 ماهشم رفته. (اذر کابل ثبت نام شد و 3 ماه طول دادن چون پان نمیداد مخابرات). یک 3 ماه دیگر فعلا رو این 50 مگ دانلود و 50 مگ اپلود هستم تا قرداد تموم میشه و بعد میتونم تعرفه استاندارد بگیرم که سرعت بازه و تا 400مگ هم ممکنه بگیرید. خلاصه خواستم حواس دوستان باشه چون به ما این رو نگفتن. عملا شما رو به زور طرح ویژه میدن که هم ترافیک کمتری داره و هم سرعت کمتری نسبت به طرح استاندارد داره و صداشونم تا لحظه اخر در نمیاد. یعنی مراقب نباشی کلاه بزرگی سرتون میزارن.
    اگر سرویست پس پرداخت هست , یک trick ای که میتونی بزنی اینه که بری مرکز مخابراتتون بگی سرویستو از پس پرداخت به پیش پرداخت تبدیل کنن که اگر انجام بدن میتونی همون لحظه یدونه 50 مگ 160 تومنی بگیری و خلاص...
    البته میتونن یه دلیلی از خودشون در بیارن بگن نمیشه که دیگه شانسه , البته میتونی یکم گیر بدی به رئیس مرکز تا بگه برات تغییر بدن...

17. 2 کاربر از crash00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اگر سرویست پس پرداخت هست , یک trick ای که میتونی بزنی اینه که بری مرکز مخابراتتون بگی سرویستو از پس پرداخت به پیش پرداخت تبدیل کنن که اگر انجام بدن میتونی همون لحظه یدونه 50 مگ 160 تومنی بگیری و خلاص...
    البته میتونن یه دلیلی از خودشون در بیارن بگن نمیشه که دیگه شانسه , البته میتونی یکم گیر بدی به رئیس مرکز تا بگه برات تغییر بدن...
    این کار رو میکنن ؟ شما این کار رو انجام دادی یا کسی رو میشناسی انجام داده باشه ؟ من هر چی اونچا به این مسول مخابرات میگفتم تاکید میکرد امکان تغییر سرویس وجود نداره. ایا این تغییر از پس پرداخت به پیش پرداخت خودش تغییر سرویس به حساب نمیاد ؟

19. این کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (4 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. tohid100,
  2. brilliant1,
  3. 6462,
  4. hamed_korn

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •