تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 534 از 537 اولاول ... 34434484524530531532533534535536537 آخرآخر
نمايش نتايج 5,331 به 5,340 از 5366

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

آخه شنیدم برن هم یکی باشه ممکنه کار نکنه
    این بخاطر بازارگرمی خود isp هاست که میخوان حتما از خودشون بخرین.البته برادرم از مخابرات مدل q2 هواوی رو خرید که یک سال گارانتی داشت،بعد دو ماه خراب شد و خیلی راحت مودم رو عوض کردن.

2. این کاربر از armin_punisher6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

درود

بچه ها وقتی سرویس گذر از تحریم warp+ روی pc کارمیکنه اما در دستگاه های اندرویدی کانکت نمیشه ، راه حلی واسش وجود داره؟

- - - Updated - - -

درود

بچه ها وقتی سرویس گذر از تحریم warp+ روی pc کارمیکنه اما در دستگاه های اندرویدی کانکت نمیشه ، راه حلی واسش وجود داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه A-L PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

یک سوال مخابرات بسته های حجم بالا هم داره؟ بسته ۷۰۰ گیگ تا ۱ ترابایت ترافیک بین المللی.
    های وب سوال کردم، فیبرنوری بسته ۷۰۰ گیگی اش ماهی ۶۰۰ تومن (بدون حساب مالیات) هست، میخواهم بدونم مخابرات چقدر هست.
    Last edited by A-L PC; 17-04-2024 at 12:02.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

مودم رو از خودشون بخرید با توجه به مشخصاتی که مورد نیازتون هست تا مطمئن باشید با OLT کار میکنه و وقتی دچار باگ میشه یا مشکلی پیش میاد هم راحت تر ترابلشوت میکنن و هزینه ی کمی برای مودم کنید که حداقل یک پورت گیگ داشته باشه و هیچ امکانات دیگه ای نداشته باشه هیچی

هزینه اصلی رو واسه روتری کنید که روش openwrt نصب میشه و اونو باتوجه به نیازتون هرچی دوست دارید بخرید
    روتر چی پیشنهاد میدین؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

روتر چی پیشنهاد میدین؟
    گوگل کنید ، یوتیوب بگردید . راجع بهش تحقیق کنید چون شما اگر در این حد نتونی خودت با توجه به نیازت روتری پیداکنی به نظرم بعدش خیلی اذیت میشی عزیز برادرانه میگم

------

بچه ها کسی تونسته با کمک وایرگارد، به کانفیگ استخراج شده ی وارپ وصل بشه؟
    واسه من در مرحله ی handshake ارور میده

- - - Updated - - -

روتر چی پیشنهاد میدین؟
    گوگل کنید ، یوتیوب بگردید . راجع بهش تحقیق کنید چون شما اگر در این حد نتونی خودت با توجه به نیازت روتری پیداکنی به نظرم بعدش خیلی اذیت میشی عزیز برادرانه میگم

------

بچه ها کسی تونسته با کمک وایرگارد، به کانفیگ استخراج شده ی وارپ وصل بشه؟
    واسه من در مرحله ی handshake ارور میده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

من بعد از 4 سال استفاده از فیبر نوری بالاخره موفق شدم مودم گیگابیتی بخرم(مودم قبلی گیگابیتی نبود) با این خیال که سرعتو تا 300 تو این 4 سال باز گذاشتن ولی نه بعد ضد حال خوردم:/
    پلنم هم 500 گیگ ماهانه سرعت 50 تا 300 ,320 تومن پس پرداخت,البته یکی از بستگانمون طرح پیش پرداخت همینو داشت ولی سرعتش براش همون 100 قفل شده بود..تو اسپید تست هم اول سرعت تا 300 میره بعد میاد پایین این یعنی دقیقا با یه نرم افزاری چیزی محدود کردن..راهی نداره برای افزایشش؟2020 که اصن فایده نداره با دیوار حرف بزنی بهتره..

8. این کاربر از elinbarrage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کلا حتی به مشکل هم خوردید با 2020 صحبت نکنید

سعی کنید در مخابرات آشنا پیداکنید و هر مشکلی داشتید از طریق اون رابط پیگیری کنید ( افرادی که به کارهای اکتیو فیبر مربوط هستن ، نه پسیو کارا . . .)

- - - Updated - - -

کلا حتی به مشکل هم خوردید با 2020 صحبت نکنید

سعی کنید در مخابرات آشنا پیداکنید و هر مشکلی داشتید از طریق اون رابط پیگیری کنید ( افرادی که به کارهای اکتیو فیبر مربوط هستن ، نه پسیو کارا . . .)

10. این کاربر از mehrabooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeidf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

من بعد از 4 سال استفاده از فیبر نوری بالاخره موفق شدم مودم گیگابیتی بخرم(مودم قبلی گیگابیتی نبود) با این خیال که سرعتو تا 300 تو این 4 سال باز گذاشتن ولی نه بعد ضد حال خوردم:/
    پلنم هم 500 گیگ ماهانه سرعت 50 تا 300 ,320 تومن پس پرداخت,البته یکی از بستگانمون طرح پیش پرداخت همینو داشت ولی سرعتش براش همون 100 قفل شده بود..تو اسپید تست هم اول سرعت تا 300 میره بعد میاد پایین این یعنی دقیقا با یه نرم افزاری چیزی محدود کردن..راهی نداره برای افزایشش؟2020 که اصن فایده نداره با دیوار حرف بزنی بهتره..
    رفیقم اینجوری هستش تو مخابرات نتش دوتا فایل همزمان میزاره رو دانلود میشه 200 تا دانلودش

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستان خدایی نکرده قصد جسارت ندارم ، فقط احساس میکنم تاپیک بیشتر تبدیل شده به محل گلایه و ناله کردن ، و اطلاع‌رسانی از این که سرویس فلانی قطع شده و سرویس فلانی وصل شده و از این مدل صحبت ها . . .

افرادی که دانش فنی دارن و میتونن کمک کنن تعدادشون خیلییییییی کم شده و نمیدونم چرا کاربرای حرفه ای از انجمن فراری شدن

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستان خدایی نکرده قصد جسارت ندارم ، فقط احساس میکنم تاپیک بیشتر تبدیل شده به محل گلایه و ناله کردن ، و اطلاع‌رسانی از این که سرویس فلانی قطع شده و سرویس فلانی وصل شده و از این مدل صحبت ها . . .

افرادی که دانش فنی دارن و میتونن کمک کنن تعدادشون خیلییییییی کم شده و نمیدونم چرا کاربرای حرفه ای از انجمن فراری شدن
    درود. دوست عزیز شما بیشتر سوالات اخیرت راجع به چیزشکن هست و به صراحت از کلماتت مشکل دار استفاده میکنی و اگر کسی مستقیم اینجا جوابت رو بده و ریپورت بشه فاتحه فوروم خوندست. هی بهتون محترمانه میگن اینجا جای این صحبتها نیست ولی کو گوش شنوا انگار به دیورا صحبت میکنن.
    من تشکر میکنم یوسرها حداقل حواسشون هست ولی شما که واقعا برام عجیبه !
    Last edited by luches; 18-04-2024 at 18:17.

14. 2 کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. amiry1996

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •