تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 350 از 536 اولاول ... 250300340346347348349350351352353354360400450 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,491 به 3,500 از 5351

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

من جواب همه رو یه جا میدم که زیاد شلوغ نشه . هزینه و شرایط پیمانکارا متفاوت هست و منطقه با منطقه و آدم با آدم فرق داره،
    هزینه متری ۱۲ تومن خوب گفته اگر البته داخلی منظورش باشه،اگر تک کاربره یا خونه ی دو واحدی باشید میتونه مستقیم از پنجره هم بیاره و از داخل یا راهرو بکشه هزینه زیادتر میشه و معمولا ۳ تا ۵ متر اول رایگانه و بستگی به مرام طرفم داره ولی اگر طبقات خیلی بالا نباشید هزینه شما زیاد نمیشه.
    پینگ‌۴.۲.۲.۴ قبلا ۷۱ بود الان شده ۱۱۶ برای من ولی توی بازی ها اوکیه و مثه قبل پینگ خوبه.
    برای منزل جدیدتون هم فیبر کشی داخلی خونه احتمالا فیبره مگه از قبل به fatمخابرات وصل شده باشید یا یکی از اعضای ساختمون درخواست و وصل کرده باشه که نهایتا شما هم اون‌پروسه رو دارید ولی باید ببینید fat هست یا نه
    تمام شرایطش با adsl متفاوته از نحوه ی نصب تا مودم ، و هزینه کمی بیشتره که البته برای شما فقط هزینه مودم هست چون فیبر کشی و فیوژن ندارید نهایتا مگه یه فیوژن دم اسپلیتر خونتون بخوره
    Last edited by Mmrr72; 03-05-2021 at 07:51.

2. 4 کاربر از Mmrr72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

دوست من قیمت فوقی که اعلام کردن شرکتهای دیگه هم همین رنج هستن.. میتونید اگر باهاتون مشکلی ندارن خودتون فیبر تهیه کنید و هزینه نصب رو فقط بهشون بدید.. اما اصولا ۱۲۰۰ رو میگیرن.. مودم هم سعی کنید 8245H بگیرید.. میگن توی بازار فیک زیاد شده..(البته راست یا دروغ این موضوع رو منم نمیدونم) اما خوب از سایتهای معبتر میتونید الان با تخفیف پورت آبی بخرید.. فقط اگر کل واحدهاتون فیبر میخوان بهتره که با خود شرکت صحبت کنید و بهتون یه تخفیفی بدن که هزینه ها مقداری کمتر بشه .. مثلا برای همتون رو ۹۰۰ حساب کنن..

تشکر از پاسختون.
    پس این حدود قیمت درسته. فقط یه سوال الان واحدی که طبقه اوله با واحدی که طبقه پنجمه قیمت کابل کشیش یکیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

تشکر از پاسختون.
    پس این حدود قیمت درسته. فقط یه سوال الان واحدی که طبقه اوله با واحدی که طبقه پنجمه قیمت کابل کشیش یکیه؟
    نه یکی نیست.. اما ممکنه به مشکل بخوره برای همین سعی میکنن ۱تومن بگیرن... ولی خوب باید باهاشون طی کنید که من طبقه اولم پس ۸۰۰ تومن هستم... قبل فیبر کشی بیاد بازدید کنه و اعلام کنه کاری نداره..
    مگر اینکه رایزر ها مشکل داشته باشه که باید از جای دیگه فیبر کشی کنه...

- - - Updated - - -

تشکر از پاسختون.
    نه یکی نیست.. اما ممکنه به مشکل بخوره برای همین سعی میکنن ۱تومن بگیرن... ولی خوب باید باهاشون طی کنید که من طبقه اولم پس ۸۰۰ تومن هستم... قبل فیبر کشی بیاد بازدید کنه و اعلام کنه کاری نداره..
    مگر اینکه رایزر ها مشکل داشته باشه که باید از جای دیگه فیبر کشی کنه...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

برای من هم بالاخره وصل شد
    مودم فایبر هوم پورت آبی

همه ساعت ها همین سرعته؟ پینگ فرانکفورت چقدر هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

برای من هم بالاخره وصل شد
    مودم فایبر هوم پورت آبی

همه ساعت ها همین سرعته؟ پینگ فرانکفورت چقدر هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان

در مورد پورت سبز یا آبی بودن باید خدمتتون بگم که روی کابل فرقی نمیکنه اما روی مودم ها پورت سبز سرعت 1000 مگابیت و پورت آبی 100 مگابیت هست و اگر دقت کنید مودم های پورت سبز گرونتر هستن .

در مورد رایگان بودن کابل کشی و مودم و پچ کورد باید خدمتتون بگم که برای من در شهر بجنورد که نصب کردن هیچ هزینه ای نگرفتن . کابلش ایرانی بود و حدود 50 متر هم کابل کشی داشتم . مودمی هم که به من دادن مارک Fiberhome AN5506-04-FS هست که قیمتش حدود 1.700.000 هست و پورت 1000 گیگابیتی (پورت سبز) داره .

تست سرعت هم اینه . سرویس 16 مگابیت با حجم 80 گیگابایت ماهانه

درود. بنده هم بجنورد هستم و میخواستم فیبر بگیرم. اگر امکانش هست بنده رو راهنمایی کنید به کجا مراجعه کنم؟ ضمنا شما کدوم مرکز مخابراتی هستین؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوستان میشه لطفا من رو راهنمایی کنید که بهترین مودم فیبر نوری از نظر امکانات و سرعت کدوم برند و کدوم مدل هستش؟
    ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2020

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    از نظر مودم فرقی نمیکنه.
    هر مودمی که خوبه واسه فیبر نوری هم جواب میده
    من از تی پی لینک برای خونه و برای شرکت از تندا استفاده کردم و کاملا جواب دادن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ممنون از پاسخ شما
    من ساکن رشت هستم و ظاهرا خود شرکت یه مودم رو بدون اینکه از ما بپرسه چه برندی هستش بهمون می فروشه. در اینجا خوندم که بعضی ها پورت سبز و بعضی ها پورت ابی هستن. چون من قصدم استفاده از پورت گیگابیتی هستش، اطلاع دارید کدوم مدل از مودم ها پورت گیگابیتی دارند؟
    ممنونم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

دوستان کدوم الدنگی رفته گزارش مردمی داده که سرعت ftth دوباره مجدود شده ؟ یا دم انتخاباتی ه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •