تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 535 از 535 اولاول ... 35435485525531532533534535
نمايش نتايج 5,341 به 5,350 از 5350

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با این حساب اگر پایه اید یه گروه برای همین تاپیک تشکیل بدیم؟

یا از قبل گروهی برای انجمن ساخته شده؟

- - - Updated - - -

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

- - - Updated - - -
    درود. هیچ جای این فوروم جای این بحث نیست و گروهی هم برای ان ایجاد نشده است . این فوروم طابع قوانین کشور هست و خواهشا دیگر اصلا راجع به این تاپیک تو این فوروم صحبت نکنید تا داستان نشه و اگر سوالی از کسی دارید پیام خصوص بزنید. یک سرچ تو گوگل هم کنید جا برای این بحثا پیدا میکنید .

- - - Updated - - -
    Last edited by luches; 19-04-2024 at 02:04.

3. 2 کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

درود

راجع به OLT کارا کسی چیزی شنیده؟

الان شهره ما برای فیبرنوری مخابرات ، دوتا olt گذاشتن که یکیش «کارا» هست و دیگری فایبرهوم

از بروبچه های فنی کسی تجربه ی کانفیگ این دو دستگاه رو داشته؟

- - - Updated - - -

درود

راجع به OLT کارا کسی چیزی شنیده؟

الان شهره ما برای فیبرنوری مخابرات ، دوتا olt گذاشتن که یکیش «کارا» هست و دیگری فایبرهوم

از بروبچه های فنی کسی تجربه ی کانفیگ این دو دستگاه رو داشته؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من بعد از 4 سال استفاده از فیبر نوری بالاخره موفق شدم مودم گیگابیتی بخرم(مودم قبلی گیگابیتی نبود) با این خیال که سرعتو تا 300 تو این 4 سال باز گذاشتن ولی نه بعد ضد حال خوردم:/
    پلنم هم 500 گیگ ماهانه سرعت 50 تا 300 ,320 تومن پس پرداخت,البته یکی از بستگانمون طرح پیش پرداخت همینو داشت ولی سرعتش براش همون 100 قفل شده بود..تو اسپید تست هم اول سرعت تا 300 میره بعد میاد پایین این یعنی دقیقا با یه نرم افزاری چیزی محدود کردن..راهی نداره برای افزایشش؟2020 که اصن فایده نداره با دیوار حرف بزنی بهتره..
    شما تماس بگیر ۲۰۲۰ و درخواست سرویس فیبر در خانه رو بکن.. اگر داشتن و میشد بگیری بگیر و حتی صداش رو هم ضبط کن.. بعد اگر سرویس تغییر کرد و باز روی هم ۵۰ بسته شده بودی شکایت کن تا مشکلت رو حل کنن. البته اگر در شهر خاصی قرار داشته باشی امکان اینکه به دلیل دستور از مقامات دیگر باشه هست..

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

- - - Updated - - -
    به هیچ عنوان نباید اینکار رو بکنید چندین بار هم من به شما گفتم اما توجه ایی نکردید چرا که نشون میده شما اصلا با قوانین و یا فروم آشناییت ندارید و چون به تازگی دارای سرویس فیبر شدید سعی در این دارید تا بتونید مشکلات خودتون رو حل کنید.. ولی امکان محدود شدن دسترسی به سایت به دلیل پست های شما هست.. پس لطفا اصلا در اینجا ادامه ندید و از طریق گروه های درون پیامرسان تلگرام بررسی کنید.
    این بخش مخصوص سرویس فیبر نوری مخابرات هست و حتی دوستانیکه سرویس فیبر نوری از اپراتورهای دیگه دارن میتونن یک تاپیک جامع درست کنن و پیام بدن.. اما مسایل دور زدن از محدودیت در این سایت بهتره نباشه و ادامه پیدا نکنه.

7. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

شما تماس بگیر ۲۰۲۰ و درخواست سرویس فیبر در خانه رو بکن.. اگر داشتن و میشد بگیری بگیر و حتی صداش رو هم ضبط کن.. بعد اگر سرویس تغییر کرد و باز روی هم ۵۰ بسته شده بودی شکایت کن تا مشکلت رو حل کنن. البته اگر در شهر خاصی قرار داشته باشی امکان اینکه به دلیل دستور از مقامات دیگر باشه هست..
    درود.. دوست عزیز این یک بخشنامه داخلی خود مخابرات بود که از عید 1402 اجرایی شد. فقط کسانی که طرح ابر و باد 300 مگ سالیانه گرفتن تا پایان طرخ از این مسئله مثتنی بودن و بعد از پایان طرح همه پلن های جدید رو حداکثر 100 مگ بین الملل محدود شد. شده تو بعضی شهرستان بعضی یوسرها بالاتر گرفتن ولی به مددی که مخابرات تهران خبردار میشه سریعا دستور میاد که بخشنامه رو اجرا کنن. تو تهران هم که بیشتر از همه جا سختگیری میکنن. اگر پیشتیبانی یا بخش فروش راجع به سرعت بالاتر از 100 بزنه صرفا برای جذب مشتری هست و بس. اینا نمیان خلاف بخشنامه خودشون عمل کنن و مسئولیت داره. اگر صداشون هم ضبط کنی هیچ فرقی نمیکنه. از اینجا قانون جنگل حاکمه عزیز و راحت زیر حرفشون میزنن !

9. این کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

درود.. دوست عزیز این یک بخشنامه داخلی خود مخابرات بود که از عید 1402 اجرایی شد. فقط کسانی که طرح ابر و باد 300 مگ سالیانه گرفتن تا پایان طرخ از این مسئله مثتنی بودن و بعد از پایان طرح همه پلن های جدید رو حداکثر 100 مگ بین الملل محدود شد. شده تو بعضی شهرستان بعضی یوسرها بالاتر گرفتن ولی به مددی که مخابرات تهران خبردار میشه سریعا دستور میاد که بخشنامه رو اجرا کنن. تو تهران هم که بیشتر از همه جا سختگیری میکنن. اگر پیشتیبانی یا بخش فروش راجع به سرعت بالاتر از 100 بزنه صرفا برای جذب مشتری هست و بس. اینا نمیان خلاف بخشنامه خودشون عمل کنن و مسئولیت داره. اگر صداشون هم ضبط کنی هیچ فرقی نمیکنه. از اینجا قانون جنگل حاکمه عزیز و راحت زیر حرفشون میزنن !
    سلام..
    من تهران هستم و قبل از عید برای 5 سرویسی که داریم و توی 3 منطقه متفاوت هست از همین سرویس گرفتم و قبلش هم اصلا ابر و باد نبود و فیبر در خانه شده و پهنای باند تا 300 مگ بازه.. چون خودشون در زمان فروش اعلام کردن سرویس پهنای باند تا 300 مگ هست و حتی در مخابرات هم وارد میشید بنری هست که روش زده تا 300 مگ..
    حتی داخل سایتشون هم زدن و میشه پیگیری کرد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

جسارتا منظورتون متوجه نشدم درست..من که الان این سرویس رو دارم..

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

جسارتا منظورتون متوجه نشدم درست..من که الان این سرویس رو دارم..
    سرویسهای فیبر در خانه آپ تا 300 مگ هست ولی سرویسهای درون سایتی فقط زده تا 50. البته خوب بیشتر باز گذاشتن که میگی تا 100

یکی از دلایلی که سرویس رو پایین آوردن کمبود پهنای باند مخابرات است..
    البته شما اگر سرویستون کم مونده ازش و یا میتونیدتغییر بدید به 3ماه و یا کمتر.. ببینید میتونن براتون اگر سرویس فیبر در خانه در حال ارایه هست ،تغییر بدن چرا که این سرویس طبق اعلام در سایتشون و اعلام تلفنی تا 300 باز هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام دوستان خوبین
    امروز اومدن فیبر کشی کردن و مودمم فایبر هوم مدل AN5506-02-FG خریدم بصورت اقساطی
    کانکتور هم سبز به آبی روی مودم دادن بهم
    1-این مدل مودم خوبه؟
    2-پارامتر ریسیو پاور منفی 32.21 هست خوب فیوژن زده شده؟
    3-چقدر طول میکشه تا مودم رو تنظیم کنن؟
    ممنونم
    Last edited by peyman_omnia2; ديروز at 23:29.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

1. peyman_omnia2

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •