تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 129 از 535 اولاول ... 2979119125126127128129130131132133139179229 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,281 به 1,290 از 5343

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

خسته نباشی.تاپیک تانوما هست ,داری ملت رو گمراه میکنی

2. این کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام
    کسی تنظیم مودم fiberhome رو بلده ؟
    چند وقت پیش به دلیل جابجایی و نبود خط مس مجبور شدم و ثبت نام کردم و سرویس با مودم fiberhome برام وصل شده
    چنتا طرح اینترنت از مخابرات دارم و میخوام بینشون سوییچ کنم و از طرح دگ استفاده کنم
    قبلا با مودم adsl به راحتی میشد ( با تغییر pppoe )سوییچ کرد ولی الان با مودم فیبر و با همون تغییر نمیتونم و از پشتیبانی کمک خواستم و میگه یکم پیچیده تره و بهم اموزش نمیدن، کارشناس هم نمیفرستند
    میگن اگه میخوای این طرح یوتانتتو همین الان تلفنی حذف میکنیم و طرخ دگتو جایگزین میکنیم (نمیدونم چجوری از مخابرات تنظیم میکنن) و اگه نمیخوای حذف بشه خودت باید بلد باشی
    اگه کسی بلده راهنمایی کنه لطفا
    اگه خاصتی بیا تلگرام بگم چیکار کنی @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

از دوستان کسی طرح غزال برا تانوما گرفته؟

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

از دوستان کسی طرح غزال برا تانوما گرفته؟
    من غزال دارم روی خط مسی خیلی خوبه سرعت 2 مگم روی 2.5 مگ بستن قیمتش خوبه برای تانوما نمیدونم ارائه شده یا نه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

دوستان لطف میکنین از این سرویس تست پینگ بزارید.
    به اروپا و آمریکا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

سلام
    چندتا سوال داشتم
    یکی اینکه ما دو خط تلفن داریم یکیش مخابرات یکیشم شاتل نت روش هست حالا اگه بخوایم خط مخابرات رو فیبر کنیم خط شاتل که مسی هست رو به اجبار فیبر نمیکنن؟و اصلا این داستان سیم کشیش چجوریه تا خونه چجوری سیم کشی میشه و داخل خونه به چه صورت هست؟
    سوال دیگه اینکه تانوما سفارش دادنش چجوری هست؟الان سرویس مخابراتم 8مگ هست بعد فیبر شدن 8مگ میمونه یا سرعتش بالاترمیره؟و شرایط تانوما داشتن خط فیبر نوری هست فقط یا پیشنیازای دیگه ای هم داره؟

پروفشنال TranceaweSome's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    چندتا سوال داشتم
    یکی اینکه ما دو خط تلفن داریم یکیش مخابرات یکیشم شاتل نت روش هست حالا اگه بخوایم خط مخابرات رو فیبر کنیم خط شاتل که مسی هست رو به اجبار فیبر نمیکنن؟و اصلا این داستان سیم کشیش چجوریه تا خونه چجوری سیم کشی میشه و داخل خونه به چه صورت هست؟
    سوال دیگه اینکه تانوما سفارش دادنش چجوری هست؟الان سرویس مخابراتم 8مگ هست بعد فیبر شدن 8مگ میمونه یا سرعتش بالاترمیره؟و شرایط تانوما داشتن خط فیبر نوری هست فقط یا پیشنیازای دیگه ای هم داره؟
    اگه دو خط مجزا باشن نه فقط یکیش
    اگز قرار باشه کل محله فیبر بشه که تمامی خطوط مسی جمع میشن
    شما خودت میخوای فیبر کنی؟ چون هزینش میلیونی میشه و اصلا مقرون به صرفه هم نیست. حالا اگر قرار بر اینه که مخابرات خودش فیبر کنه که قضیه فرق میکنه
    در مورد سرعت از مگ طبیعتا باید خیلی بالاتر باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

اگه دو خط مجزا باشن نه فقط یکیش
    اگز قرار باشه کل محله فیبر بشه که تمامی خطوط مسی جمع میشن
    شما خودت میخوای فیبر کنی؟ چون هزینش میلیونی میشه و اصلا مقرون به صرفه هم نیست. حالا اگر قرار بر اینه که مخابرات خودش فیبر کنه که قضیه فرق میکنه
    در مورد سرعت از مگ طبیعتا باید خیلی بالاتر باشه
    والا یکی از اشنایانمون که سمت خیلی بالایی توی مخابرات دارن پیشنهاد کردن بهمون و قیمت تعرفه 25 تومن با سرعت خیلی بالارو بهمون گفتن من توی اینترنت سرچ کردم 25 تومن سرعت 2mb هست الان سرویس خودم 8mb هست اینه که یه ذره به شک افتادیم

پروفشنال TranceaweSome's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

والا یکی از اشنایانمون که سمت خیلی بالایی توی مخابرات دارن پیشنهاد کردن بهمون و قیمت تعرفه 25 تومن با سرعت خیلی بالارو بهمون گفتن من توی اینترنت سرچ کردم 25 تومن سرعت 2mb هست الان سرویس خودم 8mb هست اینه که یه ذره به شک افتادیم
    شاید منظورش 2مگ سرعت دانلود بوده؟ که تقریبا میشه 20مگابیت. اخه کسی بخاطر 2مگابیت فیبر نمیکنه چون خطوط مسی حتی بی کیفیت هم 2مگابیت پشتیانی میکنن.
    به هرحال شما وقتی خطت فیبر کنی تا 50 مگابیت و بعضی شهر ها 100 مگابیت هم میتونی سرعت بگیری. شما باز از خودش اطلاعات بیشتری بگیر. تعرفه های تانوما توی شهرتون هم ببین چیا هست. درکل اگر فیبر بگیری سرعتت و کیفیت مسلما از خط مسی بیشتر هستش اما تعرفه دیگه مثل ADSL از لحاط قیمت به صرفه نیستن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

شاید منظورش 2مگ سرعت دانلود بوده؟ که تقریبا میشه 20مگابیت. اخه کسی بخاطر 2مگابیت فیبر نمیکنه چون خطوط مسی حتی بی کیفیت هم 2مگابیت پشتیانی میکنن.
    به هرحال شما وقتی خطت فیبر کنی تا 50 مگابیت و بعضی شهر ها 100 مگابیت هم میتونی سرعت بگیری. شما باز از خودش اطلاعات بیشتری بگیر. تعرفه های تانوما توی شهرتون هم ببین چیا هست. درکل اگر فیبر بگیری سرعتت و کیفیت مسلما از خط مسی بیشتر هستش اما تعرفه دیگه مثل ADSL از لحاط قیمت به صرفه نیستن
    بعد من الان adsl دارم بخوان فیبر کنن سرویس مخابراتم چی میشه؟میپره یا انتقال میدن به فیبر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

1. sauron1

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •