تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 180 از 528 اولاول ... 80130170176177178179180181182183184190230280 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,791 به 1,800 از 5280

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوستان سرعت 50 مگ بصرفه ترین سرویس کدومه؟ حجم بالا.
    مودم دارم آکبند
    این مدل اوکیه دیگه؟
    مودم G242 یوتل
    Last edited by Gamexland; 23-08-2019 at 20:03.

اگه نباشه جاش خالی می مونه iDownload & iGame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان سرعت 50 مگ بصرفه ترین سرویس کدومه؟ حجم بالا.
    مودم دارم آکبند
    این مدل اوکیه دیگه؟
    مودم G242 یوتل
    یکماهه 500 گیگ 160 تومن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

راهش اینه که سه ماهه کابل کشی رایگان بگیری و بعد از 3 ماه تعرفه رو عوض کنی.
    طبق این لیست در پس پرداخت های بلند مدت هر ماه حجم ریست میشه ولی در پیش پرداخت های بلند مدت حجم کل دوره با هم جمع میشه.
    بنده 3 ماهه پیش پرداخت 50 مگ رو خواستم ثبت نام کنم ولی اپراتور امور مشترکین مرکز مخابرات بعد از کلی ور رفتن گفت تو سیستم نمیشه پیش پرداخت ها رو انتخاب کرد. بعدش خواستیم 3 ماهه پس پرداخت رو انتخاب کنیم اونم دیگه اجازه نمی داد!
    خلاصه موند برای شنبه تا مجدد تست کنیم ببینیم میشه ثبت نام کرد یا نه!
    این پیشنهادی بود که خودم چند پست بالاتر دادم ولی فکر نمی کردم تو سرعت های بالاتر اون قدر حجم کم کنن ازش. واسه حجم های پایین تر با صرفه تر میوفته این طرح های 3 ماهه.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوستان سرعت تک کانکشن چطوره توی طول 24 ساعت
    مثلا من با Adsl 16مگ
    توی روزا تک کانکشنم 900-1000ک هست
    شبا تا 1600 هم میره
    روی فیبر چطوره؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ممنون میشم دوستان پاسخ بدن

6. این کاربر از Gamexland بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوستان سرعت تک کانکشن چطوره توی طول 24 ساعت
    مثلا من با Adsl 16مگ
    توی روزا تک کانکشنم 900-1000ک هست
    شبا تا 1600 هم میره
    روی فیبر چطوره؟
    سرعت تک کانکشن فقط به نت خودت ربطی نداره که به سرور مبدا هم ربط داره.من سرویسم 50 مگ هستش و از اکثر سایتهای ایرانی با تک کانکشن 12.5 مگابایت دانلود میگیرم.به عنوان مثال از p30day فیلمهای 4k شون رو دانلود میکنم و همیشه تک کانکشن میزارم تا بعد دانلود 2 ساعت هم طول نکشه اسمبلشون کنه.یا کنسول ps4 هم از psn در حدود 25-30 مگابایت دانلود میگیرم که خیلی واسم عجیب و غریبه.انگار که isp ایرانی نمیتونه دانلود از psn رو محدود بکنه.از یوتیوب هم با چیز شکن و تک کانکشن 1-2 مگابایت دانلود میگیرم

8. 6 کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سرعت تک کانکشن فقط به نت خودت ربطی نداره که به سرور مبدا هم ربط داره.من سرویسم 50 مگ هستش و از اکثر سایتهای ایرانی با تک کانکشن 12.5 مگابایت دانلود میگیرم.به عنوان مثال از p30day فیلمهای 4k شون رو دانلود میکنم و همیشه تک کانکشن میزارم تا بعد دانلود 2 ساعت هم طول نکشه اسمبلشون کنه.یا کنسول ps4 هم از psn در حدود 25-30 مگابایت دانلود میگیرم که خیلی واسم عجیب و غریبه.انگار که isp ایرانی نمیتونه دانلود از psn رو محدود بکنه.از یوتیوب هم با چیز شکن و تک کانکشن 1-2 مگابایت دانلود میگیرم
    اگر با IDA دانلود کنید، نیازی به اسمبل نداره (فکر کنم با IDM دانلود می کنید)
    westbyte.com/ida

10. این کاربر از karname بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

مدل و برند مودم رایگانشون چیه؟ و اینکه سرعت آپلود این سرویس ها چقدر هست؟
    Last edited by youngeagle; 26-08-2019 at 10:59.

اگه نباشه جاش خالی می مونه babak_eivazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    بزرگترین راز جغرافیا هر کی کشف کرد به من هم اطلاع بده

پيش فرض

برای من هفته پیش از رسانت تبریز اومدن امکان سنجی کردن گفتن امکانش هست (ONU 2 خونه پایین تر نصب شده بود) اولش فقط طرح های 3 ساله با مودم رایگان رو معرفی می کردن که با اسرار بنده برای معرفی طرح های با مدت کمتر بقیه طرح ها رو فرستادن منم طرح 3 ماهه 60 گیگ ماهیانه با فیبر کشی رایگان ثبت نام کردم 525 هزار تومن هم پول مودم پرداخت کردم که ازشون پرسیدم گفتن huawei hg8254h هست تو نت سرچ کردم به نظر مودم خوبی میاد فعلا که سرویس رو وصل نکردن مودم هم استفاده نکردم باید دوستان نظر بدن که مودم به درد بخوری هست یا نه
    یه سوال هم از دوستانی که تجربه دارن خودشون می گفتن تعهد مخابرات برقراری سرویس حداکثر تو 10 روز هست ولی شما 1 ماه در نظر بگیرید
    چقدر طول می کشه بیان فیبر کشی کنن و سرویس رو وصل کنن با توجه به این که باکس 2 تا خونه پایین تر هست

13. این کاربر از babak_eivazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه babak_eivazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    بزرگترین راز جغرافیا هر کی کشف کرد به من هم اطلاع بده

پيش فرض

- - - Updated - - -

مدل و برند مودم رایگانشون چیه؟ و اینکه سرعت آپلود این سرویس ها چقدر هست؟
    برای من هفته پیش از رسانت تبریز اومدن امکان سنجی کردن گفتن امکانش هست (ONU دو خونه پایین تر نصب شده بود) اولش فقط طرح های 3 ساله با مودم رایگان رو معرفی می کردن که با اصرار بنده برای معرفی طرح های با مدت کمتر بقیه طرح ها رو فرستادن منم طرح 3 ماهه 60 گیگ ماهیانه با فیبر کشی رایگان ثبت نام کردم 525 هزار تومن هم پول مودم پرداخت کردم که ازشون پرسیدم گفتن huawei hg8254h هست (این مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) تو بازار قیمتش حدود 800 تومن هست که مخابرات ارزونتر میده ظاهرا .
    به نظر مودم خوبی میاد wifi 300Mb قابلیت share کردن هارد و مموری و پرینتر و QOS و ... برای قابلیت شر کردن مموری و هارد تو مودم های adsl هم باید هزینه مشابه انجام داد پس از این نظر مودم خوش قیمت و با امکاناتی هست فعلا که سرویس رو وصل نکردن مودم هم استفاده نکردم باید دوستان نظر بدن که مودم به درد بخوری هست یا نه
    یه سوال هم از دوستانی که تجربه دارن خودشون می گفتن تعهد مخابرات برقراری سرویس حداکثر تو 10 روز هست ولی شما 1 ماه در نظر بگیرید
    چقدر طول می کشه بیان فیبر کشی کنن و سرویس رو وصل کنن با توجه به این که باکس 2 تا خونه پایین تر هست
    بعد از ثبت نام یوزر نیم و پسورد برام اس ام اس شد که توی پنلش یه فرم بود فقط البته اینجا هزینه مودم رو 0 زده ... نمیدونم اینا زرنگ بازی در آوردن و مودم رایگان رو 525 به ما فروختن یا قضیه یه چیز دیگست این هم فرمی که توی پنل برام آورده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by babak_eivazi; 08-09-2019 at 15:48.

15. این کاربر از babak_eivazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •