تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 337 از 536 اولاول ... 237287327333334335336337338339340341347387437 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,361 به 3,370 از 5351

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه amirhalgord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

بالاخره ثبت کردم
    خونه چند تا خط ثابت داریم از خط اصلیمون ثبت نمیکرد چون توی نبش کوچه هستیم میفوفته توی کوچه فرعی ولی خطی که از کوچه اصلی انشعاب گرفته شده اجازه ثبت نام داد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بالاخره ثبت کردم
    خونه چند تا خط ثابت داریم از خط اصلیمون ثبت نمیکرد چون توی نبش کوچه هستیم میفوفته توی کوچه فرعی ولی خطی که از کوچه اصلی انشعاب گرفته شده اجازه ثبت نام داد
    من هم الان زدم دیم خط یکی از دوستانم امکانش براش هست..و به مرحله بعد میره.. پس سیستمشون به اینصورت هست .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام دوستان من اینترنت فیبر نوری گرفتم سه ساله پس پرداخت سرعت روی ۱۶ بستن برام تو پنل هم تو تغییر سرویس همش سرعت ۱۶ هست ولی نوشته طرح ماندگار حرفه ای یک ساله و شش ماهه و سه ماهه داره بخوام تغییر بدم حدود هفتصد زده خسارت مودم
    حالا سوال دارم:
    برم مخابرات میشه سرعت رو بالاتر برد؟
    الان مثلا به طرح ماندگار سه ماهه تغییر بدم بعد سه ماه میتونم سرعتهای دیگه انتخاب کنم؟
    Last edited by as2008; 23-02-2021 at 23:14.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

کیفیت فیبر نوری عالیه
    ۱۵۰ گیگ رو از سرور خارجی تو ۲ ساعت دانلود میکنم
    پینگ عالیه و برای بازی مولتی هیچ مشکلی ندارم
    قیمتش هم عالیه
    و خلاصه از مخابرات راضیم

فقط برای من ترافیک زمان دار داخل پنلنم نداره
    و برای من که مصرفم زیاده اصلا ترافیک بدون زمان به کارم نمیاد و سریع تمومش میکنم

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

درود.
    یک سوال داشتم: کابل فیبرنوری از سر کوچه ما رد شده و رفته برای یک آنتن بی تی اس موبایل که تا خونه ی ما بیست متر هم فاصله نداره.
    به نظرتون درخواست بدم به ما هم فیبر میدن؟ هزینه هاش چطوره؟ کلاً چقدر هزینه ش میشه؟ متری چقدر هست سیم کشی داخلی؟
    بیرونی رایگانه؟ مودم چی؟
    هر اطلاعاتی هست بدید چون اطلاعی در این مورد ندارم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

درود.
    یک سوال داشتم: کابل فیبرنوری از سر کوچه ما رد شده و رفته برای یک آنتن بی تی اس موبایل که تا خونه ی ما بیست متر هم فاصله نداره.
    به نظرتون درخواست بدم به ما هم فیبر میدن؟ هزینه هاش چطوره؟ کلاً چقدر هزینه ش میشه؟ متری چقدر هست سیم کشی داخلی؟
    بیرونی رایگانه؟ مودم چی؟
    نه فکر نکنم مگر فیبر برای خود مخابرات باشه منظورم شرکت مخابراته نه اپراتور ها

7. این کاربر از start202 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

نه فکر نکنم مگر فیبر برای خود مخابرات باشه منظورم شرکت مخابراته نه اپراتور ها
    از ته شهرک اومده رفته تا پای آنتن موبایل. بعضی جاهای شهرک هم فیبرکشی شده. مثلاً خیابون های اصلی و جاهایی که بانک و موسسات هستن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

از ته شهرک اومده رفته تا پای آنتن موبایل. بعضی جاهای شهرک هم فیبرکشی شده. مثلاً خیابون های اصلی و جاهایی که بانک و موسسات هستن.
    باید برید مرکز مخابراتی درخواست بدید و بشدت پیگیر چون خیلی پروسشو طولانی میکنن

10. این کاربر از start202 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

باید برید مرکز مخابراتی درخواست بدید و بشدت پیگیر چون خیلی پروسشو طولانی میکنن

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

درود.
    بیرونی رایگانه؟ مودم چی؟
    درود

هر فيبري که فيبر اينترنت نيست. فيبر دکل ممکنه تنها براي شبکه داخلي اپراتور همراه باشه. دقت کنيد که همراه اول و مخابرات که شما مي خواي ازش فيبر بگيري، سالهاست که يک اپراتور نيستن و دوتا شرکت جدا شدن. شايد روي اون فيبر شيرينگ داشته باشن و شايد هم نه (که تو ايران معمولا هر کي جدا شد، دستگاه هاش براي خودشه و با ديگران شير نمي کنه)

13. این کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

1. medinem

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •