تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 84 از 536 اولاول ... 347480818283848586878894134184 ... آخرآخر
نمايش نتايج 831 به 840 از 5351

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام یه درخواستی دارم از دوستانی که الان لینک فیبر دارند

ماکزیمم سرعت دانلودتون در ترافیک خارج کشور چقدر هستش در زمان پیک مصرف سرعت چقدر میشه ؟

من اینترنت هایوب داشتم که لینکم را فیبر کردن و فقط الان باید از مخابرات سرویس بگیرم، قبلا که مخابراتADSL داشتم اصلا بدرد نمیخورد الانمم تعرفه قیمتاش اصلا نسبت به هایوب به صرفه نیست.
    بنظرمTD-LTE مبین نت و ایرانسل به صرفه تره از طرفی هم نمیخوام کلکسیون مودم جمع کنم ارزشش را داره برم دنبال VDSL و FFTH ؟ اینترنت چی بگیرم؟

2. این کاربر از solsoln بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

اول به سایت
    tci.ir
    بروید و آنجا روی تانوما کلیک کنید تا صفحه امکان سنجی باز بشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوستان من این تانوما رو توی نمایشگاه ثبت نام کردم و بهم گفتن که تا اول این هفته تماس میگیرند برای هماهنگی و قرارداد ولی هیچ تماسی کسی نگرفته و از طرفی هم وقتی اونجا ثبت نام کردم ، شماره پیگیری یا تماسی ندادن ، کسی میدونه چه باید بکنم الان برای اینکه پیگیر بشم ؟ چون 2020 هم که اساسا از چیزی اطلاع ندارند.

5. این کاربر از qosmio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

فیبر کشیدن تا منزل برای استفاده خانگی با حجم محدود و گرون پول هدر دادنه !! سرعتش 1Gbps هم که باشه وقتی هر گیگ 1200 تومان بخای پرداخت کنی اصلا ارزش نداره!!

7. 3 کاربر از solsoln بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه TATU_TATY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ويرونه خونه

پيش فرض

فیبر کشیدن تا منزل برای استفاده خانگی با حجم محدود و گرون پول هدر دادنه !! سرعتش 1Gbps هم که باشه وقتی هر گیگ 1200 تومان بخای پرداخت کنی اصلا ارزش نداره!!
    آقا اینترنت ارزون تر سراغ دراید معرفی کنید ...

من بیرند زندگی میکنم ... دارن فیبر ر وجایگرین مسی میکنن ... و گفتن فعلا فقط از مخابرات میتونین خط بگیرین .. میگن براتون فیبر مجانی میکشیم اما باید 2 سال فقط از ما خط بگیرید ..

حداقل تعرفه خطشون رو فیبر هم با پهنای باند 50 مگ و حجم مصرفی 10 گیگ ماهیانه 35 تومن هست ... به نرتون ارزش داره 2 سال به پای مخابرات سوخت وساخت ؟؟؟

من مصرفم خیلی بالاست ... قبلا از های وب داشتم یه فشفشه میخردیم 70 گیگ 40 هزار تومن در ماه خیلی برام خوب بود .... الان فقط انحصار دست مخابرات افتاده چاره ای ندارنم ..یا باید adsl معمولی بگیرم یا هم بگم بیان فیبر بکشن و 2 سال بسوزم و بسازم ...

دوستان میگن مبین نت بد نیست ؟؟؟ تا تقریبا 6 ماه دیگه شاتل میخواد اینجا vdsl ارائه بده نظرتون چی هست ؟؟ الان قرار داد امضاء کردم دادم دست مخابرات میخوام برم لغو کنم ..گفتن هفته ی دیگه برای فیبر کشی شروع میکنن !!!

ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

دوستان امروز جلو در مجتمع ما رو کندن برای فیبر
    از الان به بعد پروسش چقدر طول میکشه!؟
    البته مدیر ساختمون درخواست داده که هر کی خواست بعدا بگیره خودش
    ولی تا دم در هست

10. این کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوستان امروز جلو در مجتمع ما رو کندن برای فیبر
    از الان به بعد پروسش چقدر طول میکشه!؟
    البته مدیر ساختمون درخواست داده که هر کی خواست بعدا بگیره خودش
    ولی تا دم در هست
    اگر تا مجتمع هست ، فقط یک کابل کشی داخلی میمونه و مودم و این حرفا . شما کدوم شهرید ؟ میدونید به چه صورت ثبت نام کردن ؟

12. این کاربر از qosmio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017
    محل سكونت
    خطه دلاور پرور

پيش فرض

اگر همه نا آگاهان به طرح اینترنت نامحدود وزارت ارتباطات اعتراض نمیکردند ، اتفاقا به صرفه بود ! چون یه پول ثابت میدادی کلی حجم میگرفتی .. این جوری مردم اتفاقا کار دولت را راحت تر کردند پول بیشتر میره تو جیب مخابرات یعنی دولت سر مردم را کلاه گذاشت .

فیبر الان بهترین گزینه هست ، اون شرکت های وایرلس هم که اینترنت مرغوب میدند از دکل خودشون فیبر دارن تا مرکز مخابراتی .. TD LTE هم یه چیز چینی مسخره ست .

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017
    محل سكونت
    خطه دلاور پرور

پيش فرض

سلام یه درخواستی دارم از دوستانی که الان لینک فیبر دارند

ماکزیمم سرعت دانلودتون در ترافیک خارج کشور چقدر هستش در زمان پیک مصرف سرعت چقدر میشه ؟

من اینترنت هایوب داشتم که لینکم را فیبر کردن و فقط الان باید از مخابرات سرویس بگیرم، قبلا که مخابراتADSL داشتم اصلا بدرد نمیخورد الانمم تعرفه قیمتاش اصلا نسبت به هایوب به صرفه نیست.
    بنظرمTD-LTE مبین نت و ایرانسل به صرفه تره از طرفی هم نمیخوام کلکسیون مودم جمع کنم ارزشش را داره برم دنبال VDSL و FFTH ؟ اینترنت چی بگیرم؟

اینترنت سیم کارتی مثل TD lte اگر هم به صرفه باشه برای کسی که سیگنال خوب بگیره ! اینترنت فیبر نوری فقط جایی افت سیگنال داره که فیوژن بشه ، وگرنه طول مسیر و برق و غیره هیچ تاثیری در افت سیگنال ندارند. Adsl برای کسی خوبه که خونشون چسبیده باشه به مرکز مخابراتی .. اینترنت موبایل مثل همون TD LTE برای کسی خوبه که دکل موبایل سیگنال قوی بهش بده . اونم فقط به درد دانلود میخوره .. مثل شبانه همراه اول ... VDSL هم باید خونتون زیر 300 متر با اون پست VDSL فاصله داشته باشه . فعلا هم فقط تهران هست . یه جور دوباره کاری و اسکل گریه اگه فیبر نوری به همه جا بدن باید جمش کنند.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اگر همه نا آگاهان به طرح اینترنت نامحدود وزارت ارتباطات اعتراض نمیکردند ، اتفاقا به صرفه بود ! چون یه پول ثابت میدادی کلی حجم میگرفتی .. این جوری مردم اتفاقا کار دولت را راحت تر کردند پول بیشتر میره تو جیب مخابرات یعنی دولت سر مردم را کلاه گذاشت .

فیبر الان بهترین گزینه هست ، اون شرکت های وایرلس هم که اینترنت مرغوب میدند از دکل خودشون فیبر دارن تا مرکز مخابراتی .. TD LTE هم یه چیز چینی مسخره ست .
    اینترنت نامحدود با حجم 10 گیگ چطوری به صرفه بود؟!!!
    اول لطفا بفرمایید نامحدود با حجم 10 گیگ یعنی چی؟
    این احمق فرض کردن کاربرا نیست؟!
    همه جای دنیا اگه سقف مصرفی هم هست دیگه 10 گیگ نیست
    ترافیک داخل و خارج و مسخره بازیهای اینچنینی رو هم ندارن.
    یه سرعت ثابت میدن با یه سقفی که برای استفاده معمولی زیاد هم بیاد
    منظورم از استفاده معمولی همه کار هست مثل ویدئو آنلاین - گیم - وبگردی و دانلود
    اون سقف رو هم میزارن تا عده ایی بی رویه استفاده نکنن و به شبکه فشار نیارن.

16. 4 کاربر از rioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. farhang_k

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •