تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 80 از 535 اولاول ... 307076777879808182838490130180 ... آخرآخر
نمايش نتايج 791 به 800 از 5350

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

متاسفانه سرویس من مشکل CRM داره و تا اطلاع ثانوی بهم گفتن نه خودت می تونی شارژش کنی نه می تونی مصرفتو ببینی برای دانستن حجم استفاده شده یا شارژش باید با 2020 قسمت FTTH تماس بگیرم
    واقعا مسخره هست
    ولی کیفیت سرویس خداییش خوبه
    یوزر و پسوردش همانی هست که داخل مودم فیبر نوری تنظیم شده است

برای ما که با این فرمت هست اول کد شهر تبریز بعد یک شماره هشت رقمی که با ۹ شروع میشود

مثال : 4199990xxx
    Last edited by ATOUSH; 08-10-2017 at 00:12.

2. این کاربر از ATOUSH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

با شکایتی که در ۱۹۵ کردم خب الان مشکل سرویس من حل نشده هنوز دیرو از ساعت ۴ قطع بود بعد ساعت ده شب تماس گرفتم میگم قطعه میگه نه شما انلاینی بعد همونجا بعد چند ثانیه وصل شد تا اینجا به این نتیجه میرسیم که اپرتنور داشت دروغ میگفت که انلاین بودم یکاری کرد که وصل شدم صبح با خانم ایکس حرف زدم میگه پورت عوض شد چک‌کردم میبینم رو پروفایل 12A وصل شده تا اینجا درست بعد از ۲۰۲۰ خانم ایکس مجدد زنگ زده میگه مشکلتون حل شد میگم نه سرعت پایینه میگه چون مسافت زیاده سرعت کم میشه البته بهانه هست و گفتن محدودیت نذاشتن برای کاربر در صورتی پروفایل vdsl بنده محدودیت داره این خانم میگن محدودیت نداره که داره دروغ میگه خب بعدش پروفایل تغییر دادم به مقادیر بالاتر دیگه وصل نشد و مقادیر پایین تر از ۱۲A وصل میشه بعد کلا قطع بود مجدد زنگ زدم میگه مقصر خودتون بودین گفتین پرولایل باز کنید سرویس ناپایدار میشه گفتم چه ربطی داره شما محدودیت نذارین سرویس من مشکل نداشته باشه وصل میشه میگه نه بخاطر همونی که گفتین بوده
    نتیجه : مخابرات دوزده کارمنداش از خودش دروغ گو تر و اماتور من اینجا دارم خط نشون میکشم برات به ۱۹۵ شکایت کردم پیگیر نبودین مشکلو حل نکردی الان دو هفته هست شاگرد مخابرات شدم هر روز باید بگم چرا قطعه چرا فلان این رو اینجا تذکر میدم بهت مخابرات جان من از حقم نمیگذرم لازم باشه هرکاری از دستم بر بیاد حالا نمیشه بعضی‌چیزارو اینجا گفت ولی هرکاری انجام تا سرویس پایدار برسم این تهدید جدی بگیر این رو گفتم که به گوش مخابرات برسه این تو بمیری از اون تو بمیریا نیست سرم بره از حقم نمیگذرم شده پروانه کسب کارتو معلق میکنم اینو بزار رو حساب تحدید یا هرچیزی

پ.ن:این پستم هم اگر پاک بشه صد بار نه هزار بار دیگه همین پست میزارم تو انجمن چون ممکنه پاک بشه
    با 2090 هم تماس بگیر بگو میخوام با رئیس بازرسی مخابرات صحبت کنم.

تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

طرف زنگ زده از ۲۰۲۰ داره اراجیف توضیح میده دیگه داره واغعا مخابرات میره رو مخم تصمیم دارم بیخیال بشم چون دیگه اصلا اعصاب حرف زدن با اپراتور های که تماس میگیرن یا پیگیری تو این زمینه رو ندارم
    اپراتور به من میگه اگر سرعت ببریم بالا پروفایل بازکنیم قطعو وصل میشه اقا اصلا من نفهم من از پشت کوه اومدم ولی دو تا عکس زیر رو ببینید متوجه میشید

این عکسا نشون میدن استاندارد vdsl چه هست غیر از این باشه یعنی کم فروشی حالا بعدشم مقصر کاربر نیست که مخابرات کافوهاش فیبر نوری نیست

5. 2 کاربر از mr.arbab28 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

طرف زنگ زده از ۲۰۲۰ داره اراجیف توضیح میده دیگه داره واغعا مخابرات میره رو مخم تصمیم دارم بیخیال بشم چون دیگه اصلا اعصاب حرف زدن با اپراتور های که تماس میگیرن یا پیگیری تو این زمینه رو ندارم
    اپراتور به من میگه اگر سرعت ببریم بالا پروفایل بازکنیم قطعو وصل میشه اقا اصلا من نفهم من از پشت کوه اومدم ولی دو تا عکس زیر رو ببینید متوجه میشید

این عکسا نشون میدن استاندارد vdsl چه هست غیر از این باشه یعنی کم فروشی حالا بعدشم مقصر کاربر نیست که مخابرات کافوهاش فیبر نوری نیست

الان snr شما چقدر هست که می خواید سرعتو بیشتر کنید؟
    vdsl هم مثل adsl توش snr و فاصله خیلی تاثیرگذارهه vdsl حساس تر ههم هست..

7. این کاربر از crash00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

تشکر مهندس
    من نام کاربری و کلمه عبور داشتم وارد نمی شد ، درستش کردن شنبه

9. 2 کاربر از saeedjjjj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

الان snr شما چقدر هست که می خواید سرعتو بیشتر کنید؟
    vdsl هم مثل adsl توش snr و فاصله خیلی تاثیرگذارهه vdsl حساس تر ههم هست..
    بله فاصله تاثیر گذاره ولی کاربر گناه نکرده که چون کافو فیبر نیست مخابرات بره کافو هاشو فیبر نوری بکنه چرا نمیکنه؟ چرا تجهیزات vdsl تو خود مخابرات کار میزاره بعد به کاربر میگه حد اکثر فاصله یک کیلومتر؟ وقتی مخابرات نمیتونه از فیبر به کاربر سرویس بده کاربر مقصر نیست ؟ هرچیزی یک استانداردی دارن وقتی رعایت نشه میشه کم فروشی؟ حالا من اطلاعات دارم راجبش یک کاربر معمولی که نمیدونه vdsl چیه مخابرات هم تا دسته جا میکنه؟ مخابرات با خودش چی فکر کرده؟ بعدشم خود مخابرات به قصد یکاری میکنه که کاربر سرعت بالا دریافت نکنه همون عقده ای که وقتی شاتل یا پارس انلاین داشت سرویس چهار مگ میداد مخابرات تازه شروع کرده بود به فروش adsl اونم تازه در جا میزد سرویس های با نویز بالا و قطعی بسیار زیاد بعدش دید نمیشه دارن ضرر میکنه تجهیزاتشو ارتقا داد الان همون عقده داره تکرار میشه دیگه همون طرز فکری که سرعت بالای ۱۲۸ رو حرام میدونستن

11. 4 کاربر از mr.arbab28 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

بله فاصله تاثیر گذاره ولی کاربر گناه نکرده که چون کافو فیبر نیست مخابرات بره کافو هاشو فیبر نوری بکنه چرا نمیکنه؟ چرا تجهیزات vdsl تو خود مخابرات کار میزاره بعد به کاربر میگه حد اکثر فاصله یک کیلومتر؟ وقتی مخابرات نمیتونه از فیبر به کاربر سرویس بده کاربر مقصر نیست ؟ هرچیزی یک استانداردی دارن وقتی رعایت نشه میشه کم فروشی؟ حالا من اطلاعات دارم راجبش یک کاربر معمولی که نمیدونه vdsl چیه مخابرات هم تا دسته جا میکنه؟ مخابرات با خودش چی فکر کرده؟ بعدشم خود مخابرات به قصد یکاری میکنه که کاربر سرعت بالا دریافت نکنه همون عقده ای که وقتی شاتل یا پارس انلاین داشت سرویس چهار مگ میداد مخابرات تازه شروع کرده بود به فروش adsl اونم تازه در جا میزد سرویس های با نویز بالا و قطعی بسیار زیاد بعدش دید نمیشه دارن ضرر میکنه تجهیزاتشو ارتقا داد الان همون عقده داره تکرار میشه دیگه همون طرز فکری که سرعت بالای ۱۲۸ رو حرام میدونستن
    مخابرات به شما نگقته بود فاصلتون 1 کیلومتر بیشتره؟
    یا بهتون تضمین سرعت بالاتر داده بود؟
    مخابرات محل ما که تا بشه سعی می کنه یوزر رو نگه داره من رفته بودم اشتراک 1 مگ نا محدودمو جمع کنم کلی آفر به من داد ... الان هم احتمال زیاد فیبر من تا آخر ماه وصل بشه ....
    کلا به موقعی vdsl باید گرفت که مثلا تا سر کوچه فیبر باشه دیگه شما نخوای هزینه فیبر کشی بدی در اون حالت هم بخاطر قیمت مودمای vdsl بازم فیبر کشی می صرفه+ اینکه هزینه ی فیبر تا در منزل رایگان هست شما میتونی بگی همون دم در atb تو بزاره یدونه مودم تک پورت هم بزاری همونجا از اونجا cat5e یا cat6 بکشی خودت (البته cat 6 outdoor رو خرده بخری متری 2500 میدن که اونجوری فکر کنم همون فیبر بگی برات بکشن بصرفه باشه) ...

تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

درسته حرف شما من نگفتم تضمین میخام ولی بلاخره استاندارد باید رعایت بشه یا نه؟ الان که پورتمو عوض کردن هم سرعت خوبی دارم میگیرم هم پایداری خطم خوب شده خوب چرا از اول مثل ادم پورت خوب نداد که شکایت و شکایت کشی بشه؟ محله ما هنوز فیبر نکشیدن وگرنه فیبر میخاستم بگیرم

14. 3 کاربر از mr.arbab28 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

درسته حرف شما من نگفتم تضمین میخام ولی بلاخره استاندارد باید رعایت بشه یا نه؟ الان که پورتمو عوض کردن هم سرعت خوبی دارم میگیرم هم پایداری خطم خوب شده خوب چرا از اول مثل ادم پورت خوب نداد که شکایت و شکایت کشی بشه؟ محله ما هنوز فیبر نکشیدن وگرنه فیبر میخاستم بگیرم
    شما یه تست از وضعیت اخیرت که میگی خوب شده میذاری ؟ هم سرعت هم پینگ لطفا .
    ممنون ...

16. این کاربر از essien بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

کدام مناطق تبریز تانوما فعال هست ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •