تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 69 از 535 اولاول ... 195965666768697071727379119169 ... آخرآخر
نمايش نتايج 681 به 690 از 5350

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

افتضاحه
    1 عده خانم بی اطلاع رو گذاشتند اونجا که یک سری جواب مثل طوطی رو هی تکرار می کنن
    تا جایی که تحقیق کردم VDSL از لحاظ پینگ و پاکت لاس تفاوت چندانی با ADSL نداره ، فقط سرعتش هست که سرعت آنچنان برای من مهم نیست
    البته آنچنان درگیر گرفتنش نیستم چون اولاً توی چند پست قبلی هم گقتم مشکل اصلاً فیبر و کابل مسی نیست. مشکل از معماری شبکه ی داخلی خود ایران و فایروال ها گیت های مسخرست. ولی خب می دونی امروز رفتم خودم رو گول بزنم و بگم شاید 1% بهتر باشه و مثل بچه ی آدم بشه آنلاین بازی کرد... ولی خب این منوط به برداشته شدن سیستم ف....ینگ با ساختار فعلی هست که درصدش اندازه ی همون 1% هست.
    اون سایتی که برای بررسی تانوما گذاشتند که بای دیفالت میگه توی محدوده ی شما نیست! ولی خب توی چند پست قبل تر عکس اون پست فیبر رو دیدم، و دیدم که برای ساختمون مجاور مرکز مخابراتی دقیقاً همون پست رو گذاشتن، گفتم شاید حضوری حرف بزنم فرق چندانی کنه.
    اون مخابرات که کلا تعطیله میرید داخل 3 ساعت الاف میشه آدم..
    اما سرویس VDSL تا 50مگابیت آپ میشه... اما قبلش خط رو از نظر کیفیت بگید بررسی کنن که نویز دارید ندارید و غیره...
    در ضمن چرا تا مخابرات میرید؟ تلفنی و یا از طریق سایت tci.ir بررسی کنید...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

افتضاحه
    1 عده خانم بی اطلاع رو گذاشتند اونجا که یک سری جواب مثل طوطی رو هی تکرار می کنن
    تا جایی که تحقیق کردم VDSL از لحاظ پینگ و پاکت لاس تفاوت چندانی با ADSL نداره ، فقط سرعتش هست که سرعت آنچنان برای من مهم نیست
    البته آنچنان درگیر گرفتنش نیستم چون اولاً توی چند پست قبلی هم گقتم مشکل اصلاً فیبر و کابل مسی نیست. مشکل از معماری شبکه ی داخلی خود ایران و فایروال ها گیت های مسخرست. ولی خب می دونی امروز رفتم خودم رو گول بزنم و بگم شاید 1% بهتر باشه و مثل بچه ی آدم بشه آنلاین بازی کرد... ولی خب این منوط به برداشته شدن سیستم ف....ینگ با ساختار فعلی هست که درصدش اندازه ی همون 1% هست.
    اون سایتی که برای بررسی تانوما گذاشتند که بای دیفالت میگه توی محدوده ی شما نیست! ولی خب توی چند پست قبل تر عکس اون پست فیبر رو دیدم، و دیدم که برای ساختمون مجاور مرکز مخابراتی دقیقاً همون پست رو گذاشتن، گفتم شاید حضوری حرف بزنم فرق چندانی کنه و برای منم بذارن.
    اون مخابرات که کلا تعطیله میرید داخل 3 ساعت الاف میشه آدم..
    اما سرویس VDSL تا 50مگابیت آپ میشه... اما قبلش خط رو از نظر کیفیت بگید بررسی کنن که نویز دارید ندارید و غیره...
    در ضمن چرا تا مخابرات میرید؟ تلفنی و یا از طریق سایت tci.ir بررسی کنید...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

نه بابا چیچیش بهتره من حاضرم ماهی 200 هزار تومان پول بدم ولی اینترنت بدون فیلتر و بدون محدودیت حجم داشته باشم
    سرعت آنچنان برام مهم نیست، برای من مهم پاکت لاس و پینگ خیلی خیلی مهمه که VDSL فرق آنچنانیی با ADSL نداره.
    vdsl که بهتره بگو میخام!
    البته از نظر هزینه ای میگم ...
    انقد تعرفه های مختلف دیدم نمیدونم چی به چیه ولی حتی سرویس up to 100 مگابیت هم برای vdsl دیدم ...
    با این فاصله کمی که با مخابرات دارید باید بهترین جواب و بگیرید گرچه به گفته دوستان میان تست میکنن خوب بود تحویل میدن .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

داداش یه سوال اینه که میگن سرویس vdsl و مخابرات اول تست میکنه اگه سرعت خوب بود تحویل میده ، با این وجود که راضی هم نیستین چرا سرویس گرفتین ؟
    نکنه اصلا اینجوری نیست ؟
    والا اولش سرعت ۱۷ مگ بود خب میدونین که ۲۴ ساعت مهلت تست داره پهنای باند داشت همینجور میومد بالا رسید به ۲۵ مگ و ادامه داشت ولی به محض تموم شدن مهلت تست سرعت دیگه بالا نرفت زنگ هم زدم گفتم سرعت نمیره بالا ؟
    جوابشون: ۱-شاید نویز هست تو سیم کشی ساختمون گفتم به دوشاخ مخابرات وصلن مودم ۲- دوشاخ مخابرات باز کنید ببینید شاید سیم سولفاته شده باز کردم دیدم نه پوسیدگی نداره ۳- متاسفانه فاصلتون زیاده یک کیلیومتره از مرکز مخابراتی خب قبول اقا یک کیلو‌متر خب واسا ؟ مگه adsl هست که ؟ نیست دیگه vdsl هست در این مدل تجهیزات dslam تو نزدیکترین کافو به مشترک نصب و راه اندازی میشه اون adsl هست که adsl تو مرکز مخابراتی کار میزارن و ربطی به فاصله مرکز مخابراتی نداره
    ۴- اگر ناراضی هستین در ساعت مختلف تست بگیرید با کابل از لبتاپ به مودم وصل بشید منم همینکارو کردم فرغی نکرد ۵- اقا شما داری شرکت متهم میکنی به کم فروشی و بی ثباتی من اصلا متهم نکردم فقط رانکار پرسیدم ازشون ج
    در نتیجه از خرید سرویس های فیبر نوری جدا خود داری کنید

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

5. این کاربر از mr.arbab28 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

واقعن خجالت اوره من رفتم در قم اولش می گه حداکثر 400 تومن خرج داره بعد الان که پیگیر شدم می گه منطقه شما نمیاد اگه شخصی بخایید 10 میلیون باید بدید.واقعن این مخابرات خیلی بی شرفه.

7. 5 کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

واقعن خجالت اوره من رفتم در قم اولش می گه حداکثر 400 تومن خرج داره بعد الان که پیگیر شدم می گه منطقه شما نمیاد اگه شخصی بخایید 10 میلیون باید بدید.واقعن این مخابرات خیلی بی شرفه.
    سلام
    شما برای کدوم منطقه درخواست دادین؟
    آشغال تر از مخابرات قم من ندیدم

9. 3 کاربر از ho3in2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام
    شما برای کدوم منطقه درخواست دادین؟
    آشغال تر از مخابرات قم من ندیدم
    من اول رفتم 19 دی مرکز قم بعد توضیحاتو داد و گفت اگه مجتمع باشید دوتا باشه کافیه بعد دفعه دوم رفتم برای ثبت نام گفت باید بری 2020 . یه شماره هم داد.صاحب خط زنگ زده بود به شماره یه شماره دیگه داده بود بهش بعد به اون زنگ زد که هیمنا رو گفته بود که 10 تومن میشه شخصی و باید 30 نفر ثبت نام بکنن و گفته بوده که اگر می خوایید باز باید برید 19 دی!تازه گفته بوده هر چقدر میشه باید متقبل بشید ممکنه بیشتر بشه. من برای پردیسان می خواستم.حالا من نمی دونم قضیه چیه شما چیزی اطلاع داری؟پیگیر بشم بازم یا نه؟ چاره ای ندارم فک کنم باید ایرانسل بگیرم.

11. 3 کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

من اول رفتم 19 دی مرکز قم بعد توضیحاتو داد و گفت اگه مجتمع باشید دوتا باشه کافیه بعد دفعه دوم رفتم برای ثبت نام گفت باید بری 2020 . یه شماره هم داد.صاحب خط زنگ زده بود به شماره یه شماره دیگه داده بود بهش بعد به اون زنگ زد که هیمنا رو گفته بود که 10 تومن میشه شخصی و باید 30 نفر ثبت نام بکنن و گفته بوده که اگر می خوایید باز باید برید 19 دی!تازه گفته بوده هر چقدر میشه باید متقبل بشید ممکنه بیشتر بشه. من برای پردیسان می خواستم.حالا من نمی دونم قضیه چیه شما چیزی اطلاع داری؟پیگیر بشم بازم یا نه؟ چاره ای ندارم فک کنم باید ایرانسل بگیرم.
    خیر اطلاعی ندارم
    فقط من هم علاقمند بودم برم بگیرم که با این توصیفاتی که شما کردین از مخابرات قم منصرف شدم

13. 2 کاربر از ho3in2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

چرا پیگیر این سرویس های بدرد نخور میشین؟
    اینام فکر می کنن چه خبره طاقچه بالا میزارن.
    یه چند وقت صبر کنین میان التماس می کنن.
    10 میلیون؟!!!!!!!!!!!!!

15. 9 کاربر از rioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

چرا پیگیر این سرویس های بدرد نخور میشین؟
    اینام فکر می کنن چه خبره طاقچه بالا میزارن.
    یه چند وقت صبر کنین میان التماس می کنن.
    10 میلیون؟!!!!!!!!!!!!!
    موافقم.اخه دفعه اول جوری گفتن می دیم که گفتم چه خوب نمی دونستم جز دروغ چیز دیگه ای تحویل نمی دن.بعد یکی دیگه هم از قم نوشته بود بهش دادن و گفتم من برم ببینم چی میشه.کجای دنیا یه چیز می دن بعد محدودش می کنن.الان توی همین بوروشوری که به من داده نوشته فیبر ظرفیت داره تا 2.4 گیگا بیت.بعد می کننش 50 مگا بیت.من اولا هم مخابرات داشتم اصلن راضی نبود.حالا داریم جابه جا می شیم گفتم شاید عوض شده باشن .ولی اشتباه بود!

17. 2 کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. arming900

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •