تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 527 از 539 اولاول ... 27427477517523524525526527528529530531537 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,261 به 5,270 از 5385

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

ممنونم از توضیحاتت

با این تفاسیر برم همون سراغ vdsl بی دردسر تره

یه سوال از کجا میتونم تعرفه های vdsl رو ببینم؟ در حال حاضر خودم 6 ماهه پیش پرداخت میگیرم میخواستم ببینم چقدر اختلاف قیمت هست و چه بسته هایی داره
    درود. این قیمتها به روز هست .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- - - Updated - - -

2. این کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مخابرات یه سرویس 300Mb داره که 340 تومن هست و 700 گیگ حجم دارهباید خودتون این طرح رو ازشون بخواید وگرنه چیزی نمیگن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

فکر کنم اونجایی که گفتید گفته تجهیزات VDSL رو داخل کافو نصب کنن یعنی کافو نوری هست ولی تجهیزات داخلش ADSL هست نه vdsl پس احتمالا درخواست از سمت مدیر برای این بوده که بیشتر از یه نفر باشه داخل مجتمع.. همون تجهیزات هم باید براشون بصرفه نمیدونم چند نفر اما برای یه نفر انجام نمیدن . شما تلاشتو برای فیبر انجام بده ببین داخل مجتمع چند تا یوزر واقعی میتونی جمع کنی و برو با ریس یا معاون مرکز صحبت کن ببین چند تا کاربر و یا چقدر شیرینی براشون جالبه اگه فیبر نشد برو سمت VDSL برای اون یوزر جمع کردن باید خیلی راحت تر باشه هزینه فیبر کشی سمت یوزر نداره فقط مودم اگه ساپورت نکنه باید عوض بشه و تجهییزات سمت سرویس دهنده. دوستمون هم گفتن حتی اگه 50 مگابیت هم بگیری خیلی بهتره تا ADSL. هزینه هم مخابرات همه قیمت هاش روی هر بستری که باشه یکی هست فقط نوع سرویس که حجم و سرعتش بالا میره تو بسترهای کم سرعت تر حذف میشه من چند تا حجم بالا رو تو پنل پس پرداخت FTTH خودم برات مینویسم. *500 گیگ در ماه حجم سرعت 50 مگابیت 320 هزار تومن* 350 گیگ در ماه سرعت 30 مگابیت 290 هزار تومن* 250 گیگ در ماه سرعت 50 مگابیت 190 هزار تومن. فکر کنم سرعت همه تا 100 یا 120 باز باشه چون دلیلی نداره 350 گیگی 30 مگابیت باشه و 250 گیگی 50 مگابیت. کلا داستان همون حجم فروشی هست.
    و 9% هم به قیمتها ارزش افزوده اضافه میشه که امسال فکر کنم بشه 10%
    Last edited by blackbird; 21-03-2024 at 15:35.

5. این کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

فکر کنم اونجایی که گفتید گفته تجهیزات VDSL رو داخل کافو نصب کنن یعنی کافو نوری هست ولی تجهیزات داخلش ADSL هست نه vdsl پس احتمالا درخواست از سمت مدیر برای این بوده که بیشتر از یه نفر باشه داخل مجتمع.. همون تجهیزات هم باید براشون بصرفه نمیدونم چند نفر اما برای یه نفر انجام نمیدن . شما تلاشتو برای فیبر انجام بده ببین داخل مجتمع چند تا یوزر واقعی میتونی جمع کنی و برو با ریس یا معاون مرکز صحبت کن ببین چند تا کاربر و یا چقدر شیرینی براشون جالبه اگه فیبر نشد برو سمت VDSL برای اون یوزر جمع کردن باید خیلی راحت تر باشه هزینه فیبر کشی سمت یوزر نداره فط مودم اگه ساپورت نکنه باید عوض بشه و تجهییزات سمت سرویس دهنده. دوستمون هم گفتن حتی اگه 50 مگابیت هم بگیری خیلی بهتره تا ADSL. هزینه هم مخابرات همه قیمت هاش روی هر بستری که باشه یکی هست فقط نوع سرویس که حجم و سرعتش بالا میره تو بسترهای کم سرعت تر حذف میشه من چند تا حجم بالا رو تو پنل پس پرداخت FTTH خودم برات مینویسم. *500 گیگ در ماه حجم سرعت 50 مگابیت 320 هزار تومن* 350 گیگ در ماه سرعت 30 مگابیت 290 هزار تومن* 250 گیگ در ماه سرعت 50 مگابیت 190 هزار تومن. فکر کنم سرعت همه تا 100 یا 120 باز باشه چون دلیلی نداره 350 گیگی 30 مگابیت باشه و 250 گیگی 50 مگابیت. کلا داستان همون حجم فروشی هست.
    و 9% هم به قیمتها ارزش افزوده اضافه میشه که امسال فکر کنم بشه 10%
    بنا بر گزارشات دوستان شرکت شاتل برای تک یوسر فیبر کشی میکنه ولی برای بعضیها تا 6 میلیون فقط هزینه فیبرکشی شده و مودم هم هزینه جدا گرفته شده . بماند که هزینه بسته ها هم بسیار بالاست. یعنی هست شرکتی که فیبرکشی برای یک کاربربکنه ولی با قیمت سرسام اور. البته دیدم با 2 میلیون هم انجام بدن. همین جا هستن چند نفری که از شاتل فیبر گرفتن و تا جایی که یادمه بیشترشون تک یوسر هستن. شاتل میدونه در زمینه تجهیزات و پهنای باند اصلا توان رقابت با مخابرات رو نداره و فقط داره سر تعلل مخابرات به هر روشی میخواد خریداران احتمالی رو از چنگ مخابرات در بیاره حتی اگر لازم برای تک یوسر فیبر بکشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

اول کارش من فرم ثبت کردم تماس گرفتن که امکان نداریم منطقه شما تو لیست انتظار قرارتون میدیم فقط دوست داشتم بدونم به چه صورته چون ار مخابرات فیبر دارم ولی فکر کنم اصلا چیزی به اسم بسته نداره فقط حجم میفروشه و خیلی گرون. با سرعت فیبر مخصوصا که سرعت هم باز باشه و کاربر مدیریت روی حجم و سرعت نداشته باشه خیلی راحت 500 گیگی رو مثلا میشه چند روزه تمومش کرد و هزینه هنگفتی باید داشته باشه نمیدونم اونهایی که از شاتل گرفتن راضی هستن یا نه

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اول کارش من فرم ثبت کردم تماس گرفتن که امکان نداریم منطقه شما تو لیست انتظار قرارتون میدیم فقط دوست داشتم بدونم به چه صورته چون ار مخابرات فیبر دارم ولی فکر کنم اصلا چیزی به اسم بسته نداره فقط حجم میفروشه و خیلی گرون. با سرعت فیبر مخصوصا که سرعت هم باز باشه و کاربر مدیریت روی حجم و سرعت نداشته باشه خیلی راحت 500 گیگی رو مثلا میشه چند روزه تمومش کرد و هزینه هنگفتی باید داشته باشه نمیدونم اونهایی که از شاتل گرفتن راضی هستن یا نه
    من تهران پارس هستم و 2 هفته پیش یک تماس همینطوری با شاتل گرفتم . گفتن منطقه شما تعداد زیادی باکس گذاشتیم و کوچه بالایی شما هم راه اندازی شده و تحت پوششه ولی برای شما هنوز باکس نذاشتیم و میزارمتون تو انتظار و ممکنه تا 1 ماه دیگه راه اندازی بشه ولی زمان قطعی نداره. بسته هم گیگ 2000 تومان که بسیار بالاست. البته جشنواره دارن که دیدم بسته 30 روز - 500 گیگ - 500000 تومان بدن که بازم زیاده !! بدون جشنواره هم که 1 میلیون برای 500 گیگ تازه بسته شبانه هم ندارن. باز بودن سرعت داخلی تا 700 مگ یا بیشتر و سرعت بین الملل هم 300 مگ ارزشی نداره وقتی گیگی 2000 تومان باشه. شاتل بسیار بسیار گرانفروش هست. اگر مخابرات بخواد همین طور لفتش بده خیلیها ممکنه با همین قیمت سراغ شاتل برن (الانم کم نیستن کسانی که فیبر شاتل گرفتن)
    اون باز بودن سرعت داخلی دهن خیلیها رو اب میندازه و هیجان کاذبی ایجاد میکنه . عملا با تبلیغ کردن سرعت اینترانت به جای اینترنت دنبال گول زدن خریداران هستن در حالیکه عمرا سرعت بین الملل حتی به نصف سرعت داخلی برسه.
    - - - Updated - - -
    Last edited by luches; 21-03-2024 at 20:16.

9. این کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستان جز مخابرات ، کدوم isp تعرفه های بهتری واسه فیبر داره ؟

واسه مشترک با مصرف حداقل500 گیگ در ماه
    Last edited by mehrabooni; 22-03-2024 at 18:51.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پست تکراری لطفا حذف شود سپاسگزارم
    Last edited by mehrabooni; 24-03-2024 at 11:17.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بالاخره سرویسم وصل شد
    سپاس از همه ی بزرگوارانی که چه در اینجا و انجمن همسایه کمک کردن

13. این کاربر از mehrabooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

بالاخره سرویسم وصل شد

عالیه
    سرویس چی گرفتید تا 600 باز مونده جالبه

و اینک از فت تا مودم چقدر فاصلس؟

- - - Updated - - -

بالاخره سرویسم وصل شد

عالیه
    سرویس چی گرفتید تا 600 باز مونده جالبه

و اینک از فت تا مودم چقدر فاصلس؟

15. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 10 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

1. sima_6600

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •