تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 487 از 541 اولاول ... 387437477483484485486487488489490491497537 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,861 به 4,870 از 5408

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

والا الان آی پیم 2.184.207.75 است، تقریبا همیشه تو همین مایه هاست
    کالاف دیوتی بلک آپس کلد وار، ونگارد، وارزون 2 همشون این مشکلات رو دارم. بتلفیلد 2042 هم وارد نمیشه.. فقط بازی ایپکس لجندز مشکلی نداره.
    دی ان اس هم چون دستگاه اصلیم ایکس باکس است محبورم از دی ان اس های تحریم شکن مثل شکن و الکترو استفاده کنم البته با دی ان اس گوگل رو پلی استیشن هم تست کردم بازم مشکل رو حل نکرده.
    در رابطه با ست کردن دی ان اس بر روی مودم میتونین راهنمایی کنید چجوریه؟ من مودمم زایکسله.

- - - Updated - - -

شما یک روتر وصل کن به مودم و روی اون دی ان اس رو تغییر بده و یا اگر امکانش رو نداشتی فقط از روی دیوایست تغییر بده ...
    برات فرستادم بصورت خصوصی اصولا مشکل همه با همون اولیه حل میشه..

به حرف این یارو اسپم یاوه گو هم گوش نکن یا اون یکی بچه ننه هم گوش نکن.. حرف مفت زیاد میزنن.
    Last edited by pipo4713; 21-04-2023 at 18:28.

اگه نباشه جاش خالی می مونه iran100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

- - - Updated - - -

شما یک روتر وصل کن به مودم و روی اون دی ان اس رو تغییر بده و یا اگر امکانش رو نداشتی فقط از روی دیوایست تغییر بده ...
    برات فرستادم بصورت خصوصی اصولا مشکل همه با همون اولیه حل میشه..

به حرف این یارو اسپم یاوه گو هم گوش نکن یا اون یکی بچه ننه هم گوش نکن.. حرف مفت زیاد میزنن.
    دوست عزیز اگر زحمتی نیست برای من هم ارسال کنید

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

تغییر دی ان اس ممکنه برای بعضی دوستان کمی پیچیده باشه. میتونید از این برنامه استفاده کنید. کار باهاش سادت و فقط ست کنید و اوکی کنید/
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- - - Updated - - -

4. این کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوست عزیز اگر زحمتی نیست برای من هم ارسال کنید
    برات فرستادم چک کن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2023

پيش فرض

دوستانی که ftth دارن ، این کابل کشیش به ساختمون چطوریه ؟
    من الان طبقه شیش هستم از بیرون روی نما میارن سیمشو یا از داخل ساختمون ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوستانی که ftth دارن ، این کابل کشیش به ساختمون چطوریه ؟
    من الان طبقه شیش هستم از بیرون روی نما میارن سیمشو یا از داخل ساختمون ؟
    از هر جا که بهترین مسیر رو بده داخلی رو پیمانکار مخابرات انجام میده اما میتونی خودت هم پیمانکار پیدا کنی و تمیزتر انجام بدی چون برای پیمانکار مخابرات سقف هزینه در نظر میگیرن (قبلا که اینجوری بود) و اونا هم راضی نیستن و معمولا خیلی بزن برویی کار میکنن و داخلی مشکل باشه هزینه به عهده شما هست که قطعی و مشکلات دیگه خیلی اذیت میکنه خودت بهترین مسیر رو فکر کن در بیار و مسیری رو انتخاب کن که چیزی باعث خرابی و پارگی نشه چون هی میان وصله پینه میکنن وسط پارگی رو فیوژن میزنن یه بار هزینه خوب کن عمری کار کنه براش FAT بزارتو ورودی و مسیر خوب پیدا کن کابل رو اگه راه میده از تو لوله داخلی رد کن یا بیرون بندازش تو فلکسی رو کار هم شاید مدیریت ساختمون گیر بده ... ببین پیمان کار چه مدلی یه کم بیشتر بگو میدم کار این مدلی میخوام جای پریز داخلی هم فکر کن کجا میخوای روتر داشته باشی هر بار نمیشه عوض کنی جاشو پریز خوب نصب کن و ببین سبز کار میکنن یا آبی مهم نیست رنگش همه چیز یه رنگ باشه اذیت نشی

8. 2 کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2023

پيش فرض

از هر جا که بهترین مسیر رو بده داخلی رو پیمانکار مخابرات انجام میده اما میتونی خودت هم پیمانکار پیدا کنی و تمیزتر انجام بدی چون برای پیمانکار مخابرات سقف هزینه در نظر میگیرن (قبلا که اینجوری بود) و اونا هم راضی نیستن و معمولا خیلی بزن برویی کار میکنن و داخلی مشکل باشه هزینه به عهده شما هست که قطعی و مشکلات دیگه خیلی اذیت میکنه خودت بهترین مسیر رو فکر کن در بیار و مسیری رو انتخاب کن که چیزی باعث خرابی و پارگی نشه چون هی میان وصله پینه میکنن وسط پارگی رو فیوژن میزنن یه بار هزینه خوب کن عمری کار کنه براش FAT بزارتو ورودی و مسیر خوب پیدا کن کابل رو اگه راه میده از تو لوله داخلی رد کن یا بیرون بندازش تو فلکسی رو کار هم شاید مدیریت ساختمون گیر بده ... ببین پیمان کار چه مدلی یه کم بیشتر بگو میدم کار این مدلی میخوام جای پریز داخلی هم فکر کن کجا میخوای روتر داشته باشی هر بار نمیشه عوض کنی جاشو پریز خوب نصب کن و ببین سبز کار میکنن یا آبی مهم نیست رنگش همه چیز یه رنگ باشه اذیت نشی
    خیلی ممنون از راهنماییت . خونه نوسازه البته اجاره هم نیست . منتهی من واقعا سر در نمیارم میتونن از داخل ساختمون برسونن به طبقه ۶ ؟
    بعد این پریز فیبر که میگی کابلشو چطوری از دیوار رد میکنن برسه به اون پریز
    Last edited by MohammadMahdi998; 25-04-2023 at 22:28.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنماییت . خونه نوسازه البته اجاره هم نیست . منتهی من واقعا سر در نمیارم میتونن از داخل ساختمون برسونن به طبقه ۶ ؟
    بعد این پریز فیبر که میگی کابلشو چطوری از دیوار رد میکنن برسه به اون پریز
    میتونن از توی پریز تلفن رد کنن یا اگر جا نداشت از روی کار ساختمون میکشن برات بالا از تو پنجره ای چیزی رد میکنن و بقیه کارا رو انجام میدن

11. این کاربر از medinem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

نوساز یا کهنه ساز تفاوتی نداره یه طبقه مال شما هست دیگه ؟ خیلی جاها بقیه همسایه ها اجازه سیم کشی رو کار رو نمیدن واقعیت هم هر کی برای خودش سیم رو کار رد کنه مثل بند رخت قشنگ نیست به هر حال این قسمت رو خودت باید تصمیم بگیری چقدر استیبل بودن بستر برات مهم هست. یه زمانی بین راه پاره بشه یا باید کامل عوض بشه که هزینه داره و دردسر دوباره سیم رد کردن یا همون جا فیوژن میخوره که کمی افت کیفیت میده و سمت داخلی هزینه به عهده خودت هست و زمان قطعی هم اینترنت نداری و هم داری هزینه میدی، مخابرات بیرون که به عهده خوش هست پاره بشه کاری نداری آبونه رو میگیره مگه شکایت کنی و ...... از داخل ساختمون اگه موقع ساخت لوله کشی خوب شده باشه آره شدنی هست برق و تلفن و ... پس از کجا رفته نو ساز هم هست که باید باکس تقسیم ورودی و هر طبقه باکس تقسیم داشته باشه درسته کابل بیشتر میبره و پیمان کار سختش باشه بخواد بزن برویی کار کنه ... من چند سال پیش انجام دادم همه چی از داخل اومد و داخل لوله تلفن کنار یه پریز کنار میز کامپیوتر پریز نوری رو زدن..اگه خیلی سخت هست رو کار ببین از روی دیوار میشه تمیز بیان بالا همه اینا رو پیمان کار وارد باشه خودش پیشنهاد میده
    Last edited by blackbird; 26-04-2023 at 18:00.

13. این کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

نوساز یا کهنه ساز تفاوتی نداره یه طبقه مال شما هست دیگه ؟ خیلی جاها بقیه همسایه ها اجازه سیم کشی رو کار رو نمیدن واقعیت هم هر کی برای خودش سیم رو کار رد کنه مثل بند رخت قشنگ نیست به هر حال این قسمت رو خودت باید تصمیم بگیری چقدر استیبل بودن بستر برات مهم هست. یه زمانی بین راه پاره بشه یا باید کامل عوض بشه که هزینه داره و دردسر دوباره سیم رد کردن یا همون جا فیوژن میخوره که کمی افت کیفیت میده و سمت داخلی هزینه به عهده خودت هست و زمان قطعی هم اینترنت نداری و هم داری هزینه میدی، مخابرات بیرون که به عهده خوش هست پاره بشه کاری نداری آبونه رو میگیره مگه شکایت کنی و ...... از داخل ساختمون اگه موقع ساخت لوله کشی خوب شده باشه آره شدنی هست برق و تلفن و ... پس از کجا رفته نو ساز هم هست که باید باکس تقسیم ورودی و هر طبقه باکس تقسیم داشته باشه درسته کابل بیشتر میبره و پیمان کار سختش باشه بخواد بزن برویی کار کنه ... من چند سال پیش انجام دادم همه چی از داخل اومد و داخل لوله تلفن کنار یه پریز کنار میز کامپیوتر پریز نوری رو زدن..اگه خیلی سخت هست رو کار ببین از روی دیوار میشه تمیز بیان بالا همه اینا رو پیمان کار وارد باشه خودش پیشنهاد میده
    البته یک نکته ی دیگه ای هم که باید اضافه بشه اینه که اول باید با حراست کل آپارتمان های شهر صحبت کنید و از اون ها مجوز بگیری بعد هم بری با حراست کل مخابرات کشور هم صحبت کنی که بتونی کابل رو درست رد کنی بعد از اون هم با حراست کل پیمانکار های مخابرات کشور هم صحبت کنی که بزارن اون پیمانکار مربوطه پیشنهاد بده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 11 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (5 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

1. Black.Hawk,
  2. Miladran,
  3. sima_6600,
  4. luches,
  5. tohid100

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •