تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 418 از 536 اولاول ... 318368408414415416417418419420421422428468518 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,171 به 4,180 از 5352

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

با سلام خدمت همگی دوستان
    والا ما بعد از یک سال و چندماه استفاده از فیبر به شکل پیش پرداخت ماهانه اتفاقی که افتاد اومدیم گفتیم چه کاریه یه جا پیش پرداخت یکساله ۶۰۰۰ گیگ بگیریم که گرفتیم بعد اون به یه سری داستانا خوردیم
    مثه این مورد که تمام یک سال و خورده ای قبل از ۵۲۵ گیگ ماهانه حدود ۱۰۰ تا ۱۸۰ گیگ حجم اضافه میومد انتهای ماه!
    و یا تمام این مدت سرعت فیکس بالای ۲۰۰ مگ دانلود و۱۰۰ مگک آپلود بود
    منتها هم از ماه اول تمدید سالانه ما ۵ روز زودتر حجممون تموم شد که اولین باره که بعد کلی بالا پایین و اینور اونور و کلی تنظیمات امنیتی و مک آدرس و ... کمی بهتر شد ولی باز خیلی نه و همچنان مصرف عجیب غریب بالا رفته!
    و هم الان یه سه چهار روزی هست که سرعت مثلا میگم توی اسپید تست از ۶۵۰ مگ شروع میشد و لیمیت میشد روی ۲۰۰-۲۲۰ مگ ولی الان یه ضرب میره تا ۱۴۰-۱۵۰ نهایت و حتی گاها کمتر که چندین بار توی ساعات مختلف و با ریست مودم اصلی باز توفیقی حاصل نشد که نمیدونم این مشکل از مخابرات و کارشکنی هاشونه یا چیز دیگه!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2021

پيش فرض

آقا من کل این تاپیک رو خوندم ولی یکی نگفت از کجا میتونیم ثبت نام کنیم؟ هر چی سرچ میکنم تانوما گیلان فقط میاد. برای اصفهان کجا باید ثبت نام کنیم؟

فرم ش را از سایت مخابرات جمع کردن (سایت جدید)

اگر محلتون کشیدن مستقیم برید دفتر پیشخوان دولتی صبت نام کنید

سپس برید مخابرات منطقه ای و پیگیر باشید .

الا هول قوه الا بالله

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوستان سلام.
    مدتیه که شبها سرعت روی سرورهای خارجی به شدت برای من اومده پایین.یعنی توی سایت fast.com در طول روز سرعت من رو 200 نشون میده اما شبا حدود 10 !.این موضوع طبیعیه ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2021

پيش فرض

دوستان سلام.
    مدتیه که شبها سرعت روی سرورهای خارجی به شدت برای من اومده پایین.یعنی توی سایت fast.com در طول روز سرعت من رو 200 نشون میده اما شبا حدود 10 !.این موضوع طبیعیه ؟
    نه طبیعی نیست .

5. این کاربر از k-19widowmaker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

دوستان سلام.
    چند وقت هست شبها به شدت پهنای باند خارجی رو محدود کررن. چون وقتی به vpn وصل میشم سرعت از ۲۰۰ میاد رو ۱۰ و ۲۰... برای منم اینجوریه.

7. این کاربر از alirezabz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

برای من هم سرعت روی سرورهای خارجی فقط میاد پایین . روی داخلیا همون 300 رو میده اسپید تست اما خارجی ها به شدت پایینه.

9. این کاربر از nima_baran_abi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت alireza20202003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    H.D.D

پيش فرض

دوستان سلام.
    فست دات کام مدتهاست دیگه سرعت واقعی رو نشون نمیده برای تست تک کانکشن سرورهای خارج از این وبسایت استفاده کنید : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. این کاربر از alireza20202003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

رئیس رگولاتوری: با توسعه شبکه فیبر نوری مردم اینترنت نامحدود واقعی را تجربه خواهند کرد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2021

پيش فرض

رئیس رگولاتوری: با توسعه شبکه فیبر نوری مردم اینترنت نامحدود واقعی را تجربه خواهند کرد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خب چه کاریه . پنل ftth و Adsl را جدا کنید . همین الان بدید . پول فیبر کشی بقیه ملت هم درمیاد .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

خب چه کاریه . پنل ftth و Adsl را جدا کنید . همین الان بدید . پول فیبر کشی بقیه ملت هم درمیاد .
    در واقع موضوع اینه قرار نیست کاری صورت بگیره که به نفع من و شما و نهایتا مردم باشه!
    کاری انجام میشه که خودشون میخوان و فکر میکنن درسته و ازین وعده ها هم توی دولت های قبل به وفور دیده شده تازه اونا کاری بودن و قصد جلوگیری نداشتن به نصف وعده هاشونم نرسیدن وای به حال ازین به بعدمون...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

1. hojjat_modder

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •