تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 372 از 540 اولاول ... 272322362368369370371372373374375376382422472 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,711 به 3,720 از 5393

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض

بله

البته خودتون میدونید در FTTH به هر ساختمان از FAT یک پورت میدن
    ممکنه جایی که تعداد واحد زیاده سرعت پورت را بالا ببرند از مرکز مخابراتی یا باز بزارند

البته دقیق نمیدونم دوستان دیگه اگه اطلاعات فنی بهتری دارن ..
    PON اینجوری کار‌ نمیکنه، هر پورت از OLT داخل‌ مرکز ۲.۵گیگ سمت Downstream و ۱.۲۵ گیگ Upstream داره. حالا توی مسیر تا خونه یا ساختمان شما تا حداکثر ۶۴ بار این فیبر میتونه اسپلیت بخوره و ۱ پورت به مشترکی تعلق بگیره.
    حالا بین همه‌ی کسایی که روی این PON هستن این ۲.۵ و ۱.۲۵ گیگ تقسیم میشه.

۲ راه برای‌افزایش پهنای‌باند برای‌ کاربران وجود داره: ۱- یه پورت PON دیگه تخصیص بدن برای اون محله که کار ها و سختی هی خودشو داره‌ از جمله فیوژن و نصب اسپلیتر های‌ جدید. ۲- کارت های OLT با تکنولوژی PON جدید‌تر مثل XGS-PON یا NG-PON2 نصب کنند که پهنای باند بسیار بالاتری رو ساپورت میکنن. که این هم هزینه ها و سختی های خودش رو داره

2. 4 کاربر از Sahandb77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2020

پيش فرض

من مجانیشو ۷ روز بود استفاده کردم رو موبایل ۱مگ در ثانیه سرعت میداد بایت مطمئنید که رو پلی استیشن ۲۰۰مگابیت جواب میده؟چرا پینگ با همراه اول رو پلی استیشن ۵۰ هست اما با فیبر رو کامپیوتر ۲۴ رو پلی استیشن ۸۰ هست با وی پی ان چند میشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

اتفاقا ربط داره. همين الان مخابرات جايي که سيگنال خوبه و خط تلفن 20 مگ کشش داره، چند ماهي ه که پورت ها رو روي 16 مگ بسته و همزمان به صورت نرم افزاري اجازه سرعت بالاي 10 مگ نميده و به شدت کنترل و کند مي کنه. چرا؟ چون پس از چندسال مشتري دزدي از اپراتورهاي ديگه، خطهاش شلوغ و ظرفيت کابينت هاش پر شده، و نيازي نمي بينه به مشتري باج بده.

تکنولوژي فيبري که دارن مي دن پسيو هست. يه کور فيبر که از مرکز يا کابينت مياد، ميون همه کاربراي اون کوچه، خيابون يا مسير اسپليت ميشه. بعيد مي دونم اينها يه خط فيبر چند کيلومتري رو با مثلا 10 گيگابيت درثانيه يا بيشتر فيد کنن. يعني فيدر يا خروجي هاي FAT ماکس يه گيگابيت هستن. اگر هم 10 گيگ باشه، باز وقتي بخواد ميون چند صد مشترک سرشکن بشه، ميانگين زير 100 مگ مياد. (اگه کسي آمار فني داره بگه)

الان که کاربر کمه ملت سرعتاي رويايي مي گيرن. ولي هر بار که پيمانکاراي فوق متخصص فيبرکش اسپليتر مي زنن و انشعاب مي گيرن و کاربراي يه مسير بيشتر ميشن، جدا از قطع و وصل شدن ملت توي مسير، همزمان از کيفيت سيگنال و سرعت توي اون مسير کاسته ميشه. درست مثل تجربه اينترنت کابلي Cable توي کشورهاي ديگه. (کساني که توي مسير خلوت هستن وضع شون خوبه و پرواز مي کنن، توي مسيرهاي شلوغ و پر کاربر يا در ساعتهاي پيک، وضعيت کيبل از ADSL هم بدتر ميشه.)

اين سرعت هاي رويايي 200 و 400 مگابيت که بچه ها مي گن، فعلا براي همين روزهاي فيبر هست و در آينده که مشتري زياد شد، بايد ديد آيا همچنان اين سرعتها حفظ ميشه يا پاسخ هايي از اين دست مي شنويم:

ما که توي سايت گفته بوديم ماکس 50 مگ، توي قرارداد هم همين رو نوشته، اون ممه رو لولو برد، آب رو بريز همونجايي که مي سوزه، برو طرح صيانت رو بخون، اين چيزا براي اروپاس، اينجا ايرانه، و ...
    ببینید حقیقتا من متوجه حرفاتون و ربطش نشدم و کلا برای جدل اومدید انگار
    اینکه مخابرات مشتری مدار نیست و اذیت میکنه و ... بر کسی پوشیده نیست و واضحه و اینکه از کار هم میزنه باز واضح هست!
    درمورد سرعت و سرویس های adsl منم دل خوشی نداشتم و قطعی و داستان زیاد داشت ولی عیبشو میگم خوبیشم میگم که سرعت و پینگش از همه جا بهتر بود برام!
    بعدم صحبت ما در مورد rx power بود که اون وقتی بالا میره باعث اختلال و پکت لاست و قطعی و افت سرعت میشه و نه چیز دیگه! اینکه سرعت کم بشه برادر من یه دونه فیبر و هر fat برای ۵ تا یوزر نیست الان شهرک هارو دارن باهاش میکشن و در صورت انجام درست کار همه یه سرعت ثابت میگیرن!
    اینکه به قول شما الان رویایی مثلا هست هم درست شاید باشه واقعا ولی بحثی که هست حتی یه پورت بین ۱۰۰ نفرم پخش شه یا ۲۰۰ نفر و بخواد سرعت اسمی ۵۰ مگ هم بده همه که باهم از حداکثر توان اسمی استفاده نمیکنن و من قول میدم ۱۰ گیگابیت بین ۱۰۰۰ نفرم پخش شه باز هم افت کیفیت نداریم مگه شاید تو یکی دو ساعت در شبانه روز توی تایم پیک مصرف اونم شاید ۲۰-۳۰ مگ بشه!
    پس حتی اگر به ۲۰۰ نفر هم بفروشن من بهتون قول میدم سرعت زیر ۱۰۰ نمیاد و اینم بر حسب آمار دارم میگم چون توی شرکت های مختلف با یوزر های مختلف یا بودم یا دوستانم هستن و با آمار بهتون گفتم چون کسی با سرعت ۱۵۰ مگابیت حدودا ۵۰ یوزر داشت و سرعت ۸ تا ۱۶ مگ رو گارانتی کرد و هیچکسم مشکلی نداشت جز شاید چند ساعتی در هفته!
    و من بازم مشکلی ندارم ۱۰۰ مگ باشه هم و حتی باز ۵۰ مگ هم چون برای استریم ۴کی هم حتی بس هست کما اینکه از انحصار مخابرات هم درومد و اگر انشالله نت رو از دست ندیم قطعا آینده ای که از فیبر متصور شدید رو من برعکسشو میبینم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

PON اینجوری کار‌ نمیکنه، هر پورت از OLT داخل‌ مرکز ۲.۵گیگ سمت Downstream و ۱.۲۵ گیگ Upstream داره. حالا توی مسیر تا خونه یا ساختمان شما تا حداکثر ۶۴ بار این فیبر میتونه اسپلیت بخوره و ۱ پورت به مشترکی تعلق بگیره.
    حالا بین همه‌ی کسایی که روی این PON هستن این ۲.۵ و ۱.۲۵ گیگ تقسیم میشه.

۲ راه برای‌افزایش پهنای‌باند برای‌ کاربران وجود داره: ۱- یه پورت PON دیگه تخصیص بدن برای اون محله که کار ها و سختی هی خودشو داره‌ از جمله فیوژن و نصب اسپلیتر های‌ جدید. ۲- کارت های OLT با تکنولوژی PON جدید‌تر مثل XGS-PON یا NG-PON2 نصب کنند که پهنای باند بسیار بالاتری رو ساپورت میکنن. که این هم هزینه ها و سختی های خودش رو داره
    این صحبت شما هم درست و اگر با همون تکنولوژی قدیمی هم باشه و با این سرعت باز عملا در حداکثر استفاده ی تمام ۶۴ یوزر شما ۴۰ مگ فیکس میگیرید که باز هم این یه چیز بعید و تقریبا غیر ممکن هست به لحاظ آماری و همچنان سرعت ۵۰ تا ۱۰۰ مگ گارانتی میشه!

6. این کاربر از Mmrr72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

در مورد سرعت و سایر موارد هم دوستان من تعصبی نصبت به هیچ مسله ای تو زندگیم نداشتم و ندارم جایی چیزی خوب بوده تایید کردم و برعکس!
    الان که چند تا از دوستام به واسطه ی آشنا بازی یا هزینه توی مخابرات سرعت نامحدود فیبر گرفتن هم سرعت مکس ۶۵۰ تا ۷۰۰ مگابیت بوده براشون و در اوج ساعت و پیک مصرف در بعضی روزا ب ۳۰۰ میرسه و تقریبا توی چند جای مختلف بودن همشون همچین چیزی بودن
    بازم با تمام این تفاسیر اینترنت باید بر بستر وب جهانی باشه تا ارزشمند باشه امیدوارم این طرح صیانت دسترسی آزاد رو محدود نکنه وگرنه چه شما ۲ مگابیت سرعت داشته باشید چه ۲ گیگابیت وقتی فقط بتونید آپارات و روبیکا و ... ببینید هیچ فرقی به حالتون نمیکنه!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض

این صحبت شما هم درست و اگر با همون تکنولوژی قدیمی هم باشه و با این سرعت باز عملا در حداکثر استفاده ی تمام ۶۴ یوزر شما ۴۰ مگ فیکس میگیرید که باز هم این یه چیز بعید و تقریبا غیر ممکن هست به لحاظ آماری و همچنان سرعت ۵۰ تا ۱۰۰ مگ گارانتی میشه!
    بله، ۱۰۰ درصد. حتی خیلی از کشور های دیگه رو هم نگاه کنین روی GPON سرویس ۱ گیگ متقارن میدن با SLA های ۹۸ یا ۹۹ درصدی. فکر کنم مشکل ما از خود Backbone و زیرساخت مخابراتی کشور باشه تا محدودیت های پهنای باند GPON.
    ما کلا حدود ۴ ترابیت پهنای‌باند بین‌المللی داریم که خوب خیلی راحت پر میشه اگه شروع کنن سرویس های چند صد مگابیتی بدن. همینم هست که هنوزم که هنوزه اینترنت خونگی‌مون حجمیه.

9. این کاربر از Sahandb77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

درسته. ميانگين بهره وري کاربران حدود 30 درصد هست. با درنظر گرفتن اين فاکتور، ميانگين 40 مگ براي 64 انشعاب تا سه برابر يعني 120 مگابيت مي رسه. اين تاييدي است بر اين که گفتم اين سرعت هاي 200 و 400 امروزي در آينده افت خواهند کرد (مگر با ارتقاي تکنولوژي که اون هم هزينه هاي خودش رو داره و مخابرات نشون داده در مهاجرت و ارتقا، کندترين اپراتور کشوره. تا بستر کنوني به سودآوري نرسه و يه چند سالي هم لفت و ليس نکنن، سراغ آپگريد نمي رن)

شايد ديگران ذوق مرگ بشن، ولي 40 و 120 سرعت هايي نيست که من در درازمدت از فيبر انتظار دارم

مورد ديگه که هنوز بي پاسخ مونده همون نبود پهناي باند سراسري درون کشور و نيز کمبود پهناي باند دروازه هاي مرزي با اينترنت هست. گيرم که کلا سرعت رو باز گذاشتن، همونطور که دوستان تاييد کردن، اينها براي همون 40 و 100 مگ هم باند ندارند.

گيرم که در اون حد رو داشته باشن، اين که تازه شد 4G. کو تا واقعا بشه بهش گفت فيبر

فاکتور ديگه اي که گيمرها بيشتر بهش دل خوش کردن يعني پينگ هم مسلما با زياد شدن دست و رسيدن به 64 انشعاب روي هر شاخه، پيرو کاهش کيفيت سيگنال يه تکوني خواهد خورد. هرچند پيش بيني ميشه که همچنان زمانش از تکنولوژي هاي ديگه بهتر خواهد بود، ولي اون زمان بايد ديد هنوز پاسخگوي نياز گيمرها هست يا نه. (احتمالا هست)

ولي گيمرها بخش کوچکي از جامعه کاربران اينترنت کشور هستند. اگه ما با توجه به نياز گيمرها، براي همه نسخه بپيچيم، به خوانندگان اين تاپيک جفا کرديم.

فيبر خونگي ايران تافته جدا بافته نيست. به همون زيرساختي وصله که بقيه سرويسدهنده ها ازش پهناي باند مي گيرن. با اين پهناي باند کم، فيبر ما، فيبر نخواهد شد. حداکثر يه چيزي تو مايه هاي VDSL و کيبل خواهد بود، ولي بسيار گرونتر!

اما غرض از نوشتن اين پست ها اين که: ما مردمي هستيم احساساتي، با يه مويز گرمي مون مي کنه، با يه غوره سردي. تاريخ مون پر شده از زنده باد و مرده باد. حتا از گذشته نزديک درس نمي گيريم، چه رسد به گذشته دور و عبرت و تلاش براي تکرار نکردن اون. پيش از بررسي جوانب، سفت شدن کار و تثبيت پيروزي، زودي جشن مي گيريم، زودي هم سر خورده مي شيم و به زمين و زمان و بالا و پايين کشور و استکبار جهاني و مريخي هاي حاکم بر زمين و ... هر چيزي به جز کم خردي خودمون، دشنام مي ديم.

براي همين راحت سرمون کلاه مي زارن و سوارمون ميشن. نمونه اش همين ISP هاي وطني.

اينترنت آن نيست که گه تند و گهي خسته رود
    اينترنت آن است که آهسته و پيوسته رود

هر کسي اين تاپيک رو دنبال مي کنه و فکر مي کنه با چند ميليون هزينه و کشيدن فيبر و خريد مودم چند ميليوني قراره اينترنتش پرواز کنه و ديگه پايين نياد، حواسش به نيازهاي خودش، ظرفيت زيرساخت، سابقه اپراتور، بازخوردهاي روزانه ي همين ماهايي که با فيبر سر و کار داريم و اون بخشهاي کمتر گفته شده ي داستان فيبر باشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

بله، ۱۰۰ درصد. حتی خیلی از کشور های دیگه رو هم نگاه کنین روی GPON سرویس ۱ گیگ متقارن میدن با SLA های ۹۸ یا ۹۹ درصدی. فکر کنم مشکل ما از خود Backbone و زیرساخت مخابراتی کشور باشه تا محدودیت های پهنای باند GPON.
    ما کلا حدود ۴ ترابیت پهنای‌باند بین‌المللی داریم که خوب خیلی راحت پر میشه اگه شروع کنن سرویس های چند صد مگابیتی بدن. همینم هست که هنوزم که هنوزه اینترنت خونگی‌مون حجمیه.
    درسته و در مورد پهنای باند خب تقریبا بسته به تقاضا و نیاز کشور هست هر چقدر نیاز بالاتر بره پهنای مصرفی بالاتر میره و خرید پهنای باند دولتی بیشتر میشه و این اتفاقا یه اتفاق خوبه چون حجم بالای خرید سبب ارزون شدن اون میشه در تمام دنیا واسه همینم هست خیلی جاها چیز حجمی نداریم و میرن تو بحث کنترل کیفی و کپی رایت و ...
    ایرانم خیلی از اوپراتور ها طی این چندین سال گرون نکردن و یا مقطعی که خیلی هم ناله کردن ولی این افزایش پهنای باند مصرفی کشور و ارزون شدن خدماتشون اشاره نکردن
    و ما آهنگ افزایش پهنای باند توی کشور ماهی ۸٪ هست و نت چه بر مبنای دیتا و چه نت خونگی و ثابت همیشه در حال پیشرفت هست ولی جز معدود کارشکنی های شرکتهایی مثه مخابرات ندیدید که سرعت هیچوقت در استفاده از هیچ سرویسی افت کنه!بگذریم از انگولک کردن های اینستا و سایر پلتفرم ها به صورت مقطعی!
    و این یعنی نیاز کشور به روز تامین میشه و فرضا دو سه ماه این افزایش پهنای باند هر چند درصدی نداشته باشیم ناخواسته همه پلتفرم ها دان میشن و دیگه بحث خارج از نت ها میره!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

درسته. ميانگين بهره وري کاربران حدود 30 درصد هست. با درنظر گرفتن اين فاکتور، ميانگين 40 مگ براي 64 انشعاب تا سه برابر يعني 120 مگابيت مي رسه. اين تاييدي است بر اين که گفتم اين سرعت هاي 200 و 400 امروزي در آينده افت خواهند کرد (مگر با ارتقاي تکنولوژي که اون هم هزينه هاي خودش رو داره و مخابرات نشون داده در مهاجرت و ارتقا، کندترين اپراتور کشوره. تا بستر کنوني به سودآوري نرسه و يه چند سالي هم لفت و ليس نکنن، سراغ آپگريد نمي رن)

شايد ديگران ذوق مرگ بشن، ولي 40 و 120 سرعت هايي نيست که من در درازمدت از فيبر انتظار دارم

مورد ديگه که هنوز بي پاسخ مونده همون نبود پهناي باند سراسري درون کشور و نيز کمبود پهناي باند دروازه هاي مرزي با اينترنت هست. گيرم که کلا سرعت رو باز گذاشتن، همونطور که دوستان تاييد کردن، اينها براي همون 40 و 100 مگ هم باند ندارند.

گيرم که در اون حد رو داشته باشن، اين که تازه شد 4G. کو تا واقعا بشه بهش گفت فيبر

فاکتور ديگه اي که گيمرها بيشتر بهش دل خوش کردن يعني پينگ هم مسلما با زياد شدن دست و رسيدن به 64 انشعاب روي هر شاخه، پيرو کاهش کيفيت سيگنال يه تکوني خواهد خورد. هرچند پيش بيني ميشه که همچنان زمانش از تکنولوژي هاي ديگه بهتر خواهد بود، ولي اون زمان بايد ديد هنوز پاسخگوي نياز گيمرها هست يا نه. (احتمالا هست)

ولي گيمرها بخش کوچکي از جامعه کاربران اينترنت کشور هستند. اگه ما با توجه به نياز گيمرها، براي همه نسخه بپيچيم، به خوانندگان اين تاپيک جفا کرديم.

فيبر خونگي ايران تافته جدا بافته نيست. به همون زيرساختي وصله که بقيه سرويسدهنده ها ازش پهناي باند مي گيرن. با اين پهناي باند کم، فيبر ما، فيبر نخواهد شد. حداکثر يه چيزي تو مايه هاي VDSL و کيبل خواهد بود، ولي بسيار گرونتر!

اما غرض از نوشتن اين پست ها اين که: ما مردمي هستيم احساساتي، با يه مويز گرمي مون مي کنه، با يه غوره سردي. تاريخ مون پر شده از زنده باد و مرده باد. حتا از گذشته نزديک درس نمي گيريم، چه رسد به گذشته دور و عبرت و تلاش براي تکرار نکردن اون. پيش از بررسي جوانب، سفت شدن کار و تثبيت پيروزي، زودي جشن مي گيريم، زودي هم سر خورده مي شيم و به زمين و زمان و بالا و پايين کشور و استکبار جهاني و مريخي هاي حاکم بر زمين و ... هر چيزي به جز کم خردي خودمون، دشنام مي ديم.

براي همين راحت سرمون کلاه مي زارن و سوارمون ميشن. نمونه اش همين ISP هاي وطني.

اينترنت آن نيست که گه تند و گهي خسته رود
    اينترنت آن است که آهسته و پيوسته رود

هر کسي اين تاپيک رو دنبال مي کنه و فکر مي کنه با چند ميليون هزينه و کشيدن فيبر و خريد مودم چند ميليوني قراره اينترنتش پرواز کنه و ديگه پايين نياد، حواسش به نيازهاي خودش، ظرفيت زيرساخت، سابقه اپراتور، بازخوردهاي روزانه ي همين ماهايي که با فيبر سر و کار داريم و اون بخشهاي کمتر گفته شده ي داستان فيبر باشه.
    یه سری توضیحاتی دادم بالا ولی خب حرف شمارو قبول دارم ولی میدونید من بحثم دوتا چیز اول از همه دسترسی آزاد اینترنت و دوم کیفیت اینترنت که خب سرعت بخشی از فاکتور کیفیت هست و مسیر های ارتباطی و پینگ و جیتر و پکت لاست مسله ی مهم دیگه ای هست که کمتر توجه شده!
    وقتی گفتم ۱۰۰ مگ برای من کفایت میکنه حتی برای این بود که یه نت خوب توی سطح دنیا تقریبا به صورت میانگین عددی نزدیک به این عدد هست و تقریبا تمام نیازهای مختلف و مولتی تسک رو جواب میده!
    و سرعت بالاتر طبیعتا بهتر و دوست داشتنی تر هست ولی نمیشه تخیلی نگاه کرد وقتی ما داریم کشورمون رو ظرف مدت ۸ سال از نت ۱۲۸ کیلوبت میرسونیم ۲۰۰مگابیت و بیشتر همین الانشم تو شاخص های کیفی پیشرفت خیلی جلو هستیم و البته من هم مثه همه معتقدم حق و نیاز ما بیشتر ازین حرفاس ولی وقتی که اولا فراگیر باشه و دوما متقارن باشه! الان فکر میکنم کمتر از ۳ درصد از نت فیبر نوری هست که خب خیلی فاصله داریم!
    من بحث سرعتی باز ندارم ولی برام کیفیت و آزادی استفاده خیلی مهمتره!
    و نهایتا اینکه کسی با هزینه ی نهایت دو میلیونی نت بخواد بگیره که در مجموع بالای ۲۰ برابر adsl بهتره به نظرم کار معقولیه که تازه اونم اکثرش پول مودمی هست که با ۱۰۰ تا ۲۰۰ ارزونتر مثه پول نقد فروش میره!
    و این حرفا کلا مشکل با فلسفه ی ISP ها هست و در جواب میتونم بگم چیمون مثه بقیه کشوراس که توقع این موردو داریم

اون چیزی که میخوای شما یا توی ایران امکانپذیر نیست یا باید صبر کنی بیبین استارلینک میرسه ایران یا نه که با ۵۰۰دلار هزینه بهش وصل شی تازه اونم اگر بزارن

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

من مجانیشو ۷ روز بود استفاده کردم رو موبایل ۱مگ در ثانیه سرعت میداد بایت مطمئنید که رو پلی استیشن ۲۰۰مگابیت جواب میده؟چرا پینگ با همراه اول رو پلی استیشن ۵۰ هست اما با فیبر رو کامپیوتر ۲۴ رو پلی استیشن ۸۰ هست با وی پی ان چند میشه؟
    من از طرح مجانی express vpn استفاده نکردم که بدونم ایا محدودیت داره یا خیر. شما توضیح ندادید از کجا و کدوم سرور تست گرفتی که این سرعت رو گرفتی. حدا از اون بحث کیفیت وای فای هم مطرح هست. شما از چه روتری استفاده میکنی ؟ وای فای خود این مودمها مفت نمی ارزه.
    بحث پینگ هم به سرور و روتینگ هست . شما باید مطمئن باشید هر دو پینگ پلی استیشن از یک سرور یکسان هست که بشه مقایسه کرد. اگر هم از سرور یکسان باشه احتمالا روتینگ فیبر جالب نبود و چند بار ریست کنید که روتینگ بهتر بگیرید و احتمالا درست میشه.
    بله 150 الی 200 مگ رو PS امکان پذیر هست و مکشلی نداره.

تست سرعت (1 ساعت پیش گرفته شده) روی لن با Express VPN و سرور فرانکفورت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by luches; 30-07-2021 at 17:51.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 11 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (2 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

1. luches,
  2. ADMIN00

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •